پیت Buttigieg می گوید او می خواهد به لغو مغلوب ساختن پیشی جستن قانون مالیات اما او نشانه رفته ستایش در بحث از جنبه های آن

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg خواستار لغو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 قانون مالیات اما او بارها و بارها ستوده ثابت از آن: مالیات فدرال شکستن برنامه که قرار بود برای احیای جوامع فقیر اما در عوض غنی ثروتمند و سیاسی متصل می شود. به اصطلاح فرصت منطقه برنامه آخرین نسخه از یک دهه-ایده قدیمی که برگشتاندن کسب و کار به درآمد پایین تر مناطق با معافیت های مالیاتی و یارانه را خار تجدید حیات. در عمل آن را کمک می کند تا سرعت بخشیدن به سرمایه گذاران gentrification و تحکیم بیشتر ثروت خود را در حالی که جابجایی جوامع فقیر و جوامع از رنگ.

ماه گذشته Buttigieg به نام برای لغو از مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 اصلاحات مالیاتی که تا حد زیادی بهره مند و شرکت های سود آور و ثروتمندترین 1 درصد برای کمک به پرداخت برای $1 تریلیون زیرساخت های طرح. طی مصاحبه ای با نیویورک تایمز در سرمقاله مدیره, Buttigieg توضیح پیشنهاد خود را به عنوان یک “عمده فروشی” عقبگرد از کاهش مالیات با “تمرکز ویژه بر روی آنچه که در شرکت های بزرگ-نرخ مالیات را کاهش دهد.” اظهارات خود را در لغو نمی کند به طور خاص آدرس این فرصت منطقه برنامه — که او را نشانه رفته ستایش به عنوان شهردار و کمک به South Bend, جایی که او به عنوان شهردار تا قبل از آغاز این سال است.

در یک سال 2018 op-ed برای شتاب دهنده برای امریکا شهردار سابق توصیف فرصت مناطق به عنوان “رشد فراگیر اقتصادی” گفت: آنها باید از این پتانسیل به “فوق العاده بهبود” در مناطق جنوبی خم. “همانطور که ما آزمایش بیشتر با ایده های جدید و تصحیح رویکرد ما به توسعه اقتصادی ما امیدواریم که دیگر شهرستانها می توانید از ایده هایی که موفق شده اند در خم جنوب و بالعکس,” او نوشت. حمایت خود را از فرصت مناطق است که قبلا گزارش شده است.

“در حال حاضر شاید بیش از همیشه در شهرستانها باید به رهبری برای مردم خود و به تعامل با یکدیگر برای ایجاد پیشرفت در مقیاس. نتیجه نهایی ما معتقدیم خواهد شد سریع تر و فراگیر تر الگوی رشد و بله فرصت برای همه South Bend ساکنان.”

ایندیانا کالیفرنیا ، اریک هولکوم نامزد مناطق جنوبی خم برای تبدیل شدن به فرصت در مناطق 2018 و هفت که شامل بخش هایی از این شهر در جنوب غرب و شرق دو طرف مورد تایید قرار گرفت. “خوشحال است که چند South Bend, مکان های نامزد شده اند توسط @GovHolcomb به عنوان فرصت مناطق” Buttigieg توییتی در آن زمان است. “ما کار سخت را به بسیاری از فرصت های سرمایه گذاری است که این باز می شود تا.”

Buttigieg نیز با حضور 2018 توسط شتاب دهنده برای امریکا که در آن او در مورد فرصت در مناطق جنوبی خم و همکاری با این گروه برای شرکت سرب خود را “فرصت مناطق ابتکار, با توجه به آزادی مطبوعات.

هر چند تصمیم نهایی در کدام مناطق این شهرستان به معرفی فرصت برای مناطق آمد از فرماندار دفتر Buttigieg حمایت برای سرمایه گذاری در مناطق که در حال حاضر در حال توسعه مانند دانشگاه نوتردام و احتراق پارک به جای جوامع که مورد نیاز آن با توجه به آفریقای جنوبی خم مشترک اعضای شورای رجینا ویلیامز-پرستون بود که در این شورا تا 2019.

“این یک سیاست خاص تصمیم گیری است که من احساس می کنم دولت او واقعا می تواند نگاه در راه های مختلف است که ارائه فرصت های بیشتر برای آمریکایی های آفریقایی تبار و سیاه و سفید و قهوه ای, جوامع,” او گفت:.

این Buttigieg کمپین نه پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

هر چند بسیاری از قانونگذاران دموکرات شده اند حمایت از فرصت مناطق از جمله نیوجرسی بهداشت ، Cory Booker که اضافه شده این برنامه برای سال 2017 لایحه مالیات با جمهوری خواه ایالت Tim Scott — Buttigieg موقعیت است که در تضاد کامل با ترقی خواهان در حزب که به صراحت محکوم و آن را به عنوان یک کلاهبرداری است. بوکر با وجود اولیه خود را برای حمایت از برنامه درخواست همراه با دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه Emanuel ساطور از میسوری و تشکر. ران نوع ویسکانسین است که وزارت خزانه داری را به دفتر بازرس کل باز رسیدگی به برنامه در پاسخ به یک سری از مقالات از Marketplace و در نیویورک تایمز نشان داد که این پول به پروژه های لوکس در محله های مرفه به جای آنهایی که ضعیف. گزارش همچنین نشان داد که بسیاری از توسعه دهندگان بهره از این برنامه تا به حال روابط به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“آن بود و نه قصد از کنگره برای این مالیات تشویقی استفاده می شود به غنی سازی حامیان سیاسی و یا شخصی دوستان ارشد مقامات دولت به عنوان گزارش های اخیر نشان می دهد” سه قانونگذاران در نامه ای به وزارت خزانه داری در ماه اکتبر پرسید چگونه این مناطق انتخاب شدند. گروه دیده بان در حال حاضر به دنبال برنامهدر درخواست خود را.

نامزد حزب سوسیالیست بهداشت ، برنی ساندرز گفته است که در صورت انتخاباو به پایان خواهد رسید “این طرح مالیاتی و به جای هدایت پول به مسکن مقرون به صرفه و زیرساخت مدارس و دیگر برنامه هایی که به طور مستقیم سرمایه گذاری در جوامع است که نابود شده اند میلیاردرهای و شرکت نخبگان.” با توجه به “برن اطلاع” کمپین ایمیل خبرنامه نوشته شده توسط ساندرز مشاور دیوید sirota را از دست این سناتور ورمونت خواهد “رفتار از بالا به پایین و حسابرسی از فرصت موجود مناطق برای تعیین اینکه آیا اعتبارات شد و نادرست اهدا به عمده تهمت اهدا کنندگان و دوستان” در علاوه بر این به rescinding آینده فرصت منطقه معافیت های مالیاتی.

در ماه نوامبر دموکراتیک تشکر. رشیدا Tlaib میشیگان معرفی قانون برای خلاص شدن از فرصت منطقه برنامه به طور کامل. کنگره حزبی مترقی Co-صندلی Rep. Pramila Jayapal واشنگتن یکی از حامیان این لایحه است.

“جوامع ما سزاوار منابع و برنامه های, با سوابق ثابت به رشد فعلی فرصت منطقه قانون نتواند به درایو منافع واقعی به جوامع کم درآمد به جای اغلب پاداش رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اهدا کنندگان” Tlaib در بیانیه ای گفت. “ما باید لغو آنها را به متوقف کردن فرم دیگری از حرص و آز شرکت های بزرگ از صدمه زدن به جوامع ما و خدشه دار کردن دموکراسی ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im