Paramore را هیلی ویلیامز می گوید: او 91 پوند پس از طلاق


Paramore Hayley Williams Says She was 95 Pounds After Divorce
هیلی ویلیامز در Beautycon جشنواره در 11 اوت سال 2019 در لس آنجلس ، Sara Jaye Weiss/شاتر

گرفتن واقعی است. Hayley Williams نشان داد که او از دست رفته مقدار زیادی از وزن پس از جدایی از شوهر سابق چاد گیلبرتدر سال 2017.

“من در یک رابطه ناسالم و من فقط نگه داشته فکر” من می توانید آن را در این زمان,'” ویلیامز, 31, گفت نگهبان در مصاحبه منتشر شده روز شنبه, مارس 12.

ویلیامز و جدید یافت می شود شکوه گیتاریست, 39, نام آن واریز شده پس از یک سال از ازدواج. پس از تقسیم آن در زمان Paramore خواننده در حالی که برای متوجه شدم که او تا به حال بدست بسیار نازک از استرس و ناخشنودی.

“این بود تا زمانی که من تو را دیدم این عکس بود که من مثل هیچ پنهان که من نیستم خوب در حال حاضر,” او گفت: پس از تیراندازی گروه اول دو موسیقی فیلم به رفتن با خود را پس از خنده آلبوم. “و بخشی از من لذت می برد که – اگر مردم می دانند که من نه OK آنها نمی خواهد بیش از حد نزدیک است.”

در این زمان می سی سی پی بومی وزن تنها 91 پوند است. هنگامی که او bandmates او را دیدم ضعیف ظاهر آنها با تمرکز بر گرفتن او را به خوردن آن مشغول به کار, اما, بود که او برای کنار آمدن با شکست در ازدواج است.

“این واقعا در مورد من. آن را در مورد مردم نواز” ویلیامز گفت و توضیح داد که او طلاق و عدم توانایی در صورت احساسات او نیز به رهبری او را به نوبه خود به الکل است که واقعا یک فن در 20s خود را.

در حالی که در تور او اعتراف کرد که او “به دنبال رهایی از زندان است که من می خواهم خودم را در و همچنین فراموش نکنید که در همان زمان است.”

آن نیست تا زمانی که او به خانه که او شروع به درک که او هل دادن او ترس و احساسات مربوط به رابطه شکسته و از پدر و مادر خود را که تا به حال تقسیم زمانی که او یک کودک بود.

“چه اتفاقی در مغز ما اغلب آشکار جسمی اگر ما نمی مراقبت از آن,” او توضیح داد: ارجاع او دراماتیک از دست دادن وزن.

از طریق موسیقی جدید و اولین رکورد گلبرگ برای زرههای “26” خواننده متوجه شدند که گذشته او چیزی است که او باید تاسف اما در عوض چیزی که او می توانید استفاده کنید برای حرکت رو به جلو است.

“زنان خشم اتحادش را تغییر بسیاری از چیزها در این دنیا,” او توضیح داد که به خروجی. “ما توانسته ایم به اثر پیشرفت در بسیاری از عرصه. آن را ندارد به همه جهل و نفرت گفتار و bulls–t.”

گلبرگ برای زره برای یک مه 8 نسخه.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de