PDA هشدار! کیم کارداشیان, Kanye West به اشتراک گذاری تحریک آسانسور بوسه در پاریس


Kanye West and Kim Kardashian West Innovator Awards
کنی وست و کیم کارداشیان غرب حضور سالانه 9 وال استریت ژورنال. مجله مبتکر جایزه در موزه هنر مدرن در 6 نوامبر سال 2019 در شهر نیویورک است. گریگوری پک/شاتر

نگاهی یک بعدی! کیم کارداشیان و کنی وست بودند از ترس به نمایش PDA در حالی که در سفر به پاریس.

واقعیت star, 39, نوشته شده در Instagram داستان تصویری از او و رپر, 42, در یک آسانسور در چهار شنبه, مارس 19. زن و شوهر, لب های قفل شده به عنوان شیشه ای آسانسور فرود آمد و Ronettes’ “من کودک” در پس زمینه بازی. به عنوان درب باز آنها لبخند زد گسترده و منتظر بودند. غرب و سپس خواسته فرد پشت دوربین “که یک کار می کند؟”

در اوایل روز چهارشنبه کارداشیان, عکسهای به اشتراک گذاشته و کلیپ از جفت آنها به عنوان بازدید KFC, محل سکونت در فرانسه. “JPG & KFC” او زیر نویس پست.

Kim Kardashian and Kanye West Share a Steamy Elevator Kiss in Paris Instagram
حسن نیت ارائه میدهد از کیم کارداشیان/Instagram

این Skims بنیانگذار نشان داد که او و غرب بودند در “ولنتاین تعجب گریز” ارسال عکس از خودش در لباس شنای زنانه دوتکه است که گرفته شده توسط هیچ یک دیگر از برنده جایزه گرمی.

وست و کارداشیان گره خورده گره در مارس 2014. آنها پدر و مادر از دختر شمالی, 6, پسر, سنت, 4, دختر, شیکاگو, 2, و, پسر مزمور 9 ماه.

این Keeping Up With the Kardashians ستاره بستری در اوایل این ماه که او در نظر گرفته شده در حال گسترش خانواده خود را. “من می تواند انجام دهد دو بیشتر, اما من فقط فکر نمی کنم من باید” او توضیح داد که در لورا Wasser‘s “همه را عادلانه” پادکست. “من فقط نمی تواند بیشتر انجام دهید چون من واقعا می خواهید برای رفتن به مدرسه و من واقعا می خواهم به انجام همه این مسائل است. من می خواهم به رفتن را از طریق [لقاح]. من میخوام به نوبه خود 40 — من نمی خواهم به یک مادر. من فکر می کنم چهار خوب است.”

او افزود: “من می خواهم به توجه. من فکر می کنم هر کس نیاز به توجه. و فقط دیدن چگونه من مادر [Kris Jenner] است 64 و ما هنوز هم متوقف نمی شنود ، در [تقریبا] 40 من تماس روزانه خود را در تمام طول روز.”

طرفداران گرفتار یک نگاه اجمالی از کارداشیان و غرب پویا به عنوان پدر و مادر هنگامی که شمال سقوط مصاحبه تصویری خود را با معماری هضم در اوایل این ماه. “ما در وسط یک مصاحبه” را KKW زیبایی موسس به او گفت دختر. “رفتن نشستن بر روی آن نیمکت سمت راست وجود دارد و شما می توانید به تماشای ما. شما در وسط از ما کشته شد.”

به جای شمال قرار می گیرد مدفوع در بین پدر و مادر و تلاش برای پاسخ به یک پرس و جو در مورد طراحی خانه خود را. “من نمی خواهم شما سوال” کارداشیان پاسخ داد. “من درخواست پدر.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>