OZY جدید تلویزیون آمار نشان می دهد: زنان سیاه رفتن عمیق در COVID-19

چرا شما باید مراقبت از

چون سیاه و سفید جامعه مشکلات تا قبل از همه گیر — اما آنها در حال بدتر شدن است.

اتمام یک نسخه ویژه از OZY سیاه زنان خود گفتگو با تمرکز بر تاثیر COVID-19 روی آفریقایی جامعه است. این قسمت را هم واقعی زنان و سرپرستی یک پانل از کارشناسان حرفه ای و رهبران فکری با میزبان کارلوس واتسون برای یک موقع بحث در مورد چگونه ما در حال زندگی در این بیماری همه گیر. به ویژه درجه چهار شنبه, مارس 18 در 10 p. m. (9 p. m. CT) و روز شنبه, مارس 21 در 11 p. m. (10 p. m. CT) در خود. عضویت گفتگو در #BlackWomenOWN در Twitter, Instagram و Facebook.

او سعی کرد صدایی زنگ. فیلادلفیا بومی دکتر علا استنفورد اولین زن آمریکایی آفریقایی جراح اطفال به طور کامل آموزش دیده در ایالات متحده تا به حال شده است در تلاش برای آموزش و برطرف کردن اسطوره های بی شماری. او تلاش برای بدست آوردن کلمه را با شهر و مقامات دولتی و رسانه های اجتماعی, اما هیچ چیز به نظر می رسید به کار می کنند.

سپس آن را بر او روزی: صحبت کردن نبود رفتن به انجام ترفند. او تا به حال به عمل می کنند.

“من از شنیدن این که چرا این اتفاق می افتد نیست و به همین دلیل است که نمی تواند اتفاق می افتد و اساسا رسیده به من سیاه, پزشکان, پرستاران, پزشکی, مقامات و هر کسی که می خواستم برای کمک به می گویند: ما باید به آزمون مردم ما” استنفورد توضیح می دهد که عاشقانه در یک نسخه ویژه از OZY را سیاه خود گفتگو پخش شنبه بر خود. او احساس فوریت در مورد آنچه که آمریکایی های سیاه و سفید روبرو هستند و هر دو در خانه اش در شهر و در سراسر کشور نفوذ نشان می دهد.

به طور معمول قبل از ضبط زنده از استودیو مخاطبان از 100 سیاه برش در سراسر کلاس و سن و شغل و حرفه و گرایش جنسی این نسخه های خاص بودند ضبط از طریق زوم. این موضوع به عنوان شما می توانید حدس بزنید که دلیل دقیق مکالمه مجازی است: COVID-19 و چگونه آن را ضربه زدن به سیاه و سفید جامعه به خصوص سخت است.

این وضعیت همه گیر است که واقعا فقط بیشتر در معرض آنچه که در حال حاضر مشکل ساز است.

بری Newsome باس, فعال

برای قسمت 1, پخش شنبه شب میزبان و OZY مدیر عامل کارلوس واتسون led گفتگو از جمله برجسته زنان مانند استنفورد, New Orleans, شهردار LaToya Cantrell و فعال دیده Newsome باس.

اگر چه آنها را تشکیل می دهند تنها 13 درصد از جمعیت آمریکا آمریکایی های آفریقایی تبار را تا 42 درصد از coronavirus مرگ و میر است که گزارش شده با اطلاعات دموگرافيک و 70 درصد در Cantrell را در ایالت لوئیزیانا. دلایل همه اشاره به یک چیز: دسترسی داشته باشید.

“از آن می رود به عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت در جمعیت های آسیب پذیر,” Cantrell می گوید. “اما البته در ایالات متحده آن را به عنوان مربوط به جوامع آفریقایی آمریکایی آن را یک سوال از عدم دسترسی به ثروت به فرصت به مراقبت های بهداشتی با کیفیت — تمام عوامل اجتماعی موثر بر سلامت که به شدت تحت تاثیر آفریقایی جامعه برای نسل.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان داده اند که افراد با قلب و ریه شرایط آسم و دیگر شرایط موجود هستند بیشتر در معرض coronavirus — و بسیاری از کسانی که شرایط به ویژه در میان آمریکایی های آفریقایی تبار.

این نوع از نابرابری های سلامت نشان می دهد که چگونه سیاه, جامعه بحران predates COVID-19 می گوید باس مردمی سازمان که معروف صعود 30 پا میله پرچم در ایالت کارولینای جنوبی خانه را به پایین آن متفق پرچم در سال 2015. کار داشتن با جمعیت تلاش برای پایدار مسکن دستمزد زندگی می کنند و دسترسی به مراقبت های بهداشتی او می گوید: “عادی” بسیاری از امید به بازگشت به در حال حاضر مضر است. “این وضعیت همه گیر است که واقعا فقط بیشتر در معرض آنچه که در حال حاضر مشکل ما در ساختار برای شروع با” باس می گوید.

و ساختار آن را در برخورد با این بیماری مشکل تر است. کلی عضو و از فیلادلفیا که جان سالم به در COVID-19 می گوید یک داستان دلخراش در مورد قادر به دریافت مراقبت. “آن زمان حدود 10 روز قبل از آنها در واقع به من گفت من مثبت بود و من می توانستم آلوده بسیاری از مردم دیگر” او با ابراز تاسف.

داستان مانند او که در آن سیاه و بقا است که در خط داستان است که مهم است. لحن در برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>