Mitovich بشما! الیور فلیسیتی دوباره در ‘Arrow’, سری آخر


Arrow-recap
Caity Lotz به عنوان سارا لنس/قناری سفید, Emily Bett Rickards به عنوان Felicity Smoak و دیوید رامزی به عنوان John Diggle/اسپارتان در فلش کالین بنتلی/The CW

Oliver Queen و باند خود را از superfriends بسته به فصل است که در تنظیم کردن Arrowverse در طول چهار شنبه, ژانویه 28, سری آخر از پیکانبا عنوان “Fadeout.”

در این قسمت شروع به پاک کردن چند تغییرات تصویب شده توسط الیور (Stephen Amell) ایجاد یک جهان جدید در طول بحران. Moira (Susanna Thompson) نمی میرند در اسلید ویلسون (Manu Bennett) دست به جای الیور او را نجات داد از فصل 2 حمله. کوئنتین (Paul Blackthorne), Emiko (دریا Shimooka) و تامی (Colin Donnell) — که نشان داد که او ازدواج کرده بود به زمین-1 لورل (Katie Cassidy) قبل از مرگ نیز زنده است.

تیم پیکان قدیمی و جدید — جمع آوری شده برای الیور مراسم تشییع جنازه یک ماه پس از مرگ غم انگیز خود را. Diggle (David Ramsey) اصرار داشت که ماموریت آنها این بود بیش نیست با وجود این واقعیت است که فلش سبز در نهایت ذخیره شده ستاره شهر. ویلیام (جک مور) و سپس به پایان رسید تا ربوده آوردن تمام خدمه با هم برای یکی دیگر از عملیات. میا (Katherine McNamara) که سارا (Caity Lotz) برگرفته از آینده برای حضور در مراسم تشییع جنازه پدر خود نجات برادر خود را از یک مرد که الیور را در زندان هشت سال قبل.

Arrow-recap
Willa Holland به عنوان Thea Queen, Susanna Thompson به عنوان Moira ملکه جک مور به عنوان ویلیام کلیتون و دریا Shimooka به عنوان Emiko ملکه در فلش کالین بنتلی/The CW

سعادت (Emily Bett Rickards) بازگشت و به محض شنیدن ویلیام آدم ربایی برای کمک به جستجو. او مطمئن بود که او باید در دیدار با میا اما آنها در نهایت چهره به چهره در Oliver مراسم تشییع جنازه که در آن میا مطلع مادرش که او ملاقات کرد و آموزش دیده با الیور.

بهترین Arrowverse — از بری آلن (Grant Gustin) به کارا Danvers (Melissa Benoist) — با حضور در یادبود. Diggle eulogized خود را “برادر” قبل از همه آنها راه جداگانه خود را رفت. Roy (Colton Haynes), زن سروری (Willa Holland) مشغول شدم Dinah (جولیانا subi p. mathew) و Diggle اعلام کرد برنامه های خود را به حرکت به کلان شهر — شهرستان است که هنوز هم مورد نیاز صرفه جویی در — و رنه (Rick Gonzalez) نشان داد که او می تواند موفقیت Quentin به عنوان شهردار ستاره شهر. Diggle را پایان همچنین در اشاره خود را بالقوه به عنوان یک آینده فانوس سبز.

در سال 2040 مانیتور (LaMonica Garrett) حمل و نقل سعادت به زندگی پس از مرگ با الیور. ابدیت شد در Moira دفتر مقام اول او تا به حال دیدم همسر آینده خود را. زن و شوهر پیوست با یک بوسه به آنها شادی در داشتن تمام وقت در جهان به اشتراک بگذارید.

بگویید ما: شما چه فکر می کنم از فلش سری آخر?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>