سازمان در مینیاپولیس وزن نقش جامعه دفاع گروه پلیس-رایگان آینده

شب که مینیاپولیس را در 3 حوزه سوخته, Anthony آلن ایستاده بود در سقف یاد Midtown ساختمان بورس و تماشا در هیبت به عنوان منطقه رفت تا در شعله های آتش. آلن است که مدیریت امنیت برای ساخت یک مینیاپولیس برجسته ساخته شده در سال 1928 که دارای آپارتمان ها و کافه ها و تخصص فروشنده. یک 26 ساله سیاه آلن بود عمیقا تحت تاثیر قرار توسط پلیس قتل جورج فلوید که مانند او کار می کرد در امنیت است. سرخوردگی خود را به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از دیگران و در حال حاضر که جمعی خشم جوشانده تا به حال بیش از سفید به رنگ سفید-فیلم خشم.

اگر چه او در کسب و کار حفاظت از اموال آلن درک ناامیدی. “تا آنجا که این مسائل را بمکد, من فکر می کنم آن را به ارزش قربانی,” او گفت:. “من قادر خواهید بود که به بچه های من ‘زمانی که من در حال رشد بود تا پلیس می تواند ما را بکشند و هیچ چیز اتفاق می افتد. و سپس یک شخص به نام جورج فلوید درگذشت و همه چیز تغییر کرد.'”

اما این آخر هفته همه چیز عجیب و غریب است. محله های اطراف Midtown ارز نژادی متنوع با یک جمعیت بزرگ مهاجر. یک شب آلن گفت: “سفر سوار بدون پلاک و تداوم death metal با طاس چرم گاومیش سفید دیدن در آن است.” در Facebook او به تماشای یک ویدئو از سه مرد سفید, ضرب و شتم یک مرد سیاه و سفید در شیکاگو دریاچه سبز فقط در سراسر خیابان را از Midtown ارز. اندی Nowacki زندگی می کند که در این نزدیکی هست و تلاش برای قرار دادن برخی از آتش سوزی در منطقه گفت که تا پایان هفته او همچنین شروع به توجه به عجیب و غریب وسایل نقلیه بدون پلاک.

مشابه گزارش نشو و نما در سراسر شهرستان. دورتر شرق اعضای جنبش سرخپوستان آمریکایی گشت بومی رهبری گروه تاسیس در سال 1968 به مانیتور خیابان مینیاپولیس برای پلیس سوء استفاده مواجه سه نوجوانان از ویسکانسین غارت یک فروشگاه مشروب. اموال آسیب ریخته به عمدتا سیاه و سفید, شمال, مینیاپولیس, بیش از حد, با معشوق سیاه و سفید متعلق به کسب و کار رفتن در شعله های آتش. و در مه 31, یک مصاحبه تصویری با یک خبرنگار محلی سازمان غیر انتفاعی رسانه Sahan مجله نشان داد دو جوان مسلح مردان سفید پوشیدن دنده تاکتیکی در یک تظاهرات در مرکز شهر. مردان شناسایی خود را به عنوان اعضای Boojahideen یک اصطلاح مربوط به راست Boogaloo جنبش که به ترویج ضد دولت ایدئولوژی که خواستار ناآرامی های مدنی به عنوان وسیله ای برای سرعت بخشیدن به فروپاشی نظام سیاسی.

“اگر ما می تواند به سوزاندن یک زن و شوهر سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در این میانه از همه هرج و مرج آن را یک حرکت خوب برای نژادپرستانه مردم” آلن گفت. “من فکر می کنم که آنچه را در منطق است.” خود را تیم امنیتی به زودی به حال کمک از یک ad-hoc جامعه دفاع از حدود 30 داوطلبان دارای حق اعمال بیس بال خفاش ها — دوستان از یکی از صاحبان کسب و کار که اجاره فضای تجاری در ساختمان است.

سوخت بی اعتمادی به پلیس و اظهارات مقامات دولتی که supremacists و دیگر بیگانگان در حال نفوذ در جوامع در پی فلوید قتل ساکنان زمینه های مختلف در سراسر شهرهای دوقلو تشکیل داده اند محله سازمان در برخی موارد مسلح خود را با گلدان و تابه و خفاش ها و دیگران با تفنگ. با مینیاپولیس شورای شهر حمایت در روز یکشنبه به از بین بردن اداره پلیس برخی از سازمان پیشنهاد کرده اند که این گروه ارائه می دهند در دراز مدت جایگزین به بیش از پلیس و خشونت.

اما محله سازمان خود را پر سابقه در زمان کمک به خشونت نسبت به مردم از رنگ. در مینیاپولیس موقت انجمن در نوبت را پایین نگه داشته و تقویت شدید آسیاب شایعه. برخی از اعضای جامعه اشاره می کنند که این گروه مانند بسیاری از طرح های پیشنهادی در نظر گرفته شده برای بازسازی جامعه ایمنی سازه را اجرا خطر از تکرار سوء استفاده از پلیس.

تونی ویلیامز 27 ساله مینیاپولیس پلیس طرفدار الغای برده داری که درگیر شده است در محله خود جامعه دفاع در وایتیر منطقه گفت: او معتقد است که مقامات دولتی در برابر ادعاهای دروغین در مورد خارج از آشوبگران باید در نظر گرفته شود به طور جداگانه از نگرانی های جدی مطرح شده توسط اعضای جامعه. اما ویلیامز که سیاه views دفاع گروه با احتیاط. “بسیاری از این محله گشت عمدتا سفید — نه همه آنها به وضوح — و اگر کسانی سفید مردمی نیست و در برخورد با خود پرستی خود را درونی سفید برتری سپس آنها می توانند به راحتی تبدیل به یک لباس شخصی عدالت, گروه,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را به یک هسته است که می تواند تکامل را به شکل موثر ایمنی در مینیاپولیس و آنها را امن نگه داشتن مردم در حال حاضر, اما من همچنین فکر می کنم آنها در حال رفتن به نیاز به مقدار زیادی از آموزش سیاسی و بسیاری از فداکاری در بخشی از سازمان و اعضای این گروه ها به منظور مطمئن شوید که آنها انجام بیش از آسیب خوب.”

رسمی اطلاعات غلط

یک ویدئو خاص تنظیم کردن اضطراب اطراف آن خارج از آشوبگران و نفوذی در مینیاپولیس. در اولین شب از صدمه به اموال سفید با لباس سیاه پوشیدن یک ماسک ضد گاز و حمل چتر فیلم برداری شده بود متد شکستن پنجره ها از AutoZone نزدیک به 3 حوزه. هنگامی که ناظران مواجه او یک فریاد “آیا شما یک ماشین پلیس؟!” — او اجتناب سوالات و به سرعت راه می رفت دور. مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون پرسیدم این مرد نگاه نمی کند مانند هر گونه حقوق مدنی protestor من تا کنون دیده اند. به نظر می رسد مانند یک provocateur.” الیسون خواسته پیروان خود را برای کمک به شناسایی او. یک کاربر توییتر نوشته شده یک تصویر از یک متن مکالمه با یک فرد مشخص به عنوان نامزد سابق یک St. Paul پلیس ادعا او مطمئن چتر مرد سابق او. اگر چه تنها چشم انسان قابل مشاهده بودند و St. Paul اداره پلیس توییتی که مرد بود نه خود را مامور به بسیاری از بینندگان آن را اثبات کافی است که صدمه به اموال بود که مجموعه ای با سفید, نفوذی و آشوبگران به احتمال زیاد پلیس.

در روزهای بعد از 3 حوزه سوخته یک سری از مقامات دولتی ملتهب رشد اضطراب در مورد خارجی ها. “من می خواهم به بسیار روشن” مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 30 مه. “افرادی که در حال انجام این کار هستند مینیاپولیس ساکنان. آنها در آینده تا حد زیادی از خارج از این شهرستان به خارج از منطقه به شکار همه چیز ما ساخته شده است بیش از چند دهه گذشته است.”

“بهترین برآورد ما در حال حاضر که من شنیده ام این است که حدود 20 درصد چیزی است که ما فکر می کنم Minnesotans و حدود 80 درصد در حال خارج” رژیم صهیونیستی. تیم Walz اضافه شده در همان روز اعلام کرد او خواهد بود بسیج گارد ملی. او اضافه کرد که او مشکوک است که سفید supremacist گروه ها و کارتل های مواد مخدر ممکن است با استفاده از هرج و مرج است.

St. Paul شهردار ملوین کارتر رفت و بیشتر بیان “هر فرد ما بازداشت شب گذشته به من گفته بود که از خارج از دولت است.”

سرزنش ناآرامی های مدنی در “خارج از آشوبگران” یک تاکتیک است که استفاده شده است برای کمک به مقامات دولتی سلب مشروعیت مخالفت و توجیه خشونت سرکوب. شهرداران و اجرای قانون و رهبران در سراسر کشور تکرار استعاره بیش از دو هفته گذشته که اعتراضات گسترش یافته است. کارتر و Walz شد و هر دو مجبور به راه رفتن در اظهارات خود پس از گزارش در زندان پرونده نشان داد که اکثریت کسانی که دستگیر شدند از منطقه مینیاپولیس است.

ST. PAUL, MINNESOTA -- Firefighters watch as flames devour a building on University Ave. and Syndicate St. in St. Paul's Midway neighborhood Thursday, May 28, 2020, following the Monday death of George Floyd while in police custody in Minneapolis. (John Autey / MediaNews Group / St. Paul Pioneer Press via Getty Images)

آتش نشانان سازمان دیده بان به عنوان شعله های آتش بلعیدن یک ساختمان در خیابان دانشگاه. و سندیکای سنت در سنت پل در 28 مه سال 2020 است.

عکس: جان Autey/MediaNews گروه/گتی ایماژ

SG رشد نه چندان دور از جایی که جورج فلوید کشته شد, آیا به عنوان مادر خود را. برای سه نسل خانواده اش را تجربه کرده است نژادپرستی در مینیاپولیس دست اول. 37 ساله پدر شد دیرین سر از محلی NAACP. او درگیر شدم در نژادی عدالت کار پس از آتش نشانی محلی حاضر به استخدام او را با وجود مدارک کافی این حادثه که بخشی از یک نقطه عطفی طرح دعوی در دادگاه است که یکپارچه بخش. SG برادر شد حمله پلیس زمانی که او 14. مادر او شکایت کرد اما هیئت منصفه در تبرئه افسر. خانواده مورد آزار و اذیت توسط پلیس حامیان در پی محاکمه و به همین دلیل SG خواسته که رهگیری تنها استفاده از حروف.

“درد من این است که در افرادی که سوخته کسانی که همه چیز را واقعا و واقعا در شهر مینیاپولیس که سه نسل در همه خانواده من کمک به این شهر این همه به معنای چیزی که آن را به پلیس خشونت” SG گفت. “آن مضحک به نظر می رسد فکر می کنم که مردم اینجا در مینیاپولیس خواهد تجربه همه که و نیاز کسی که از خارج به آنها را خشمگین به اندازه کافی برای سوزاندن همه چیز را. این نوع از توهین و بی احترامی تمام چیزهایی که ما از طریق بوده است.”

“آن مضحک به نظر می رسد فکر می کنم که مردم اینجا در مینیاپولیس خواهد تجربه همه که و نیاز کسی که از خارج به آنها را خشمگین به اندازه کافی برای سوزاندن همه چیز را.”

اگر چه بسیاری از ساکنان تأکید کرد که وجود واقعی خشم اساسی بسیاری از صدمه به اموال در مینیاپولیس آنها همچنین تاکید کرد که آنها تا به حال دیده مردم نشان می دهد که آشکار اتصال به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. در شب دوم از گسترده اموال آسیب نیکو Georgiades یک خبرنگار غیر انتفاعی, اخبار سازمان, تکشاخ, شورش بود livestreaming زمانی که او کشف یک گروه از “درس خوان” سفید ایستاده کردن به کنار. آنها را از جای خود خارج و با پوشیدن پیراهن هاوایی. Georgiades بود و معتقد بودند اعضای Boogaloo که پیروان اغلب پوشیدن پیراهن هاوایی. “این مثل این است که گروه سوم از عجیب و غریب سفید مردمی” او روایت در دانه دار فیلم. “این یک واقعیت — سفید مردمی هستند که برای علت در اینجا.” داستان خام و سی ان ان نیز در مصاحبه یک عضو Boogaloo که تا به حال سفر به مینیاپولیس از کارولینای شمالی به شرکت در تظاهرات.

در واقع وجود سابقه برای افراد مرتبط با جناح راست به شدت اخلال anti-پلیس-خشونت تظاهرات در مینیاپولیس. در 2015, آلن Scarsella که تا به حال پخش خود را سفید supremacist نمایش ویدئوها ارسال شده در 4chan, شات پنج معترضان در طول اشغال مینیاپولیس 4th حوزه سازمان یافته در پاسخ به این پلیس قتل Jamar کلارک. و راست گرایان مانند Boogaloo و افتخار پسران نشان داده اند تا در سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در جای دیگر در این کشور در سال.

“ما شده است برخورد دور از جناح راست و سفید supremacist گروه وحشت در جامعه ما با سوزاندن, سیاه, کسب و کار متعلق به” شهر مینیاپولیس Councilmember Phillipe کانینگهام گفت: ژوئن 3 در یک شهر مجازی سالن با رئیس جمهور باراک اوباما. مثل متعدد اعضای جامعه کانینگهام احساس کردند که تنها راه برای مقابله با تهدید جناح راست آشوبگران بود برای دریافت سازمان یافته.

هر کس در لبه

در Powderhorn پارک نه چندان دور از محل فلوید را به قتل صدها نفر از مردم با حضور در جلسه جامعه شنبه پس از اعتراضات آغاز شد. در علاوه بر این به بحث در مورد کمک های متقابل و بازسازی استراتژی های همسایه ها را شکست به استراتژی گروه بلوک بلوک, به بحث در مورد چگونه برای محافظت از خود و خانه و کسب و کار. جلسات مشابه صورت گرفت, در جنوب مینیاپولیس های تاریخی سیاه و سفید در منطقه و در Longfellow که در آن 3 حوزه ایستگاه واقع شده است. بسیاری از اضطراب متمرکز راست محرکین.

“ما تحت محاصره — و یا آن را احساس می کند مانند ما تحت محاصره” Nowacki گفت. “هر کس در لبه مورد هر گونه عجیب و غریب به دنبال فرد سفید.”

در طول جنبش حقوق مدنی سیاه بومی و افراد دیگر از رنگ تشکیل گشت زنی برای حفاظت از جوامع خود. در جنوب مینیاپولیس, سیاه ساکنان راه اندازی روح گشت در پی یک شورش در سال 1967 با هدف عمل به عنوان بافر بین اجرای قانون و اعضای جامعه. جنبش سرخپوستان آمریکایی گشت به دنیا آمد و چند مایل از جایی که فلوید بود به قتل رسیده بود در پاسخ به روال سوء استفاده پلیس و یک حس است که این شهر به حال خود رها بومی اعضای جامعه. در سطح ملی Black Panthers آمد با هم برای جلوگیری از خشونت پلیس. آنها بعد از آغاز ارائه رایگان مواد غذایی و دیگر اشکال کمک های متقابل — روش های است که باید مطرح در مینیاپولیس در میان تظاهرات.

اگر افراد مشکوک و یا وسایل نقلیه خال خال شد که داوطلبان در گلدان و تابه و همسایه فرار از خانه های خود را به کمک کند.

فشار دیگری از تماشای گروه روابط به اجرای قانون است. ملی محله سازمان دیده بان تاسیس شد و در سال 1972 با کمک از ملی کلانتر انجمن و در چندین دهه است که به دنبال آن پوستر نمایش یک شبح از یک فدورا و trenchcoat بودند گچ بری به ویندوز در سراسر حومه امریکا است.

در ماه اوت 2011, جورج زیمرمن نام خود را به اداره پلیس محلی برای حمایت در راه اندازی یک محله سازمان دیده بان خود را برای جامعه دردار. شش ماه بعد او به ضرب گلوله کشته و Trayvon Martin, گزارشی 17 ساله با پوشیدن گرمکن پوش فراهم و حمل بولینگ. مارتین قتل و زیمرمن را تبرئه شد یک لحظه کلیدی در حرکت رو به رشد برای سیاه و سفید زندگی می کند.

اخیرا برنامه های مانند همسایه و آمازون حلقه همسایگان را تشویق ساکنان به پست مورد یا ثبت مردم آنها را بدانند مشکوک. حلقه سهام این فیلم ضبط شده توسط دوربین های نصب شده در کاربران خانه با صدها نفر از ادارات پلیس. هر دو شرکت متهم شده اند سوخت نژاد پرستی.

سازمان دیده بان داوطلبان و سازمان در مینیاپولیس در مصاحبه رهگیری خود را در ورید به عنوان یک جایگزین برای پلیس. برخی از گروه های سفید به رهبری, اما دیگران در درجه اول سیاه, مادری یا لاتین. آنها به شدت حمایت از تظاهرات و در بسیاری از موارد راهپیمایی در خیابان خود را. برخی نیز آوازی طرفداران defunding پلیس.

در روز پس فلوید قتل بسیاری را دیدم شهر و مسئولان شهرستان تکرار اشتباهات و انفعال از گذشته و برخی به ذکر است که این وضعیت تغییر تنها پس از ایستگاه پلیس سوخته است. “من فکر می کنم گفتن که وجود یک رابطه علت و معلولی بین این 3 حوزه سوزش و درک چوین گرفتن دستگیر و به اتهام” گفت: اردن طاووس که به سازماندهی یک محله سازمان دیده بان گروه لوری تپه شرق محله که شامل بخشی از دریاچه خیابان با ملک قابل توجهی آسیب. در این روز که به دنبال او اضافه کرد: استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در برابر معترضان تنها اضافه شده به ساکنان’ ناکامی. “بسیاری وجود دارد, بسیاری از مراحل که در آن این می توانست با برخورد در راه سالم.”

برخی از گروه های ساخته و راه بندان در خیابان های خود را به طوری که رانندگان نمی تواند عبور و ساکنان در بالا هشدار برای هر ماشین از دست رفته یک پلاک و یا با خارج از کشور صفحات. گزارش نشو و نما در رسانه های اجتماعی پنهان stashes از مواد قابل اشتعال و جوامع جاروب کوچه جستجو برای خارج از محل مورد مبادله داستان در تازه شکل گرفته واتساپ گروه ها و اختلاف سرور.

در Longfellow ساکنان مستقر خود را با بیس بال خفاش ها و گلدان و تابه در فواصل زمانی: یک نفر در پیاده رو هر بلوک و یکی در کوچه. اگر افراد مشکوک و یا وسایل نقلیه خال خال شد که داوطلبان در گلدان و تابه و همسایه فرار از خانه های خود را به کمک کند.

لوری تپه در شرق محله گروه تا به حال در زمینه ادعا می کنند که یکی از ساکنان bashed یکی دیگر از ساکنین این ماشین با یک چکش.

در برخی موارد افراد درگیر در این گروه موفق موجب ترس شخصیت های مشکوک. ساکن جنوب مینیاپولیس محله مایل از تظاهرات توصیف به رهگیری یک رویارویی با چهار مردان سفید در دنده تاکتیکی و دارای حق اعمال چاقو و کارد بزرگ و سنگین که به او گفت آنها از حومه شهر Burnsville. این عضو جامعه کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن نام او را از نگرانی در مورد اقدامات تلافی جویانه از گروه های جناح راست اما در یک ویدیو نشان دادن بخشی از رویارویی یکی از مردان دارای یک علامت است که می گوید: “رم” یک مرجع گاهی اوقات با استفاده از گروه های جناح راست به مناسبت آنچه آنها را به عنوان ریشه های غربی سفید نر فرهنگ است. پس از یکی از آنها نشان داد که او ممکن است یک تفنگ ساکن ترس او را توسط پمپ تفنگ ساچمهای خود را.

خطرات درگیر وجود دارد با مسلح یا غیر مسلح — شهروندان گشت جوامع برای خارجی ها. در برخی موارد ساکنان مخالف که واجد شرایط به عنوان مشکوک. برخی از مردم می خواست برای توقف هر خودرو گفت: داگ مک یکی از Longfellow داوطلبان. “من نگران هستم که برخی از همسایگان خود را مشاهده و خود را به عنوان قهرمانان هنگامی که آنها در واقع اخلال در زندگی مردم و اذیت و آزار افرادی که فقط از راه رفتن سگ از یک زن و شوهر از بلوک یا که واقعا تلاش به ترک شهر و فقط اتفاق می افتد به ویسکانسین صفحات.”

در طرف دیگر بین ایالتی 35W در لوری تپه در شرق محله سازمان تلاش کرده اند برای حفظ شایعات و اضطراب در چک. آنها به ایجاد یک کانال با برچسب “گزارش های تایید نشده” برای رویدادهای است که مردم تا به حال نه از نزدیک شاهد. آنها همچنین شروع به اصرار دارد که ساکنان جمع آوری دو مشکوک نقاط داده ها قبل از گزارش حادثه به عنوان مثال یک ماشین با صفحات حذف شده است که نیز تا به حال یک “تمام زندگی” موضوع سپر دشنه.

میسکی نور یک سازمان برای اهداف جمعی است که منجر به تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس views دفاع گروه در محله خود را به عنوان یک پیشرفت مثبت است. “من در زندگی یک زن و شوهر از بلوک های از جورج فلوید یادبود. هر روز آن را مانند یک حزب بلوک — کسی وجود دارد barbecuing و رایگان, مواد غذایی, وجود دارد, مردم, هنر, وجود دارد یک گروه جاز. من فکر نمی کنم وجود این ابر بیش از حد suspiciousness,” نور گفت. “من فکر نمی کنم وجود این دو رقیب طرف. انگار جامعه آنها در حال فکر کردن در مورد چگونه به نگه داشتن هر یک از دیگر امن است.”

در حال حاضر که مینیاپولیس شورای شهر است و قول به انحلال اداره پلیس طاووس امیدوار است که این گروه ارائه می کنند اشکال جایگزین وساطت بدون دخالت مقامات. “آنچه که به نظر می رسد دقیقا مانند و چگونه فراموش کنیم که در راه مسئول — که بحث” طاووس گفت.

در این شهر مجازی سالن کانینگهام ذکر شده مشابه قصد. “ما آمده ایم با هم و محافظت جامعه خود ما و در حال حاضر از آن زمان به نظام جامعه منجر ایمنی استراتژی و آنها را پایدار.”

کار تازه شروع شده است

با وجود برخورد با Boogaloo, Georgiades است که شک و تردید از پارانویا که جاروب مانند آتش سوزی از طریق مینیاپولیس. به او مرد با چتر پرچم به عنوان یک provocateur است مورد در نقطه است. “او نه پلیس” اسب شاخدار شورش خبرنگار گفت. “من 100 درصد مطمئن است.” Georgiades گفت: او می خواهم تایید از طریق trusted contacts که مخالف نژاد پرستی و قوی لینک کلیک کنید برای شهرهای دوقلو جامعه است. او کاهش یافته است به استادانه درست شده بیشتر, با اشاره به تلاش پلیس در حال حاضر در حال انجام برای شناسایی کسانی که اموال نابود شده است. روز دوشنبه با شایعه هنوز در حال گسترش به عنوان اثبات پلیس نفوذ سنت پل پلیس منتشر شد, فیلم های نظارت که به گفته آنها نشان می دهد افسر متهم به چتر مرد در حال بارگیری تجهیزات به یک خودرو در همان زمان که AutoZone ویندوز به شکست بودن.

زن و شوهر اول شب از این تظاهرات به عنوان Georgiades فیلم برداری 3 حوزه سوزش و هدف بودن غارت او احساس نمی مانند او شاهد این کار از سفید supremacists و یا تحریک. “من تفسیر آن را به عنوان آینده از به طور منظم جریان اصلی جوانان است که بیمار از پلیس و کشتن آنها,” او گفت:, و اضافه کرد که جمعی خشم به سادگی غرق اعضای جامعه که در تلاش بودند برای جلوگیری از مردم را از آسیب رساندن به اموال. “بود که سفید کودکان و نوجوانان از حومه شهر و یا از ایندیانا و یا پلیس — که از بچه ها که اینجا زندگی می کنند که بخشی از یک سازمان است.”

“ما نمی احساس تسکین و یا که همه چیز بیش از. این کار که پیش رو برای ما به معنای واقعی کلمه است فقط آغاز است.”

او اذعان کرد که در هفته بعد هوا در خیابان ها تغییر کرده و وجود دارد بیشتر عجیب و غریب مواجه است. “مردم مقید به دلایل. من آن را دریافت کنید — شما تمام محله در حال سوختن است شما نمی خواهید خود را گه سوزانده اما در همان زمان این طرز فکر و ذهن قاب تحت فشار قرار دادند که پارانویا راه بیشتر از آن را باید” Georgiades گفت. با وجود تلاش های خود برای tamp پایین پارانویا لوری تپه در شرق محله گروه تا به حال به میدان ادعا می کنند که یکی از ساکنان bashed یکی دیگر از ساکنین این ماشین با یک چکش.

SG هم نیست به راحتی از حد در ایجاد جامعه دفاع شدند. “در حالی که من درک و فکر می کنم که مردم باید در حفاظت از خود در محله های بسیاری از همان سفید میکرو های محیطی استفاده می شود که روزانه در مینیاپولیس استفاده شده است در به اصطلاح گشت,” SG گفت. “حتی اگر آنها گزارش مردم سفید آنها با استفاده از همان لنز برای نگه داشتن مردم بد است. این همان چیزی است که تحت فشار قرار دادند و مردم را به احساس مانند آنها بخشی از این شهر در وهله اول است.”

برای برخی در محلی سیاه, جامعه, SG گفت: “ما اصلا احساس تسکین و یا که همه چیز بیش از. این کار که پیش رو برای ما به معنای واقعی کلمه است فقط آغاز است.”

ویلیامز پلیس طرفدار الغای برده داری, توافق وجود دارد که کار بیشتری باید انجام شود. “من فکر می کنم این گروه در حال متولد شدن از میل توسط همسایگان به یکدیگر نگه دارید امن و زیبا و شگفت انگیز و کاملا پایه و اساس ما نیاز به ساخت یک طرفدار الغای برده داری در آینده گفت:” ویلیامز. اما آنچه به او امید بیش از هر چیزی است که کمک های متقابل تلاش است که مقابله با ایمنی در ریشه های آن است. وی با اشاره به فعالان که فرماندهی سبک مبل سازی ساده وسبک هتل و تبدیل آن به “پناهگاه, هتل,” عظیم کمک های متقابل ایستگاه قرار دارد که بیش از 200 خانمان اعضای جامعه برخی از آنها شده بود خارج از encampments به عنوان شهر در پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر.

“من امیدوارم که ما می توانیم ایجاد یک پلیس-آزاد شهر و یکی که امن تر و کمتر نژادپرستانه و زیبا تر از آنچه ما در حال حاضر” ویلیامز گفت. “یکی که در آن همه نیازهای خود را برآورده و آن همه احساس می کند مانند آنها باید کنترل بیش از آنچه ایمنی به نظر می رسد در جامعه خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>