Ozzy Osbourne لغو تور آمریکای شمالی به بازیابی از ‘مسائل مربوط به سلامت’

Ozzy Osbourne لغو آمریکای شمالی متوقف می شود خود را در حال انجام بیشتر تورهای 2 تور کنسرت به “اجازه می دهد تا او را به ادامه برای بازیابی از انواع مسائل مربوط به سلامت او مواجه شده است و در سال گذشته” یک نماینده برای چوب زیر گهواره اعلام کرد روز دوشنبه 17 فوریه.

با توجه به تنوعاین تصمیم لغو شده بود از احترام به طرفداران که مجبور به تغییر برنامه ای برای حضور در این قبلا موکول تاریخ تور. پس از بسته بندی تا تبلیغاتی تعهدات خود را برای جدید آلبوم مرد معمولیکه 71 سال را در سفر به اروپا برای درمان پزشکی داشتن رنج می برد از بیماری پارکینسون, بیماری ذات الریه و سقوط-آسیب های مربوط با توجه به سایت.

“من خیلی خدا را شکر که هر کس است که بیمار چون من تا به حال یک s–t در سال” آزبورن در بیانیه ای گفت. “متاسفانه من نمی قادر خواهد بود برای رسیدن به سوئیس برای درمان تا آوریل و درمان طول می کشد شش تا هشت هفته است.”

او در رفت: “من نمی خواهم برای شروع یک تور و سپس لغو نشان می دهد در آخرین لحظه آن را به عنوان نه تنها عادلانه به طرفداران. من می خواهم به جای آنها دریافت بازپرداخت در حال حاضر و زمانی که من در تور آمریکای شمالی پایین جاده هر کسی که خرید یک بلیط برای این نشان می دهد خواهد بود آنهایی که برای اولین بار در خط به خرید بلیط در آن زمان است.”

سابق Black Sabbath خواننده گروه قبلا به تعویق افتاد همه 2019 تور خرما در ماه آوریل است. “من نمی توانم باور کنم که به reschedule بیشتر تاریخ تور” او در بیانیه ای گفت در آن زمان است. “کلمات نمی تواند بیان چقدر نا امید و عصبانی و افسرده, من و نه قادر به تور در حال حاضر.”

آزبورن باز کرد تا در مورد مسائل مربوط به سلامت در صبح بخیر امریکا در ماه گذشته. “این بسیار چالش برانگیز برای همه ما,” او گفت:. “من گذشته نشان می دهد سال نو در فروم. سپس من تا به حال بد قرار می گیرند. من تا به حال به عمل جراحی در گردن من که پیچ تمام اعصاب من.”

در طول مصاحبه های راک استار و همسرش, شارون آزبورننشان داد خود را تشخیص پارکینسون که به آنها آموخته شده در فوریه 2019.

“این PRKN 2” گفت: شارون 67. “وجود دارد بسیاری از انواع مختلف بیماری پارکینسون. این یک حکم اعدام توسط هر کشش از تخیل, اما آن را تحت تاثیر قرار برخی اعصاب در بدن شما است. و آن را مانند شما یک روز خوب یک روز خوب و یک روز واقعا بد است.”

Ozzy همچنین توضیح داد که چرا او به جلو با تشخیص پارکینسون. “من نمی تواند راه رفتن در اطراف با آن دیگر علت آن را مانند من در حال اجرا از بهانه می دانید ؟” او گفت: در آن زمان. “من فقط امیدوارم که [هواداران] قطع و آنها وجود دارد برای من چون من به آنها نیاز دارید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im