امریکا یکی از ثروتمندترین متحده ممکن است تصویب یک فرصت برای مقابله با مسکن تفکیک


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در اخیر روز شنبه معترضان راهپیمایی از طریق مرکز وستون کوچک, ثروتمند شهر در جنوب غربی کانکتیکات است. آنها شعار می دادند “نه عدالت بدون صلح” مطرح شده و دست نوشته نشانه هایی است که خواندن “Black Lives Matter” و “سکوت خشونت است.”

جایی در میان جمعیت, برایان موری برافراشتند خود پیام است.

“واقعیت بررسی: وستون CT. هیچ سیاه و معلمان است. هیچ سیاه افسران پلیس. هیچ سیاه و اعضای هیئت مدیره. هیچ سیاه شهر وستون دفتر دولت عضو است.”

موری یکی از شهر چند سیاه ساکنان بازدید 7 ژوئن اعتراض از طریق یک لنز های مختلف از سفید همسایه.

“این عکس فرصت است. که همه” گفت: موری یک راننده ماشین لیموزین و پدر پنج که از نقل مکان خانواده اش به این شهر هشت سال پیش.

Brian Murray زندگی در وستون, کانکتیکات است و یکی از شهر چند ساکنان سیاه. (Cloe پواسون/CT آینه)

هشت روز پس از آن که اعتراض در آن مقامات منتخب خواست اکثریت جمعیت سفید برای مبارزه با نژادپرستی وستون مقامات تبدیل توجه خود را به مسکن. با اتفاق آرا آنها به تصویب رسید و این شهر استراتژیک که توصیه به نگهداری بیشتر توسعه برای خانه های تک خانواری در بسیاری از حداقل دو هکتار نیاز است که منجر به نوعی قیمت فروش $660,000 — و عدم تنوع. فقط 1.4 درصد از ساکنان سیاه و سفید هستند. مقامات محلی رد یک پیشنهاد برای تبدیل خالی مالکیت به مسکن مقرون به صرفه برای سالمندان است. در عوض آنها حک شده از یک منطقه کوچک از زمین های اطراف شهر سبز به صورت بالقوه توسعه است.

“اساسا این است که ما برای مدت طولانی بوده است” گفت: Ken ادگار رئیس وستون برنامه ریزی و منطقه بندی کمیسیون با اشاره به شهر به خانه های بزرگ است. “ما در حال تلاش برای حرکت دادن توپ وجود دارد را باید نشان داد علاقه قبل از من فکر می کنم ما حرکت توپ بیشتر و متنوع ساخت مسکن در مقدار زیادی کوچک.”

با وجود آن لیبرال شهرت — و دموکرات ها کنترل قوه مقننه 23 سال گذشته و فرماندار عمارت نه کانکتیکات یکی از مهمترین تفکیک مکان در کشور است. و با هزاران نفر از ساکنان ریختن به خیابان ها در این ماه در اعتراض به نژادپرستی طرفداران مسکن و مترقی دموکرات دیدم یک فرصت برای تغییر است که خواستار یک تعمیرات اساسی دولت انحصاری مسکن ،

این فرصت اما به نظر می رسد به محو شدن.

در دولت و کنگره آمریکا رژیم صهیونیستی. ند لمانت و قانونی رهبران باید کنار گذاشته قایق از پیشنهادات است که می تواند تحریک بیشتر مقرون به صرفه مسکن پس از پایان جلسه قانونی در اوایل سال جاری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. در حال حاضر آنها در حال انتظار برای بازگشت به هارتفورد ماه آینده برای یک جلسه ویژه برای رسیدگی به یک اصلاحات در پاسخ به اعتراضات: پلیس پاسخگویی.

محدود در دستور کار نشان دهنده یک استارک عقب نشینی برای رهبران که شروع سال با پررنگ وعده برای مقابله با کانکتیکات مقرون به صرفه مسکن.

لمانت در خاص به نظر می رسید آماده برای تغییر بحث علنا انتقاد ثروتمند شهرها پس از یک سری از مقالات منتشر شده توسط کانکتیکات آینه و ProPublica نشان داد که طول آن محلی حوزه های قضایی رفته اند برای جلوگیری از مسکن مقرون به صرفه و با فرمت افرادی که به آن نیاز دارید.

“شما می دانید, من فکر می کنم آنها آجیل نمی اجازه می دهد تا خود را downtowns به توسعه کمی نیست که بیشتر از چند مسکن به مسکن بیشتر مقرون به صرفه نیست و اجازه می دهد تا بیشتر از جامعه خود را به زندگی می کنند که در آن کار می کنند,” او گفت: Connecticut آینه “ثابت عادات” پادکست در ماه ژانویه است.

اما در این ماه پس از Juneteenth رویداد صورتحساب به عنوان “یک میزگرد در برابری نژادی و عدالت اجتماعی” لمانت زده بیشتر منفعل لحن گفتن خبرنگاران او از ترک منطقه بندی و تصمیم گیری به مقامات محلی. پرسید که آیا برخی از شهرهای’ ى مقررات در حال خاموش کردن اقلیت های لمانت گفت: “من نه به عنوان علاقه مند به همان اندازه در تغییر قوانین در این” شهرهای.

حداکثر Reiss سخنگوی والی در بیانیه ای گفت که دولت ترجیح میدهد به همکاری بیش از وادار کردن شهرها اجازه می دهد تا پروژه های که آنها را پشتیبانی نمی کند. دولت در بخش مسکن گفت: در حال حاضر ساختمان مقرون به صرفه مسکن “جعبه ابزار” برای مقامات محلی “به آن را آسان تر برای برقراری ارتباط این موضوع به جوامع محلی.”

“کار با هم به سوی یک هدف مشترک ما می تواند بسیار موفق تر و موثر” ریس گفت. “تفرقه سیاست های که ترویج جنگ و مهار رشد در قلب مشکلات در این کشور است. ما باور نمی کنیم در این نوع از سیاست در کانکتیکات و به طور فعال مشغول به کار در برابر آنها است.”

هر چالش به کنترل محلی نیز چهره یک نبرد دشوار در یک مجلس قانونگذاری تحت سلطه حومه نمایندگان مجلس که نماینده جوامع است که مبارزه کرده اند تغییرات برای سال. مجلس جو Aresimowicz D-برلین گفت که او باور ندارد مقابله ى اصلاحات است که ممکن است در طول یک جلسه ویژه است اما باز با توجه به آن.

“به طولانی بحث و ورودی من باور نمی قاب زمان اجازه خواهد داد که آن را,” او گفت:. “مجمع عمومی به عنوان یک کل شده است مبارزه با این موضوع را برای سال. داشتن یک رای در اوایل ماه جولای است که به نوعی امیدوار و واهی و پوچ به صداقت.”

دیگر دموکرات ها اختلاف نظر دارند. روز چهارشنبه وزارت امور خارجه مجلس نمایندگان’ مترقی حزبی — نمایندگی نزدیک به نیمی از اعضای حزب در پایین مجلسی — اعلام کرد که پشتیبانی از در نظر گرفتن هدف در انحصاری ى در طول جلسه ویژه.

“ما نیاز به استفاده از لحظه ای که ما” گفت: رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tem Martin M. Looney D-New Haven.

شهری قانونگذاران بسیاری از آنها را سیاه می گویند پلیس به قتل جورج فلوید و تظاهرات که جاروب ملت در معرض نیاز به اصلاحات سیستمیک در مناطق مختلف آمریکا زندگی از جمله مسکن است.

“اگر ما آن را انجام نمی, ما هرگز آن را انجام داده” گفت: دولت بهداشت ، داگ McCrory, D-Hartford, معاون رئیس مسکن کمیته که خدمت در قوه مقننه برای 25 سال است.

“دیگر ما تراشه در اطراف خارج و انجام آنچه که من اسمش Novocain قانون,” او اضافه شده است. “این چیزی است که ما انجام داده ایم از زمانی که من اینجا بوده ام. فقط کمی در اینجا. فقط کمی وجود دارد چرا که ما نمی خواهیم به توهین به کسی. ما نمی خواهیم کسی ناراحت شود. نه بیشتر. این زمان برای ایالت کانکتیکات به گام تا بشقاب و پررنگ باشد.”

یک ائتلاف از زمین با استفاده از وکلای برنامه ریزی و منطقه بندی در کمیسیون و معماران — نام Desegregate CT — فشار مجلس و فرماندار به تغییر قوانین است که اجازه می دهد مقامات محلی برای جلوگیری از مقرون به صرفه مسکن در شهرهای کوچک. در نتیجه به اصطلاح صفحه اصلی حکومت بوده است غلظت های کم درآمد واحد در مناطق شهری است.

در هارتفورد برخی از محله ها باید تا آنجا که 70 درصد از واحدهای مسکونی متعلق به افراد کم درآمد ساکنان — که به نوبه خود فشار در این شهر توانایی برای بالا بردن درآمد به اندازه کافی برای پرداخت هزینه برای چیزهایی مانند مدارس و خیابان تعمیرات. “من فکر می کنم آن زمان برای کانکتیکات به درخواست خود چه خواهد شد این بیماری های همه گیر معنی سرزمین ما با استفاده از رژیم گفت:” سارا Bronin رهبر هارتفورد در برنامه ریزی و منطقه بندی کمیسیون و متخصص در استفاده از زمین در UConn مدرسه قانون است. “تفکیک فوری بحران است.”


شهر مقامات می گویند آنها مخالف نیست به مسکن مقرون به صرفه در اصل — اما آن را متناسب با آنچه به عنوان “شخصیت” از جوامع کوچک. که به طور معمول به معنی کم تراکم پروژه نه طبقاتی ساختمان های آپارتمانی.

اما رهبران حقوق مدني و توسعه دهندگان باید یک نام برای این نوع منطقه بندی — “Jim Crow ى” — به دلیل آن اجازه می دهد تا کانکتیکات ثروتمند شهرها به تعطیل کردن مسکن مقرون به صرفه تر از بودن ساخته شده است و اقلیت ها که زندگی می کنند وجود دارد. توسعه دهندگان می گویند که پروژه های کوچکتر را ندارد و احساس های مالی به دلیل هزینه زمین و ساخت و ساز. اجاره آنها می تواند شارژ خواهد نه توجیه آنها می گویند.

“طنز از پل اعتراضات در جوامع است این است که این همان شهر است که بارها و بارها بلوک توسعه مسکن مقرون به صرفه است که ما می دانیم این است که یک راه موثر برای ترویج ادغام گفت:” Fionnuala داربی-Hudgens از کانکتیکات نمایشگاه مسکن مرکز غیر انتفاعی است که طرفداران بیشتر برای لغو تبعیض نژادی مشخص.

به عنوان کانکتیکات آینه و ProPublica گزارش در سال گذشته بیش از سه ده شهرها در کشور را مسدود ساخت و ساز از هر گونه خصوصی توسعه یافته دوبلکس و آپارتمان در درون مرزهای خود را برای دو دهه گذشته است. که اغلب قفل های کم درآمد مردم از آموزشی و فرصت های شغلی. در جنوب غربی, کانکتیکات, برای مثال هزینه آن 3.5 برابر بیشتر به زندگی در نزدیکی بالا-نمره مدارس ابتدایی در وستپرت وستون یا ویلتون از در بریجپورت یکی از فقیر ترین شهرستانها در دولت است. آن است که بزرگترین شکاف در این کشور موسسه بروکینگز گزارش داد.

“تبعیض نژادی یکی از ریشه های بد در جامعه ما و آن را تداوم توسط انحصاری منطقه بندی. اجازه دهید فقط آن چه در آن است از آن Jim Crow ى” گفت: Richard فریدمن یک توسعه دهنده با سابقه مبارزه با مقامات محلی برای ساخت مسکن مقرون به صرفه در پایان جوامع است. “این یک سیستم اجتماعی کنترل موذی و پیچیده سیستم کنترل اجتماعی درست مانند Jim Crow قوانین.”

یک ماشین لوکس درایو از طریق وستون کوچک, ثروتمند شهر در این ایالت جنوب غربی گوشه. (Cloe پواسون/CT آینه)

مقامات محلی در شهرها است که باید رد مسکن مقرون به صرفه را مورد مناقشه ادعای تبعیض است. آنها نقطه به نقطه ضعیف زیرساخت های عمومی مسدود شدن خیابان ها, عدم پیاده رو و نگرانی در مورد ازدحام بیش از حد به عنوان دلایل انکار پروژه ها.

“چالش برای جامعه ما است و نه فقط به شخصیت محله بلکه به آتش نشانی و پلیس در پاسخ به طور بالقوه به آموزشی ظرفیت به انسان خدمات پشتیبانی و به سنت ما به عنوان یک خانه تک خانواری و جامعه” جیم Marpe, Westport, جمهوری خواهان برای اولین بار selectman گفت: ساکنان در ایالت شهر آدرس سال گذشته است.

کانکتیکات و خارج از غرفه در مرحله ملی. حومه اطراف New Haven بیشتر منحصر به فرد از دره سیلیکون است که برای بدنام آن بالا هزینه های مسکن با توجه به تحقیقات پروفسور Robert C. Ellickson در دانشکده حقوق دانشگاه ییل. شهرهای بتنی, Madison, نارنجی و وودبریج تعیین بیش از 98 درصد از residentially طبقه بندی زمین صرفا برای تک خانواده خانه ساخته شده بر روی تعداد زیادی از حداقل 1 هکتار. در هر یک از محل, کمتر از 3 درصد از جمعیت سیاه است. در Guilford, 93% محفوظ است برای خانه های تک خانواری و نیاز به 2 هکتار حداقل. فقط 1% از جمعیت سیاه و سفید وجود دارد.

برای مردم رنگ تجربه می تواند منزوی و بیگانه.

در وستون که تنها هشت واحد مسکونی مقرون به صرفه هستند محفوظ است و کم درآمد ساکنان موری گفت که او و خانواده اش را تجربه کرده اند چند نمونه از رفتار نابرابر مانند زمانی که مسئولان مدرسه اخراج خود کلاس هشتم پسر در سال گذشته پس از یک انضباطی حادثه است. موری شکایت با کانکتیکات کمیسیون حقوق بشر و فرصت های ادعا پسرش تحت درمان قرار گرفت به شدت به خاطر او سیاه و سفید است. کمیسیون بازگشت نیست یک تماس را به دنبال نظر. William S. McKersie, سرپرست وستون مدارس دولتی و آنتونی Pesco رئیس وستون هیئت آموزش و پرورش کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد گفت: آنها نمی تواند بحث در مورد تک تک دانش آموزان. اما Pesco گفت: “هیئت مدیره طول می کشد اتهامات از تعصب نژادی و نژادی و بی عدالتی بسیار جدی است.”

تنها راه شرایط را بهبود بخشد موری گفت: اگر این شهر باعث می شود آن را ممکن است برای بیشتر مردم از زمینه های متنوع قادر به پرداخت هزینه به حرکت وجود دارد و خدمت در اداره عمومی است. او می پردازد $3,300 به اجاره یک خانه سه اتاق خوابه در شهر است.

موری دارای یک علامت اشاره به عدم تنوع در اداره عمومی است. (Cloe پواسون/CT آینه)

ادگار رئیس شهر را برنامه ریزی و منطقه بندی کمیسیون با حضور وستون سیاه زندگی موضوع اعتراض و گفت: شهر مقامات تشخیص نیاز برای مسکن مقرون به صرفه. “ما به دنبال مثبت نسبت به داشتن بیشتر تنوع در مسکن ما,” او گفت: با استناد به این شهر استراتژیک که تعیین مرکز شهر به عنوان یک منطقه بالقوه برای مسکن مقرون به صرفه. “شما شروع کردیم به برخی از مکان است.”

او گفت: ساکنان به طور کلی مخالفت اجازه می دهد خانه های ساخته شده در کوچکتر بسیاری دلیل آن را هرگز انجام شده است. آنها همچنین نگران آن است که کودکان بیشتر حرکت خواهد به جامعه باد مدرسه رول و به نوبه خود منجر به افزایش مالیات. “می تواند به ما در ساخت یک مدرسه جدید به جای فرضی یک چهارم هکتار خانه ؟ آن نبوده است و در جدول وستون” ادگار گفت.

ثبت نام در وستون مدارس کاهش یافته است 9 درصد بیش از 10 سال گذشته و پیش بینی شده است به رها کردن اضافی 4 درصد بیش از پنج بعدی. این منطقه در حال حاضر به دنبال تحکیم به سه مدرسه از چهار.

در سراسر کانکتیکات مخالفت با مسکن مقرون به صرفه در این ثروتمند انکلاوها سفت باقی می ماند. کارن دوبوا-والتون رئیس سازمان مسکن در نیو هاون و یک عضو از هیئت دولت آموزش و پرورش گفت: منتقدان باید سخت در سال های اخیر در حال تحول از نشاندار NIMBY (نه در پشت حیاط) به ناف (ساخت مطلقا هیچ چیزی در هر نقطه در نزدیکی هر کسی).

“اگر ما همچنان برای عضویت در پهنه سیاست است که تقویت آنچه که ما در این نقطه در پایان از سابقه ای طولانی در بی عدالتی, پس از آن ما خواهد بود چون که ما در حال رفتن به ادامه تقویت نژادپرستانه سیاست” او گفت:.


به جای به چالش کشیدن کسانی که منطقه بندی شیوه های چند مقامات دولتی باید سازی پول مالیات دهندگان برای ساخت بیشتر یارانه تحولات در جوامع تلاش با جرم و جنایت بالا چند شغل و مبارزه مدارس.

کانکتیکات آینه و ProPublica گزارش سال گذشته که 80 درصد از دولت 27,000 یارانه مسکن واحد واقع شد در جوامع تلاش به معنای واقعی کلمه احداث جیب فقر است. بخش 8 مسکن انتخاب کوپن طراحی شده برای کمک به افراد کم درآمد پیدا کردن مسکن مناسب در خارج از مناطق فقیر نیز شکست خورده; بخش عمده ای استفاده می شود در بالا و فقر محله چرا که آن ها تنها مکان موجود برای اجاره کوپن دریافت کنندگان.

در طی ماه گذشته رادنی ویلیامز است اعتراض در چند Black Lives Matter تظاهرات در نیوهیون در پی فلوید مرگ است. او در پروژه های مسکن در بروکلین نیویورک زندگی می کردند در Newhallville فقیر بخش از پناهگاه جدید برای سال.

“هنگامی که مرد بود گفت: “من نمی توانم نفس بکشم’ حقیقت این است که امریکا تا به حال آنها پا بر گردن ما همیشه از ما جوان بود,” او گفت:. “اگر ما تا به حال دسترسی به فرصت های, ما می توانیم به زندگی که در آن ما می خواهیم به زندگی می کنند. ما باید قادر به زندگی می کنند که در آن ما می خواهیم به زندگی می کنند.”

Desegregate CT ائتلاف وکلای محلی و استفاده از زمین مقامات در حال توسعه طرح های پیشنهادی برای مهار کنترل محلی و روشن شدن مسیر برای مسکن مقرون به صرفه تر.

برخی از دموکرات ها نیز می خواهند برای احیای قانون که درگذشت در طول جلسه به طور منظم این سال است. در میان پیشنهادات: گسترش صلاحیت مقامات مسکن به طوری که آنها می تواند در ساخت جوامع اطراف و شروع یک برنامه آزمایشی است که اجازه می دهد کودکان به ادامه حضور در مدرسه خود را اگر آنها برنده مسکن کوپن و تصمیم به حرکت می کند.

خیلی بستگی به لمانت که ریسمان; در واقع او معوق به قانونی رهبران به طور کامل در دستور کار برای یک جلسه ویژه. در ماه ژانویه او شناور مقید دولت هزینه های حمل و نقل در ارتقاء مرفه جوامع — از جمله به عنوان جدید و یا بازسازی قطار متوقف می شود — به محلی تصویب مقرون به صرفه تر پروژه های مسکن. اما پول مجموعه ای از نصب تلفات جاده در سراسر کشور, یک پیشنهاد که درگذشت. در حال حاضر در میان رکود اقتصادی از خزانه دولت برای حمل و نقل پروژه های تقریبا خالی است.

گذشته از قوانین فرماندار هنوز هم می تواند تاثیر مسکن بحث از طریق کانکتیکات مسکن امور مالی سازمان که خود را منصوب تصمیم می گیرید که در آن به طور مستقیم بودجه عمومی برای ساخت مسکن مقرون به صرفه. اما حتی در آنجا مقامات می گویند آنها قصد دارند همچنان با استفاده از یک فرآیند انتخاب است که لولا در محلی تصویب یک سیستم است که منتقدان می گویند نتایج در انبارداری از مردم فقیر در جوامع فقیر.

تحت سیستم های موجود تعداد کمی از توسعه دهندگان از مسکن مقرون به صرفه و حتی پیشنهاد ساخت در شهرهای ثروتمند از ترس سازمان مخالف است.

این مورد در واترفورد که در آن هارولد فولی صاحب گرجستان بر اساس HF3 Group LLC پیشنهاد 40 واحد آپارتمان مجتمع در اموال که در آن Cohanzie ابتدایی مدرسه تعطیل در سال 2008. واقع در یک منطقه از خانه های تک خانواری در سراسر خیابان را از زمین بیس بال و زمین بازی پیشنهاد درو فوری تظاهرات از کشورهای همسایه است. گفت: برخی از آنها می ترسید مسکن مقرون به صرفه خواهد نه متناسب با محله. دیگر نگران جرم و جنایت است. هنوز هم دیگران ذکر ترافیک و تاثیر آن بر ارزش املاک. توسعه در نهایت راه می رفت از این پروژه است.

برنامه توسعه Cohanzie مدرسه ابتدایی به مسکن مقرون به صرفه واحد جلب تظاهرات از ساکنان محله و رها شده بودند. (ژاکلین Rabe توماس/CT آینه)

چندین محلی و مقامات منتخب با حضور در شهر های اخیر, سیاه زندگی توجه کردند.

بث Sabilia یک دموکرات و selectwoman گفت که او مخالف این پروژه به دلیل همسایه نگرانی اما او نه وزن در عموم در آن زمان است. “من همیشه درس به منطقه بندی هیئت مدیره خود را خط به آنها اجازه اقامت خود را در خط.”

“مردم می خواهند به ماندن در خطوط خود” او افزود: “اما من لزوما مطمئن شوید که ماندن در خط خود را راه به جلو حرکت می کند.”

ژاکلین Rabe توماس کارکنان خبرنگار کانکتیکات آینه پوشش آموزش و پرورش و مسکن. ایمیل خود را در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @jacquelinerabe.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im