همه گیر نژاد پرستی: ویسکانسین اولیه, محرومیت, و هزینه زندگی

ویسکانسین ایران مجبور انتخابات در طول یک بیماری همه گیر و مردم در حال رفتن برای مردن. این هفته در ره: میلواکی را کمیسیون بهداشت و درمان دکتر جانت Kowalik مورد بحث ویسکانسین دادگاه عالی بی پروا بی توجهی به ایمنی عمومی به عنوان آنها به زور دولت به رفتار فرد در رای گیری. دکتر Kowalik تجزیه و تحلیل چرا بعضی از 70 درصد از Covid-19 مرگ و میر در میلواکی آمریکایی های آفریقایی تبار هستند و به همین دلیل این شهر اعلام کرده است نژادپرستی بحران بهداشت عمومی. او همچنین تجزیه و تحلیل عواقب مورد انتظار از روز سه شنبه شلوغ رای گیری خطوط در تعداد محدودی از رای گیری سایت در سراسر ویسکانسین. نویسنده و محقق دکتر Ibram X. Kendi نویسنده کتاب “چگونه به زاد نژادپرستی,” در مورد آنچه که داده ها به ما می گوید در مورد نژاد و کروناویروس در آمریکا است. او تساوی تاریخی تشابه بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ و می سی سی پی سیل سال 1927 و تجزیه و تحلیل آنچه در آن به معنی برای ایالات متحده مجبور به انتخاب بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن. اخراج آمازون کارگر مسیحی Smalls در پاسخ به شرکت در کمپین اسمیر سازماندهی شده علیه او در طول یک جلسه با حضور ثروتمندترین فرد در جهان, جف بزوس. و ره شنوندگان به اشتراک گذاری داستان های خود را از مبارزه در طول بیماری همه گیر.

اگر شما یا کسی که شما می دانید نیاز به حمایت عاطفی و یا به فکر خودکشی, منابع شامل بحران خط متن های پیشگیری از خودکشی نجات از ترور پروژه و یا انجمن بین المللی پیشگیری از خودکشی.

رونوشت به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>