پیت Buttigieg بارها و بارها Dodged یک سوال در مورد سیاه, ماری جوانا بازداشت در ساوث بند — سپس استناد باندهای

در هشتم دموکراتیک ریاست جمهوری در مناظره روز جمعه در منچستر, New Hampshire, پیت Buttigieg مبهم دولت او رکورد در دستگیری محلی ساکنان سیاه برای در اختیار داشتن ماری جوانا. این موضوع مطرح شد Linsey دیویس یک ABC خبرنگار و بحث ناظر که خواسته سابق South Bend, ایندیانا, شهردار به توضیح افزایش تحت اداره پلیس از دستگیری از مردم برای در اختیار داشتن ماری جوانا.

“تحت رهبری خود را به عنوان شهردار سیاه ساکن در جنوب خم ایندیانا بود که چهار برابر بیشتر احتمال دارد بازداشت ماری جوانا در اختیار داشتن بیش از یک زن سفید, ساکن,” دیویس گفت: با استناد به آمار اولین گزارش رهگیری. “در حال حاضر که اختلاف نژادی بالاتر از بقیه دولت — در واقع آن را بالاتر از بقیه ملت — و این اختلاف افزایش یافته است در جنوب خم پس از شما در زمان ، هنگامی که صحبت کردن در مورد مشکل ملی از نظر شما آن را به نام ‘شواهد سیستمیک نژاد پرستی.’ شما شهردار به مدت هشت سال پس نیست شما در اثر سر از سیستم ؟ و چگونه می توانم به شما توضیح دهد که افزایش در بازداشت تحت رهبری خود را?”

Buttigieg مبهم پاسخ با آمار است که نمی آدرس Davis سوال و اجتناب از اختلاف نژادی در گلدان بازداشت. “خب واقعیت این است که در پخش مواد مخدر و دستگیری ها در جنوب خم شد و پایین تر از میانگین ملی است. و به طور خاص به ماری جوانا کمتر از ایندیانا است. اما تردیدی نیست که نژادپرستی نظاممند نفوذ به هر سطح از سیستم ما و شهر من نبود ایمنی بدن. من زمان زیادی از گرما برای بحث در مورد نژادپرستی نظاممند با خود من اداره پلیس. اما ما باید برای مقابله با این واقعیت است که وجود دارد هیچ فرار چگونه این بخش از همه از سیاست های ما,” او گفت:. “این فوق العاده است که همه بسیار روشن در مورد سیاست مواد مخدر در حال حاضر وقتی که می آید به مواد مخدر, اما کجا بودی وقتی که می آمد به ماری جوانا که در آن شما هنگامی که آن را به crack بیماری همه گیر در 1990s?”

دیویس تصریح کرد او سوال اصلی فشار دادن او به پاسخ در راه مدیران قبلی در بحث خودداری از. Buttigieg شروع به پاسخ کرد و گفت: “و دوباره کلی نرخ پایین تر از نرخ ملی.”

سپس دیویس قطع او را یک اصلاح: “هیچ افزایش وجود دارد,” او گفت:. “سال قبل از شما بودند در آن کمتر بود. هنگامی که شما تبدیل شد و در سال 2012 این تعداد بالا رفت. در سال 2018 آخرین شماره سال است که ما رکورد برای این تعداد هنوز.”

Buttigieg به نظر می رسید به تن Davis نقطه چرخد و به سرزنش بالا گلدان دستگیری از مردم در “تفنگ خشونت و باند خشونت است.”

“یکی از استراتژی است که جامعه ما تصویب شد و به هدف مورد نظر وجود دارد موارد که در آن وجود دارد خشونت اسلحه و باند خشونت بود که کشتار بسیاری در جامعه ما دفن نوجوانان نامتناسب سیاه و نوجوانان است. ما اتخاذ یک استراتژی است که گفت که مبارزه با مواد مخدر خواهد بود هدفمند در موارد که در آن وجود دارد یک اتصال به خشن ترین گروه یا باند متصل به یک قتل” Buttigieg گفت.

این معنای تلویحی از Buttigieg را اظهار harkened به یک استعاره سخت-در-جرم سیاسی: بین مردم مرتکب جرم و جنایت بیشتر.

این Buttigieg کمپین ارسال یک واقعیت را بررسی کنید پس از تبادل بیش از دیویس سوال, گفته ساکنان سیاه در جنوب خم شد کمتر احتمال دارد به بازداشت برای گلدان از در ایندیانا به طور کلی. این کمپین به آدرس نیست Davis سوال که اختلاف نژادی — این واقعیت است که Buttigieg دولت نه تنها در ادامه به بازداشت افراد سیاه و سفید در نرخ بالاتر از مردم سفید برای همان چیزی نیست که از آن بدتر خود را در زیر تماشا کنید. کمپین افزود که در طول Buttigieg دوره دوم مردم سیاه و سفید در جنوب خم دستگیر شدند برای در اختیار داشتن ماری جوانا در یک نرخ پایین تر از میانگین ملی — دوباره شکست به آدرس Davis سوال در مورد تفاوت بین سفید و سیاه و سفید ساکنان برای همان جرم است.

این کمپین هنوز انجام کنترل خسارت بیش از آخر هفته پس از بحث رسیدن به South Bend پلیس اطلاعات و توزیع است که همراه با یک صفحه گسترده به خبرنگاران گفت. Buttigieg خود را به نظر می رسد در دو روز شنبه بحث های سیاسی نشان می دهد.

“به عنوان یک نتیجه از تغییر در طبقه بندی شماره به نظر می رسد افزایش می دهد چرا که بخش شروع گزارش در اختیار داشتن ماری جوانا برای افرادی که دستگیر شدند و به اتهام جنایات دیگر.”

پس از بحث در سنبله در دستگیری از ساکنان سیاه برای در اختیار داشتن ماری جوانا با اداره پلیس این کمپین پیشنهاد کرد که یک توضیح ممکن برای سنبله بود 2018 تغییر در FBI دستورالعمل گزارش و نه یک افزایش واقعی در بازداشت. در آن زمان محلی خروجی WNDU گزارش “سیستم جدید جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد هر حادثه به طور بالقوه به ظاهر از افزایش جرم و جنایت است.” به طور کلی مواد مخدر دستگیری کاهش در ساوث بند به طور مداوم از سال 2010 به سال 2016 شروع به پریدن کرد در سال 2017 — سال قبل از تغییر گزارش — و بیش از دو برابر در سال 2018 است. ماری جوانا در اختیار داشتن غیرقانونی در جنوب خم کاهش از 245 در سال 2008 به 107 در سال 2017 خونتان به 284 در سال 2018 است. به کمپین گفت که در گذشته زمانی که ماموران دستگیر مردم در دیگر اتهام مواد مخدر, اگر آنها تا به حال ماری جوانا در آنها ممکن است همیشه آن را گزارش.

“در سال 2018 به اداره پلیس تغییر راه آن طبقه بندی جرایم تعویض به ملی حادثه-بر اساس گزارش سیستم (NIBRS),” کمپین سخنگوی شان Savett در بیانیه ای گفت. “به عنوان یک نتیجه از تغییر در طبقه بندی شماره به نظر می رسد افزایش می دهد چرا که بخش شروع گزارش در اختیار داشتن ماری جوانا برای افرادی که دستگیر شدند و به اتهام جنایات دیگر.” در حالی که اختلاف در آن دستگیری ها همچنان ادامه داشت هر چند در برخی از موارد بدتر. این کمپین همچنین گفت: ماری جوانا بازداشت نمی شد تمرکز از اداره پلیس است.

رهگیری منتشر شده در ماه نوامبر است که پس از Buttigieg گرفت و در ژانویه 2012 و در طول هشت سال به عنوان شهردار این شهر ساکنان سیاه شد و چهار بار به احتمال زیاد به بازداشت برای در اختیار داشتن ماری جوانا از ساکنان سفید. سال قبل از او سر کار آمد مردم سیاه و سفید بودند و نزدیک به 3.3 برابر بیشتر احتمال دارد بازداشت برای در اختیار داشتن ماری جوانا است که افزایش یافته و به بیش از پنج برابر اختلاف 2017 با توجه به داده ها از اف بی آی است. South Bend جمعیت در حدود 63 درصد سفید و 26 درصد ،

در سال 2012 Butttigieg سال اول در دفتر ملی بازداشت رای برای در اختیار داشتن ماری جوانا در میان مردم سیاه شد و حدود سه برابر بالاتر از نرخ برای مردم است. در ایندیانا نرخ نزدیک به 3.7. در South Bend, black مردم 4.8 بار به احتمال زیاد به عنوان سفید نفر دستگیر و برای همین است.

بیش از آخر هفته Buttigieg به نظر می رسد در روز یکشنبه نشان می دهد بحث گفتن سی ان ان “وضعیت اتحادیه”: “همه ما دخیل در این مشکل و من مسئولیت همه چیز را خوب و بد و بی تفاوت است که ما در شهرستان ما است. اما من نیز مسئولیت این واقعیت است که بازداشت نرخ برای ساکنان در شهرستان در مبارزه با مواد مخدر هزینه پایین تر در دولت و در سراسر کشور است. اما نگاه کنید که نمی توانید هر یک از ما کردن قلاب.”

در آن اولیه کمپین پاسخ Buttigieg کمپین به طور کلی سرزنش نژادی و نابرابری در ماری جوانا بازداشت در گلدان جرم و نژادپرستی سیستماتیک. این کمپین اشاره کرد Buttigieg را داگلاس طرح به آدرس نژادپرستی نظاممند همراه با طرح های پیشنهادی برای جرم زدایی از ماری جوانا در اختیار داشتن و عطف به ماسبق کاهش جملات برای زندانی افرادی که متهم به گلدان.

Buttigieg را تکرار پاسخ در تبادل با Davis نقطه به نقطه ضعف عمده برای مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان توسط اثبات تکرار تظاهرات توسط Black Lives Matter فعالان در رویدادهای مختلف در دنباله. آسیب قابل لمس بود در طول بحث خود را هر دو در دیویس اصلاح و پیگیری به کارگردانی Buttigieg رقیب سناتور. الیزابت وارن د-توده. “سناتور. وارن,” دیویس گفت: “این است که قابل پاسخ از شهردار Buttigieg?”

“نه” وارن در پاسخ به صراحت به خشن تشویق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>