اورلاندو بلوم رو تو افتخار پسر فلین — اما آن را املای اشتباه

خوب تلاش! اورلاندو بلوم در حال حاضر دارای یک یادآوری از پسرش فلین, خالکوبی روی بازوی خود … تقریبا.

این دزدان دریایی کارائیب ستاره, 43, مشترک یک تصویر لحظهای از براق طراحی مینیمالیستی است که ویژگی های خود را 9 ساله پسر تاریخ تولد و زمان. زیر اعداد کوچک در ساعد است, نام پسرش املای در کد مورس. اما طرفداران شد و سریع به نقطه خطا در هنرمند خال کوبی Balazs Bercsenyi‘s کاردست.

“اگر کد مورس قرار است به طلسم فلین پس از آن وجود دارد اشتباه است” یکی پیرو نوشت: با توجه به تعداد نقاط در واقع طلسم “Frynn” به جای.

Orlando Bloom at Carnival Row Photocall New Tattoo in Honor of His Son is Spelled Wrong
اورلاندو بلوم شرکت آمازون نخست کارناوال ردیف’ نشان می دهد تلویزیون مخاطب در TCA تابستان تور مطبوعاتی در لس آنجلس در جولای 27, 2019. تاد ویلیامسون/ژانویه تصاویر/شاتر

خال کوبی طراح اعلان مجدد سیاه-و-سفید عکسهای خود را با کارناوال ردیف ستاره و جدید جوهر به خود Instagram account, مطمئن شوید که به شما اجازه می دانم که طرفداران که مشکل حل شد و تونستم به راحتی.

“یک یادآوری برای @orlandobloom پسر خود” او زیر نویس این عکس نزدیک از بلوم بازو. “و بله یک نقطه گم شده است ما می دانیم آن را ثابت خواهد شد.”

The Lord of the Rings بازیگر استقبال فلین با همسر سابق خود, Miranda Kerr, در ژانویه 2011. دو سال بعد جفت نهایی خود را طلاق است. هر یک از exes است و از آنجا نقل مکان کرد و با 36-سال-مدل ازدواج اسنپ چت مدیر عامل شرکت اوان اشپیگل در سال 2017 و شکوفه پیشنهاد به کتی پری در روز ولنتاین در سال 2019.

با وجود تقسیم the exes کارشناسان در coparenting. در تروی ستاره نشان داد به هوارد استرن در سپتامبر سال 2019 که Kerr همیشه خواهد بود مانند “خانواده” به او.

“من همیشه بود ‘گوش دادن شما می دانید که ما میخوایم در زندگی یکدیگر برای بقیه از یکدیگر زندگی می کند او گفت:” در آن زمان است. “ما یک کودک است. اجازه دهید هر آنچه در آن طول می کشد … این همیشه آسان نیست.”

کر برای او توضیح داد به ما هفتگی به طور انحصاری در ماه فوریه که او “واقعا احترام می گذارد” شوهر سابق او را شریک 35 و زنان “و بعد فورا رفت واز همراه پس از یک روز.”

وقتی که می آید به اضافه کردن به خانواده خود را با “واقعا هرگز بیش از” اواز خوان, شکوفه, اعتراف او خواهد بود خوشحال به نگه داشتن گزینه باز است.

“من دوست دارم بچه ها گفت:” در SiriusXM را Howard 100. “او را با بچه ها. این امر می تواند یک چیز فوق العاده است. ما در حال تیراندازی است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>