تنها 6 ساعت به سمت چپ! — صرفه جویی در این سشوار حرفه ای است که کاهش زمان خشک شدن 50 درصد!

ما همه می خواهم به عنوان “رایگان به ما مو” اما آن را بسیار آسان هنگامی که ما احساس وزن, توسط, تخت, رشته های راکد امواج خیره جعد و شکن گیسو و کاملا به معنای واقعی کلمه سنگین ابزار یک ظاهر طراحی شده. برای بسیاری از ماما مو است که بخشی از هویت ما است. ما سبک آن را به نمایندگی از شخصیت ما و آن را به عنوان بخشی از ساز و برگ ما. ما فقط می خواهید برای کاهش زمان خشک شدن و این فرایند را به عنوان سریع و بدون درد که ممکن است. مهم نیست که ما چگونه ما این است که ابزاری که برای کمک به شکست ما پس از دوش گلایه و شستن مو ما احساس خوب تجربه — نه مخوف سخت و طاقت فرسا!

هری جاش Pro Tools Pro کن 2000 واقعا ما کمک می کند تا ببینید تفاوت یک حرفه ای درجه ساخته شده-در-فرانسه سشوار می تواند در زندگی ما است. هنگامی که ما در حال خلاص شدن از شر سوختن بوی سنگین حمل و نقل و یک نتیجه فرعی از استاتیک ما می توانید کشف چگونه هر روز را می توان روز مو بدون گران قیمت و وقت گیر سفر به سالن. اکنون زمان آن است که برای کشف دلیل این سشوار است در فروش!

Harry Josh Dryer Box
گوک

آن را ببینید: دریافت هری جاش Pro Tools Pro کن 2000 (در اصل $249) برای تنها $169 در Dermstore! همچنین در دسترس در آمازون و گوک!

با تقریبا 400 بررسی در Dermstore, ما تا به حال برای دیدن آنچه که خریداران می گفتند. یکی خود اعلام کرد “مراقبت از مو جستوجوی” مطمئن باشید که این دستگاه واقعا “زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره.” آنها گفتند که پس از استفاده از آن, آنها نگاه مانند آنها “تا به حال حرفه ای blowout.” چنین چیزی واقعا دست یافتنی? با توجه به دیگران پاسخ این است که بله چشمگیر است. یکی از خریداران به نام این خشک کن یک “life-changer” در حالی که همچنین مطمئن شوید که به نظر در آن “بسیار زیبا” minty سبز رنگ. دیگری آن را به نام “سریعترین خشک کن” آنها تا به حال متعلق به یکی اشاره کرد که چقدر آنها را دوست دارم “فوق العاده” بند ناف. این بدان معنی است که ما نمی خواهد چسب به دیوار یا contorting بدن ما مانند سیرک اعمال فقط برای رسیدن به ریشه های ما!

این برنده جایزه سشوار ادعا می کند به ضربه هوایی در بیش از 80 کیلومتر در ساعت, گفت: آن را “قدرتمند ترین خشک کن در کلاس خود است.” این 2000-ساعت موتور AC, 1875 وات و 125 ولت برای اطمینان از قدرت است که طول می کشد زمان طولانی است. هری جاش ادعا می کند که با تمام این قدرت, این خشک کن می توانید برش مو در زمان خشک شدن در نیم! هیچ یک خشک کن باید که همه قدرت. شوخی کردم — آن را قطعا باید.

نگران چنین یک ابزار قدرتمند باعث آسیب و حتی بیشتر به ما ، ترس نیست! این خشک کن ها در واقع ممکن است در نهایت جلوگیری از آسیب های پس از ما را صرف “زمان قابل توجهی کمتر” باد گرما بر روی همان بخش از مو ما بارها و بارها. این خشک کن نیز با استفاده از دو تکنولوژی یون که ممکن است ما را ترک مو به دنبال براق و حجیم با “حداکثر درخشش.” یکی دیگر چیز زیادی در مورد این خشک کن قدرتمند است که آن را در واقع ادعا می کند به منظور کاهش مصرف انرژی تا 70% با دو سیستم فیلتراسیون!

فکر نمی کنم که فقط به خاطر این خشک کن قدرتمند است که ما کل blow-dry جلسه در حال رفتن به احساس می کنم مثل ما گرفتار در گردباد. این هشت گرما و سرعت و یون تنظیمات بنابراین ما می توانید سفارشی معمول ما به جا ما نوع مو و سبک مورد نظر. این شهر همچنین دارای یک دکمه شات سرد البته که ما می توانیم صرفه جویی برای پایان دادن به قفل در شکل و نگه داشتن موها تبعید. ما همچنین می توانید با استفاده از سرد شات به انفجار برخی از هوا به چهره ما هنگامی که ما در حال به خواب رفتن در تلاش برای آماده شدن قبل از کار. فقط گفت. بنابراین همه کاره!

Harry Josh Dryer
گوک

این سبک و ارگونومیک سشوار نه تنها همراه با دو سال گارانتی اما دو نازل به خوبی! این هر دو باریک نازل متمرکز کننده و گسترده ای نازل متمرکز کننده که ما می توانید استفاده کنید به هدف و سبک خاص مناطق از مو ما تمرکز گرما برای سریعتر و دقیق تر و خشک.

چه نکاتی می تواند ما را در استفاده از برای رسیدن به ما در خانه ما-بیدار-کردن-مثل-این blowouts? هری جاش کردم ما برگشت. با نام تجاری توصیه می کند با استفاده از یک نازل برای شروع در ما ریشه و کار ما راه را به ما می رسد برای اضافه شدن حجم. آن را می گوید به زمان ما که نمی خواهد زمان زیادی را در همه, بنابراین ما می تواند نجات خود را از نیاز به مهر و موم کردن موها و پس از آن جعد و شکن گیسو. این برند نیز توصیه می کند با استفاده از یک برس برس و همیشه زیر جهت کوتیکول مو (رو به پایین) برای جلوگیری از شکستگی و snagging.

ما هرگز فکر نمی کردیم به این می گویند اما با این سشوار در ذهن ما است و به زودی کاملا اتصالات به دست ما, ما در واقع نمی توانید صبر کنید برای شستن مو است. که حتی ما کنه ؟ حدس می زنم که قدرت هری جاش!

آن را ببینید: دریافت هری جاش Pro Tools Pro کن 2000 (در اصل $249) برای تنها $169 در Dermstore! همچنین در دسترس در آمازون و گوک!

نیاز به چیز دیگری است ؟ اتمام هری جاش محصولات در اینجا و دیگر ابزار یک ظاهر طراحی شده در Dermstore در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected]usmagazine.com. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de