‘انگل’ ‘زنان کوچک’ و بیشتر در فصل جوایز فیلم جریان در حال حاضر

اجتماعی فاصله است که به ظاهر در حال تبدیل شدن به هنجار جدید اما خوشبختانه شما لازم نیست به ترک خانه خود را برای سرگرمی. به لطف چند جریان خدمات برخی از بزرگترین فیلم سال گذشته در حال حاضر در دسترس به تماشای از راحتی شکل خانه خود را.

یکی از محبوب ترین فیلم های سال بود Bong Joon-ho‘s جنوبی, کره ای, کمدی, هیجان انگیز فیلم انگل. اول شد اول فیلم کره جنوبی به برنده نخل طلا در جشنواره فیلم کن و سپس آن را در ادامه به تسلط در مراسم اسکار در ماه فوریه سال 2020 است.

این فیلم با بازی Song Kang-ho, Lee Sun-kyun, چو Yeo-jeong و Choi Woo-shik, برنده چهار جایزه اسکار در 92 سالانه نشان می دهد: اسکار بهترین فیلم بهترین کارگردان بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین های بین المللی از ویژگی های فیلم است. آن را تبدیل به اولین فیلم خود در زبان انگلیسی را به خانه جایزه اسکار بهترین تصویر.

فیلم دیگری بود که هر کس صحبت کردن در 2019 شد Greta Gerwig‘s Little Women, هفتمین فیلم اقتباسی از Louisa May Alcott را 1868 رمان. انتقادی-تحسین فیلم کامل بسته بندی شده با یک لیست ستاره از بالا به پایین: Meryl Streep, ایتالیایی, Saoirse Ronan, Emma Watson, فلورانس Pugh, Eliza Scanlen, تیموتی Chalamet, Tracy Letts و Bob Odenkirk.

تلنگر دریافت متعدد تمجید از جمله شش نامزد 92 جایزه اسکار از جمله بهترین تصویر, بهترین بازیگر نقش مکمل زن (Ronan) بهترین بازیگر نقش مکمل زن (Pugh) و بهترین فیلمنامه اقتباسی. آن زمان خانه اسکار برای بهترین طراحی صحنه و لباس.

هر دو از این فیلم ها در حال حاضر جریان — همراه با بسیاری دیگر از تزئین بسیار طرفداران خود را از سال. حرکت از طریق لیست زیر برای نحوه پخش هر یک!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>