مواد مخدر مصرف بیش از حد نگه داشتن کنگره در شیکاگو کشتار مردم سیاه و سفید در سمت غرب

ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

طبخ ساکنان شهرستان در ادامه به مرگ در سرسام آور نرخ مواد مخدر مربوط به مصرف بیش از حد و ساکنان از شیکاگو سمت غرب حساب برای تناسب تعداد کسانی که مرگ و میر.

شهرستان های سیاسی و مقامات بهداشت عمومی در روز سه شنبه صدا زنگ در مورد آنچه به آنها گفته شد قابل پیشگیری بحران شده است را تحت الشعاع قرار COVID-19 بیماری همه گیر.

“هر چه بحران مواجه جوامع ما مردم رنگ تحمل فشار از آن” تونی Preckwinkle آشپز شهرستان مدیره رئیس جمهور گفت: در یک کنفرانس خبری. “این ترکیب بهداشت عمومی بحران نشان می دهد این موجود بی عدالتی در سیستم ما و مخربی بر جوامع است که در حال حاضر مبارزه با اتلاف سرمایه و کمبود منابع خشونت و فقر است.”

ProPublica, ایلینوی, اولین گزارش در مورد افزایش مرگ و میر مواد مخدر در مارس و برجسته چگونه این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 7000 نفر در ایلینوی را تشدید کرده است در حال حاضر یک بیماری همه گیر مهلک. قربانیان از هر دو بحران به طور نامتناسبی ،

از روز شنبه بیش از 1,180 طبخ ساکنان شهرستان فوت کرده اند و یا مشکوک به درگذشت از مواد مخدر مربوط به استعمال بیش از حد این سال با توجه به Marketplace, ایلینوی, تجزیه و تحلیل داده ها از کوک کانتی دفتر معاینات پزشکی است. که حدود دو برابر تعداد افرادی که جان خود را به دلیل مصرف مواد مخدر در مدت مشابه سال گذشته است.

نیمی از تایید مخدر-مرگ و میر ناشی شده اند در میان مردم سیاه و سفید حتی اگر سیاه و ساکنان را تشکیل می دهند کمتر از یک چهارم از جمعیت شهرستان. دکتر Ponni Arunkumar این شهرستان رئیس پزشکی قانونی گفت: اکثر قربانیان در شیکاگو سمت غرب از جمله در Austin شرق گارفیلد پارک و غرب گارفیلد پارک محله.

تعداد مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد شروع به افزایش ماه قبل از گسترش coronavirus اما همه گیر شده است اضافه شدن چالش های جدید و نه فقط در طبخ شهرستان است. ProPublica ایلینوی که قبلا گزارش شده است که مناطق دیگر کشور و شهرستانها در سراسر کشور دیده می شود افزایش مواد مخدر-مرگ و میر مرتبط. کارشناسان می گویند عوامل مختلفی منجر به بحران مالی از جمله استرس و ناامیدی و مردم با استفاده از مواد مخدر بدون کسی در این نزدیکی هست به اداره نالوکسان مصرف بیش از حد-برگشت مواد مخدر است.

بیشتر چه کمتر مردم در حال آمدن به اتاق اورژانس به دنبال کمک در بخش بزرگی از ترس از ابتلا COVID-19 گفت: دکتر استیون Aks اورژانس پزشک در جان H. Stroger جونیور بیمارستان طبخ شهرستان و ارشد سم شناسی برای طبخ بهداشت و درمان شهرستان. او تاکید کرد که بیمارستان ها امن هستند و خواست مردم به 911 تماس بگیرید در صورت مصرف بیش از حد.

“آنچه که ما می خواهم بگویم این است که آن را بی خطر در اینجا است. که مهم ترین پیام” او گفت:. “اگر آنها آن را به ما مراقبت از آنها خواهد شد به احتمال زیاد زندگی می کنند.”

مقامات شهرستان گفت: آنها در حال کار برای به دست آوردن بیشتر نالوکسان به سرنگ برنامه درمانگاه های محلی و سازمان های اجرای قانون. هنوز دکتر Kiran Joshi, یک افسر ارشد پزشکی در Cook County, وزارت بهداشت اذعان کرد که به اندازه کافی وجود ندارد نالوکسان موجود در محله است که بیشتر به آن نیاز دارید. او افزود که این شهرستان با استفاده از فدرال و ایالتی اعطای پول برای افزایش محلی نالوکسان عرضه است.

“این مهم است به پتو جامعه با حد نالوکسان به عنوان ممکن است,” او گفت:. اما “آنچه ما دریافتیم این است که این جوامع که در آن ما می بینیم اکثر استعمال بیش از حد اتفاق می افتد, در میان آسیب پذیر ترین جمعیت را ندارد نالوکسان که آنها نیاز دارند. بنابراین این مهم نیاز است.”

افزایش مرگ و میر این معنی است که دولت به احتمال زیاد نمی خواهد دیدار هدف خود را از کاهش تعداد پیش بینی مرگ و میر مواد مخدر در سال 2020 یک سوم. دولت Rep. لا شاون K. فورد شیکاگو دموکرات که منطقه شامل Austin در مصاحبه ای گفت که جوامع نیاز به منابع بیشتری برای سوء مصرف مواد و سلامت روان درمانی و همچنین به عنوان توسعه. برخی از ساکنان گفت: حتی نمی دانم نالوکسان وجود دارد.

“دولت شهر و شهرستان باید درمان بحران مواد مخدر و هروئین بحران به عنوان بیماری همه گیر است که در آن است,” او گفت:.

COVID-19 گفت: نمی گرفتگی مبارزه با مواد مخدر.

“ما باید مطمئن شوید که ما اجازه ندهید که به هروئین و مواد مخدر بحران کرده بود,” او گفت:. “ما ببینید چه اتفاقی می افتد هنگامی که ما از دست دادن بینایی از آن است.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im