Olivia Munn: چرا این ایده از ازدواج باعث می شود من عصبی


Olivia Munn Reveals Why the Idea of Getting Married Makes Her Nervous
اولیویا مون در مراسم Vanity Fair Oscar Party در فوریه 9 سال 2020 در لس آنجلس ، مت بارون/شاتر

او را با چوب خانم! Olivia Munn واقعی رو در مورد احساسات خود نسبت به ازدواج اعتراف که آن را واقعا او چیزی.

“من هرگز تا به حال شده است که دختر [که در مورد خواب عروسی خود را]. و من شنیدم در مورد دوستان که و من فقط هرگز کسی که مثل ” من نمی توانم صبر کنید برای ازدواج. این چیزی است که آن را به مثل آنچه من حلقه خواهد بود.’ من واقعا نمی باید در هر یک از کسانی که به” بازیگر 39 اعتراف کرد در طول پنج شنبه, آوریل 9 قسمت از “بلیط بزرگ با mangan” پادکست. “این ایده از ازدواج همیشه به من کمی … آن را به من می دهد … من نمی دانم آنچه در آن کلمه است … من دوست دارم آن را در اینجا مناسب است؟’ آن را مانند, ‘واقعا؟’ … آره من فقط احساس می کنم مثل به انتخاب یک نفر برای همیشه.”

این واقعیت است که Munn است نه یک فن از عروسی به طور کلی باید به عنوان جای تعجب ندارد. “شما می دانید چه خنده دار است من تنها رفته به من می خواهم به می گویند four weddings در زندگی من است. شاید پنج کل. قطعا بیش از یک سو” او توضیح داد. “اما مراسم عروسی من رفته به من پیدا کردن خسته کننده است. من همیشه فکر می کنم این جالب در مراسم ازدواج: احساس می کنم مثل عروسی قسمت واقعا برای هر کس ازدواج با آنها, دلیل این که شما تنها دیدن پشت سر دوستان خود.”

Love Wedding Repeat Olivia Munn Reveals Why the Idea of Getting Married Makes Her Nervous
اولیویا مون در ‘عشق عروسی تکرار کنید.’ ریکاردو Ghilardi/Netflix

The Newsroom آلوم مطرح موضوع در حالی که بحث جدید Netflix فیلم عشق عروسی تکرار کنید. او ستاره در کنار Sam Claflinکه شخصیت امیدوار است به خواستگاری او نفس را تغییر دهید در حالی که در عروسی خواهرش.

Munn مورخ Aaron Rodgers به مدت سه سال تا زمان خود را تقسیم شده در مارس 2017. “من باید نوع اجتناب از صحبت کردن در مورد او برای مدت زمان طولانی,” او گفت: در مارس سال 2018 مصاحبه با SiriusXM را رادیو اندی. “قبل از من در یک بحث نشان می دهد شما می دانید که او می تواند مانند,” آره, شما می توانید می گویند چیزی در مورد من اگر شما می خواهید.’ و آن را مانند من نمی به طور معمول بحث در مورد روابط و کسانی که همه چیز و او در واقع از ذهن نیست و یا نوع آن را دوست داشت.”

در حالی که NFL بازیکن, 36, نقل مکان کرد با Danica Patrick, the X-Men: Apocalypse ستاره برانگیخته عاشقانه شایعات با تاکر رابرتز در دسامبر سال 2018 است. او به طور تصادفی عرضه رابطه خود را در ماه اکتبر 2019. “من رفتم به من دختر را در یک مهمانی هالووین. نمی دانم وجود دارد خواهد بود یک عکاس وجود دارد,” او گفت: , سرگرمی, امشب در نوامبر سال 2019. “من فکر کردم آن را فقط او عکاس برای خانه خود را. من تا به حال هیچ ایده.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>