در ذهن Black Lives Matter معترضان: یک نژادپرست نظام سلامت


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

واشنگتن — روز سه شنبه زمانی که او تصمیم گرفت در اعتراض به ویلیام اسمیت 27 استفاده از نشانگر قرمز برای نوشتن یک پیام در پشت پهن جعبه مقوایی: “کشتن نژاد پرستی نه من.”

به عنوان او ایستاده به تنهایی و غم انگیز, او فکر جورج فلوید یک همکار مرد سیاه و سفید که او می خواهم به تماشای مرگ در فیلم به عنوان یک پلیس مینیاپولیس kneeled در گردن او هشت روز زودتر. “دیدن زندگی خود را ترک بدن شد و در نهایت آخرین کلش که پشت شتر را شکست برای من,” او گفت:.

اما او نیز فکر مردم در مورد او می دانست که تعداد انگشت شماری از آنها که پس از ابتلا به کروناویروس جدید. “آنها زندگی در مناطق فقیر. نمی تواند درمان مناسب است. زندگی در شرایط شلوغ بنابراین اجتماعی فاصله گرفتن سخت بود به انجام. و آنها هنوز هم مجبور به رفتن به محل کار و قرار دادن در راه آسیب است.”

هنگامی که صحبت کردن در برابر از دست دادن سیاه و سفید زندگی می کند آن را دشوار است برای جدا کردن کسانی که می میرند در دست پلیس از کسانی که مرگ در یک بیماری همه گیر است که گذاشته لخت ساختاری نژادپرستی پخته شده را به آمریکا نظام سلامت است. فلوید خود را تا به حال تست مثبت برای coronavirus. هجده سیاه معترضان در مصاحبه با ProPublica به خوبی آگاه است که سیاه و سفید زندگی می کند از بین رفته است. به این ویروس در بیش از دو برابر نرخ دیگران و اجتماعی موانع را مرکب برای نسل آنها را در معرض خطر بالاتر.

آن سوخت تمایل خود را برای اعتراض و اضطراب خود را در مورد پیوستن به جمعیت. اما آنها رفتند به کاخ سفید روز سه شنبه بعد از ظهر یک روز پس از اعتراض صلح آمیز وجود دارد جدا-گاز کشته به طوری که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند نگه دارید تا یک کتاب مقدس برای یک عکس op در سنت جان کلیسای اسقفی. وجود تانک در خیابان همراه با یک گردان از ماموران فدرال نظامی نیروهای نظامی و پلیس. بسیاری از معترضان گفت: آنها حاضر به فدا کردن بدن خود یا به خشونت و یا ویروس به شنیده می شود.

سنت جان اسقفی کلیسا در نزدیکی میدان لافایت در واشنگتن در روز سه شنبه پس از صلح آمیز معترضان با گاز کشته اشک به طوری که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند عکس در مقابل کلیسا. (اریک لی)

در مقابل کاخ سفید ایستاده بود کالیب اردن که تبدیل به 21 در روز شنبه. او نشان داد تا با یک overstuffed کوله پشتی به مطمئن شوید که او 62 ساله مادر بزرگ, کارولین جکسون تا به حال به اندازه کافی آب برای نوشیدن و یک hoodie برای محافظت از سلاح های خود را در مورد خشونت. “من نمی دانم آنچه من می خواهم انجام اگر هر چیزی اتفاق افتاده است به او,” او گفت:. برخی از مردم در ماسک. برخی نداشت. برخی از کشیده ماسک خود را به صحبت و یا تنفس. “من با آن راحت نیست,” او گفت:. او کردم یک بیماری ریوی مزمن و او تا به حال شده است به طوری که در مورد او نگران ابتلا به کروناویروس در چند ماه گذشته که او نمی خواهد او را در آغوش بگیرید. اما پس از آن او به ذکر است که او سوار توسط تظاهرات روز یکشنبه و بلافاصله از او پرسید: “چرا شما به من؟”

او تا به حال شده است از دست دادن خواب بیش از آنچه که او دیدن در رسانه های اجتماعی و تلویزیون داشتن کابوس است که در آن او در جنگ “واقعی جیم-کلاغ-به دنبال سفید در سفید دکمه پایین پیراهن, کراوات سیاه و سفید آستین نورد.” مادرش به او گفت که او مبارزه با نژاد پرستی. “آن را مانند, مانع, پس از, مانع,” او گفت:. “اگر آن را ضرب و شتم پلیس آمریکا تا این ما در حال مرگ در بیمارستان از بیماری همه گیر. من خسته از خسته بودن. من خیلی خسته من نمی توانم بخوابم.” این چیزی بود که او ادامه داد: فکر کردن در مورد تا زمانی که او نمی تواند کمک کند خود را با ارسال یک متن در ساعت 3 صبح درخواست مادر بزرگ خود را اگر آنها می تواند حضور به هم. “من در مورد آن فکر کرد و گفت:” این یک تعلیم لحظه,’ ” او به یاد می آورد.

بنابراین جکسون در زمان بعد از کار خود را به عنوان یک حسابدار در یک آسایشگاه سازمان و قرار دادن در برخی از نشانه صلح گوشواره و یک تی شرت از سالگرد 20 میلیون انسان مارس. در ماشین سوار به شهرستان نوه اش پرسید: در مورد مبارزات خود را با مسابقه. او توضیح داد که چه آن را مانند یک حرفه ای سیاه و سفید با بیش از 30 سال تجربه است که هنوز هم احساس می کند نادیده گرفته شده برای فرصت ها به دلیل سوال در مورد مدارک تحصیلی. او آگاهی از درمان متفاوت به قدمت خود را چگونه سفید مادر بزرگ پدری مورد علاقه خود را سبک تر پوست عموزاده. او در بر داشت آرامش در سیاه و سفید مادر بزرگ مادری, که موهایش را شانه در حالی که او نشسته بین پاهای او. جکسون می خواهد نوه اش به احساس می کنید که نوع راحتی از او.

که تمایل به گسترش ماموریت خود را برای کمک به جامعه سیاه و سفید درک مراقبت تسکینی گزینه ای است که می تواند ارائه عزت و پشتیبانی در پایان زندگی است. “از آنجا که زمانی که مردم شنیدن آسایشگاه دست خود را بالا برود و آنها می گویند” من نمی خواهم به آن را بشنوند.'” او همچنین شنیده می شود که مقاومت وقتی که می آید به گرفتن تست شده برای coronavirus; او بدست آزمایش دو بار و برنامه های تست کنید دوباره. او می ترسید که در معرض سهشنبه, اما بودن در اینجا با نوه اش خیلی مهم را از دست ندهید. “ما درونی زیادی با نسل من,” او گفت: “اما من فکر می کنم آن را برای او مهم است برای دیدن این.”

N. W. A. s “Fuck Tha Police” blared از نزدیک بلندگو خارج از سنت جان اسقفی کلیسا تا زمانی که ادیان گروهی از مردان و زنان متمایل شدن سر خود را و شروع به دعا. در میان آنها بود تیموتی Freeman, پاستور در ترینیتی آفریقایی Methodist اسقفی Zion Church که عینک رنگی kente پارچه-الهام ماسک خود را پر جنب و جوش زرد و قرمز ایستاده در تضاد کامل با وزارتی خود دست کت و شلوار سیاه و سفید یقه آخوندی.

تیموتی Freeman, پاستور در ترینیتی آفریقایی Methodist اسقفی Zion Church در واشنگتن است. (Nate پالمر ویژه به Marketplace)

Freeman, 42, می داند هشت افرادی که مبتلا به این ویروس; درگذشت. به صورت دو هفته یک دوست بیمار بود و تب و به سختی می تواند حرکت از خستگی اما حاضر به آزمایش در حال اجرا را از طریق تمام حالات از آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر او تا به حال آن را: چه می شود اگر او زخم جدا شده در یک ICU با هیچ یک مدافع در بالین خود را? یکی دیگر از دوست بیمار نگران آمبولانس او را به بیمارستان که به او اعتماد ندارند. این مکالمات کشیش گفت: همیشه می شود با آگاهی از سیستم پزشکی رکورد از غفلت و سوء استفاده از مردم سیاه و سفید از رد درد خود را با استفاده از بدن خود را برای تحقیق و بدون رضایت. ویروس مجبور است این همه بالا از ذهن است.

مجوز کاردرمانی برای 19 سال که صرف یک دهه مدیریت ماهر مرکز نوتوانی فریمن گفت: او را دیده نژادی و نابرابری در مراقبت های بهداشتی دست اول و که دسترسی به کافی پوشش بیمه بسیار مهم است. “من را دیده اند تست های تشخیصی انجام نمی شود … و بستری شدن در بیمارستان برش بسیار کوتاه و یا نمی افتد و در همه به دلیل بیمه.” COVID-19 مؤثر است سیاه و سفید و قهوه ای مردم در نامتناسب اعداد “و نه فقط به خاطر اینکه ما سیاه و سفید و قهوه ای, اما به دلیل شرایط اقتصادی و اجتماعی مردم مجبور به زندگی در,” او گفت:.

“همه آن را با هم می آید. آنچه اتفاق افتاده با جورج فلوید علنی به جهان تجربه ای که ما زندگی می کنند,” او گفت:. “این یک مجموعهای از همه چیز است.”

الیزابت Kolakol کشیده شد از ماشین و مچ دست او شد پستی بسته توسط سرویس مخفی در تظاهرات در واشنگتن است. (Nate پالمر ویژه به Marketplace)

یک بلوک دور از نماز گروه الیزابت Kolakol و 53 سوار به آرامی در BMW SUV honking او شاخ فدرال به عنوان عوامل ضد شورش شروع به مارس گذشته جمعیت فقط پشت سر او. او تا به حال یک زندگی ماده تی شرت های نمایش داده شده در داشبورد و دندانه دار کردن دوچرخه در بالای ماشین خود را که با او شوخی ساخته شده او را نگاه مانند “کاریکاتوری از یک مادر فوتبال.”

او را متوقف اتومبیل خود در جاده و در آنجا باقی ماند به عنوان معترضان به سمت چپ او در زمان یک زانو. وجود دارد برخی از heckling از جمعیت اما هیچ کس در هر صورت. یک عامل سرویس مخفی به او هشدار داد به حرکت می کند. پاسخ او: “دستگیری من. من نمی توانم نفس بکشم!” عوامل سپس کشیده و او را از ماشین به زمین و دستبند او. “من مقاومت در برابر نیست زیرا من می دانم که آنها فقط دستگیری شما برای مقاومت در برابر دستگیری,” او گفت:. “اما لحظه ای که کشیده من تا روی پای من, من صحبت کردن انواع سطل زباله.”

سازمان دیده بان ویدیو

الیزابت Kolakol متوقف شد در ماشین بوق در حمایت از معترضان زمانی که سرویس مخفی عوامل او را کشیده و دست به دستبند ،

او ماشین را به سمت چپ کلیک کنید در وسط خیابان که در آن محافظت شده توسط معترضان. او سوال شد و منتشر شد. او گفت: ماموران به او گفت آنها از ترس او در حال رفتن به ضربه معترضان زیرا مردم شده اند با استفاده از اتومبیل خود را به عنوان سلاح. آنها به او گفت که آن را به حرکت و ترک. سرویس مخفی نیست پاسخ به سوال در مورد این حادثه است.

“معمولا من نمی خواهد درگیر” Kolakol گفت. اما جورج فلوید مرگ شد enraging به عنوان شد “تمام چیزهایی که قبل از آن آمد.”

همه چیز.

چگونه یک پرستار نگاه او به بالا و پایین زمانی که او در بیمارستان وارد به هنگام تولد به پسر و sneered: “آیا ما می توانیم به شما کمک کند؟”

چگونه برادر زندگی می کنند که در مینیاپولیس بازشماری کشیده شدن توسط پلیس برای رانندگی در حالی که سیاه و سفید است.

چگونه یک مرد سیاه و سفید نمی تواند تماشای پرندگان در پارک مرکزی در هفته گذشته بدون داشتن پلیس به نام او.

“این بیماری همه گیر است که هدف قرار دادن مردم سیاه و افشای این ساختاری نابرابری” او گفت:. “سپس در بالا از آن شما می توانید امی کوپر … weaponizing سفید امتیاز در یک زمان زمانی که او ممکن است در نهایت در زندان که در آن عفونت شایع است.

“اما زمانی که آنها شتم معترضین بودند که مسالمت آمیز بود که یک پل خیلی دور” گفت: Kolakol که بزرگ شد در اتیوپی تحت یک رژیم استبدادی در طول یک دوره معروف به ترور سرخ. او نمی دانست که زندگی بدون حکومت نظامی تا زمانی که او به ایالات متحده نقل مکان به حضور در دانشگاه جورج تاون 35 سال پیش.

“لحظه مثل این کاملا غیر معمول” او گفت:. آنها همچنین می توانند الهام بخش, تغییر, پیام او را با او به اشتراک گذاشته کودکان سنین 12 و 14 هنگامی که بازگویی مصیبت او با آنها. “من می خواهم این کودکان به زندگی در یک جهان متفاوت است. آن را به اندازه کافی در مورد آن خوانده و خشم و بحث در مورد آن را در میز شام. سکوت باعث می شود شما همدست.”

تظاهرکنندگان روز سه شنبه در اعتراض به مرگ جورج فلوید نگه دارید تا پلاکارد توسط نرده های فلزی به تازگی بنا در مقابل کاخ سفید است. (Olivier Douliery/خبرگزاری گتی ایماژ)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>