غرق سردخانه کارگران مبارزه به کروناویروس قربانیان مرگ با عزت

در حالی که معترضان نرده در برابر coronavirus مستندات و فرمانداران جمهوریخواه در گرجستان, کارولینای جنوبی و تنسی اعلام کرد قصد دارد برای باز کردن back up خود را متحده Devin صحبت شد در حال بارگذاری بدن بر روی یک کامیون یخچال در بروکلین. یک کهنه سرباز از گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا است که توزیع مواد غذایی و آب در پورتوریکو پس از طوفان ماریا صحبت یکی از هزاران نفر از اولین پاسخ دهندگان که به طور داوطلبانه برای کمک به شهر نیویورک از طریق Covid-19 بحران که در ادامه به تست این شهر توانایی برای مراقبت از هر دو آن زندگی و آن مرده است.

اگر چه صحبت می کنند و تصور او خواهد بود و با استفاده از فاجعه های آموزشی برای کمک به نگه داشتن مردم زنده او خواسته شد به کار در “سردخانه پاسخ” که شامل کمک به یک بیمارستان فروشگاه بدن بیمارانی که کاهش یافته است به ویروس. سه کامیون یخچال که در آن او شده است هزینه های بسیاری را در شیفت های پارک شده در حال بارگذاری اسکله در پشت ورودی بروکلین بیمارستان که در آن خانه سردخانه بود و فراتر از ظرفیت. (صحبت از خواسته رهگیری شامل نام بیمارستان زیرا او مجاز است به صحبت می کنند و در طرف آن است.)

کامیون ها در میان 45 “موبایل morgues” این شهرستان به تازگی خریداری شده به جای افزایش تعداد Covid-19 تلفات. اما حتی با توانایی خود را به فروشگاه 3,500 بدن در بالای شهر معمول ظرفیت نیویورک است که هنوز در تلاش برای نگه دارید تا با مرگ و میر که رسیده بود بیش از 14,000 در مطبوعات زمان.

morgue

یک نظر در داخل سردخانه در بیمارستان است.

عکس: Devin صحبت می کنند

مسلح با کاغذ, لباس, ماسک, پلاستیک, صورت, سپر, دستکش و تمایل به کاهش فشار بر کارکنان بیمارستان صحبت می کنند و کارگران همکار داشته است به رنگ پریده راه حل که فقط دو ماه پیش به نظر می رسید که غیر قابل تصور برای هر کسی که آشنا با این شهر سیستم برای پردازش مرده. در حالی که قفسه های چوبی که خط کامیون ها به وضوح طراحی شده برای نگه داشتن فقط یک واحد در هر صورت دو هفته گذشته آنها شده اند قرار دادن دو در هر قفسه مرتب آنها را سر تا پا به آنها را مناسب.

“آنها به معنای واقعی کلمه انباشته شدن بر روی یکدیگر” سخن گفت.

صحبت می کنند و تاکید کرد که حتی در صورت چنین وحشتناک چالش های لجستیکی او و همکار خود داوطلبان در تلاش برای درمان بدن با نهایت احترام و احتیاط. “بدترین قسمت این است این واقعیت است که این افراد تنها” او گفت که اعضای خانواده اغلب نمی تواند بازدید coronavirus بیماران در بیمارستان می شود و یا با آنها را زمانی که آنها می میرند. “این عجیب و غریب اما ما با آنها صحبت کنید گاهی اوقات هنگامی که ما در حال حرکت آنها را,” او اضافه شده است. “ما مرتب کردن بر اساس مراقبت از آنها — قرار دادن یک دست بر روی پیشانی خود را و یا در دست خود را. به خصوص آنهایی که فوت کرده اند در عرض 30 دقیقه یا بیشتر.”

morgue-6

وجود دارد کمبود کیسه های بدن و بسیاری از آنهایی که در دست دارند در معرض ابتلا به پاره شدن.

عکس: Devin صحبت می کنند

morgue-11
morgue-8

سمت چپ/بالا: کارگران مجبور شده اند به قرار دادن دو بدن در قفسه های طراحی شده برای یک. سمت راست/پایین: نمایی از داخل یکی از کامیون ها که حداقل یخچال و شروع به بو.عکس: Devin صحبت می کنند

اما کمبود منابع و مطلق اعداد را ساخته اند آن را دشوار است به مرده شأن و منزلت آنها به علت. برای یک چیز وجود دارد کافی نیست کیسه های بدن. و در حالی که برخی از عرضه ناکافی هستند و با دوام دیگران از کیفیت پایین تر. “ارزان کیسه را پاره خواهد کرد و با هم مخلوط مایعات نشت کردن بر روی پایین کامیون گفت:” صحبت می کنند. زمانی که آنها را اجرا و حتی این flimsier کیف صحبت می کنند و با همکاری کارگران پاره کردن کیسه های زباله و نوار تا بدن با پلاستیک و ورق تخت.

در ضمن خانه های مراسم تشییع جنازه نیز در زور زدن برای نگه دارید تا با سرعت بی امان از مرگ و میر. “ما می خواهیم یک خانه مراسم تشییع جنازه رول و آنها را انتخاب کنید تا چهار یا پنج اما به عنوان به زودی به عنوان آنها رفته ما جایگزین کردن آنها با مردم از روی زمین گفت:” صحبت می کنند که به ذکر است که کارگران گاهی اوقات حمل و نقل چند بدن در ماشین با اجسام حجم و وانت به جای hearses. به دلیل جمع شدن برخی از بدن باقی می ماند در قفسه های موبایل سردخانه برای هفته ها. به مسائل بدتر کامیون ها نبوده است به عنوان سرد به عنوان آنها باید. تبرید است به خصوص ضعیف در یک واحد خاص است که شروع به بو.

پس از خروج از وحشتناک تغییر آن می تواند به نظر می رسد غیر قابل تصور است که مردم در حال تعمق بازگشایی این کشور بدون یک استراتژی روشن برای اجتناب از حیات مرگبار coronavirus عفونت. این ایده که مردم را به خطر زندگی خود و دیگران است “مجنون” گفت: صحبت می کنند. “اگر آنها می خواهند به کار بد آنها باید به من کمک کند رسیدگی به چند صد بدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>