پنتاگون خود نقشه از پایگاه های آمریکا در آفریقا در تضاد با ادعای خود از “نور” رد پای

در ماه گذشته حدود ده الشباب مبارزان نفوذ محیط یک پایگاه نظامی در Manda خلیج کنیا. یکی از آنها در زمان هدف با rocket-propelled grenade شلیک در ایالات متحده نظارت هواپیما و لمس کردن یک hourslong درگیری. هنگامی که آن را بیش از همه این دو آمریکایی از خلبانان این هواپیما و یک سرباز آمریکایی مرده بودند, دو, دیگر, ایالات متحده پرسنل نظامی زخمی شدند که شش نظارت هواپیما و هلیکوپتر و نابود شد و بخش هایی از فرودگاه شدند و در شعله های آتش.

که در آن وجود دارد ایالات متحده در پایگاه وجود دارد بالقوه برای چنین حملات از آنجا که پایگاه های خود هستند و نه فقط راه اندازی پد برای توهین آمیز عملیات نظامی اما اهداف آنها را بیش از حد. پس از 9/11 ارتش ایالات متحده ساخته شده است یک شبکه وسیع از پایگاه در بیش از یک دوجین از کشورهای آفریقایی. رهگیری به دست آمده است ارتش آمریکا اسناد و مدارک و مجموعه ای از همراه نقشه های که ارائه این مکان از این آفریقایی پایگاه در سال 2019 از جمله یکی در Manda بای. این که قبلا اسناد محرمانه ایجاد شده توسط پنتاگون آفریقا فرمان و به دست آمده از طریق قانون آزادی اطلاعات ارائه منحصر به فرد پنجره به رد پای آمریکا در عملیات نظامی در آفریقا است.

enduring-1582752829
non-1-1582752831

نقشه از ایالات متحده آمریکا “پایدار” و “غیر پایدار” پایگاه های خود در آفریقا است. پنتاگون تعریف “پایدار” پایگاه های به عنوان ارائه “استراتژیک دسترسی و استفاده از پشتیبانی ایالات متحده آمریکا منافع امنیتی برای آینده قابل پیش بینی.” “غیر پایدار” پایگاه — همچنین به عنوان شناخته شده “احتمالی مکان” — به عنوان تعریف شده است حمایت و حفظ “عملیات در طول احتمالات یا عملیات دیگر.” احتمالی مکان می تواند به عنوان طبقه بندی اولیه موقت یا semipermanent.تصاویر: ایالات متحده آفریقا فرمان

در طول شهادت قبل از کمیته نیروهای مسلح سنا در اواخر ماه گذشته استفان تاونسند فرمانده AFRICOM تکرار یک خط مورد علاقه خود را از پیشینیان که AFRICOM حفظ “نور و نسبتا کم هزینه رد پای” در این قاره. این “نور” رد پای متشکل از یک صورت فلکی بیش از دو دوجین پاسگاه که کشش از یک طرف از آفریقا به دیگر. 2019 برنامه ریزی اسناد و مدارک ارائه مکان برای 29 پایگاه در 15 کشور مختلف و یا مناطق با بالاترین غلظت در Sahelian متحده در سمت غرب این قاره و همچنین شاخ آفریقا در شرق. از آنجا که برنامه های ایجاد شده با توجه به AFRICOM سخنگوی جان مانلی دو پایگاه شده اند توقیف ترک ایالات متحده با یک مجمع الجزایر 15 “مکان پایدار” و 12 کمتر-دائمی “احتمالی locations.” اسناد توجه داشته باشید, اما, که AFRICOM است که به طور فعال به دنبال افزایش حضور خود است و در ابتدا برای توسعه در آینده است.

پایدار رد پای 2019 غیر پایدار رد پای 2019
Chebelley جیبوتی بنزرت تونس
اردوگاه Lemonnier جیبوتی Arlit, نیجر
فرودگاه بینالمللی انتبه اوگاندا Dirkou, نیجر
مومباسا, کنیا Diffa, نیجر
Manda خلیج کنیا Ouallam, نیجر
Liberville, گابن Bamako, Mali
St. Helena, Ascension Island Garoua کامرون
Accra, Ghana مروا, کامرون
اوآگادوگو, بورکینا فاسو مصراته لیبی
داکار, سنگال طرابلس, لیبی
Agadez, نیجر Baledogle, سومالی
نیامی نیجر Bosasso, سومالی
انجامنا چاد Galcayo, سومالی
کیسمایو سومالی
موگادیشو سومالی
گاریسا کنیا

ایالات متحده آفریقا فرمان را “پایدار رد پای” و “غیر پایدار رد پا” در سال 2019.

افراط گرایی خشونت آمیز و نا امنی در این قاره افزایش یافته است و به صورت تصاعدی در طول سال است که ایالات متحده در ساختمان شده است تا شبکه خود را از پایگاه های ارائه میلیاردها دلار کمک های امنیتی به شرکای محلی انجام مداوم عملیات ضد تروریستی که شامل تکاور حملات جنگی توسط نیروهای عملیات ویژه ایالات متحده در حداقل 13 کشور آفریقایی بین 2013 و 2017 و تعداد بی سابقه ای از حملات هوایی آمریکا در سومالی (فقط بیش از یک حمله در هفته در سال 2019). وجود دارد در حال حاضر حدود 25 فعال نظامی گروه های اسلامگرای فعال در آفریقا تا از فقط پنج در سال 2010 — پرش از 400 درصد — با توجه به وزارت دفاع آفریقا مرکز مطالعات استراتژیک. بوکوحرام فعالیت همچنین سطح رکورد در سال 2019. وجود دارد 3,471 گزارش حوادث خشونت بار مرتبط با این گروه در سال گذشته 1,105 درصد افزایش از سال 2009. گزارش مرگ و میر ناشی از آفریقایی گروه بوکوحرام فعالیت نیز افزایش 7 درصد بیش از سال گذشته به حدود 10,460 مرگ و میر. وضعیت آنقدر ترسناک است که ارتش ایالات متحده با هدف در غرب آفریقا اخیرا کوچک از یک استراتژی اهانت آمیز قدرت و رسیدن به گروه های تروریستی به چیزی بیش از “مهار.”

فعلی الجزایر از ایالات متحده پاسگاه در آفریقا نشان دهنده کاهش هفت سایت از 34 پایگاه های دقیق در یک مجموعه ای از جلسه اسناد و مدارک توسط AFRICOM علم مشاور پیتر Teil که منتشر شد توسط رهگیری در سال 2018 است. جدید 2019 AFRICOM برنامه ریزی اسناد و مدارک ارائه اطلاعات در پنج پایگاه میله میله برای بسته شدن از جمله دیرین “پایدار” در سایت در گابورون بوتسوانا و چهار احتمالی مکان یا CLs در فیا Largeau چاد; Lakipia کنیا; Benina لیبی و گائو مالی. سازندگان: این CLs با توجه به اسناد و مدارک است که بخشی از تلاش برای “به دنبال بازده توسط تحکیم … توابع در کاهش تعداد استقرار مکان” در حالی که حذف Gabrone شد chalked به “عدم DoD [وزارت دفاع] اموال و یا روال DoD حضور” و این واقعیت است که “بوتسوانا تصدیق نیست و یا تمایل هر رسمی DoD دسترسی در فرودگاه بین المللی.”

مانلی حاضر به می گویند که دو پایگاه های اضافی بودند کاهش یافته است از سال 2019 لیست. “نوسان در تعداد است و نه مربوط به مصراته و طرابلس,” او گفت: رهگیری در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا لیبی پاسگاه شدند و دیگران بسته است. اما شایان ذکر است که پس از 2019 پایه استقرار سند تولید شد ایالات متحده کشیده نیروهای خود را از این کشور آفریقای شمالی. “با توجه به افزایش ناآرامی ها در لیبی مشروط نیروهای ایالات متحده و حمایت از ایالات متحده در آفریقا فرمان به طور موقت به مهاجرت از کشور در پاسخ به شرایط امنیتی بر روی زمین” AFRICOM اعلام کرد در ماه آوریل گذشته به عنوان لیبی جنگ داخلی بالا گرفت. کسانی که نیروهای هرگز بازگشت و با توجه به مانلی و اخیر بازرس کل در گزارش آمده است که آنها نمی تواند از آنجا خارج شده تا زمانی که یک آتش بس در لیبی جنگ داخلی.

همچنین شایان ذکر اسناد و مدارک دولتی که ارتش ایالات متحده در آفریقا با استفاده از فضا در “کشور میزبان امکانات” در Theis سنگال و Singo اوگاندا و حتی پایگاه های ذکر شده در AFRICOM نقشه های. در حالی که این “تعاونی آموزش مکان” به طور رسمی در نظر گرفته پاسگاه و با دستور آنها این سوال که آیا 29 پایگاه در واقع دقیق تر حساب کند. هر چه واقعی تعداد پایگاه های اخیر تغییر AFRICOM پا در 2019 به نظر می رسد استراتژیک تحکیم به عنوان فرماندهی تقویت حضور خود در برخی از این قاره پرطرفدارترین نقاط. از 6000 یا بیشتر از ایالات متحده پرسنل مستقر در آفریقا حدود 1200 با توجه به مانلی در غرب آفریقا با یک درصد قابل توجهی در نیجر که تبدیل به کلیدی آمریکا توپی که سمت این قاره است. حدود 500 نیروهای عملیات ویژه هستند بنا به گزارش مستقر در طرف دیگر این قاره در سومالی سایت از امریکا شدید ترین و طولانی ترین در حال اجرا اعلام نشده جنگ در آفریقا است.

در حالی که پنج متحده پاسگاه در سومالی رتبه دوم تنها به شش در نیجر وقتی که می آید به امریکا را رد پایش را در این قاره AFRICOM است که به طور فعال به دنبال گسترش حضور خود در شاخ آفریقا. “اضافی استقرار و/یا ظرفیت مورد نیاز است در شرق آفریقا به نحو استخدام محدود حمل و نقل هوایی منابع در حمایت از ایالات متحده فعالیت در جنوب سومالی” با توجه به این که قبلا فایل های مخفی که همچنین ذکر “پتانسیل ایجاد یک یا چند [احتمالی مکان] در سومالی برای حمایت از سومالی نیروی امنیت ملی توسعه است.” 2019 برنامه ریزی اسناد و مدارک نیز دولت است که پنج “مکان های احتمالی” شد توصیه می شود به روز رسانی می شود “نیمه دائم” وضعیت: Baledogle, کیسمایو و موگادیشو در سومالی و Arlit و Diffa در نیجر.

چه نیروهای در این پایگاه انجام می دهند وجود دارد ؟ در دیففا با توجه به های اخیر بازرس کل گزارش یک واحد کوچک از ایالات متحده آمریکا نیروهای ویژه شده است ارائه مشاوره و کمک به نیجر 51 مداخله ویژه گردان که انجام عملیات در دریاچه چاد منطقه است. یکی دیگر از جدا شدن نیروهای ویژه درگیر شده است در مشوره دهی و کمک به فعالیت های محلی عملیات نیروی Arlit, نیجر.

حضور کماندوهای آمریکا در دیففا و Arlit به اطلاع گسترده در پی اکتبر 2017 کمین توسط داعش در تاکیتاکی تاکیتاکی, نیجر که به کشته شدن چهار سرباز امریکایی. پایه ایالات متحده در Baledogle دریافت توجه سپتامبر گذشته هنگامی که آن را مورد حمله قرار گرفت سومالی گروه تروریستی الشباب. Manda خلیج کنیا که در آن الشباب کشته شدن سرباز آمریکایی و خلبانان ایالات متحده است که هنوز یکی دیگر از “پایدار” از محل AFRICOM را 2019 لیست. در پی حمله ماه گذشته دفاع آن نیز سخت و نیروهای مقاومت به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

“من فکر می کنم این خود واضح است ما به عنوان آماده وجود دارد در Manda خلیج همانطور که ما نیاز به” AFRICOM را تاونسند گفت: کمیته نیروهای مسلح سنا در ژانویه 30. “الشباب موفق به نفوذ بر روی آن فرودگاه. بسیاری از مردم نمی دانند اما پایه که در آن نیروهای ما زنده است که در آن فرودگاه است. اما آنها قادر به دسترسی به فرودگاه, کشتن سه آمریکایی و از بین بردن شش هواپیما وجود دارد. وجود دارد حدود 120 پیاده نظام وجود دارد بر روی زمین در حال حاضر کسانی هستند که تامین امنیت محل و آنها سخت کار شده ام پس از 6 ژانویه برای قرار دادن در سطح مناسب از دفاع. بنابراین من مطمئن هستم که در زمان آنها انجام می شود Manda خلیج بسیار بیشتر خواهد بود به درستی دفاع کرد.”

FILE - In this Jan. 27, 2020, file photo, Secretary of Defense Mark Esper speak during a news conference at the Pentagon in Washington. The Army, for the first time, will send soldiers from one of it's new training brigades to Africa in the coming weeks, expanding the use of the new specialized units as the Pentagon looks at possible troop cuts on the continent. (AP Photo/Jose Luis Magana, File)

وزیر دفاع علامت Esper در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در پنتاگون در واشنگتن در ژانویه. با 27 سال 2020 است. ارتش برای اولین بار ارسال خواهد شد سربازان از یکی از جدید خود را آموزش گردان به آفریقا برای گسترش استفاده از جدید واحد های تخصصی به عنوان پنتاگون به نظر می رسد ممکن است کاهش نیروهای نظامی در این قاره.

عکس: Jose Luis Magana/AP

این حمله در کنیا آمد و در زمانی که وزیر دفاع علامت Esper شد و در حال حاضر با توجه به طرح های پیشنهادی برای عمده خروج نیروهای ایالات متحده از طرف دیگر از این قاره در غرب آفریقا از جمله ممکن است ترک به تازگی ساخته شده $110 میلیون پایگاه هواپیماهای بدون سرنشین در اگدز, نیجر. با توجه به مانلی پنتاگون به اصطلاح تخته سنگ سفید فرایند بررسی است که هنوز هم در حال انجام شده است و هیچ تغییر به آمریکا “نیروی وضعیت” در آفریقا به عنوان رتبهدهی نشده است. “من ساخته نشده و هر گونه تصمیم گیری و در عین حال در غرب آفریقا و شرق آفریقا” Esper گفت: به تازگی در حالی که در همان زمان تماس در کشورهای اروپایی به “گام در آفریقا است.”

صحبت از پوسته پوسته شدن پشت متحده استقرار و حضور در آفریقا باعث شده است تا مقاومت مواجه شدید در کنگره است. “این پرسنل و تاسیسات مهم در مقابله با افزایش تعداد خشونت آمیز گروه های افراطی در سراسر منطقه است که مطرح فوری تهدید به شرکا و متحدان ما” نوشت: ایالات متحده سنسور. لیندزی گراهام R-S. C. و کریس Coons D-Del., در ژانویه 15 نامه به Esper. سناتور استدلال کرد که “هر گونه خروج و یا کاهش خواهد بود به احتمال زیاد در نتیجه افزایش خشونت افراطی حملات در این قاره و فراتر از آن و همچنین افزایش نفوذ ژئوپولیتیک از رقبا مانند روسیه و چین است.” جیمز Inhofe صندلی از کمیته نیروهای مسلح سنا تکرار این نگرانی ها. “امروز بیش از یک دوجین گروه های تروریستی با روابط القاعده و داعش در حال فعالیت در سراسر آفریقا,” او گفت: اواخر ماه گذشته. “بسیاری از این گروه جاه طلبی را برای حمله به آمریکایی ها و شرکای ما. بدون متحمل فشار و تهدید ناشی از این گروه خواهد شد.”

اما در صورت رو به وخامت امنیتی و غم انگیز پنتاگون ارزیابی برخی از کارشناسان سوال این منطق. “در حال حاضر بیش از حد رویکرد نظامی برای مبارزه با تروریسم در آفریقا در حال کار است” گفت: ویلیام Hartung, مدیر بازوها و پروژه امنیت در مرکز بین المللی سیاست یا CIP. “به عنوان نظامی ایالات متحده و رد پای فعالیت های نظامی را افزایش داده اند تروریستی خشونت رشد کرده است و گروه های تروریستی را نشو و نما.”

همکار خود Temi Ibirogba یک برنامه و تحقیقات مرتبط با آفریقا برنامه در CIP اشاره کرد که افزایش خشونت های افراطی در آفریقا در این صورت مداوم نظامی ایالات متحده نامزدی پس از 9/11 باید دلیلی برای شک و تردید از “بیشتر بهتر است” استراتژی. “ارتش ایالات متحده باید با توجه به روش های جایگزین مانند هماهنگی بهتر با آفریقایی های منطقه ای و قاره ای سازمان ها و تشویق دولت های آفریقایی به در نظر گرفتن مذاکرات در برخی از موارد,” او گفت: رهگیری.

در سال های اخیر نظامی ایالات متحده انجام داده است کمتر از 36 به نام عملیات و فعالیت در آفریقا از جمله حداقل هشت “127-اکو” برنامه است که به نام قدرت بودجه است که اجازه می دهد تا نیروهای عملیات ویژه ایالات متحده برای استفاده از host-ملت واحد های نظامی به عنوان پروکسی در ماموریت با هدف خشونت افراطی سازمان یا VEOs. اجرای ویژه مشترک فرماندهی عملیات های مخفی سازمان که کنترل نیروی دریایی SEAL Team 6 و ارتش دلتا فورس یا تئاتر توسط نیروهای عملیات ویژه این 80 – 120-فرد واحد عملیاتی با کمک کماندوهای آمریکا هستند در درجه اول درگیر در عملیات ضد تروریستی به ویژه آنهایی که با هدف بالا-اهداف با ارزش.

2019 AFRICOM برنامه ریزی سند اشاره می کند که نیروهای ایالات متحده خواهد شد “در ادامه به انجام ضد VEO-تمرکز فعالیت های” از 16 پایگاه های جداگانه. حتی تنزیل دو ضد VEO پایگاه در لیبی که به نظر می رسد بسته شده اند و از آنجا که نقشه ایجاد شده توسط AFRICOM این برگ در کنیا و مالی و تونس و همچنین به عنوان پنج در سومالی چهار نفر به نیجر و کامرون در گروا و مروا. این سایت در گروا یک پایگاه هواپیماهای بدون سرنشین بود که برفلد توسط رهگیری در سال 2016. در سال 2017 رهگیری نشان داد که در حالی که ارتش ایالات متحده و تقویت پایه های آن در مروا, شناخته شده به عنوان اردوگاه سالک این پایگاه همچنین به عنوان یک صحنه غیر قانونی حبس و شکنجه و حتی قتل.

رو به یک پتانسیل خروج از نیروهای AFRICOM شده در مورد که در آن پایگاه ها و ماموریت های اجرا از آنها جدایی ناپذیر به منافع آمریکا. “استراتژیک دسترسی به آفریقا و حریم هوایی خود را و اطراف آن آب حیاتی است به ایالات متحده آمریکا امنیت ملی” تاونسند گفت: کمیته نیروهای مسلح سنا در اواخر ماه گذشته. او و دیگران استدلال کرده اند برای آنچه که آنها ادعا می AFRICOM قرار بنگ برای جفتک انداختن. “آنچه ایالات متحده آفریقا فرمان انجام با تعداد نسبتا کمی از مردم و چند دلار در یک قاره سه و نیم برابر اندازه قاره ایالات متحده است مقرون به صرفه برای مالیات دهندگان آمریکایی,” مانلی گفت: رهگیری.

اما اخیر بازرس کل گزارش بررسی ایالات متحده در مبارزه با تروریسم تلاش در آفریقا و سوالات جدی در مورد این ابزار از میلیاردها دلار مالیات صرف شده در ایالات متحده پایگاه عملیات و کمک به شرکای محلی. حتی پس از یک دهه-به علاوه صرف مبارزه با شبه نظامیان در سومالی “تهدید ناشی از القاعده و داعش سومالی در شرق آفریقا باقی مانده است ‘بالا’ با وجود ادامه داد: آمریکا حملات هوایی و آموزش نیروهای امنیتی سومالی ، ” آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع گفت: وزارت دفاع بازرس عمومی. این DoDIG بیشتر اشاره کرد که الشباب نه تنها “باقی می ماند قوی تهدید” به دلیل “توانایی برای انجام با مشخصات بالا حملات استخدام جنگجویان و دارایی در حال انجام عملیات” اما که این گروه “به نظر می رسد به عنوان یک تهدید در حال رشد به ایالات متحده پرسنل و منافع خود در منطقه است.”

این DoDIG ارزیابی از غرب آفریقا بود و حتی بیشتر وخیم. “VEO خشونت در غرب آفریقا به سرعت در حال رشد بیش از 2 سال گذشته; در بورکینافاسو و مالی و غربی نیجر VEO خشونت افزایش 250 درصد پس از سال 2018” با توجه به گزارش. AFRICOM گفت: DoDIG که امنیت در غرب آفریقا رو به وخامت گذاشته در طول سه ماهه آخر سال 2019 به عنوان گروه های تروریستی “راه اندازی شد تعداد فزاینده ای از حملات علیه تاسیسات نظامی و نیروهای … اغلب در نتیجه تعداد زیادی از تلفات” به ایالات متحده-نیروهای مسلح متفقین. “VEOs در غرب آفریقا هستند و نه تخریب و نه موجود به ساحل و دریاچه چاد منطقه” فرمان اعتراف کرد.

با توجه به وضعیت فعلی امور در مرکز بین المللی سیاست Hartung معتقد است که ایالات متحده نیاز به ارزیابی مجدد رویکرد خود را. “از آن زمان به صورت صادقانه ارزیابی مجدد از آمریکا ضد ترور استراتژی در آفریقا از جمله شفافیت بیشتر در مورد اندازه و دامنه عملیات نظامی ایالات متحده وجود دارد,” او گفت: رهگیری. “اساسی رانندگان از تروریسم از جمله فقر و فساد و سرکوب ندارد, راه حل نظامی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im