یک سال به “باقی می ماند در مکزیک” ایالات متحده جلب مرکزی امریکا در آن سرکوب پناهندگی

از آن شلیک شد که آن را انجام داد. لئوناردو دریافت کرده بود تهدید به مرگ از یک باند جنایتکار اخاذی از فروشگاه کوچک اجرا از خانواده اش خانه در حومه شرقی سان سالوادور و او در آنجا ماند. اما زمانی که واژه پیشرفت به گلوله او می دانست که آن زمان به ترک.

“آنها در خانه است. آنها از کار اخراج شده 14 بار گفت:” لئوناردو بود که در داخل با دو نفر دیگر در این حمله.

لئوناردو در سمت چپ صفحه اصلی در اوایل یک روز صبح در ماه آوریل گذشته و سفر به 300 مایل از ال سالوادور به مکزیک در یک روز. او سوار یک اتوبوس به تنهایی از طریق گواتمالا rafted در سراسر سوچیت رودخانه به مکزیک ساخته شده و آن را به تاپاچولا در جنوب ایالت چیاپاس توسط nightfall. او هرگز نمی توانست حدس زده است که او را به صرف بعد از هشت ماه وجود دارد. (لئوناردو مانند بسیاری از مهاجران و پناه جویان مصاحبه در این داستان خواسته نمی شود به شناسایی نام واقعی ترس را برای امنیت خود و اعضای خانواده در السالوادور.)

او به دست آمده اجازه اقامت در جنوب مکزیک بود اما او پس از بازداشت یک شبه به هر حال. مهاجرت عوامل سعی در فشار او را به نشانه اخراج داوطلبانه فرم گفتن او جایگزین شد هفته در بازداشت است.

“آنها می دانند که آنها در حال نقض قانون” او به من گفت در اواخر سال گذشته در سایه محدود با ده ها تن از دیگر مهاجران و پناه جویان در خارج از اداره مهاجرت در تاپاچولا.

لئوناردو از آن ساخته شده به ایالات متحده آمریکا و مکزیک, مرز, که در آن او را امضا کرد تا در محلی waitlist برای عبور به ایالات متحده و درخواست برای پناهندگی. او تعداد چند صد دور از بودن نامیده می شود.

بیش از 59,000 پناهندگی پناهجویان را ساخته اند آن را به مرز ایالات متحده تنها به بازگشت به مکزیک, در حالی که ادعای خود در حال پردازش است.

اگر او را وادار به صحبت می کنند به یک مقام آمریکایی وجود دارد یک فرصت خوب برای او خواهید بود برای بازگشت به مکزیک. تحت اصطلاح مهاجر حفاظت پروتکل همچنین به عنوان شناخته شده “باقی می ماند در مکزیک” بیش از 59,000 پناهندگی پناهجویان را ساخته اند آن را به مرز ایالات متحده تنها به بازگشت به مکزیک, در حالی که ادعای خود در حال پردازش است.

یک سال پیش در ژانویه 29, 2019, ایالات متحده آمریکا با ارسال هندوراس پناهندگی-جستجوگر بازگشت به تیخوانا به صبر برای مهاجرت خود را در دادگاه تاریخ — اولین فرد در معرض “باقی می ماند در مکزیک است.” از آن پس مردم را از ده ها تن از کشورهای متاثر شده اند اما هندوراس و گواتمالا شامل بیش از 60 درصد از موارد و کوبا ال سالوادور و اکوادور و ونزوئلا و نیکاراگوئه برای اختصاص بیشتر از بقیه.

مهاجر و گروه های حقوق بشر بارها از سیاست. کمتر از پنج درصد از مردم موضوع را به MPP به حال دسترسی به وکیل. کودکان, تجاوز پناهندگی پناهجویان و افراد معلول شده اند فرستاده می شود به برخی از خطرناک ترین شهرهای مکزیک است.

“از تاریخ 21 ژانویه 2019 حقوق بشر برای اولین بار به دنبال حداقل 816 عمومی گزارش از قتل و شکنجه و تجاوز به عنف و آدم ربایی و دیگر حملات خشونت آمیز علیه پناهجویان و مهاجران بازگشت به مکزیک تحت MPP” سازمان ” که در fact sheet منتشر شده در این ماه.

سیاست یک نقطه عطف در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمله به پناهندگی اما این حمله گسترش یافته بسیار بیشتر از جنوب است. در پاسخ به ایالات متحده فشار مکزیک را پایین نگه داشته در مهاجرت تغییر سیاست های حمل و نقل و militarizing اجرای. و تحت موافقت نامه های جدید, پناهندگی پناهجویان که هنوز هم مدیریت آن را به مرز ایالات متحده در حال حاضر در معرض خطر در حال ارسال به کشورهای آمریکای مرکزی و نه فقط مکزیک.

با اردوگاه های مردم گیر انتظار در بنادر از ورود MPP ممکن است قابل رویت ترین راه دولت ایالات متحده بلوک های مردم از تنظیم پا در خاک ایالات متحده آمریکا, اما وجود دارد بسیاری از اشکال دیگر از مرز externalization. آنها نمی همه شروع با مغلوب ساختن پیشی جستن اما دولت او به شدت در تلاش برای به دست آوردن کشورهای دیگر به خصوص در آمریکای مرکزی به بازی بخشی از پلیس مهاجرت.

گسترش جهانی از مرز ایالات متحده واقعا قصد کردم پس از 11 سپتامبر 2001 حملات و ایجاد وزارت امنیت داخلی سال بعد گفت: توسان-روزنامه نگار بر اساس تاد میلر که این پدیده تحقیق برای سال و مستند مرز ایالات متحده externalization در آخرین کتاب او “امپراتوری از مرز: گسترش مرز ایالات متحده در سراسر جهان است.” بخش امنیت داخلی دولت هستند همه درگیر در فعالیت های مربوط به مرز گسترش میلر گفت. DHS عوامل از گمرک و حفاظت مرزی و تحقیقات امنیت داخلی — داخلی و جهانی بازوی مهاجرت و گمرک — مشاوره و قطار محلی مرز نیروهای امنیتی در کشورهای دیگر به عنوان اعضای ارتش ایالات متحده و نیروهای دیگر.

“این است که همه جا میلر گفت:”. “این یک پدیده است که شما در حال دیدن در سراسر جهان است.”

مرکزی آمریکا شد, یک اولویت خاص در سال 2014 پس از یک افزایش در ورود از افراد زیر سن قانونی بدون همراه از گواتمالا, هندوراس و السالوادور گفت میلر. و به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است تثبیت شده بر روی گروه از مهاجران در سفر با هم در کاروان خواستار آنها را “تهاجم” دولت او در تلاش است برای رسیدن مرکزی دولت آمریکا را به انجام بیشتر برای متوقف کردن مردم از رسیدن به ایالات متحده و برای قبول پناهندگی پناهجویان که ایالات متحده بازگشت.

ایالات متحده امضا “Border امنیتی” با گواتمالا و السالوادور و هندوراس در سال 2019. هدف خود را با توجه به DHS است برای استقرار CBP و یخ مقامات “به توصیه و مربی کشور میزبان پلیس امنیت مرزی و مهاجرت و گمرک هستند.” در عین حال در حالی که آمریکا به ارسال بیشتر پرسنل به آمریکای مرکزی موثر ترین استقرار در این روزها مسلما نه خود را دارد اما آن همسایه جنوبی. در طول سال “باقی می ماند در مکزیک” شده است در نیروی مکزیک به شدت افزایش نقش خود را به عنوان نماینده مجری در آمریکا سرکوب در زمینی مهاجرت.

“مکزیک در حال پخش است نقش دیوار است.”

مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador آن در دسامبر 1, 2018 و دولت او علنا اعتراض به اعلام برنامه های MPP بعد که ماه. در ژانویه 2019 مقامات پردازش ویزای بشر دوستانه برای هزاران عمدتا هندوراس مهاجران و پناه جویان از جمله بسیاری از سفر در کاروان است. اما دولت ناگهان متوقف پذیرش برنامه های کاربردی پس از دو هفته درست زمانی که گیربکس اجرا شد.

در ماه مه تهمت و تهدید به تحمیل افزایش تعرفه ها در مکزیک-صادرات به ایالات متحده اگر مکزیک را ندارد اقدام به مانع عازم شمال مهاجرت. پس ماه دو دولت اعلام کرد معامله: MPP خواهد بود گسترش در امتداد مرز مشترک و مکزیک خواهد استقرار 6,000 اعضای نوپای خود گارد ملی به مناطق همراه و در نزدیکی مرز گواتمالا.

گابریل یک کوبا مرد من خارج مهاجرت در سیوداد خوارز در ماه ژوئن آن در شمال مکزیک و در مدت کوتاهی قبل از معامله اما برخی از سیاست ها در حال حاضر منتقل شده است. او به من گفت که او تا به حال با آن مواجه اذیت و آزار سیاسی در کوبا پس از امتناع از سال قبل از آن برای تبدیل شدن به یک دولت منتخب در حالی که کار در یک فرودگاه بین المللی است. او فرود آمد در نیکاراگوئه در اواخر ماه آوریل و ساخته شده راه خود را با دیگر کوبا پرداخت رشوه در اینجا و آنجا به تصویب, اما آنها نه گذشته یکی از بسیاری از پست های بازرسی در چیاپاس.

گابریل و دیگران فرستاده شدند به سر می برند مهاجرت بازداشتگاه در Tuxtla Gutiérrez.

“ما خواب انباشته در بالای هر یک از دیگر. من قرارداد گال” گفت: گابریل. “بسیاری از مردم تا به حال بوده است.”

مکزیک مهاجرت ملی موسسه در بیانیه ای گفت در اوایل این ماه که آن مهاجرت ایستگاه شد و هرگز در بیش از 50 درصد ظرفیت در سه ماه گذشته از سال 2019. برخی از امکانات در چیاپاس باید به صورت دوره ای شده است به شدت بیش از ظرفیت. یک سخنگوی موسسه در دسترس نیست برای اظهار نظر در مورد شرایط زندان از جمله اتهامات اجبار اخیر و محدودیت های سازمان های غیر دولتی نظارت و بازدیدهای زمان انتشار.

مقامات مهاجرت در Tuxtla Gutiérrez سعی کردم فشار مردم به نشانه اخراج داوطلبانه فرم با تهدید به محدود کردن مواد غذایی و تماس های تلفنی. به جای زندانیان شروع به سازماندهی برای شکستن. آنها در ابتدا به توافق شورش May 13 اما به تعویق افتاد آن روز به طوری که آن را نمی خواهد اتفاق می افتد در طول شیفت از یک نگهبان که درمان هر انسانی با توجه به گابریل.

“ما فریاد می زدند:” آزادی! آزادی!'” گفت: گابریل. “فدرال و پلیس شهری نشان داد.”

حدود 40 مهاجران و پناه جویان عمدتا کوبا و چند مرکزی آمریکایی در نهایت موفق به شکستن آن شب. این فقط یکی از چندین سازمان تا حد زیادی کوبا به رهبری فرار از مهاجرت امکانات در مکزیک در سال گذشته بسیاری از آنها در چیاپاس. گابریل از آن ساخته شده به سیوداد خوارز, جایی که او در میان هزاران نفر از مردم در waitlist مجاز به عبور از پل به ایالات متحده به درخواست پناهندگی و پس از آن احتمالا فرستاده حق بازگشت.

گابریل مورد برجسته این وضعیت خاص که در آن کوبا مهاجران خود را پیدا کنید. کوبا استفاده می شود برای دریافت چشم پوشی به حمل و نقل مکزیک به ایالات متحده که در آن آنها را به حال خود مسیر خاص به تنظیم برای چندین دهه است. اما کوبا هستند معاف از “باقی می ماند در مکزیک” و مکزیک به زودی متوقف صدور آنها چشم پوشی.

African-camp-1-1580317305

در اردوگاه چادر در خارج از Siglo XXI مرکز بازداشت مهاجرت در تاپاچولا آفریقایی مهاجران و پناه جویان پناه از باران در اکتبر 2019.

عکس: ساندرا Cuffe برای رهگیری

مکزیک همچنین تغییر سیاست خود در قبال بسیاری از مهاجران آفریقایی و پناهندگی پناهجویان طولانی نیست پس از ایالات متحده تهدید تعرفه ها. به جای آزاد کردن آنها با چشم پوشی است که آنها را به دو یا سه هفته به ترک مکزیک, در اثر, اجازه حمل و نقل شمال مکزیک شروع به محدود کردن مردم به ایالت چیاپاس و نیاز به خروج این کشور را از مرز جنوبی با گواتمالا.

“مکزیک در حال پخش است نقش دیوار” Ze یک آنگولا پناهندگی-سالک گفت: من به عنوان او و ده ها نفر دیگر از آنگولا و جمهوری دموکراتیک کنگو جمع شده در زیر یک سایبان چادر در یک بعد از ظهر بارانی در خارج از Siglo XXI مرکز بازداشت مهاجرت در تاپاچولا اکتبر گذشته.

Tarp-تحت پوشش چادر پوشش Siglo XXI زمینه. بخشی گاه و بخشی اعتراض مهاجران آفریقایی و پناهندگی پناهجویان ساکن بودند و سازماندهی با هم در مقامات مکزیکی’ آستان برای ماه ها به دنبال چشم پوشی.

ز خود و همسر و چهار فرزند خود را در پرواز به برزیل و به تدریج راه خود را در شمال ارائه خود را به مقامات اداره مهاجرت در هر کشور در طول راه ، آنها گاهی اوقات بازداشت برای یک دوره اما پس از آن با صدور مجوز حمل و نقل. Ze برگزار شد در تاپاچولا برای دو هفته و آن این است که در آن سفر متوقف شده است.

“ما اعتراض کرده اند. ما باید در راهپیمایی,” او گفت:. “هیچ چیز تغییر کرده است.”

یکی دیگر آفریقایی مهاجر که به پایان رسید تا در تاپاچولا پاتریس شد ساخت سفر خود را با همسر و سه فرزند جوان. پس از فرار از اذیت و آزار سیاسی و جنگ در جمهوری دموکراتیک کنگو خانواده سفر از 2500 کیلومتر تا از طریق آمریکا. تراورس Darién شکاف در طول راه هنوز هم شکار آنها را. بزرگراه پان آمریکا در اتصال جنوب مرکزی و جنوب امریکا تنها یک شکاف: از طریق Darién جنگل بین کلمبیا و پاناما.

“ما راه می رفت و به مدت دو هفته از طریق دارین,” پاتریس به من گفت. “وجود دارد اجساد افرادی که درگذشت در طول راه.”

پس از چهار ماه در تاپاچولا پاتریس و خانواده اش پیوست افریقایی, کارائیب و آمریکای مرکزی مهاجران و پناه جویان در اکتبر 12 به شمال در یک کاروان با هم, اما آنها حتی نمی آن را 20 کیلومتر خارج از شهر است. سرباز گارد ملی مسدود شدن بزرگراه ها و نیروهای امنیتی و عوامل مهاجرت دامن زد به بازداشت افراد هر چند بیشتر به حال مجوز در ایالت چیاپاس و منتشر شد و پس از گذراندن یک به چند شب در Siglo XXI.

این ماه مکزیک گارد ملی مهاجرت و عوامل نصب شده در یکی دیگر از عملیات گسترده برای توقف پیشروی کاروان گروه های ساخته شده عمدتا هندوراس مهاجران و پناه جویان. بیش از 2000 نفر بازداشت و تبعید با وجود لوپز Obrador اولیه وعده داده است که وجود دارد 4,000 شغل موقت در دسترس برای ورود مهاجران با کاروان.

Migrants board buses after their passage was blocked by Mexican National Guards near Tapachula, Mexico, Thursday, Jan. 23, 2020. Hundreds of Central American migrants crossed the Suchiate River into Mexico from Guatemala Thursday after a days-long standoff with security forces. (AP Photo/Marco Ugarte)

مهاجران مدیره اتوبوس پس از عبور خود را مسدود شده بود مکزیکی گارد ملی در نزدیکی تاپاچولا مکزیک در ژانویه. در 23 سال 2020 است.

عکس: مارکو Ugarte/AP

سخت به عنوان آن تبدیل شده است برای دریافت از طریق مکزیک کسانی که آن را در حال حاضر می تواند وزش نسیم تا پشت در گواتمالا. در ماه نوامبر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجرا جدید “پناهندگی تعاونی توافق” که اجازه می دهد تا ایالات متحده برای فرستادن پناه جویان به گواتمالا به دنبال حفاظت وجود دارد به جای آن و یا بازگشت به خانه. از شنبه به ایالات متحده فرستاده بود 166 هندوراسی و 102 اهالی السالوادور گواتمالا با توجه به گواتمالا مهاجرت موسسه. کمتر از پنج درصد را انتخاب کرده اند به دنبال پناهندگی در گواتمالا, و دلیل خوب است.

جرم و جنایت خشونت آمیز از جمله قتل شایع است, وزارت امور خارجه ایالات متحده در یادداشت های سفر خود را از مشاوره برای گواتمالا به عنوان آن را در آن مشاوره برای هندوراس و السالوادور. با وجود تفاوت عمده این سه کشور همچنین به اشتراک گذاری عمیق و ریشه دار سیاسی, فساد ساختاری نابرابری و مرزی گروه های جنایی. آنها در میان کشورهای مبدا مهاجران و پناه جویان دستگیر و در مرز ایالات متحده — و نه پناهگاه های امن برای مردم در حال فرار برای زندگی خود را.

“اگر آنها به من ارسال به گواتمالا آن را به عنوان اگر آنها در حال ارسال من بازگشت به هندوراس.”

“اگر آنها به من ارسال به گواتمالا آن را به عنوان اگر آنها در حال ارسال من بازگشت به هندوراس به دلیل همان باندهای که در هندوراس در گواتمالا گفت:” ادوین یک هندوراس پناهندگی-جستجوگر فرار اخاذی مربوط به تهدیدات خشونت علیه خانواده خود را از هر دو اعضای باند و پلیس. به عنوان ما صحبت می کرد در ماه اکتبر سال گذشته او را تماشا او 6 سال در حال بازی در کنار او در مرکز میدان از تاپاچولا.

ایالات متحده نیز امضا پناهندگی تعاونی توافق با هندوراس و السالوادور در سال گذشته است. وضعیت خود را در شار اما هندوراس و ایالات متحده آمریکا شد و قرار است به آغاز اجرای “در هفته های آینده,” DHS وزیر چاد گرگ گفت: 9 ژانویه در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با رئيس جمهور هندوراس. بر اساس این توافق آمریکا می تواند به طور بالقوه ارسال پناهندگی پناهجویان از مکزیک و گواتمالا و نیکاراگوئه و کشورهای دیگر به هندوراس. پناهندگی تعاونی توافق است “بشردوستانه ” مسئولیت” گفت: گرگ.

Rigoberto کبزس خندید وقتی که خواسته خارج از تاپاچولا اداره مهاجرت در ماه اکتبر گذشته آنچه که او فکر هندوراس در نظر گرفته شده یک کشور امن برای پناهندگان, اما او می داند که این امکان وجود دارد که او می تواند فرستاده می شود وجود دارد و با همسر و دو پسر جوان در سن 2 و 6. آنها فرار نیکاراگوئه در ماه اوت پس از دو سال از اذیت و آزار سیاسی از جمله بازداشت و تهدید با توجه به مشارکت فعال خود در تظاهرات علیه دولت گفت: کبزس.

“همه آنها یک دسته از سارقان گفت: با اشاره به دولتها در منطقه است. “اگر وضعیت متفاوت بود ما خواهد بود و نه مهاجرت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>