یک بار با اعتماد به نفس بلومبرگ کمپین خلوت در تگزاس به عنوان بایدن موج

در طول یک تظاهرات یکشنبه شب در تاریخی آشیانه 9 در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس, سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ ساخته شده این مورد به یک جمعیت نزدیک به 600 نفر است که او را بهترین نامزد برای ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

آن را مهر هفتم سفر به تگزاس پس از او وارد مسابقه در ماه نوامبر بخشی از مبارزات انتخاباتی خود استراتژی برای ایجاد سود در نمایندگی-دولت غنی که در آن او صرف به سمت بالا از $50 میلیون. این میلیاردر که صرف بیش از 460 میلیون دلار از پول خود را در مبارزات انتخاباتی خود صحبت کرد و به راحتی در تاریخی محل برگزاری در این شهر سابق بروکس پایگاه نیروی هوایی اشاره به شهر “نظامی شهر ایالات متحده آمریکا” نام مورد و آن ریشه های لاتین. “من می دانم که من فقط از دست رفته بازار مال فروشان و من خیلی زود برای فیستا,” او گفت: بین دور از خنده و تشویق حضار از جمعیت پس از مقدمه ای از دولت دموکراتیک تشکر. لئو Pacheco.

با وجود مبارزات انتخاباتی خود را تمرکز بسیار زیاد در تگزاس که در آن مهر موفق به کسب تاییدیه از تعدادی از نفوذ تگزاس سیاستمداران و استخدام دولت حزب دموکراتیک معاون صندلی او وارد سوپر شنبه رای گیری سوم در کشور بین 16 و 20 درصد پشتیبانی می کند. ایالت ورمونت برنی ساندرز در رهبری و به دنبال آن توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن — ایجاد تحکیم پشت بایدن تهدید به سازش بلومبرگ فوق العاده سهشنبه امیدوار است. مبارزات انتخاباتی خود کار کرده است سخت به کنترل پیام در روزهای اخیر ظاهرا متوجه می شوند که اوایل فرض که هزینه های زیادی از پول می تواند موثر جایگزین برای قوی در زمینه عملیات اشتباه بود — و این که بلومبرگ ممکن است پس از همه سقوط کوتاه در دولت که در آن مبارزات انتخاباتی خود متمرکز کرده است بسیاری از تلاش های خود را.

بلومبرگ ظاهر خواهد شد در یک تجمع در وست پالم بیچ فلوریدا در سه شنبه شب به جای در سه شنبه دولت است. در تگزاس مبارزات انتخاباتی خود نمی روم هر شب انتخابات پخش احزاب. این تصمیم به دلیل ترس از تحقیر بلومبرگ از دست دادن و کم حضور و غیاب با توجه به ارشد کمپین کارمند بود که مجاز به صحبت در مورد کارفرمای خود.

“بسیاری از مشخصات بالا حامیان به روشن بایدن پس از کارولینای جنوبی, بیش از حد, بنابراین آنها حتی بیشتر نگران” این کارمند گفت. اوایل این هفته بلومبرگ تگزاس مبارزات سخت تر آن پیام اطراف نامزدی رای دهندگان تلاش های هدایت کارکنان به انجام مصاحبه های رسانه ای و لغو برنامه ریزی رسانه ها درخواست به همراه canvassers بر روی زمین است. پس از مشاوره بیش از آخر هفته که این امر کمک مالی کافی دسترسی رسانه ها برای مصاحبه با کارکنان و canvassers در تگزاس کارکنان در روز یکشنبه تجمع مجاز به مصاحبه با اعضای مطبوعات بدون نیاز به تایید از رهبری است.

bloomberg-texas-4230-1583267747
bloomberg-texas-4229-1583267782

سمت چپ/بالا: دو نفر از کارکنان کار در بلومبرگ است سن آنتونیو در زمینه دفتر واقع خاموش Austin بزرگراه در مرکز نوار بین جیمی جان و تشک شرکت است. سمت راست/پایین: یک چمن نقشه در بلومبرگ است سن آنتونیو زمینه کار را نشان می دهد تگزاس Bexar County, که شامل شهر و حومه اطراف آن.عکس: Akela بند دار/رهگیری

سخنگوی کمپین لیز لوئیس ارسال یک ایمیل به ایالت تگزاس تیم در روز دوشنبه ارائه مشاوره به کارکنان اجازه می دهد تا سازمان و یا داوطلب برای انجام هر گونه رسانه ها مصاحبه کرد و گفت که آنها نیاز به تمرکز بر روی get-out-the-رای تلاش و جلسه به عنوان بسیاری از رای دهندگان به عنوان امکان پذیر است. “ما نمی خواهد اعطای دیگر مصاحبه در مرحله بندی مکان و یا زمینه دفاتر” خواندن ایمیل. “داوطلبان و سازمان نیاز به تمرکز بر روی GOTV و نامزدی رای دهندگان.” پس از موافقت هفته گذشته که رهگیری می مصاحبه کارکنان و سایه canvassers آنها به عنوان برش چمن, کمپین لغو این طرح گفت که canvassers شده بود کمتر مولد در روزهای اخیر که رسانه ها تا به حال همراه آنها را به دست کشیدن درب. (ویکتوریا یو کمپین تگزاس معاون ارتباطات همچنین با اشاره به حوادث خرابکاری در بلومبرگ دفاتر در سراسر کشور از جمله در تگزاس به عنوان یک دلیل آنها محدود کردن دسترسی به سازمان دهندگان و داوطلبان است.)

یک داوطلب تلفن بانک گفت: تلاش های او نمی شد بازده بسیاری از نتایج جستجو. “از مانند 30 … چهار نفر در جواب یکی از آنها گفت: نه و سه نفر از آنها گفتند:” بله ” گفت:” 58 ساله داوطلب نام Griselda. هنوز, او گفت که او همچنان به این باور است که بلومبرگ شد را بهترین شانس را از ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و او را بهره مند از کاهش زمینه است. “من فکر می کنم او احتمالا یکی که به رفتن تمام راه را,” او گفت: از عصر ایران, در مصاحبه ای خارج از کمپین سان آنتونیو زمینه طی یک دود شکستن.

به بلومبرگ کمپین ساخته شده است که یک تعداد انگشت شماری از دیگر اشتباهات در تگزاس است. با توجه به کارمند و محلی استراتژیست که کمک دولت کمپین پیدا کردن کارکنان مبارزات کارگران فرستاده سازمان آموزش مواد از کارکنان در نیویورک برخی از آنها قبلا برای هیلاری کلینتون ، عرشه اسلاید هنوز چاپ با آرم از کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

این کمپین همچنین فقیر استخدام گیری گفت: این کارمند که پشتیبانی از بایدن اما در زمان کار با بلومبرگ کمپین دلیل آن را نیز پرداخت می شود. “سرمایه گذاری آن ارائه خود را به یک چیز اما واقعیت دیگری است. او هزینه 11 میلیون دلار در یک کرباس در تگزاس به تنهایی در علاوه بر این به ما در زمینه برنامه که در اصل پرداخت کرباس چرا که آنها با استخدام افرادی که نمی دانم چگونه به حتی املا سازماندهی” گفتند. “ما در آن بسیار مشهود بود. در یکی از هشت ساعت آموزش من نمی توانم کسی به نوبه خود با صفر تجربه به سازمان ما در این مرحله نیاز. ما انجام شده است باید آموزش مداوم تمام وقت است. آنها onboarding کارکنان در چنین میزان بالایی که کنترل کیفیت وجود ندارد.” بسیاری از 19 دفاتر نیست کارکنان و یا مجموعه ای به کار بیرون از آنها گفت. “این واقعا یک نما در این نقطه است.”

این بالابر دموکراتیک زمینه پس از پیت Buttigieg و ctq کاهش یافته است و در روز یکشنبه نیز یک خوش آمدید توسعه به تگزاس مقامات حزب که گفت رای دهندگان نگران بودند که خود را اولیه رای نمی ماده با توجه به اندازه این زمینه است.

“در حالی که ما ضربه خیابان ها و هدف قرار دادن همه در انتخابات, مردم نگران بودند. آنها می خواهند مطمئن شوید که رای خود را در روز سه شنبه بود میخوام تعداد. و من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از holdup و گفت: یک دقیقه صبر کنید, ما نیاز به صبر کنید و ببینید که در واقع میخوام ایستاده” گفت: Bexar County حزب دموکرات صندلی مونیکا Alcantara در بلومبرگ یکشنبه رالی. (او اشاره کرد که او از حضور در این تجمع بود و نه حمایت از بلومبرگ،.) هنوز بلومبرگ بعید است به ذینفع زمینه های کوچکتر به عنوان Buttigieg و Klobuchar هر دو تایید بایدن و به نظر می رسد در کنار او در یک تجمع در دالاس در شب دوشنبه.

پس از تجمع روز یکشنبه شب بلومبرگ رهبری به ویرجینیا یکی دیگر از سه شنبه دولت است. خروج خود را از تگزاس آمد به عنوان یک شگفتی به چند تن از هواداران خود را که به لاتین رای دهندگان کمک رسانی رویداد کمپین برگزار لیزا رستوران مکزیکی خاموش باندرا جاده در شمال غرب سن آنتونیو حومه در روز دوشنبه. پس از یادگیری است که بلومبرگ خواهد بود نه در این رویداد یک حامی که تا به حال شده است در انتظار برای او با جوان, پسر, پوشیدن بلومبرگ 2020 “¡Ganamos!” تی شرت و مطابق با دکمه سمت چپ.

Yolanda Sutter dresses up her dog Star to show their support for Democratic presidential candidate Mike Bloomberg at the Viva Villa restaurant in San Antonio, Texas on January 11, 2020. - Democratic presidential candidate Mike Bloomberg kicks off his Texas bus tour. (Photo by Mark Felix / AFP) (Photo by MARK FELIX/AFP /AFP via Getty Images)

Yolanda ساتر لباس تا سگ خود را, ستاره, برای نشان دادن حمایت خود را برای بلومبرگ در Viva Villa رستوران در سان Antonio, Texas on Jan. 11, 2020.

عکس: علامت فلیکس/خبرگزاری گتی ایماژ

جک کالدرون 56 ساله اتحادیه لوله کش از شیکاگو که به تقسیم وقت خود را بین وجود دارد و سن آنتونیو پس از سال 2017 گفت: او با حضور در روز دوشنبه امدادرسانی به خاطر او می خواست کسی در کاخ سفید دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن. “فقط رسیدن به نامزد های مختلف و آنها را از رسیدن به ما و آنچه را که من آورده و من خواهید دید آنچه در مورد آن.” او را به ثبت نام برای رای دادن در شیکاگو و قصد دارد به رای بلومبرگ وجود دارد. او گفت که او فکر بلومبرگ شد قوی بازو به رفتن در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. “نه آنقدر پول آنهایی که دیگر فقط پهلو دم و اجرا,” او گفت:. “من مانند راه مایک می رود بدهبستان, شما می دانید. آنها به عقب و جلو با کلمات و او از ترس به مبارزه با او را در توییتر.”

اما کالدرون گفت: او را برای رای دادن به هر نامزد. “من حتی نمی مراقبت از اگر آن را یکی دیگر از جمهوریخواهان” او گفت:. خانواده و دوستان خود در حال حمایت از یک تنوع از نامزدها.

رامون Velasquez 72 سال سن آنتونیو ساکن بود که دعوت برای حضور در جمعه شب این رویداد گفت: “حمایت از بلومبرگ چرا که او آمد به سان آنتونیو را در نظر گرفته اند از دیگر نامزدهای اگر آنها تا به حال انجام همان. (بایدن ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن باید تمام برگزار شد تظاهرات در سن آنتونیو در ماه های اخیر.)

“من اعتقاد دارم که آنچه آقای بلومبرگ ارائه کرده است, به اسپانیایی, جامعه” Velasquez گفت. “او معقول است; او نه در آن وجود دارد برای پول او را در آنجا برای مردم است.” او گفت که او رای دادند ساندرز در سال 2016 اولیه و کلینتون در مجمع عمومی گفت: “او فکر کرد که این سناتور ورمونت در نهایت پیروزی نامزدی حزب دموکرات را که در مورد او را برای رای دادن به او را بیش از حد.

“من فکر می کنم برنی آن را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>