‘انگل’ ضربان ‘Joker,’ ‘The Irishman’ برنده بهترین فیلم در اسکار

یک پیروزی تاریخی! Parasite برنده بهترین عکس در 92 مراسم اهدای جوایز اسکار روز یکشنبه 9 فوریه در لس آنجلس — ضرب و شتم رقیب بالا بذله گو و به ایرلندی — و تبدیل شدن به اولین فیلم زبان خارجی را به خانه جایزه.

Lee Jung-eun, که به تصویر می کشد خانه دار Gook ماه-gwang پذیرفته شده این جایزه را به نمایندگی از بازیگران و خدمه با فریاد به مدیر Bong Joon-ho.

“من واقعا دوست دارم برای تشکر از مدیر بونگ” بازیگر 50 و گفت: جمعیت است. “من دوست دارم همه چیز در مورد او. لبخند او را دیوانه ، راه او. راه او راه می رود. و به خصوص به راه او هدایت. و آنچه که من واقعا دوست دارم در مورد او این است که حس خود را از طنز و او می تواند واقعا سرگرم کننده از خود و او هرگز خودش را جدی بگیرد. با تشکر از شما.”

انگل برنده در مجموع چهار جایزه اسکار از جمله بهترین کارگردانی برای Joon-ho 50 و بهترین فیلمنامه اصلی — به آن ترین برنده برای هر فیلم در روز یکشنبه.

این فیلم در مراکز اطراف قدیم یک خانواده فقیر که از ارضاء خود را به خانواده ثروتمند از پارک از طریق یک سری نهفته است. به عنوان Kims تبدیل کرده و با پارک های لوکس, شیوه زندگی غیر منتظره به نوبه خود از وقایع اثرات سرنوشت هر دو خانواده است. انگل ترکیب ژانرهای کمدی و هیجان انگیز در حالی که به یک خنک کننده تفسیر در نابرابری اقتصادی و مبارزه طبقاتى.

'Parasite' Wins Best Picture Oscars over 'Joker,' 'The Irishman'
‘انگل’. CJ Entertainment

Joon-ho 50 و گفت: این اطلس در ماه اکتبر 2019 که کار خود را به عنوان یک معلم الهام بخش او را به قلم اسکریپت که او cowrote با Han Jin-برنده.

“زمانی که من در کالج بود من tutored برای یک خانواده ثروتمند و من این احساس بود که من نفوذ به زندگی خصوصی کامل, غریبه,” او به یاد می آورد. “هر هفته من را به خانه خود را, و من فکر می کردم که چگونه آن را سرگرم کننده خواهد بود اگر من می تواند همه دوستان من برای نفوذ به خانه یکی یکی.”

Song Kang-ho, Lee Sun-kyun, چو Yeo-jeong, Choi Woo-shik و پارک So-dam ستاره در این فیلم که تبدیل به یک موفقیت انتقادی و تجاری. انگل بود و نامزد شش جایزه اسکار از جمله بهترین طراحی تولید بهترین بین المللی فیلم و بهترین تدوین فیلم — و اولین فیلم کره جنوبی به نامزد برای بهترین تصویر و بهترین بین المللی فیلم. آن را با افتخار نخل طلا در جشنواره فیلم کن برنده بهترین فیلم خارجی زبان در سال 2020 گلدن گلوب.

انگل فروش بیش از 23 میلیون دلار در جعبه داخلی اتاق کار ساخت آن را یکی از بزرگترین منتشر شده تا کنون برای یک فیلم خارجی زبان. آن را نیز به ثمر رساند بزرگ بین المللی در دفتر جعبه در آوردن بیش از 130 میلیون دلار و ساخت انگل Joon-ho اولین فیلم تولید 100 میلیون دلار در سراسر جهان است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im