OZY هوا: چه جو بایدن احیای معنی

Nelda دارنده هنوز هم به نظر می رسید کمی متعجب از آن همه است. “من نمی خواهد در اینجا بوده است یک هفته پیش چون من با توجه به او در همه” دارنده گفت: او به عنوان ثبت یک سرحال جو بایدن تجمع در رالی کارولینای شمالی در بعد از ظهر شنبه. در یک ترد 15 دقیقه بیخ و بن سخنرانی بایدن به حال حتی ارتباط او کلامی تصادفا زمانی که او به نام رئیس جمهور “دونالد Drumps.” “فقط یک لغزش فرویدی, من حدس می زنم” معاون سابق رئیس جمهور اضافه شده و تربیت بدنی در طول تاریخ سیاه و سنت آگوستین دانشگاه آن را خوردند ،

و دارنده 75 از رالی بود سمت راست وجود دارد با آنها. “من نمی
می خواهید برای دیدن برنی انتخاب” دارنده گفت: جلو در حال اجرا سناتور. برنی ساندرز. “و به طوری که به معنی کسی که کت و شلوار قوی است که بایدن است.”

آن شب بایدن خرد ساندرز در کشور همسایه کارولینای جنوبی است. روز یکشنبه سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg کاهش یافته است — یک کلید رقیب در به اصطلاح معتدل خط در حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری فرستاده. آن را سخت به درخواست برای حرکت بیشتر و اعداد منعکس شده در آخرین پیش بینی از OZY اطلاعات و تکنولوژی شرکت 0ptimus و انتخابات گزارش شرکت تصمیم میز HQ.

بایدن در حال حاضر 16 درصد شانس برای برنده شدن اکثریت نمایندگان قبل از کنوانسیون دموکراتیک — از تنها 1 درصد دو هفته پیش.

مدل ما بحران اطلاعات از انتخابات, جمعیت, نتایج گذشته و حتی پوشش رسانه ای به شما بهترین پیش بینی در اطراف. این نشان می دهد که در سراسر کشور ساندرز همچنان پیشتاز با 38 درصد شانس یک نماینده اکثریت, اما این است که به سرعت تبدیل شدن به یک مرد نژاد. “تنها چند روز پیش مطبوعات و صاحب نظران اعلام کرده بود این نامزدی مرده” بایدن گفت: در کلمبیا, S. C., سخنرانی پیروزی. در واقع پیش بینی کرده بود در ابتدا با برچسب بایدن پیشتاز اما پس از اتمام چهارم در آیووا و پنجم در نیوهمپشایر بایدن سقوط در مدل ما است.

آن را شبیه او شد و از ورود به آنچه به نام “مرگ مارپیچی می گوید:” الکس Alduncin داده دانشمند در 0ptimus که در آن یک عملکرد بد ترکیبات خود با بد پوشش رسانه ای منجر به یکی دیگر از عملکرد بد. “او به نحوی قادر به داد و بیداد کردن از آن” Alduncin می گوید. او اعتبار بایدن را گزاف گویی پشت در بخشی به رای دهندگان هرگز coalescing در اطراف یک جایگزین.

حداقل در حال حاضر بایدن تبدیل شده است رئیس جایگزین برای Sanders. اما فراموش نکنید که وجود دارد قابل توجهی شانس هیچ کس برنده یک نماینده اکثریت 42 درصد از یکشنبه شب — به معنی یک رقابت کنوانسیون. در آن حالات بایدن دارای یک دست قوی با توجه عمیق او به خوبی از حمایت در میان حزب به طور منظم به عنوان شناخته شده ‘superdelegates,’ خواهد شد که عامل مهمی در در دوم انتخابات اگر هیچ یک اکثریت در اولین go-round.

screen-shot-2020-03-01-at-110143-pm

اما ما یک راه طولانی از میلواکی. سوال بایدن در حال حاضر شامل سه شنبه هنگامی که بیش از یک سوم از نمایندگان اختصاص داده خواهد شد. و حتی اگر چندین ایالت های جنوبی به انتظارنشسته بودند تا جایی که بایدن می تواند به خوبی انجام ساندرز تنظیم شده است تا به تسلط در کالیفرنیا کلرادو و جاهای دیگر. “من هنوز هم فکر می کنم ما در حال رفتن به از خواب بیدار شنبه و برنی رفتن به, با توجه به مدل ما یک زن و شوهر از صد نماینده رهبری می گوید:” اسکات Tranter مدیر عامل شرکت 0ptimus.

این است که با توجه به حضور مایک بلومبرگ. سابق شهر نیویورک شهردار ته صرف و میانه زمین باید خالص بیش از چند نمایندگان — با وجود یک زن و شوهر, خشن, بحث اجرای. یکشنبه شب بلومبرگ خریدم سه دقیقه از اعتبار در CBS و NBC به آدرس کشور در مورد coronavirus فرشهای خود را به عنوان یک هوشیار برقرار و موثر مدیر که می داند که چگونه که مسئولیت رسیدگی به یک بحران است. “مرتبط دانستن خود رهبر آموزش دیده و مطلع و مورد احترام است.”

بلومبرگ که شکسته تمام سوابق در آزادسازی بیش از 500 میلیون دلار از پول خود را به مسابقه در مشاجره در کارولینای شمالی آرکانزاس و اوکلاهما با توجه به پیش بینی و دور خوردن در بایدن اعداد را در سراسر هیئت مدیره.

اما ما سه شنبه برگه نشان می دهد مشخص شده تغییر بایدن در روزهای اخیر. آن را تا مقدار زیادی به انجام با قدرت خود در کارولینای جنوبی رای که در آن بایدن تحت سلطه ساندرز در میان رای دهندگان سیاه که بیش از نیمی از رای دهندگان دموکرات. او برنده 48.4 درصد از کل آرا وجود دارد به ساندرز’ 19.9 درصد است.

اما آن را فقط سیاه و سفید رای: بایدن برنده کثرت سفید رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی. به طور خاص او است نگاه دوم از نوع تحصیل کرده از رای دهندگان که در حال زیر در این مسابقه نزدیک و قبل از آن تا به حال شک و تردید شده است نامزدی خود را, اما در حال حاضر نامزدهای خود را ترک و یا نزدیک به آن است.

دارنده مثلا تا به حال شده است به تماشای مسابقه “مانند شاهین” bingeing پوشش تلویزیون و صحبت کردن با دوستان خود. او تا به حال پشتیبانی Buttigieg در حالی که برای و مضطرب در مورد بایدن سن. اما 77 ساله با قدرت در کارولینای جنوبی متقاعد دارنده که او انتخاب کنید.

به عنوان این رای دهندگان flitted از Buttigieg به بلومبرگ به سنسور. ctq و الیزابت وارن بالا ملاک بود که همیشه گریزان ذهنی مفهوم electability. و حداقل در حال حاضر با وزش باد در بادبان و پوزخند toothier از همیشه بایدن نگاه. “من می دانم که دو نفر از ما همیشه می خواستم به رای دادن برای یک زن اما راه آن را شکل ما را به تجدید چیز” دارنده گفت از خودش و دخترش در قانون. “مانند بایدن می گوید: نکته این است: ما باید به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>