دولت اورگان کیت براون خواستار حسابرسی پس از گزارش ما در یک موسسه دولتی است که Lobbied برای صنعت الوار

ProPublica یک اتاق خبری غیرانتفاعی است که در مورد سوء استفاده از قدرت تحقیق می کند. ثبت نام برای دریافت بزرگترین داستان های ما به محض انتشار آنها.

این مقاله با مشارکت OPB و اورگانیان/اورگنلیو تولید شده است. شما می توانید ثبت نام برای اورگانیان / OregonLive خبرنامه پروژه های ویژه در اینجا و خبرنامه OPB در اینجا. OPB یکی از اعضای شبکه گزارش دهی محلی ProPublica است.

دولت اورگان کیت براون این هفته درخواست ممیزی از موسسه منابع جنگل اورگان پس از تحقیقات توسط Oregonian / OregonLive ، OPB و ProPublica نشان داد که آژانس با بودجه مالیاتی کار می کرد برای بی اعتبار کردن تحقیقات دانشگاهی و عمل به عنوان لابی گری و بازوی روابط عمومی برای صنعت الوار.

دفتر براون در نامه ای به تاریخ ۳۱ اوت از بیو کلارنو وزیر امور خارجه خواست تا ممیزی کامل آژانس را انجام دهد و با اشاره به نیاز به تحقیق با توجه به «حقایقی که به تازگی فاش شده» در سوابق عمومی و گزارش های رسانه ای مبنی بر «ادعای انواع نگرانی های قانونی و اخلاقی» است.

جیسون مینر، مدیر سیاست منابع طبیعی فرماندار در این نامه نوشت: «یک ممیزی لازم است تا شفافیت را به ارمغان بیاورد که آیا OFRI ماموریت خود را در حفظ اقتدار قانونی خود، از جمله ممنوعیت روشن تأثیرگذاری OFRI، یا تلاش برای تأثیرگذاری بر سیاست دولتی انجام می دهد یا خیر.» وی افزود که ممیزی همچنین باید تعیین کند که «آیا سود عمومی برای OFRI وجود دارد یا خیر.»

مشترک خبرنامه داستان بزرگ شوید.

مؤسسه منابع جنگلی اورگن معروف به OFRI در سال ۱۹۹۱ برای آموزش مردم در مورد جنگلداری و آموزش زمین داران در مورد قوانین ورود به سیستم و شیوه های زیست محیطی صوتی ایجاد شد. قانونگزاران مالیات بر ورود به سیستم برای پرداخت هزینه های موسسه در حالی که کاهش مالیات پرداخت شده توسط صنعت الوار که کمک به بودجه مدارس و دولت های محلی ایجاد کرد.

بر اساس قانون، OFRI از تلاش برای نفوذ در سیاست منع شده است.

هزاران رکورد به دست آمده توسط سازمان های خبری متوجه شد که آژانس تحقیقات تغییرات آب و هوایی دانشگاه را هدف قرار داده و میلیون ها دلار صرف تبلیغات کرد که قوانین ورود به سیستم اورگن را به همان اندازه قوی ترویج می کرد، حتی همان طور که زیست شناسان فدرال گفتند برای محافظت از رودخانه های ساحلی در برابر آلودگی به اندازه کافی عمل نمی کنند. رهبران آن همچنین در مذاکرات یک گروه لابی گری در مورد تبلیغات حمله علیه براون در طول پیشنهاد خود را در سال 2018 برای انتخاب مجدد نشستند.

چارلز بویل، سخنگوی براون، در یک ایمیل گفت: “مکاشفات به تازگی توسط OPB، اورگانی، و ProPublica کشف – که موسسه منابع جنگل اورگان (OFRI) درگیر در فعالیت های به دنبال تحت تاثیر قرار دادن مبارزات انتخاباتی و قانون گذاری و دخالت در تحقیقات آب و هوایی دانشگاه –– عمیقا در مورد،” چارلز بویل، سخنگوی براون، در یک ایمیل گفت.

بویل اشاره کرد که تنها دو درخواست حسابرسی دیگر در طول پنج سال ریاست جمهوری فرماندار وجود داشته است. وی گفت: استفاده این موسسه از دلارهای مالیاتی شایستگی بررسی بیشتر را دارد، به ویژه در زمانی که اثرات اقتصادی ویروس کرونا، دولت را مجبور به وزن تصمیمات دشوار بودجه برای حفظ مراقبت های بهداشتی، آموزش و خدمات ارشد کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im