Peta Murgatroyd, Maksim: زن و شوهر زمان ‘مبارزه’ میان قرنطینه

سه تفنگدار! Peta Murgatroyd و شوهر, Maksim Chmerkovskiy با استفاده از وقت خود را در خانه به پیوند با خود 3-سال-پسر Shai میان قرنطینه.

“ما در حال مصرف آن روز به روز و تلاش برای پیدا کردن همه شخصیت های مثبت از این تجربه اما آن را سخت” Murgatroyd, 33, گفته , سرگرمی, امشب پنجشنبه, مارس 16 از زن و شوهر طبیعی است. “این دشوار است گاهی اوقات.”

این رقص با ستاره ها طرفدار اعتراف کرد که با داشتن خانواده واحد نزدیک در طول بحران بهداشت و درمان شده است یک پوشش نقره ای به ماندن قرار داده است.

Maksim Chmerkovskiy and Peta Murgatroyd Family Time Quarantine
Maksim Chmerkovskiy و Peta Murgatroydattend نفت برنت شاپیرو بنیاد تابستان دیدنی در بورلی هیلتون در 21 سپتامبر سال 2019 در لس آنجلس ، جان عکاسی/شاتر

“به علاوه بزرگ است که ما هم مانند تمام وقت در حال حاضر که باور نکردنی است” نیوزیلند بومی اضافه شده است.

Maks شده است که به Murgatroyd برای دو سال نشان داد که حرکت نزولی برای داشتن یک کودک نو پا 24/7 است که خود را زن و شوهر به تنهایی زمان تبدیل شده است عملا وجود ندارد.

“Mama-پاپا زمان طول می کشد, مانند, 30 دقیقه, چرا که به عنوان به زودی به عنوان Shai را در تخت ما سعی می کنیم به تماشای برخی از Netflix بکشد. این یک مبارزه” او گفت: خروجی. “ما عبور از روی نیمکت و بیدار در, مانند, 2:30 صبح آن بوده است جالب است.”

اوکراین رقصنده, 40, توضیح داد که این جفت ارز در حال “تلاش” درست مثل هر کس دیگری. “ما در حال انجام بهترین های ما همه بدانند آن را,” او اضافه شده است. “ما تکیه زیادی بر کمک از خارج آن دیوانه بنابراین این زمان خوبی برای مردم را به ارتباط مجدد به خانواده ها و این را بفهمند. با هم می شود و می دانم که چگونه به صرف زمان است.”

رقص زن و شوهر که شروع به دوستیابی در سال 2012 ممکن است دست خود را کامل با Shai تحت قرنطینه سفارشات اما متوقف نشده برنامه های خود را برای رشد خانواده خود را.

Peta Murgatroyd and Son Instagram Family Time Quarantine
Peta Murgatroyd حسن نیت ارائه میدهد از Peta Murgatroyd/Instagram

در ماه مارس این دو گفت: ما هفته به طور انحصاری که آنها آماده هستند برای نوزاد دختر — هنگامی که زمان می آید.

“من می خواهم به تجربه ای که رابطه” Chmerkovskiy گفت: ما در 9 مارس. “هنگامی که Peta گفت: [آخرین بارداری] یک پسر بچه بود, من تا به حال این وجد آمدیم واکنش مانند” از خدا است.” اما بلافاصله بعد از آن من بود ‘در حال حاضر من آماده هستم برای یک دختر.’ من فقط فکر می کنم این یک چیز خاص.”

Murgatroyd گفت: ما به طور انحصاری در اکتبر 2019 که او بیش از حد بود و آماده برای یکی دیگر از بسته نرم افزاری از شادی در خانواده خود را.

“من دوست دارم که بیشتر بچه ها,” او گفت: در آن زمان. “ما در حال صحبت کردن در مورد آن در حال حاضر و در تلاش برای آن را برای تلفن های موبایل دیوانه — برنامه ریزی آن است.”

تا پس از آن این جفت ارز در حال آماده سازی خود برای حضور در برنامه تور Max & Val زنده 2020: تصاویر متحرک تورکه از ویژگی های Chmerkovskiy برادر وال Chmerkovskiy و همسرش, Jenna Johnson.

تور در اصل مجموعه ای برای ماه ژوئن شروع اما معلوم نیست در این مرحله اگر می خواهد به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>