Penn Badgley انتظار 1st کودک با دومینو کیرک زیر سقط جنین

عزیزم در هیئت مدیره! دومینو کیرک است که در انتظار اولین فرزند او با شوهرش, Penn Badgley, پس از چند بارداری ضرر و زیان است.

Domino Kirke Penn Badgley expecting
دومینو کیرک و Penn Badgley حسن نیت ارائه میدهد از مهره های بازی دومینو کیرک/Instagram

“در جاده دوباره” خواننده 36 میانه یک روز شنبه, فوریه 10, Instagram عکس از نوزاد دست انداز. “بارداری پس از از دست دادن یک چیز دیگر. بعد از دو سقط جنین در یک ردیف ما آماده بودند به آن تماس بگیرید. من متوقف اعتماد به من بدن و شروع به قبول این واقعیت است که من انجام شد. به عنوان یک تولد همراه من دیده ام و شنیده ام از آن همه است. در آن طول می کشد همه چیز را من کردم به جدا کردن عشق از ضرر و زیان من شده است در حال حاضر و در تجربه خود من.”

این دومینو از اعضای گروه که در حال حاضر از 10 سال قدیمی پسر Cassius از یک رابطه قبلی رفت و به نوشتن “هنگامی که من باردار بود در 25 من می دانستم که هیچ چیز نیست. من تا به حال هیچ جامعه است. من کبوتر خوش غافل در مورد تولد و اسرار آن. در حال حاضر با 10 سال تجربه به جلو و از من گنج تولد من جامعه و دانش من است. شما در حال حاضر در حال آموزش ما نحوه اقامت در این روز در راه ما تا به حال هرگز به یک کمی. با تشکر از شما.”

او و شما ستاره, 33, بحباله نکاح در اوردن, در مارس 2017.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>