پاکستان در برابر یک تهدید جدید: ملخ

زمانی که کشاورز Sabhi خان به نظر می رسد بیش از مزارع گندم او نماز تشکر است که swarms از ملخ مخرب خود را در منطقه شمال غربی پاکستان که تا کنون در امان محصولات خود را.

اما او ترس وجود دارد بدتر است برای آمدن به حمله تهدید یک بحران حیاتی بخش کشاورزی — فقط یکی از مناجات مشکلات پاکستان و خود را تحت فشار نخست وزیر عمران خان.

“کشاورزان مدیون من و پول آنها هنوز هم پرداخت می شود از آنجا که محصولات خود را آسیب دیده می گوید:” خان که او نیز فراهم می کند وام های کوتاه مدت به دوستان و خانواده.

هند و پاکستان مرز چند صد مایل از مزرعه خود شناخته شده توسط سازمان ملل را سازمان غذا و کشاورزی به عنوان یکی از سه حوزه در سطح جهانی با “تهدید ملخ فعالیت” به عنوان منطقه چهره آن بدترین حمله در 20 سال. نگرانی وجود دارد swarms بدتر خواهد شد در تابستان به عنوان تخم مرغ جدید تخم.

چشم انداز کشاورزی بحران می آید به عنوان سابق کریکت حاکم پاکستان تحریک-e-Insaf, پارتی, تلاش برای مهار افزایش تورم و در نتیجه خود وارد کمبود گندم که منجر به صف برای آرد در شهرستانها از اسلام آباد به کراچی.

حدس و گمان و احتکار است که اتفاق می افتد برای کلید کالاها مانند گندم و شکر اما آنچه نگران کننده است عدم توانایی دولت برای کنترل آن.

اسد Sayeed, اقتصاددان

منتقدان سرزنش مدیران در استان پنجاب این کشور در کشاورزی منطقه مرکزی وحیاتی برای عدم تهیه به اندازه کافی گندم. ممنوعیت صادرات اعمال شده در ماه جولای بود بی اثر و قاچاق ، قیمت شکر به دنبال دو برابر شدن قیمت به Rs64 ($0.41) یک کیلوگرم از یک سال پیش به عنوان یک نتیجه از کمبود ریشه در مدیریت بد.

مخالفان مدعی مقامات چندانی به دخالت. تورم ضربه نه سال اخیر از 14.6 درصد در ماه ژانویه با توجه به بانک دولتی پاکستان است. فقیر شده اند به خصوص ضربه با روستایی رسیدن به تورم دو رقمی و هزینه گوجه فرنگی افزایش 157 درصدی از یک سال پیش.

PAKISTAN-OKARA-LOCUST-OUTBREAK

نخست وزیر متهم شده است که چشم پوشی از این مشکل است. پس از ماه ها از قیمت های بالا او خطاب به این موضوع در یک پست در توییتر در روز یکشنبه هنگامی که او وعده داده شد. “ملت باید مطمئن باشید که تمام کسانی که مسئول و پاسخگو خواهد بود و جریمه,” او گفت:. این هفته دولت تصویب یارانه Rs10 میلیارد دلار ($65 میلیون دلار) برای پایین آوردن قیمت گندم و شکر و برنج.

هزینه مواد غذایی بوده است که انتظار می رود به عنوان یک نتیجه از کاهش ارزش روپیه و آب و برق قیمت را افزایش می دهد معرفی شده به عنوان بخشی از 6 میلیارد دلار صندوق بین المللی پول برنامه مصوب سال گذشته است. اما این شوک غیر منتظره افزایش در هزینه های گندم و قند و شکر است با چکش پاکستانی در طول زمان رشد اقتصادی آهسته و زیان دامن زدن به شک و تردید بیش از دولت ظرفیت برای رسیدگی به بحران است.

“از کمبود مواد غذایی مانند نگاه آنها بدتر و نه بهتر” می گوید Matiullah انور, لوله کش در اسلام آباد است.

پاکستان دستور داده است تا از 300.000 تن گندم است که برنامه ریزی شده برای رسیدن به این هفته و قرار است به جای قند بزرگ سفارش. “حدس و گمان و احتکار است که اتفاق می افتد برای کلید کالاها مانند گندم و شکر اما آنچه که نگران کننده است عدم توانایی دولت برای کنترل آن می گوید:” اسد Sayeed یک کراچی مبتنی بر اقتصاد. “وجود دارد و این ایمان است که تثبیت خواهد شد مراقبت از بازار است. که ممکن است خوب در کتاب های درسی, اما آن اتفاق می افتد نیست در این زمینه.”

تورم ارائه یک چالش جدی برای نخست وزیر خان و اتحاد تیره و تار خود را شکننده ائتلاف دولت است. او مجبور شد برای ایجاد یک اورژانس سفر به لاهور برای سرکوب نارضایتی در حزب او پس از پنجاب وزیر, سردار عثمان Buzdar دستچین شده توسط خان متهم شده بود از botching پاسخ به گندم بحران است.

“این است که عمیقا بی ثبات کننده. پاکستان سیاست داخلی است که در حالت بحران در حال حاضر می گوید:” Asfandyar میر جنوب آسیا تحلیلگر در دانشگاه استنفورد. “خان به نظر می رسد قادر به نگه داشتن تیم خود را با هم.”

که باعث بلندی ملخ swarms از همه بیشتر دلهره آور, کارشناسان می گویند. “وجود دارد یک تهدید بسیار جدی از تهاجم نه تنها از بهار و پرورش مناطق ایران بلکه شاید از شاخ آفریقا می گوید:” کیت Cressman ارشد ملخ پیش بینی در U. N. غذا و کشاورزی سازمان است.

خان کشاورز است نه ترک هر چیزی را به شانس. او فرستاده او 12 ساله خود به اسلام آباد به ثبت نام در یک مدرسه اسلامی را فراهم می کند که مواد غذایی و هیئت مدیره. “اگر من زمینه در حال حمله ملخ ها حداقل پسر من در امان خواهد بود,” او می گوید. “او نمی خواهد که به گرسنگی مردن.”

+

توسط استفانی فیندلای و Farhan Bokhari

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>