یکی از شیکاگو نشان می دهد که نمی خواهد سر فیلمبرداری فصل Finales به هوا زود

بحث در مورد یک مطلب یا داستان جالب. Chicago P. D., آتش سوزی شیکاگو و شیکاگو Med نمی خواهد کامل فیلمبرداری خود را در فصل جاری پس از coronavirus خاموش کردن, Us Weekly می تواند تایید. علاوه بر این, NBC درام’ finales خواهد شد زودتر از ابتدا برنامه ریزی شده.

فصل 8 آخر از Chicago Fireفصل 7 آخر از Chicago P. D. و فصل 5 تا آخر شیکاگو Med خواهد شد در روز چهارشنبه 15 آوریل است. علاوه بر زودرس انتهای طرفداران یکی دیگر قسمت جدید از هر نشان می دهد در روز چهارشنبه 8 آوریل.

یکی از شیکاگو درام در میان بسیاری از سری که متوقف شد, تولید در ماه مارس به عنوان coronavirus همه گیر در سراسر جهان است. Chicago P. D. star Jesse Lee Soffer خطاب به حرکت از طریق Instagram در آن زمان است.

Chicago P.D., Chicago Fire and Chicago Med Will Not Resume Filming
LaRoyce هاوکینز به عنوان کوین آتواتر در “Chicago P. D.’ میراندا Rae مایو به عنوان استلا کید در آتش سوزی شیکاگو ” و Yaya DaCosta مارس به عنوان خادم در شیکاگو Med.’ مت Dinerstein/NBC; Adrian لانه/NBC; الیزابت سیسون/NBC

Chicago PD همراه با دیگر شیکاگو نشان می دهد که متوقف فیلمبرداری” بازیگر 35 توضیح داد. “این احساس عجیب و غریب برای کاهش یک فصل کوتاه است. وجود دارد مقدار زیادی از کار ما ناتمام مانده. اما هر کس با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب با توجه به شرایط فعلی. ایمنی همراه اول, لطفا مسئول و مراقبت از شما عزیزان! به عنوان برای ما خواهید بود قبل از اینکه شما آن را می دانم. در حال حاضر فقط می خواهم بگویم با تشکر از همه طرفداران ما عاشق همتون. (آرنج دست انداز) ما به زودی شما را ببینید.”

Soffer رفت تا نشان دهد که Chicago P. D. کامل 20 قسمت قبل از خاموش کردن.

NBC تایید کرد در ماه فوریه که شیکاگو حق رای دادن نشان می دهد تمام شد تمدید برای سه فصل بیشتر خواهد شد که آنها را به حداقل 2024.

برخی از سری هنوز تصمیم گیری برای از سرگیری تولید به عنوان ویروس همچنان به عنوان یک تهدید در سطح جهانی است. ABC تایید شده در جمعه, مارس 27 که آناتومی گریبرای یک نمی خواهد پایان فیلمبرداری فصل 16. به این ترتیب در حال حاضر-تمدید درام خواهد شد آن آخر روز پنج شنبه, آوریل 9. بازیگران و خدمه تکمیل 21 از 25 قسمت قبل از توقف تولید.

شیکاگو Med پخش در NBC چهارشنبه در 8 p. m. ET. Chicago Fire پخش در NBC چهارشنبه در 9 p. m. ET. Chicago P. D. پخش در NBC چهارشنبه در 10 p. m. ET.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im