صدف و هوا و سرخ کن و دوچرخه شرکت ها می گویند خود را به کالاهای ضروری برای مبارزه با کروناویروس به طوری که آنها می توانید دریافت تعرفه امداد


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

آنچه ضروری در یک بیماری همه گیر? تقریبا همه چیز, اگر شما خواندن تعرفه تجدید نظر از شرکت هایی که واردات کالا از چین.

کنسرو ماهی تن که یک وارد کننده استدلال می کند که یک غذای کامل به سهام تا در طول نادر مواد غذایی در سفرهای. مکمل های غذایی مانند درخت چهل سکه بیلوبا مورد نیاز برای تقویت سیستم ایمنی بدن. دستگاه های تناسب اندام در حال حاضر تجهیزات ضروری برای صفحه اصلی تمرینات است.

بیش از 900 کسب و کار و انجمن های صنفی و افراد ثبت نظرات با دفتر نماینده تجاری ایالات متحده به دنبال رهایی از شیب تعرفه ها در حال حاضر در محل برای واردات از چین. ویژه دوره نظر شده است در حال اجرا در سراسر coronavirus بحران و پنج شنبه به پایان می رسد.

مقدار زیادی از filers ساخته شده خود تجدید نظر بر اساس دلایل پزشکی — دست عفونی دستکش های جراحی و سرنگ که بحرانی به بحران بهداشت عمومی — اما دیگران در زمان گسترده تر نمایش برای متقاعد کردن سازمان است که محصولات خود را در حال اساسی به این کشور را به خوبی بودن.

Skechers ایالات متحده آمریکا خواست برای معافیت برای آن Wascana-Athas تاکتیکی چکمه, توصیف آنها به عنوان ایده آل برای اولین پاسخ دهندگان و پرسنل اجرای قانون. عطر سازندگان انجمن درخواست معافیت برای روغن های ضروری و دیگر ترکیبات معطر ساخت است که برخی از آنها استفاده می شود در مواد ضد عفونی کننده (اگر چه آنها نیز به طور گسترده ای مورد استفاده در لوازم آرایشی و عطر).

وظایف شناخته شده به عنوان بخش 301 تعرفه ها پس از ارائه 1974 تجارت عمل می کنند که توجیه آنها در اقدامی تلافی جویانه برای شیوه های تجاری غیر منصفانه. در ابتدا از COVID-19 شیوع در اواخر فوریه عوارض از 7.5 درصد به 25 درصد باقی مانده در محل در حدود 330 میلیارد دلار ارزش واردات چین از جمله شدت مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی.

امضا تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طراحی شده برای فشار کسب و کار خود را به کاهش وابستگی به واردات چینی تعرفه ها را تا حد زیادی جذب شده توسط ایالات متحده خرده فروشان و مصرف کنندگان در قالب حاشیه پایین تر و قیمت بالاتر است. همراه با وظایف فولاد و آلومینیوم و آنها در حال حاضر هزینه مصرف کنندگان حدود 57 میلیارد دلار در سال رسیده.

برخی از شرکت ها در پاسخ به این تعرفه ها با حرکت تولید به ایالات متحده آمریکا, اما به مراتب بیشتر را به سادگی پیدا تامین کنندگان خارج از چین در کشورهایی مانند ویتنام و مکزیک است.

بیش از چند سال گذشته USTR انجام شده گسترده و روند پر زحمت به ارزیابی فردی درخواست برای تسکین ارزیابی عوامل از جمله مشکل در به دست آوردن محصولات از کشورهای دیگر است. از طریق چهار دور از تعرفه های آژانس دریافت کرده است نزدیک به 53,000 ارسالی که مورد 6400 مورد تایید قرار گرفت با 8,600 هنوز در انتظار همانطور که از اوایل ماه ژوئن است.

در اوایل ماه مارس USTR صادر باریک محرومیت برای موارد مانند ماسک صورت و تنها با استفاده از گوشی پزشکی را پوشش می دهد. اما با توجه به تجزیه و تحلیل توسط پترسون موسسه بین المللی اقتصاد, تعرفه های باقی مانده در حدود 5 میلیارد دلار ارزش کالاهای پزشکی مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر. بنابراین تحت فشار از جامعه کسب و کار USTR همچنین قرار دادن یک تماس برای شرکت های خود را در مورد آیتم های مورد نیاز در زمانی که عفونت در همه جا دفاتر مجازی و کودکان آمریکا گیر کرده در خانه به طور نامحدود.

یک شرکت کفپوش به نام کالی بامبو, برای مثال, برای خواسته محرومیت در انواع مصنوعی و چوب و تخته آن استفاده شده است در بیمارستان, اما آن نیز بازار در وب سایت خود برای استفاده عمومی. یک شرکت شیمیایی به نام Lubrizol درخواست کمک برای یک بسیار سمی ترکیب به نام گلوتارآلدئيد که آن را می گوید می تواند کمک به ضد عفونی بالقوه coronavirus آلوده امکانات, اما آن نیز به فروش می رسد به عنوان یک عنصر در fracking مایعات.

در آنچه که می تواند یکی از پرسود ترین محرومیت Pfizer خواسته تعرفه ها به دور Phthalimidopropionaldehyde یک عنصر فعال در آن فیلمهای فشار خون مواد مخدر Lipitor. فایزر گفت که آن را مورد نیاز برای کمک به آمریکایی ها در حفظ سلامت قلب و عروق پس قلب شرایط پیچیده COVID-19 مورد — اما Lipitor نیز اتفاق می افتد به تولید صدها میلیون دلار از یک سال و حتی بدون یک بیماری همه گیر.

برخی از شرکت های تفسیر درخواست برای COVID-19-مربوط به استثنائات و حتی بیشتر آزادانه.

شهر صنعت مستقر در کالیفرنیا ولیعهد صدف برای مثال در خواست معافیت برای آن دودی صدف از چین است. بهداشتی و قفسه پایدار صدف شده است در تقاضای بالا, Chief Financial Officer, Chris Bruno نوشت: در پرشوری نامه اما تعرفه ها را مکیده اند دور سود و 28 نفر شرکت ممکن است برابر در پایان سال است.

“lf ولیعهد می رود از کسب و کار آمریکایی ها خواهد شد از دست دادن یک منبع غذایی با پروتئین بالا و غیر قابل انکار امن برای غذا خوردن در طول همه گیر” نوشته برونو که کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

زنبور عسل سرهم بندی کردن مواد غذایی — همان شرکت است که pled گناه به فدرال تثبیت قیمت اتهامات در سال 2017 و پس از به دست آورد شده است توسط یک تایوانی کنگلومرا ساخته شده از زمین برای ماهی تن صلب در نظر گرفته شود “لازم است کالا.”

“در این زمان آب و هوا که در آن آمریکایی ها به طور فزاینده ای در خانه محصور و در رابطه با دسترسی به طور منظم به سالم و مقرون به صرفه مواد غذایی قابل اعتماد و عرضه فراوان از کنسرو تن ماهی بسیار مهم است برای سلامت جوامع آمریکایی” نوشت: مدیر عامل شرکت Jan تارپ که نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر بیشتر.

درخواست برای کالاهای مورد نیاز در طول اقامت در خانه سفارشات شامل ناتیلوس ماشین آلات ورزش لوازم آشپزخانه مانند هوا fryers کتاب رنگ آمیزی برای حفظ متمرد بچه ها اشغال شده و غرفه لپ تاپ به راه اندازی صفحه اصلی مبتنی بر ایستگاه های کاری.

کارسون نوری بر اساس لانگ آیلند در خواست معافیت برای نوری ایدز است. “ما ذره محصولات تاسیسات برای بسیاری از مردم به خصوص در زمان هایی از این زمانی که آنها در حال قرنطینه از افرادی که ممکن است کمک به آنها را با نیازهای روزانه خود” نوشت شارون Barnhart کارمند.

RV انجمن صنعت نیز درخواست کمک کرد و گفت که بیشتر مردم در حال گرفتن تعطیلات در جاده ها به جای اجاره اتاق هتل ها و تریلر نیز مورد نیاز برای پاسخ اول.

انجمن تجاری برای آسانسور و پله برقی صنعت استدلال که پول صرف نیست در آسانسور تعرفه ها می تواند به جای صرف در COVID-19 پاسخ. “اگر USTR حذف این تعرفه کاهش هزینه نصب و تعمیر آسانسور و پله برقی و مرتبط با آن بخش را تشویق می کند به بیمارستان ها و دیگر امکانات پزشکی را به سرمایه گذاری به تجهیزات مهم و اعمال صرفه جویی به طور مستقیم به سمت مقابله با COVID-19” نوشت دیلن Isenberg مدیر امور دولتی ملی صنعت آسانسور Inc.

برخی از شرکت ها نمی تلاش برای ایجاد بسیاری از COVID-19 اتصال با استفاده از این علامت به عنوان یک فرصت برای ایجاد یک حالت کلی برای بخشش در طول رکود اقتصادی. “چین سرقت نیست ما go-kart فن آوری و یا انجام هر چیزی اشتباه است به جز تامین مقرون به صرفه قطعات به عنوان بخشی از دنیای اقتصاد” نوشت: یک دیدگاه با استفاده از نام جورابهای Laves دفاع برای کاهش تعرفه بر روی go-kart بخش است. “برای آمریکا کسب و کار کوچک به پرداخت 25 درصد در تعرفه ها برای کمک به بچه ها لذت بردن از هر روز هوای بازی کاملا مسخره است.”

سیدنی Mintzer یک وکیل با Mayer Brown که دسته تعرفه محرومیت موارد گفت که او شک و تردید تهمت و دولت را نگاه مطلوب بر غير بیشتر در حاشیه COVID-19-محصولات مرتبط می باشد.

“من فکر می کنم آنها احتمالا کمتر خواهد بود نسبت به آن حساسیت بیشتری نسبت به بیشتر مسائل مرتبط با سلامت,” او گفت:.

اما برای برخی از واردکنندگان نظر دوره نیز فقط یک شانس برای اینکه خود را در مورد عموم و شاید تقویت شانس خود را با هنوز هم در انتظار محرومیت درخواست.

یک ائتلاف از دوچرخه تولید کنندگان و خرده فروشان در حال حاضر برنده معافیت برای کودکان دوچرخه ساخته شده تقریبا به طور انحصاری در چین است. در حال حاضر این درخواست به صورت گسترده تر برای کمک به پایین پایان فیلم به اندازه دوچرخه که در حال پرواز کردن قفسه به عنوان مسافران به دنبال یک جایگزین برای حمل و نقل عمومی و به دلیل تعرفه افسرده دوچرخه واردات در سال گذشته تخلیه موجودی انبار.

“این یک فرصت برای صنعت ما به توضیح آنچه که ما فکر می کنم اثرات COVID-19 در حال رفتن به در ما اعضای” الکس Logemann, PeopleForBikes’ سیاست, مشاور گفت ProPublica. “که یک چیز است که تاکید در روند خروج بسیار خوبی وجود دارد مقدار زیادی از فضای به توضیح آن دسته از عوامل است.”

بسیاری از محصولات در حال حاضر رد شده است برای محرومیت زودتر از قبیل شاسی کامیون که یک شرکت به نام CIE تولید استدلال لازم است در طول بیماری همه گیر به حرکت کالاهای ضروری. (فدرال آمار نشان می دهد که بزرگراه حمل و نقل حمل و نقل شده است تضعیف شده برای ماه می باشد.)

“هر ظرف که بیکار نشسته به عنوان یک نتیجه از کمبود شاسی محصولات می تواند نجات بخش تجهیزات و دارو و یا سایر ضروریات زندگی از رسیدن به جوامع اولین پاسخ دهندگان متخصصان پزشکی و افراد دیگر که به شدت نیاز به آن حمل و نقل می شود ساخته شده است” نوشت: CIE وکیل رونی میلر که در پاسخ به یک ایمیل به دنبال توضیح بیشتر.

برخی از شرکت ها ابراز تجدید نا امیدی با محرومیت روند که به طور معمول نیاز به استخدام وکلای گران و اغلب خودسرانه نتایج غیر قابل پیش بینی.

Danaher یک شرکت برای پزشکی متمرکز کسب و کار — مانند IDT ساخته شده است که اصلی COVID-19 تست راه اندازی شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری — شکایت کرده است که درخواست کارکنان به التماس برای تعرفه امداد خشک وقت گرانبها است. انجمن های صنعت باید حمایت برای پتو تعرفه امداد در محصولات پزشکی به جای مجبور کردن هر شرکت به تدوین پیچیده توجیه.

“اکثریت قریب به اتفاق Danaher اصلی دادخواست برای تشخیص پزشکی و دیگر علوم زندگی تجهیزات محروم بودند در سال 2018 و 2019 است که به خصوص دلسرد داده محصولات مانند اپل و سالاد ریسندگی دریافت تایید” این شرکت نوشت. “Danaher نگران است به طور بالقوه غیر ضروری هزینه از منابع اضافی در یک دادخواست روند با چنین نتیجه نامشخص.”

اما این نظرات نیست همه از واردکنندگان. دفتر ثبت دعاوی حقوقی نیز شامل اعتراض شدید از برخی از تولید کنندگان داخلی از جمله تولید کنندگان پنبه سواب و ماشین لباسشویی که استدلال می کنند که USTR نباید اجازه COVID-19 تواند به عنوان بهانه ای برای رها کردن آن اظهار داشت: هدف از سوق دادن شرکت ها برای بازگرداندن زنجیره تامین در آمریکا

اسکات پل که به عنوان رئیس اتحاد برای آمریکا تولید حمایت کرده است برخی از تعرفه ها امیدوار است که USTR خواهد چوب به طرح و ارسال سیگنال های سازگار که انتقادی محصولات باید در آمریکا ساخته شده است — به خصوص با بسیاری از مردم هنوز هم از کار.

“من باور نمی کنم که به اندازه کافی کسب و کار خوب ساخته شده اند و ایمان و تلاش و سعی کنید به یک تراز زنجیره تامین خود را” پل گفت. “در بسیاری از ظرفیت ها در ایالات متحده را به محصولات. اگر این وارد می خواستم برای کمک به خار یک بهبود اقتصادی آنها باید یک نگاه در داخل کشور.”

برای پوشش بیشتر بخوانید ProPublica قبلی گزارش چگونه در کسب و کارهای کوچک محروم وقتی که می آید به مبارزه با تعرفه.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de