Ouch! بریتنی اسپیرز نوشته های تصویری از لحظه دقیق او را شکست و او پا


Britney Spears Posts Video Exact Moment She Broke Her Foot
بریتنی اسپیرز در فیلم والاتر از “Once Upon a Time in Hollywood’ در جولای 22, 2019 در لس آنجلس ، Rob Latour/شاتر

انقباض غیر ارادی ماهیچه هشدار! بریتنی اسپیرز به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را با طرفداران خود و نشان دادن دقیق لحظه او را شکست و او را از پا در حالی که رقص و نیازی به گفتن نیست, آن لطمه می زند و به تماشای.

“من نمی رقصید در شش ماه من دریچه گاز کامل در این نقطه!!!! و بله …. من می دانم که من پابرهنه …. نمی خنده اما من گرفتن کف بهتر که در راه!!!!” خواننده 38 نوشت طریق Instagram در چهار شنبه, مارس 26. “PS شما می توانید بشنوید که من شکست پای من اینجا ….. با عرض پوزش این نوع با صدای بلند!!!!!”

در این کلیپ بریتنی رقص در آنچه به نظر می رسد به یک استودیو با پوشیدن لباس ورزشی زرد, سینه بند و شورت سیاه و سفید. او چرخش و پرش در اطراف او قبل از ترک پا و او می افتد به کف آوردن آن است.

این برنده جایزه گرمی مجروح خودش را در اوایل این ماه. “هنگامی که شما شکستن چیزی از آن تمایل به درمان قوی تر به خصوص زمانی که شما در دختر من” دوست پسر خود سام اصغری, ارسال شده از طریق Instagram در فوریه 18. “من lioness او را شکست استخوان متاتارس در پای او انجام آنچه او دوست دارد که در حال رقص است آرزوی او بهترین بازیابی بنابراین او می تواند اجرا و رقص او لب به لب #قوی تر است.”

ما هفته به طور انحصاری در گزارش ماه دسامبر 2019 که نیزه بود در آغوش “یک فضای مثبت” پس از یک دوره دشوار. “او صرف کرده است در سال گذشته اولویت خودش و خوب بودن چیزی است که او یک شانس نیست به همان اندازه در لاس وگاس اقامت” یک منبع گفت:” ما. “او تا به حال زمان کمتری را با فرزندان کردم ولی واقعا نزدیک با مامان, Lynne [Spears]و خواهرش جیمی لین [Spears]دوباره به تازگی.”

به “سمی” songstress که سهام پرستون, 14 و Jayden, 13, با شوهر سابق Kevin Federlineمتکی اصغری حمایت بیش از حد. “بریتنی صرف بیشتر وقت خود را در خانه با دوست پسر خود سام و یا به تنهایی” خودی اضافه شده است. “رابطه او با سام سنگ جامد. او به ارمغان می آورد بسیار شادی است و یک منبع ثبات در اغلب پر هرج و مرج زندگی است.”

بریتنی و DJ, 41, توافق به 50-50 بازداشت خود را زیر 2007 طلاق. اما یک قاضی حکم در ماه اوت سال 2019 است که او را فرزندان او 30 درصد از زمان پس از اتهام درگیری بین پدر جیمی اسپیرزو پرستون. جیمی پاک شد از سوء استفاده اتهامات سپتامبر گذشته با توجه به شواهد کافی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im