OMG! حامله, لیس زدن بری بلا تصور نوزادان خود را در همان محل

آتش در هر راه! حامله, نیکی بلا و بری بلا تصور هر دو از نوزادان خود را در همان محل.

“این است که چگونه من باردار شدم,” نیکی, 36, گفت: در طول پنج شنبه, مه 7 قسمت از “The Bellas پادکست.” “من رفتن به دکتر پیدا کنم که من را بسیار تستوسترون بالا و بسیار پایین استروژن و من PCOS [سندرم تخمدان پلی کیستیک]. … آنها به من گفت که بعد من می خواهم به بچه ها من احتمالا در واقع نیاز به کمک. من در بحث از انجماد تخم مرغ من. آن را درست در هالووین یک روز یا بیشتر پس از [و آرتم Chigvintsev و من تا به حال رابطه جنسی محافظت نشده] دو شب متوالی در حال حاضر به دلیل گفتم: “من نمی توانید باردار شوید. من نیاز به کمک.'”

او افزود: “من آن را دوست دارم چرا که آن اتفاق افتاد در پنیر بری و [دانیال] Bryan‘s house اما هر چه. این در حالی بود که ما اقامت داشتند با شما بچه ها.”

خواهر دوقلوی او اعتراف کرد که او و شوهرش تصور فرزند دوم خود را در همان محل درخواست “ما باید بچه ها ما در خانه من بیش از حد؟”

“پس ناخالص” نیکی پاسخ داد. “نه. بیمار است.”

Pregnant Nikki Bella and Brie Bella Reveal They Conceived Their Babies in the Same Place
پنیر بری و نیکی بلا. گریگوری پک/شاتر

در مجموع بلا آلوم اعلام کرد در ماه گذشته که آنها هر دو در انتظار نوزادان, دلیل طی یک هفته و نیم از هر یک از دیگر. “ما شوکه مثل همه شما!!!” بری زیر نویس او ژانویه Instagram نشان می دهد. “هرگز در یک میلیون سال فکر می کردم آیا من فکر می کنم @thenikkibella و من خواهد بود با حامله شکم با هم!!! دانستن ما بچه ها ما خواهد آمد همان روز بیش از حد lol!!! ما هیجان زده برای همه شما به دنبال ما در این سفر شگفت انگیز!!! عشق شما خواهر!!”

نیکی مشترک سونوگرافی عکاسی از نوزاد-به-در زمان نوشتن “@thebriebella این زندگی فقط می خواهد من و تو به آتش در همه چیز ما انجام lol و حتی اگر ما شوکه شده بودند فراتر از شوکه کرد, در اینجا یکی دیگر از سفر که من خیلی سپاسگزار خدا به شما در کنار من. شما در حال حاضر بهترین معلم! و [شما 2-year-old daughter] مرغک بیش از حد lol مطمئن شوید من نوشیدن مقدار زیادی آب و به من گفتن شکم من است ، خوبی من او را دوست دارم!”

پنیر بری و همسرش, 38 بستن گره در 2014 و استقبال را به نوزاد دختر سه سال بعد. به نیکی او و Chigvintsev, 37 رو درگیر در نوامبر سال 2019.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im