پیت Buttigieg قلم South Bend جلسات در پلیس نظارت برای حضور در کمپین جمع آوری اعانه در سراسر کشور

در میان گسترده انتقاد از پلیس در جنوب خم ایندیانا پس از ژوئن 2019 عکسبرداری از اریک لوگان 54 ساله سیاه پوست ساکن و سپس شهردار پیت Buttigieg دولت تاسیس یک سری از جلسات با هیئت عمومی ایمنی انضباطی بدن نظارت بر اداره پلیس. در حالی که Buttigieg گفت دولت او بود “مراحل است که برای توانمند سازی ساکنان” این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با حضور تنها یکی از آن هشت جلسات و سفر در سراسر کشور برای جمع آوری اعانه صحبت درگیری و رویدادهای کمپین به جای.

هیئت مدیره در ماه جولای برنامه ریزی شده هفت “جامعه مشاوران گروه” جایی که مقامات شهرستان خواهد “علنا درخواست های ورودی از ساکنان در یک محدوده از اجرای قانون مسائل” برای آگوست و سپتامبر و بعد از آن اضافه شده یک هشتم جلسه در ماه نوامبر. Buttigieg در حال حاضر یکی از رقیب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری, حضور تنها یکی از آن جلسات — دوم-به-یکی از آخرین, در سپتامبر 19 — یک روز پس از پس از فعالین صحبت CNBC در مورد او نبود. در حالی که Buttigieg هرگز به معنای منجر کسانی که جلسات فعالان در این شهر می گویند غیبت او خودنمایی میکند.

“ما بحث سیاست پلیس, آموزش, روش, غیره, اما شهردار پیت نمی آمد به هر یک از این جلسات تا زمانی که ما نام او را در رسانه ملی گفت: Black Lives Matter, South Bend, رهبر Jorden Giger که با حضور چند تن از جلسات جامعه. Giger نیز رهبر انقلاب ما در Michiana یک فصل منطقه ای از سازمان های سیاسی که متولد خارج از برنی ساندرز 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

Buttigieg رابطه با ساکنان در شهر او به مدت هفت سال به عنوان شهردار شده است یک نقطه درد در مبارزات انتخاباتی خود به خصوص که او در برخی از اوایل دولت سنجی در زمستان. اما او تا حد زیادی بدست بدون نیاز به پاسخ یکی از واضحترین سوالات ایستاده بین او و نامزدی: چگونه او را برنده بیش از سیاه و رای دهندگان زمانی که او با رای گیری در فقط 2 درصد است که با جمعیتی در سراسر کشور و در صفر در کارولینای جنوبی — اوایل اولیه دولت با یک رای دهندگان.

Black Lives Matter فعالان از جمله برخی از South Bend, اعتراض کرده اند در Buttigieg انتخاباتی حوادث در ایالات مانند کالیفرنیا و آیووا. محلی Black Lives Matter فصل گرفته موضوع را با شهردار پس از مراسم تحلیف خود چندی پس از آن او خواسته برای استعفای شهر رئیس پلیس که او بعدها پس از تنزل مقام قابل توجهی مقاومت مواجه. این گروه اعتراض دوباره هفته گذشته پیش از بحث در یک مبارزه انتخاباتی در آیوا برخورد با Buttigieg هواداران که فریاد شعارهای “Boot-Edge-لبه” و “ایالات متحده آمریکا” بیش از فعالان شعار “ضد سیاه, anti-فقیر” را به عنوان آنها همراهی خارج از محل.

هیئت عمومی ایمنی جلسات باز بود و شامل اعضای گروه محلی خشونت مداخله هسته گروه ائتلافی از رهبران جامعه کار برای پایان دادن به خشونت اسلحه اعضای شورای مشترک, South Bend, اداره پلیس, رهبری و اعضای دفتر شهردار. در هر جلسه گروه بررسی های مختلف پلیس در سیاست و در زمان ورودی از اعضای جامعه. فعالان مذاکره نگرانی های خود را به تغییرات در اداره پلیس را در نظر به اجرای سیاست های خود را دستی یک فرایند است که در حال حاضر در جریان است.

جامعه مشاوران جلسات گروه صورت گرفت در آگوست 8, 15, 20, 27; سپتامبر 5, 12, 19; و نوامبر 7. برای همه اما یکی از کسانی که تاریخ Buttigieg بود در جمع آوری اعانه, کمپین حوادث و سخنرانی در سراسر کشور از جمله سپتامبر بحث دموکراتیک در هوستون. او در صحبت چند تن از کسانی که در حوادث مورد موضوع مسابقه و چگونه دولت او تا به حال خطاب مربوط به نگرانی در جنوب خم.

در بیانیه ای Buttigieg کمپین با اشاره به این که نامزد بازگشت به South Bend در پی لوگان را کشته و با جامعه خود در طول این زمان دشوار است و او در زمان یک تعداد دیگر مراحل قبل از خروج از اتاق در ژانویه 1 به ترمیم پلیس-روابط اجتماعی.

“پس از پیت گرفته است یک سری از اقدامات برای کمک به South Bend جامعه شروع به درمان از جمله حمایت از ایجاد جامعه اقدام گروه بودند که سازماندهی شده توسط هیئت مدیره ایمنی عمومی” کمپین سخنگوی شان Savett نوشت: در یک ایمیل. “در ضمن پیت کار می کرد برای ایجاد تغییر در سیاست قبل از خروج از اتاق به سعی کنید برای جلوگیری از یک تراژدی شبیه به این از همیشه اتفاق می افتد دوباره. آن شده است یک زمان دشوار برای بسیاری در جنوب خم اما نتایج این تحقیق به تازگی دریافتند که اعتماد رو به بهبود است بین جامعه و پلیس و جامعه عمل جلسات گروه با South Bend پلیس یک عامل عمده است.”

در اوت 8, Buttigieg خطاب به شرکت کنندگان در انجمن ملی از روزنامه نگاران در کنفرانس سالانه در میامی گفت: “کل کشور در خطر است با برتری.” که روز جامعه مشورتی هیئت مدیره آن برگزار شد کیکآف نشست. ماموران لباس شخصی وارد حمل سلاح گرم است که خشم اعضای جامعه. یک سخنگوی لوگان برادر Tyree اوراق قرضه نوشت: یک op-ed در جنوب خم تریبون توصیف مسلح حضور به عنوان “کوردلی و ارعاب است.”

در اوت 15, Buttigieg شد در دومین روز از روی لئامت دادن از کمپین حوادث در آیووا. همان روز جامعه گروه مشاوره برگزار می شود جلسه ای در اداره پلیس جان خود سیاست است.

در اوت 20, وقتی, South Bend, جامعه گروه مشورتی بحث بود South Bend پلیس با استفاده از زور سیاست Buttigieg برگزار شد جمع آوری کمک در شیکاگو در دفاتر Clayco یک شرکت ساختمانی که موسس و مدیر اجرایی صندلی Bob Clark عمده حامی رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، در سال 2010 اوباما منصوب و او را به کمیته حفاظت از کاخ سفید است. کلارک کمک حداقل $5,600 به هر دو Buttigieg اولیه و انتخابات عمومی بودجه. او به حداکثر $2,800 به بایدن انتخاباتی در ماه آوریل گذشته و یکی دیگر از 5000 دلار در ماه مارس به بایدن معاون سابق سیاسی کمیته اقدام آمریکا امکانات PAC که تعطیل در ماه اوت است. کلارک بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

پس از Clayco جمع آوری کمک Buttigieg با حضور در یک رویداد با طرفداران در شیکاگو هارولد واشنگتن مرکز فرهنگی. شیکاگو سان تایمز در توصیف این رویداد به عنوان “اکثریت سفید” در “تاریخی سیاه و سفید جامعه است.” پاستور کریس هریس که وزرا در این شهر Bright Star کلیسا اشاره کرد جمعیتی از میان جمعیت به او معرفی شهردار. “دفعه بعد ما از این نوع رویداد به خصوص در Bronzeville,” هریس گفت: “ما نیاز به برخی از چهره های سیاه و سفید. … دفعه بعد شما می توانید خود را از سیاه و قهوه ای و دوستان در خانه.” Buttigieg تبلیغ خود داگلاس طرح “جامع سرمایه گذاری در توانمندسازی سیاه امریکا” صحبت به مسائل نژادی و بی عدالتی است. “ما نیاز به عمل در دانش است که این کشور کشیده پایین نژادی و نابرابری” Buttigieg گفت: مخاطبان است. “ما باید به آن عمل کنند.”

در آگوست 27, Buttigieg با حضور در یک راهپیمایی با فرفره اقتصاد کارگران خارج بارگذاری دفتر مرکزی آن در سان فرانسیسکو. همان روز او برگزار چه مهلت نام “‘پایین-دلار جمع آوری کمک” در هالیوود با بلیط با شروع در $25 به “قرعه کشی جوانتر و کمتر مرفه اهدا کنندگان.” شرکت میزبان شامل کونور و پا زدن کندی کودکان از رابرت کندی جونیور

Buttigieg برگزار شد یکی دیگر از جمع آوری کمک آن شب در خانه های لس آنجلس وکیل استیو وارن و کارگردان و تهیه کننده Johnnie اینگرام با حضور وکلای مدافع سرمایه گذاران و سرگرمی مدیران. بلیط شروع در $750. این موضوع از آن روز جامعه مشورتی نشست گروه در جنوب خم شد به سیاست پلیس در پیگیری خودرو.

در سپتامبر 5, Buttigieg برگزار شد جمع آوری کمک در منهتن با بلیط با شروع در $1,500 میزبانی Basha فراست روبین مدیر عامل شرکت پیشینی حقوقی یک پلت فرم است که کمک می کند تا اتصال شرکت های با وکلا و اسکات Grinsell, دستیار مشاور عمومی برای الیوت مدیریت شرکت 37 $میلیارد دلار سرمایه گذاری مدیریت شرکت است که صاحب یک 3.2 میلیارد دلار از سهام خود در AT&T. بعد از آن شب Buttigieg به نظر می رسد در این اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت.

روز قبل از بعد جامعه مشورتی گروه سپتامبر 19, جلسه, CNBC گزارش داد که فعالان محلی شکایت کرده بود که Buttigieg بود که تا کنون موفق به حضور در هر یک از جلسات است. در سپتامبر 19, او بازگشت به South Bend برای حضور در این نشست پس از سخنرانی در یک سالن شهر در کلمبیا, کارولینای جنوبی پیش از آن در روز. (با توجه به مبارزات انتخاباتی او در حال حاضر برنامه ریزی شده برای حضور در جلسه هیئت مدیره.)

در نوامبر 7, South Bend, مدیره از امنیت عمومی برگزار هشتم اضافی جامعه گروه مشورتی جلسه به نقد و بررسی اداره پلیس این فرایند برای انجام تحقیقات داخلی. آن روز Buttigieg با حضور دو جمع آوری اعانه در شهر نیویورک; بلیط برای یک شروع در $1,000 دیگر در $2,800.

Buttigieg اغلب می گوید او یکی نیست به کوچک شدن دور از سختی مکالمات حتی با منتقدان و دولت او گام خود را در پی لوگان را کشته و به تعامل با جامعه را بهتر. هنگامی که در مواجهه با سوال در مورد رکورد خود در جنوب خم Buttigieg سابق خود شهرداری و مبارزات انتخاباتی خود مشتری جلب کردن همان نوع از همه چیز: Buttigieg سفارش South Bend, اولین اختلاف تحصیل او ایجاد شده این شهر برای اولین بار از دفتر تنوع و شمول و او منصوب اکثریت-اقلیت هیئت عمومی ایمنی. اما منتقدان می گویند کسانی که همه چیز تنها به ایجاد ظاهر است که پرداختن به نگرانی های خود را.

در مناطق که در آن شهردار تغییر کرده است می تواند چیزهایی را که تا به حال یک تاثیر فوری در جامعه مانند شلیک رئیس پلیس اسکات Ruszkowski BLM, South Bend, فعالان می گویند او نادیده گرفته ورودی خود را. آنها همچنین می گویند Buttigieg نادیده گرفته و تماس های خود را به تغییر هیئت عمومی ایمنی رهبری و اعضای جامعه می گویند در انتصاب روند که او به کار گرفته شده به عنوان شهردار.

شهر زندگی می کند موضوع فصل نیز نامیده می شود همراه با جنوب خم تریبون و دیگر مسئولان شهرستان برای Buttigieg به ایجاد یک نهاد مستقل غیر نظامی مدیره بررسی برای ارزیابی مامور تیراندازی و موارد سوء رفتار. جنوب خم تریبون در جولای سرمقاله گفت Buttigieg بود “خواست شده است این مرحله را چند بار در طول تصدی خود به عنوان شهردار — اعضای عمومی فعلی و از اعضای سابق شورای مشترک و توسط این هیئت مدیره” و در حالی که او “است و زمان زیادی را صرف صحبت کردن در مورد مسائل مربوط به نژاد و پلیس” از آن زمان برای شهردار “را به بازی با کلمات است.”

پل فعالان گفت CNBC در ماه سپتامبر است که در ماه پس logan’s تیراندازی Buttigieg به آنها وعده او را انتشار داده ها از یک تعصب نژادی آزمون به اعضای اداره پلیس و ارائه اطلاعات در تامین امنیت خدمات بهداشت روانی برای لوگان خانواده. اما به عنوان از ژانویه این شهر را منتشر کرده است یا نه. CNBC ذکر شده “یک فرد نزدیک به شهردار” چه کسی گفت که این شهرستان می تواند با ارائه اطلاعات در پلیس تعصب “اما گفت که آن را کاهش دهد و این شهر را هدف داشتن بی طرفانه نیروی پلیس.” این فرد گفت: این شهرستان شد “هنوز تحقیق در مورد” نحوه ارائه خدمات بهداشت روانی به لوگان خانواده پس از عکسبرداری و انجام این کار پیچیده بود توسط خانواده حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و افسر سابق که او را به گلوله بست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im