تنها زنان اجازه مستقیم ابرقهرمان فیلم

اینترنت می تواند یک مکان ترسناک برای زنان به خصوص اگر شما صرف زمان در تستوسترون سوخت subreddits. کسانی که Redditors بیشتر از مردان تمایل به انصراف از هر کسی با دیدگاه های مخالف به ویژه زنان است. حرکت را از طریق نمونه های DC/آگهی متنی/طنز/انیمیشن subreddits و شما به سرعت متوجه است که مردان خود را ابرقهرمانان بسیار جدی است. این آنلاین دالان شامل یک معدن طلا پس از انتشار خرابی: تئوری تجزیه و تحلیل شدید گفتمان. و متاسفانه شایع زن ستیزی.

زمانی که Patty Jenkins استخدام شد و بعد از اخراج از Thor: The Dark World در سال 2011 جمعی وجود دارد snicker در محافل رسانه های اجتماعی. قابل پیش بینی بعضی از دوستان اشاره کرد که “زنان نمی توانند مستقیم به یک ابر قهرمان فیلم به هر حال.”

Premiere Of Warner Bros. Pictures' "Wonder Woman" - Red Carpet

جنکینز در ادامه به سابقه بالا-فیلمهای پرفروش تا کنون به کارگردانی یک زن است. او Wonder Woman با پیشی گرفتن از آمار و ارقام فروش توسط اولین فیلم های کاپیتان آمریکا و ثور و مرد آهن. اما هنوز هم کافی نیست: در طول یک مصاحبه در مورد زن توانمندسازی جیمز کامرون به نام Wonder Woman یک ماديت يافته آیکون. “من نمی گویم من نمی خواهم ولی به نظر من این یک گام رو به عقب او گفت:” ارائه و در عین حال یکی دیگر نر از نظر چه نوع از زن باید در نظر گرفته شود قدرتمند است. جنکینز’ پاسخ موجز بود. “وجود دارد هیچ درست و غلط نوع قدرتمند و کاری” او هنوز توییتی.

سازندگان این ابرقهرمان فیلم های سفت و محکم ایده از آنچه به منزله “ابرقدرت” و چگونه قهرمانان — بدون در نظر گرفتن جنسیت — باید با ماشین آن است. به عنوان یک زن فیلمساز این برگ من با بسیار کمی در مورد هیجان زده. تلخ مردانه صفات جلال هستند در حالی که hypersexualized زنان تبدیل متلاطم اگر سینه خود را نمی به اندازه کافی بزرگ. پیشنهاد می کنم یک ثابت: تنها زنان اجازه مستقیم ابرقهرمان فیلم.

در اینجا چند مرحله:

استفاده از اسکریپت های نوشته شده توسط زنان

ما نمی توانیم رفع مردانگی موضوع که بسیاری از اسکریپت های نوشته شده توسط مردان است. راشل فلدمن یک فیلم و کارگردان تلویزیون-نویسنده با بیش از یک دهه تجربه شکستن سقف شیشه ای موافق. “مرحله به رفع سمی مردانگی … و یا اجازه دهید آنها را کهنه hypermasculine کلیشه است که در فیلمنامه و نه در جهت. است شخصیت نوع, آیا او با حس شوخ طبعی است و او مهربان به چیز زندگی می کند او درمان زنان و دختران به عنوان برابر است با ؟ این ویژگی های شخصیت باید ساخته شود به این فیلمنامه گفت:” فلدمن.

استفاده از لباس مناسب

از لحاظ تاریخی زنان در ابرقهرمان فیلم یا دلیر sidekicks یا damsels in distress. در یک دنیای ایده آل, آن را باید مهم که مستقیما و یا می نویسد: اما عنصر کلیدی در تقریبا تمام اسکریپت ها توسط نر زل زل نگاه کردن.

زن ابرقهرمانان به عنوان ارائه شده توسط نر فیلمسازان reek جنسی کلیشه: فقط نگاه Catwoman, بیوه های سیاه و Harley Quinn. نگاهی به رزمندگان Themyscira در لیگ عدالت و مقایسه آنها با جنکینز’ Wonder Woman. آشکار لباس های سابق بودند طراحی شده توسط مایکل ویلکینسون در حالی که نبرد آماده زره پوش از Amazonians در تعجبم که زن طراحی شده توسط لیندی همینگ.

در این سال با آن وعده دربارهی زن فیلم گروگان توسط زنان است. بازیگران در آنها نگاه توانمند و با هیچ “پنجره ها می گوید:” هنرمند Renae د لیز. مشاجره نیست در مورد لباس های خود را, اما اگر تنها هدف آنها در این فیلم به تنزل به جنس شی که دلیلی برای نگرانی. د لیز ساخته شده یک پست مفید در مورد چگونه برای نشان دادن واقعی زن ابرقهرمانان. “اگر قهرمان خود را zippered بالا نیست جدا کردن آن! سینه سقوط به راحتی می توانید در طول قهرمان کار که احمقانه خواهد بود” او توصیه می شود.

نشان می دهد فکر مردان

یک دانشگاه استنفورد آزمایش انجام شده توسط ویلبر Lang شرام در سال 1980 نشان داد که خشونت در تصاویر متحرک را تماشا توسط کودکان می تواند کمک به زندگی واقعی خشونت است. شرام معتقد است که خشونت و همچنین رفتارهای اجتماعی قابل قبول هستند بیشتر احتمال دارد به آموخته اگر تمرین یک شخصیت با آنها بیننده را به شدت شناسایی. بنابراین اگر پسر کوچک می تواند خود را بت گریه کمی که ارسال یک پیام قوی تر از خشونت است. اگر خشونت را می توان آموخت آن می ایستد به همین دلیل است که همان درست است برای حساسیت.

با زن-led نوع فیلم که تولید و مهربان مردان و خود زنان, مفهوم برابری نشان داده شده است در سن بسیار جوان است. بر اساس هند-روانشناس و پژوهشگر Sadaf Vidha اشاره می کند که “عدم حضور قدرتمند چهره زن خواهد بود از دست دادن بزرگ برای دختران جوان است. بدون دسترسی به نابسامانیهای اجتماعی با غلبه بر زن آیکون آنها فکر می کنم از خود را به عنوان کمتر از مردان است.”

عدم کمک می کند

در این سال زن کارگردانان و فیلمنامه نویسان خواهد بود مونتاژ خود را فوق العاده تیم ملی. من امیدوارم که در آینده زن اما از آن است که رفتن به زیر سنگین موشکافی بیش از حد. مردان مجاز به شکست — یک امتیاز آنها لذت بردم از عصر یخبندان — و ما باید به زن نویسندگان و مدیران این فرصت را منجر به شکست و موفقیت است. حتی به طور متوسط کاپیتان مارول ” به کارگردانی یک زن فمینیست پیروزی.

Vaishnavi Sundar یک نویسنده است و خود آموخته فیلمساز از هند و متخصص در فمینیسم و هنر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>