تنها کالین Jost می تواند اصلاح ریش این خنده دار: سازمان دیده بان

درست مثل ما ؟ کالین Jost شد استقبال کامل خود را قرنطینه ریش تا آن زمان به بازگشت به کار. و او اجازه دهید ما در عمل!

به ترویج شنبه شب زنده است در خانه قسمت در روز شنبه, مارس 11 سر نویسنده و fiaancé از اسکارلت جوهانسون — به اشتراک گذاشتن یک ویدیو از خود اصلاح در SNL را Instagram و آن را به عنوان خنده دار به عنوان او است.

“هی بچه ها این Colin تحت این ریش” او جوک در آغاز ویدئو های ورزشی ضخیم خاکستری نگاه کنید. “به من گفته شد که من نیاز به اصلاح برای ما نمایش بزرگ امشب به خاطر من نقل قول ‘نگاه قدیمی است.’ که من فکر کردم به خصوص بی ادب.”

پس از فریاد از کلی شوخی حامیان مانند خمیر دندان و کاغذ توالت او در اطراف نقش با سری های مختلف به نظر می رسد به عنوان او طول می کشد کلیپرز به چهره اش.

یکی از اولین بار است که او به عنوان “بدترین نسخه از من” بود و یک ریش بزی وضعیت. “من اینجا هستم در مورد نیمه راه از طریق. من می خواهم بگویم این مرد قطعا در بوستون زندگی می کند. او در جایی بین هشت و دوازده برادر. وجود دارد سه برادر بودند که به نام مایک است. او ریش بزی مایک.”

بعدی است که بسیار بی دست و پا دسته کوچک موسیقی جاز از یک سبیل های بلند با پچ کمی از موهای زیر چانه. “من نمی دانم که من تا به حال واقعا دیده می شود [این] انجام می شود که upsettingly.” در این نقطه است که او می رود به یک بسیار سوال برانگیز جعل هویت از مارلون براندو در پدرخوانده. اما نگران نباشید او عذرخواهی کرد برای آن است.

“من خیلی متاسف شدم نوع از مارلون براندو اما پس از آن من ندارد تریک مهارت به دانستن چیزی است که “مارلون براندو” می گویند.” او حتی اشاره می کند که این نگاه نیست کاملا مناسب برای شخصیت های فیلم. “آن را مانند این به من می شود به شخصیت.”

قبل از محصول نهایی — کاملا تمیز اصلاح — او با دو نسخه از stache از جمله یکی او می گوید به نظر می رسد مثل او فقط در زمان برخی از جعلی مو و چسب را در محل خود.

به عنوان مردم مجبور به ماندن در خانه در طول COVID-19 گیر SNL بازگشت و با یک تاریخی در خانه نسخه از این طرح نشان می دهد شنبه شب با مهمان تام هنکس ارائه باز مونولوگ پس از coronavirus تشخیص است.

“این است که یک بار عجیب و غریب را امتحان کنید و خنده دار می شود اما تلاش می شود خنده دار است SNL را همه چیز” هنکس گفت. “بنابراین ما فکر کردیم چه خبره? بیایید یک شات بدهید.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>