یک چیز همه گیر متوقف نشده: تهاجمی پزشکی-جمع آوری بدهی


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

Yarri torres ღ ریچاردسون می داند که او خوش شانس در یک حس: او هنوز کار خود را به عنوان یک حرفه ای مشاور در بالتیمور. اما با وجود این که او نمی خواهد بود قادر به پرداخت اجاره این ماه به خاطر او نمی گرفتن کامل حقوق و دستمزد در حالی که برای. بیش از 400 دلار در هر دوبار چک — حدود یک چهارم از او پس از کسر مالیات درآمد شده است siphoned توسط دانشگاه جانز هاپکینز برای پرداخت صورتحساب های پزشکی در یکی از بیمارستان های آن.

Richardson, 60, کردم کلمه از تامین خواسته از او کارفرما فقط به عنوان coronavirus همه گیر شد و پس از رسیدن در نیروی کامل در ماه گذشته. “من که قرار بود برای گرفتن پول. آنها نمی خواهند به دردسر,” او گفت:. “من از صحبت با ما حقوق و دستمزد حسابدار و خط پایین بود حتی اگر بحران آغاز شده بود, آنها هنوز هم مجبور به پرداخت پول برای آنها.”

در یک لحظه زمانی که بیمارستان ها در سراسر کشور هستند که منادی نقش خود را در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر, برخی از آمریکایی ها همچنان به تجربه کمتر مطلوب طرف بیمارستان عملیات: جمع آوری تهاجمی برای پرداخت صورتحساب های پزشکی حتی در زمانی که بسیاری از بدهکاران در حال دیدن درآمد خود را غوطه. جمع آوری بدهی است که اتفاق می افتد در جبهه های دیگر نیز بیش از مزد و وام های بانکی, در میان دیگران, باعث, بحث بیش از حفاظت از مردم اقتصادی و چک از مجموعه سازمان و یا تعلیق garnishments آشکار است. اما مجموعه بسیار بيمارستان که در حال درمان coronavirus بیماران به ارمغان می آورد سلامت و فشارهای اقتصادی از این لحظه به خصوص استارک امداد.

در چند مورد بیمارستان آورده اند و موارد جدید در برابر سابق بیماران در هفته های اخیر از جمله در ویسکانسین که در آن Froedtert بیمارستان در میلواکی ظ 46 کوچک-ادعا در دعاوی حتی پس از فرماندار اعلام وضعیت اضطراری در مارس 12, و دیگر بیمارستان های دولتی ظ ده ها تن بیشتر با توجه به گزارش های ویسکانسین عمومی رادیو و ویسکانسین سازمان دیده بان. استیو Schoof, Froedtert مدیر ارتباطات خارجی گفت: Marketplace در بیانیه ای که بیمارستان را متوقف پر کردن ادعا های کوچک مناسب در مارس 18. “حرکت به جلو” در این بیانیه ادامه داد: “Froedtert بهداشت دیگر نمی خواهد پر کردن ادعا های کوچک مناسب برای پزشکی جمع آوری بدهی. متاسفانه وجود دارد miscommunication که منجر به ادعا های کوچک براده پس از مارس 18. ما بلافاصله تصحیح این miscommunication و رد این ادعا مواردی که پس از ثبت 18 مارس.”

در اغلب موارد هر چند مجموعه ای ناشی از موارد مطروحه ماه قبل از همه گیر وارد روند قانونی grinds راه خود را به جلو. “که در آن جمع آوری بدهی در جریان است برای پیش COVID پزشکی بدهی آنها ادامه خواهد داد به انجام این کار است” گفت: Jenifer Bosco کارکنان وکیل برای ملی حقوق مصرف کنندگان ،

در ریچاردسون در مورد بدهی ناشی از دو روز 2018 مراجعه به دانشگاه جانز هاپکینز Bayview مرکز پزشکی در جنوب شرق بالتیمور یکی از رشته های پزشکی بازدیدکننده داشته است او را در طول سال برای مقابله با مصدومیت زانو از سقوط یک لگن آسیب ناشی از یک تصادف فتق تعمیرات و پشت مشکل. او تا به حال تحت پوشش بیمه از طریق کار خود را که در آن زمان با دولت و بخش اصلاح, اما آن را به سمت چپ تعادل تقریبا 1000 دلار برای او به پرداخت. ریچاردسون که زندگی خودش را در یک آپارتمان متوسط در مجتمع فقط در شرق شهرستان شروع به شنیدن از یک مجموعه وکیل برای هاپکینز در پاییز گذشته و سعی کردم به کار کردن یک برنامه پرداخت اما او نمی تواند آن را به کار.

“من فقط نمی پول,” او گفت:. گفت: “من به وکیل من ممکن است قادر به پرداخت مبلغ ماهانه اما وقتی که آمد آن زمان من فقط آن را ندارد. چه می توانید انجام دهید زمانی که شما بین یک سنگ و یک محل سخت? من اولویت بندی کنید. من قصد دارم به سعی کنید به پرداخت اجاره پرداخت برای گاز و برق, تلفن همراه, هزینه های. و من کردم به خوردن.”

دادگاه داوری شد و در نهایت وارد شده علیه ریچاردسون در شهر بالتیمور دادگاه منطقه در ماه ژانویه: $923.21 به علاوه $34 در هزینه های دادگاه و $138.49 در هزینه های وکیل. اطلاع از دستمزد تامین خواسته رفت و در تاریخ 6 مارس — روز بعد از مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان اعلام کرد که دولت سه coronavirus موارد است. قرار تامین خواسته بود تایید توسط ریچاردسون جدید, کارفرما, غیر انتفاعی, دارو و درمان سازمان Gaudenzia در مارس 16 روز است که هوگان مقرر بسته شدن تمام میله, رستوران ها سالن های ورزشی و سینما و سه روز پس از ریچاردسون و همکاران او محروم شدند با اقدامات احتیاطی از ارائه مشاوره در داخل زندان است. او در حال حاضر با این نسخهها کار در یک مرکز درمانی است که خانه های دوره ای که در آن اجتماعی فاصله آسان تر است.

دانشگاه جانز هاپکینز تا کنون بزرگترین بخش خصوصی و کارفرما در دولت و بزرگترین ذینفع از مایکل بلومبرگ میلیاردر خیریه دادن طولانی رو موشکافی برای تهاجمی آن مجموعه ای از بدهی های پزشکی از جمله از بسیاری از کم درآمد ساکنان بالتیمور در آن خدمت می کند که در تئوری باید قادر به واجد شرایط برای بیمارستان خیریه برنامه های مراقبت از. در سال 2008 The Baltimore Sun گزارش داد که هاپکینز و دیگر مریلند غیر انتفاعی بیمارستان های ثبت شده بیش از 32,000 بدهی-مجموعه مناسب بیش از پنج سال گذشته برنده حداقل 100 میلیون دلار در قضاوت. در ماه مه گذشته یک ائتلاف که شامل AFL-CIO و پرستاران ملی ایران است که در تلاش برای سازماندهی هاپکینز پرستاران, گزارش, پیدا کردن که هاپکینز حال راه اندازی 2,400 پرونده های حقوقی در دادگاه مریلند از سال 2009 در برابر بيماران مبتلا به صورتحسابها افزایش از 20 در سال 2009 به اوج 535 در سال 2016.

در پاسخ به این 2019 گزارش هاپکینز گفته آنها ارائه شده قابل توجه رایگان و با تخفیف, خدمات, و این که “برای بیمارانی که انتخاب می کنید به دنبال این گزینه ها و یا کسانی که دارای نشان دادن توانایی خود را به پرداخت ما را هر تلاش برای رسیدن به آنها و به جای برنامه خود را و نیازهای خود را. در آن موارد نادر زمانی که یک بیمار که توانایی پرداخت را برای ما به دنبال دولت ما سیاست های مورد نیاز به دنبال بازپرداخت از این بیماران است.”

موارد کاهش در سرعت اما متوقف در دسترس نباشد پس از این گزارش. Bayview یکی از بیمارستانهای تحت هاپکینز چتر ثبت شده است حدود 60 نفر بیش از سال گذشته با توجه به مریلند پرونده های دادگاه. ده ها تن از آنها از جمله ریچاردسون را باز باقی می ماند.

کیم Hoppe معاون ارتباطات برای دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی گفت: در بیانیه ای که پس از نگاه کردن به موضوع سیستم پزشکی آگاه نه garnishments که رفت به اثر در فوریه و مارس است و در حال حاضر قرار داده شده “نگه دارید” بر روی آنها. “جانز هاپکینز باقی می ماند متعهد به ارائه مقرون به صرفه دسترسی به تمام بیماران نیاز به مراقبت از ما بدون در نظر گرفتن توانایی پرداخت” Hoppe گفت. “ما همچنین تلاش های متعدد برای برقراری ارتباط با بیمارانی که اسکناس های گذشته. به طور معمول بیماران دریافت بیش از یک دوجین تماس با ما از طریق ایمیل یا تلفن تماس بگیرید, همراه با فرصت های متعدد به پرونده پزشکی و یا مشکلات مالی. در تمام نقاط که در فرایند بیماران را تشویق به صحبت با مشاوران مالی; صورتحساب خود را بخشوده خواهد شد اگر آنها می تواند نشان دهد مشکلات مالی و یا ناتوانی در پرداخت.”

برای Cheri طولانی تهاجمی پزشکی جمع آوری بدهی آمد با کمتر هشدار از آن برای ریچاردسون. طولانی یک پرستار در زندگی کمک مرکز در شمال غرب ویرجینیا متوقف شده بود با یک دلار کلی در 23 مارس به انتخاب کنید تا برخی از مواد غذایی برای کودکان و نوجوانان و برخی درخواست ها برای ساکنان در این مرکز: آلو زرد, آب نبات و پوشک. هنگامی که او رفت و به پرداخت با دبیت کارت ماشین به او گفت که او تا به حال بودجه کافی. او بررسی حساب پس از خروج از فروشگاه و در آنجا شده بود بدهی حدود 900 دلار. او او را به عهده گرفت حساب هک شده بود و بودجه خواهد بود دوباره بازسازی شد. در واقع بانک به او گفت او حساب تا به حال نگه دارید و بر روی آن از دادرس دادگاه.

او گفت که بانک او تا به حال دریافت نکرده اند هر گونه اطلاع رسانی. اما آن شب یک کارت منتظر بود در صندوق پستی خود را به هشدار او که یک گواهی نامه انتظار برای او در اداره پست. او را برداشت نامه تا روز بعد و با عجله به دادرس دادگاه او آموخته است که حساب شده بود هانه توسط دانشگاه وست ویرجینیا بیمارستان, با نام رسمی برای J. W. روبی یادبود بیمارستان های غیر انتفاعی و علمی مرکز پزشکی در مورگانتاون است که گل سرسبد باختری سیستم پزشکی.

صورتحساب بودند برای مراقبت از دریافت توسط شوهرش, Seth — پس از یک موتور سیکلت تصادف هفت سال پیش و پس از سفر به الکل نوتوانی پس از او آغاز شده نوشیدن به شدت بر از دست دادن خود را در معدن زغال سنگ کار سه سال پیش. او تا به حال تحت پوشش بیمه در زمان هر دو در بیمارستان باقی می ماند حتی مکمل بیمه موتور سیکلت اما این پوشش به حال سمت چپ تعادل در حدود 3500 دلار. ست و بعد فورا رفت واز کار در معدن دیگر اما آن را از دست داده و دوباره دو سال قبل خانواده را ترک و با تکیه بر Cheri درآمد حدود 3000 $در هر ماه در خانه پرداخت. “زمان سخت” او در مصاحبه ای گفت:. “که [پزشکی لایحه] من آخرین اولویت است. من فکر نمی کنم آنها چیزی بیش از 3500 دلار.”

بانک تامین خواسته فرستاده او را به وحشت. او در اشک در دادگاه شفاعت برای کسی که به او کمک کند. او در نهایت برای ثبت یک “استشهاد برای معافیت” از طریق کلانتر ظاهر رو تامین خواسته به طور موقت برداشته و خود را تغییر واریز مستقیم به حساب دیگر به در سمت امن است. اما وقتی که او رفت و برای مواد غذایی و دوباره در مارس 3, او, کارت رد شد. او حساب شده بود zeroed دوباره با وجود معافیت ظاهرا به دلیل اداری نظارت است.

او پول قرض گرفته شده برای مواد غذایی و گاز از همکاران و دستیاران پرستاری که حداقل دستمزد. پدر او در قانون ارائه شده برای پوشش این خانه پرداخت. و در عید پاک یکشنبه, او شروع به نوشتن ایمیل — به فرماندار به دادستان کل. “این بسیار افسرده زمان,” او گفت: بعد از آن. “من از کار متلاشیکننده لب به لب من و آنها در حال رفتن به من پول است.”

در آخر به او کمک کردم. ملی حقوق مصرف کنندگان در مرکز قرار داده و او را در تماس با محلی کمک حقوقی وکیل جنیفر واگنر با کوه دولت عدالت است. واگنر واصل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از استدلال می کند که آن را خلاف قانون اساسی برای به دست گرفتن اموال خود را هنگامی که بسته شدن از سیستم دادگاه تضعیف توانایی او به دنبال علت روند.

در آوریل 15, Preston شهرستان قاضی Steven L. شیفر صادر اضطراری جهت توقف تشنج از هر دو حساب بانکی و قریب الوقوع او محرک بودجه موجب بازگرداندن پول در حال حاضر گرفته شده است. “تشنج از اموال شخصی در دادگاه بسته شدن و ماندن در خانه سفارش و مرتبط با وضعیت اضطراری … نقض تشریفات قانونی,” او نوشت: در سفارش اول گزارش شده توسط بار غرب Virginian روزنامه.

در یک بیانیه باختری طب سخنگوی آنگلا ناف گفت که این سیستم به هدایت آن به شخص ثالث مجموعه فروشندگان در ماه مارس به فکر اقتصادی تاثیر بحران همه گیر در به دنبال بازپرداخت اما منظور آنها را به عقب نگه دارید به طور کامل. “در WVU پزشکی ما نیاز به تعادل ما نیاز به انحلال بیمار توازن با نیازهای جامعه ما به خصوص در طول زمان از اختلال” را بخوانید هدایت. “مجموعه تماس ها و نامه ها را می توانید در ادامه. لطفا نگاهی به رویکرد نرم تماس و ابراز محبت است که WVU پزشکی است و برای جامعه ما در طول این زمان دشوار است. ما نمی خواهید به ضرب و شتم بیماران ما به عنوان آنها در حال منزوی در خانه های خود ترکیب این استرس از وضعیت فعلی است. ما می خواهیم به یک شریک در کمک به آنها را از طریق این.” ارشاد دستور فروشندگان به هر فایل جدید دعاوی برای “حداقل بعد از 60 روز” اما آن را نمی کند به صراحت آدرس آراستن حساب از موارد راه اندازی شد قبل از بحران.

واگنر به کمک حقوقی وکیل گفت که او در حال گرفتن تماس از بیش از یک دوجین دیگر مردم در این منطقه رو به مجموعه ای از بیمارستان است و با توجه به پر کردن یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام بیش از garnishments. “ما در حال فکر به دنبال گسترده تر امداد به دلیل نگرانی های ما است که آنها را متوقف نشده وجود سفارش,” او گفت:. “این در واقع رفتن به منصرف کردن مردم از به دنبال مراقبت های پزشکی در طول زمان هنگامی که آن را واقعا مهم است که به دنبال مراقبت های پزشکی و است که واقعا نگران کننده است.”

فرمانداران باید با صدور دستور موقت به منع دستمزد و بانک garnishments در چندین ایالت از جمله در ایلینوی ماساچوست و واشنگتن است. تگزاس دیوان عالی کشور مقرر کرده است که هر گونه جدید تامین خواسته دستور نمی توان در خدمت تا پس از مارس 7. فرمانداران و یا دولت به طور کلی وکیل گرفته اند محدود تر گام از محرومیت تشنج از محرک چک در حساب بانکی garnishments در برخی از کشورهای دیگر و از جمله کالیفرنیا و نیویورک و اوهایو. اما این برگ های چند ده متحده که در آن پزشکی جمع آوری بدهی هنوز هم می تواند حمل به جلو با یا بدون توانایی به دست گرفتن محرک چک در این فرآیند است.

در سال های اخیر آيات تهاجمی پزشکی جمع آوری بدهی شده اند به خصوص شایع در ایالات متحده است که تصمیم به گسترش مدیکید تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه است که چپ بيمارستانهای unreimbursed مراقبت از در ایالات متحده است که آیا گسترش مدیکید. قیصر سلامت نیوز گزارش روز 36,000 پرونده های حقوقی ثبت شده در سال های اخیر توسط دانشگاه ویرجینیا سیستم پزشکی بیشتر برمیگردد به دولت گسترش مدیکید در سال 2018 و ProPublica سال گذشته گزارش شده در 8,300 دعاوی بیش از پنج سال توسط Methodist Le Bonheur Healthcare در ممفیس که در آن تنسی قانونگذاران حاضر به گسترش مدیکید. که گزارش منجر به عقب نشینی توسط متدیست که اعلام کرد که در حالی که نه یکسره رها کردن مجموعه پرونده های حقوقی این امر گسترش آن کمک های مالی سیاست و توقف پیگرد کارکنان خود بیش از پزشکی بدهی.

در ضمن هر چند یکی دیگر از ممفیس بیمارستان باپتیست یادبود نگه داشته است تا تهاجمی مجموعه در طول بحران اقتصادی است. این Shelby County court سیستم لیست حدود 20 garnishments برای باپتیست یادبود بدهی آغاز ماه گذشته تنها برخی از آنها برای بدهی رفتن بیش از یک دهه.

یکی از باپتیست یادبود اهداف فهمیدیم که او در مورد به چک هانه برای 13 ساله بدهی هنگامی که او دریافت نامه ای در این پست از یک وکیل به دنبال نشان دادن خود در این موضوع است. “این فقط بسیار سخت بوده است” گفت: کاری که از ما خواست نام او استفاده نمی شود. “من تا به حال ارائه شده حل و فصل, اما آنها نمی خواهد با من کار می کند. آنها در حال بازی بیس بال.”

یک باپتیست یادبود سخنگوی گفت: در پاسخ نوشته شده “این نیست موارد جدید; این قضاوت ساخته شد ماه پیش. شما به دنبال تمدید شد که در زمینه ژانویه — قبل از اولین شناخته شده COVID مورد تشخیص داده شد در آمریکا اگر هر یک از این افراد شغل خود را از دست ما خواهد توقف تلاش برای جمع آوری. اگر آنها دیگر مسائل مالی آنها می توانید با ما تماس بگیرید و ما به شما کار با آنها. ما اصلاح برنامه های پرداخت برای صدها نفر از بیماران پس از COVID همه گیر آغاز شد.”

منتقدان از بیمارستان جمع آوری بدهی می گویند که آنها آگاه هستند که بیمارستان ها ممکن است بیشتر دلسوز طلبکاران در زمان حاضر زمانی که آنها در حال بسته با خواسته های درمان قربانیان این بیماری همه گیر در حالی که از دست دادن بسیاری از کسب و کار معمول خود را. دانشگاه جانز هاپکینز برای یک, این هفته اعلام کرد که آن را در حال اجرا 100 میلیون دلار کسری بودجه به دلیل یک dropoff در انتخابی روشهای پزشکی که ارائه مقدار از درآمد خود را پایه.

اما ملی حقوق مصرف کنندگان مرکز اشاره می کند که بیمارستان ها در سراسر کشور در حال دریافت 100 میلیارد دلار فدرال امداد بسته های برای کمک به بهبود برخی از هزینه های این بحران است. و سیسیلیا Behgam یک AFL-CIO محقق که کمک به تولید 2019 گزارش هاپکینز اشاره می کند که مجموعه در صورتحساب های پرداخت نشده باعث می شود تا فقط یک دوره نقرهای بیمارستان درآمد برای یک غول موسسه مانند هاپکینز به طور معمول کمتر از یک دهم از یک درصد است. “این است که ساخت یک تفاوت قابل توجهی در بودجه این بیمارستان,” او گفت:.

Behgam همچنین اشاره کرد که در شهرهای بالتیمور و ممفیس, پرونده های حقوقی و garnishments در حال آورده عمدتا دقیقا برابر جمعیتی که نشان داده شده است که آسیب پذیر ترین در همه گیر: درآمد آمریکایی های آفریقایی تبار با شرایط بهداشتی اساسی. “این مردم هستند که در حال حاضر به طور نامتناسبی احساس تاثیر بیماری همه گیر” او گفت:.

در بالتیمور yarri torres ღ ریچاردسون می گوید: او تا کنون موفق به صحبت مدیران مجتمع آپارتمانی او به او اجازه دادن به پرداخت تعادل برجسته خود را اجاره یک بار garnishments متوقف شود. آنها حتی ممکن است مایل به انصراف از معمول هزینه برای پرداخت اواخر ، “من اعتقاد راسخ دارم در اعتماد به خدا,” او گفت:. “او به دیدار با نیازهای من. تا کنون او را هنوز هم نگه داشته و سقف بیش از سر من.”

Wendi C. Thomas کمک گزارش.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>