اولیویا وایلد سوگند توسط این برنده جایزه ریمل برای مژه بلند

همه چشم شده اند در Olivia Wilde بیش از چند دهه گذشته. از ساخت نام او به عنوان یک تکرار شخصیت on The O. C. به کارگردانی یکی از 2019 محبوب ترین فیلم Booksmartاو نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش و آن را فقط ماو یا این است که او تنها در حال تبدیل شدن بیشتر و زیبا تر از روز ؟

وقتی که می آید به یک روال زیبایی, ما اعتماد وایلد با ما زندگی می کند. او در حال حاضر ذخیره بسیاری از نازک شدن ابرو در سراسر جهان با RevitaBrow توصیه و در حال حاضر او در اینجا برای کمک به ما مژه تاثیر جدی آشکار مورد علاقه خود را ریمل!

ILIA Limitless Lash Mascara
ILIA زیبایی

آن را ببینید!

دریافت بی حد و حصر ریمل مژه با شروع در فقط 13 دلار در ILIA زیبایی

هنگامی که ما دیدم که وایلد بود نشان داد 15 مورد علاقه خود را بر میدارد از آرایش, طلا و جواهر, به InStyle برای آن شماره فوریه ما بلافاصله در زمان ما فتوکپی از (و یا باز آنها را بر روی تلفن های ما). او عقل حیاتی است به ما راه زندگی به خصوص وقتی که می آید برای آماده شدن در صبح است. به همین دلیل از هم اکنون ما در حال تکمیل هر چشم گلم با او باید: حصر ریمل مژه از ILIA!

این پرفروش بیش از 500 بررسی و خریداران می گویند آن را “تمام زمان های مورد علاقه ریمل مژه و ابرو” — بدون شک. آنها “هرگز تا به حال یک ریمل مژه و ابرو را [خود] ضربه شلاق نگاه بلند” در گذشته و دوستان خود هستند حتی اگر درخواست آنها با پوشیدن faux ضربه شلاق. بر خلاف faux ضربه شلاق, اما ما لازم نیست که به نگرانی در مورد اگر این ریمل مژه و ابرو را ماندن در تمام طول روز. خریداران می گویند آن را مانند چسب چوب اما یک “ظریف, طبیعی” چسب که شستشو با سهولت وقتی که آن زمان برای تخت!

ILIA ادعا می کند که این فن های مورد علاقه ریمل مژه و ابرو را “رفتن بالا و فراتر از انتظارات هر ریمل مژه و ابرو” در بازار است. فرمول ساخته شده است به buildable پوسته پوسته شدن-رایگان و بسیار سبک وزن و پس از آن می تواند حلقه طول و حجم بدون تجمع و یا وزن مژه پایین!

olivia wilde mascara
اولیویا وایلد در 25 Annual Critics’ Choice Awards در 12 ژانویه سال 2020 است. مت بارون/شاتر

آن را ببینید!

دریافت بی حد و حصر ریمل مژه با شروع در فقط 13 دلار در ILIA زیبایی

ما حتی بدست به یکی از بخش های مورد علاقه است. این ظلم و ستم آزاد ریمل مژه و ابرو نه تنها در مورد روز-به-روز, زیبایی, اما در دراز مدت نتایج. آن پاک کننده و تغذیه کننده فرمول شامل ارگانیک زنبور عسل و carnauba واکس کره درخت روغن قلم و آرژینین (کراتین) به شرط تقویت و نرم کردن هر مژه, همه در حالی که نگه داشتن چشم حساس مبارک.

این نرم ریمل سیاه نیست فقط یک تصادف خوشحال برای ILIA. این برند در واقع تست شده بیش از 100 برس تا زمانی که این تصمیم در جریان دو طرفه نسخه با موی کوتاه در یک طرف و دیگر موی دیگر. سمت کوتاه می توان به حلقه و ایجاد حجم در حالی که طرف دیگر ممکن است ساخت ظهر و جدا کردن مژه ها برای اثر کامل!

این برنده جایزه ریمل مژه و ابرو در دسترس است در هر دو اندازه و مینی. یکی برای غرور خود را برای کیف پول خود را! در این راه حتی زمانی که شما در عجله هستید و شما هنوز هم می تواند اجرا کردن درب دانستن زمانی که شما رسیدن به مقصد خود ضربه شلاق خود را آماده خواهد شد برای تحت تاثیر قرار دادن!

آن را ببینید!

دریافت بی حد و حصر ریمل مژه با شروع در فقط 13 دلار در ILIA زیبایی

به دنبال بیشتر ؟ اتمام دیگر پرفروش موجود در ILIA زیبایی در اینجا!

 

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>