ما انقلاب را متهم کرد که از تیره-پول خرج کردن برای ساندرز در زمان تنها شش کمکهای مالی بیش از 5 ، 000 دلار در سال 2019 هیچ بزرگتر از $25,000

رقیب ریاست جمهوری نامزد شده اند حمله بهداشت ، برنی ساندرز بیش از گروه های حمایت و تقویت مبارزات انتخاباتی خود متهم دموکراتیک حزب سوسیالیست از مصرف untraceable تاریک پول و کمک از سوپر پکس و از غیر انتفاعی تاسیس کرد در سال 2016 ما انقلاب است.

مشکل با شارژ: آن را تیره و آن را بزرگ یا.

این مسئله به وجود آمد اخیرا در نوادا بحث زمانی که سناتور. الیزابت وارن گفت که هر کس روی صحنه در کنار او و سناتور. ctq گرفته بود پول از سوپر PACs است که می تواند به در و صرف پول برای نامزدها با محدودیت های کمتری نسبت به یک مبارزه است. بیانیه بازیگران سایه در ساندرز و به نظر می رسید به جمع آوری پرسش که آیا سیاسی صرف است که در تقابل با سناتور ورمونت را رد پول در سیاست است. وارن نیست ذکر نام اما پیت Buttigieg توییتی در مورد “نه تاریک پول گروه” تشکیل یک ائتلاف به نام قدرت مردم برای برنی و شامل ما انقلاب جوانان-رهبری گروه آب و هوا طلوع جنبش و فوق العاده PAC وابسته و ملی پرستاران اتحادیه. ما انقلاب در خصوص دریافت کرده است بررسی دلیل آن است که یک 501(c)(4) که اجازه می دهد تا آن را به قبول کمک های مالی زیادی بدون افشای آن اهدا کنندگان بر خلاف سوپر پکس.

در پاسخ به رهگیری درخواست ما انقلاب اطلاعات ارائه شده در آن اهدا کنندگان است که هنوز مکان و گفت که در سال 2019 آن را تنها دریافت در مجموع شش کمکهای مالی بیش از $5,000. در سال گذشته متوسط فردی کمک به ما در انقلاب بود $17.73 با 99.99 درصد از کمک های مالی خود را در آینده تحت $5,000 با توجه به گروه.

شش سهم بالغ بر $78,289.53 سال گذشته حدود 4 درصد از درآمد خود را. بزرگترین سهم در حدود $25,000. انقلاب ما از تمام منابع در زمان در $1.87 میلیون دلار در سال 2019 و بخش عمده ای از آن صرف شد ایالتی و محلی نژادها و یا دیگر سازماندهی مبارزات جدا از ساندرز ریاست جمهوری اجرا شود.

برای مقایسه VoteVets به تنهایی فوق العاده PAC است که پشتیبانی از لیبرال جانبازان عمومی و حمایت Buttigieg است صرف $2.1 میلیون پخش تبلیغات برای شهردار سابق تا کنون. انقلاب ما در هیئت مدیره به تصویب هر گونه کمک مالی بیش از $5,000.

انقلاب ما در پست نام تمام اهدا کنندگان که به بیش از $250 هر چند مقدار به یک هویت به معنی آن غیر ممکن است بدانید که در لیست هستند و شش که به بیش از $5,000. این مورد بیش از حد شفافیت و بدون جزئیات لازم منجر به کدورت. وقتی پرسیده شد که به شناسایی شش اهدا کنندگان Paco Fabian یک سخنگوی ما انقلاب گفت: رهگیری که چند اهدا کنندگان که مایل نیست به تهدیدی توسط گروه های دیگر که نمی خواهم به اندازه سهم خود را ذکر شده است. او اضافه کرد که هیچ میلیاردرهای یا ارتباط با شرکت های بزرگ است.

در ژانویه 22, دیده بان گروه مشترک باعث شکایت با فدرال کمیسیون انتخابات ادعا که انقلاب ما را شکست مالی مبارزات انتخاباتی قوانین توسط درخواست کمک مالی “به صراحت به انتخاب ساندرز رئیس جمهور.” Fabian گفت: مشاجره است که این گروه در خارج از FEC قوانین به سادگی نادرست است. ساندرز از فاصله خود از این گروه و حامیان توجه داشته باشید که ما انقلاب را تلاش در مقدماتی حزب دموکرات هستند و ناچیز در مقایسه با میلیون ها دلار در خارج از گروه bankrolled توسط اهداکنندگان ثروتمند پمپ به مسابقه. نینا ترنر سابق ایالت اوهایو سناتور و ساندرز کمپین co-صندلی سمت چپ و موقعیت خود را به عنوان رئیس جمهور از انقلاب ما به عنوان یک خدمت ملی جانشین برای ساندرز در سال 2020 است.

“من فکر می کنم که ما باید پایان فوق العاده PACs در حال حاضر. بنابراین من می خواهم بگویم مخالفان من که فوق العاده PAC چرا شما به پایان آن ؟ و بدیهی است که قابل اجرا به گروه هایی که در حال حمایت از من” ساندرز گفت: در نیوهمپشایر فروم در ماه ژانویه است.

تنها برخی از فعالیت های این گروه سود ساندرز ریاست جمهوری پیشنهاد یک سخنگو گفت: رهگیری به عنوان بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی کار اختصاص داده شده است برای کمک به انتخاب ترقی خواهان در حال اجرا به صورت محلی و ایالتی و فدرال منشی — از شورای شهر و شهرستان کمیسر به کنگره صندلی. “برنی و فراتر از آن” به عنوان Fabian توصیف تلاش های خود را بالا و پایین انتخابات.

“تظاهر که مردمی با متنوع طبقه کارگر عضویت در هر راه است همان چیزی که به عنوان یک SuperPAC صرف میلیون ها دلار بر روی تبلیغات است که رک و پوست خطرناک” Fabian گفت. “اما دشمنان ما باید نگران. نفر با هم ادغام منابع خود و سازماندهی برای بهبود جوامع خود را یک تهدید برای خود قدرت سیاسی است.”

جزئیات ارائه شده توسط انقلاب ما در آن مجموعه جدا از سوپر پکس نامحدودی امواج رادیو و تلویزیون برای رقیب مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و Buttigieg. Buttigieg که بیشتر میلیاردر اهدا کنندگان انتخابات ریاست جمهوری از هر حزب دموکرات در خاص شده است هدف قرار دادن ساندرز در این ادعا او را حمایت چندین تیره-پول گروه و حتی در مقایسه با سناتور ورمونت به oligarch مایک بلومبرگ.

Warren دیرین منتقد سوپر پکس به تازگی معکوس و موقعیت خود را در این موضوع گفت: واقعیت این است که تنها “دو زن” در مسابقه ندارد super PAC پشتیبانی بود “فقط درست نیست.” فوق العاده PAC حمایت وارن نام باقی بماند تایید شده ثبت و با FEC هفته گذشته است. میز آشپزخانه مکالمات فوق العاده PAC حمایت از Klobuchar همچنین ثبت آن مدارک جمعه گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>