اسکار 2020: آنچه شما نمی بینید در تلویزیون

2020 جوایز اسکار بدون دردسر رفت و دیدم انگل راه رفتن دور با یک پیشرو در چهار غنائم. کره جنوبی, کمدی شد اولین زبان خارجی فیلم برنده بهترین فیلم در اسکار’ 92-سال سابقه. همچنین برنده بهترین کارگردان (بونگ جون-هو) بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین های بین المللی از ویژگی های فیلم است.

در سال 1917در ضمن در زمان خانه سه اسکار در حالی که فورد v فراری, Joker و Once Upon a Time in Hollywood با دو هر کدام. بالا اقدام جوایز رفت و به Joaquin Phoenix برای بذله گو و رنه زلوگر برای جودی. این دومین حرفه پیروزی برای زلوگر که قبلا برنده در سال 2003 برای نقش رهبری در شیکاگو.

در طول سه و نیم ساعت محفل مشخص شده است که این دومین سال متوالی بدون میزبان Mindy Kaling, Natalie Portman, تیموتی Chalamet, Ray Romano, Sandra Oh و اسپایک لی در میان ستاره ها که در زمان صحنه در تئاتر دالبی در هالیوود به حال جوایز. نیز وجود دارد چند اجرای موسیقی در طول شب از جمله Janelle Monáe و بیلی پورتر‘s تئاتر باز شماره Eminem‘s تعجب “از دست دادن خود را” ظاهر و Billie Eilish و Finneas o’connell‘s جلد بیتلز “دیروز” در طول بیادگار بخش.

اگر چه بسیاری از افراد مشهور تعاملات و واکنش مخاطبان بازی کردن بر روی صفحه نمایش کوچک برای بینندگان در برخی از لحظات را ندارد آن را به برنامه تلویزیونی. خوشبختانه ما هفتگی بود داخل تئاتر و همه چیز را که نمی توان آن را بر روی تلویزیون. برای تمام جزئیات منحصر به فرد اسکرول را از طریق گالری زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>