بیش از 100 هوستون پزشکان سلام تشکر. دن Crenshaw برای “گسترش خطرناک دروغ” در Coronavirus

بیش از 100 پزشکان و متخصصان پزشکی و اورژانس و پزشکان در منطقه هوستون را امضا کرده اند نام خود را به نامه ای در محکومیت جمهوری خواه در کنگره دانیل Crenshaw برای گسترش اطلاعات غلط در طول Covid-19 همه گیر شده است ravaging تگزاس سیتی در هفته های اخیر.

پزشکان نمی گوشت چرخ کرده و کلمات خود را.

“این COVID-19 همه گیر نباید یک مسئله حزبی — که به همین دلیل حتی فرماندار ابوت است که در نهایت به تاخیر انداختن این روند بازگشایی و اجرای ماسک داشتیم که او نادرست مسدود شده و فقط دو ماه پیش” پزشکی و کارگران هستند که در درجه اول زنان نوشت: در این نامه که برای اولین بار است که گزارش شده در توسط رهگیری. “دن Crenshaw از سوی دیگر است spewed نهفته است برای چهار ماه گذشته — به حداقل رساندن تهدید مواجه هستیم و خطرناک دروغ برای خود زیاده سرفصل.”

پزشکان به ندرت چنین با اشاره به اظهارات سیاسی اما ضرورت coronavirus بحران و آسیب های ناشی از گسترش دروغ توسط مقامات منتخب — باعث هوستون-منطقه پزشکان به صحبت کردن به خصوص که جمهوری خواهان در دولت ادامه داد: برای ترویج بزرگ و سالن اجتماعات در برابر مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی.

“همانطور که همه دیدن است در حال حاضر با دکتر Fauci جامعه پزشکی است فقط گرفتن raked بیش از زغال سنگ و تضعیف و سرزنش” دکتر کریستینا Propst متخصص اطفال در هوستون که کمک به سازماندهی این نامه گفت: رهگیری. “اگر شما یک پزشک مشغول به کار در مکان هایی مانند تگزاس و فلوریدا شما فقط مبارزه با دروغ به طور مداوم و آنرا آنقدر طاقت فرسا و خسته کننده است.”

لیست Crenshaw نظرات تضعیف جدی از این بیماری همه گیر اجرا می شود طولانی است. او را نیز گرفته و آن را بر خود به شدت دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به بحران بهداشت عمومی. در اواسط ماه آوریل برای اولین بار-اصطلاح نماینده ضبط یک ویدیو با عنوان “رد کردن سمت چپ را COVID-19 روایت” جایی که او در دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر پاسخ. (تهمت توییتی ویدئو توصیف آن به عنوان “درخشان باید.”) Crenshaw کمپین بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

روز شنبه, هوستون, گزارش 16 جدید و میر ناشی از Covid-19 اولین بار در این شهرستان گزارش شده بود دو رقمی مرگ و میر ناشی از ویروس آمار منطقه در ماه مارس است. مرگ در ارتباط بودند به مواردی که گزارش شده در ماه ژوئن به ماه گذشته دیده می شود تعداد موارد موشک وار رفتن در تگزاس و هوستون بیشتر منطقه است.

بین روز یادبود و اواسط ماه ژوئن تگزاس بستری رای به ضرب گلوله توسط 36 درصد یک واقعیت است که Crenshaw به عنوان. “اگر شما فقط شنیدن 36 درصد افزایش دهد که صدا مانند بسیاری. … در واقعیت, آن را زیر 500 اضافی بستری شدن در بیمارستان در خارج از کشور از 30 میلیون نفر,” او گفت: در پادکست خود را. “به طوری که آن را واقعا نمی زیادی است. … ما خیلی دور از اینکه در بیش از ظرفیت و یا حتی نزدیک به آن است که آن را خنده دار.”

هنگامی که یک شهرستان هریس قاضی گفت: حدود همان زمان که تگزاس “ممکن است با نزدیک شدن به پرتگاه از یک فاجعه” Crenshaw لعنتی او برای “خالص و ساده از ترس.” او همچنین افزود که “مردم را نمیفهمد آنچه آنها نیاز به انجام به امن باقی می ماند.” چند هفته بعد او استدلال کرد که “طولانی و جهانی تعطیل” شده بود “ویرانگر برای یادگیری و سلامت است.”

در نامه این پزشکان انتقاد Crenshaw برای “undermin[ing] مشاوره از ما کارشناسان بهداشت عمومی در هر نوبت — فعال کردن میلیون ها نفر از پیروان خود را به همان.” این مخلوط پیام آنها می گویند چپ پزشکی کارگران “معلول در ماموریت ما” برای محافظت از اهالی تگزاس از شروع این بیماری همه گیر.

“ما نیاز به مقامات منتخب که نمی پرتاب کردن بی معنی platitudes در حالی که تلاش برای تغییر سرزنش به موسسات کار ما را مطلع و محافظت شده” پزشکان نوشته است. “لطفا کنگره Crenshaw. ما خسته هستند. ما در حال همسایگان خود را. … ما به شما التماس برای متوقف کردن بازی سیاست با زندگی ما متوقف كردن خطرناک دروغ و شروع پیشرو به عنوان مثال.”

Propst گفت که او احساس جزر و مد شروع به تغییر در میان پزشکان چند هفته پیش زمانی که حزب جمهوری خواه از تگزاس روشن ساخته آن را تا به حال هیچ وجه قصد لغو آن در شخص دوسالانه کنوانسیون که در آن از 6000 نفر از مردم انتظار می رود به تشکیل در داخل هوستون جورج براون مرکز کنوانسیون. Propst و برخی از زن همکار, همکاران شروع به سازماندهی یک درخواست و تماس های تلفنی به فشار تگزاس انجمن پزشکی به محکوم کردن این رویداد که در آن زمان در ارتباط بود و هنوز هم حمایت. داخلی لابی با موفقیت انجام شد و در اواخر ماه ژوئن رئیس جمهور از 50,000 عضو انجمن پزشکی انصراف خود را حمایت از این رویداد و خواست ایران برای لغو آن است. (در اوایل این هفته دولت حزب جمهوریخواه در نهایت توافق برای برگزاری کنوانسیون آنلاین.)

“من فکر می کنم وقتی مردم را دیدم که سازماندهی کار آن جسارت ما به صحبت کردن در برابر خطرناک تر و غیر اخلاقی چیزهایی که ما شده ایم در برخورد با” گفت: Propst.

Crenshaw که نشان دهنده تگزاس 2 منطقه — که شامل بسیاری از مناطق شمالی و غربی هوستون — مواجه است در ماه نوامبر در برابر رقیب دموکرات سیما Ladjevardian وکیل و مشاور سابق Beto o’rourke. این مسابقه یکی از هفت تگزاس کرسی مجلس که دموکرات کنگره کمیته کمپین اتحاد تلقی رقابتی ترین و ممکن است به تلنگر.

“در حال حاضر بیشتر از همیشه ما نیاز به یک رهبر که به ما گوش پزشکی, قهرمانان, راهنمای هوستون به سمت بازیابی و محافظت از تگزاسی با شرایط از پیش موجود” گفت: Ladjevardian. “پزشکی ما خط مقدم قهرمانان التماس کنگره Crenshaw برای جلوگیری از گسترش دروغ و شروع به اقدام مسئولانه اما او نمی خواهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>