اوه عزیزم! کوئنتین تارانتینو استقبال 1st فرزند با همسر, Daniella انتخاب

کوئنتین تارانتینو است که یک پدر! فیلمساز را بیرون از شهر, انتخاب, به هنگام تولد اولین فرزند خود را به روی پنج شنبه, فوریه 22.

“دانیلا و کوئنتین تارانتینو هستند خوشحال به اعلام تولد اولین فرزند خود را. یک نوزاد پسر متولد 22 فوریه سال 2020” هرزه گفته TMZ. به اورشلیم پست گزارش می دهد که نوزاد متولد شده در تل آویو, اسرائیل.

اخبار بی خانمان در ماه اوت که برنده اسکار, 56, و مدل, 35, انتظار یک بسته نرم افزاری از شادی. “دانیلا و کوئنتین تارانتینو بسیار خوشحال تا اعلام کند که آنها در انتظار یک کودک” یک هرزه برای این جفت ارز گفت, E! اخبار در زمان.

Quentin-Tarantino-Baby-With-Wife-Daniella-Pick
کوئنتین تارانتینو و دانیلا Pickat Vianney لو Caer/تالار گفتگو/AP/شاتر

این زوج که در سال 2009 تایید نامزدی خود را در سال 2017 و گره خورده گره به شرح زیر است. آنها چهارشنبه در یک مراسم خصوصی در لس آنجلس با خانواده و دوستان خود.

قبل از عروسی, مدیر باز خود را در مورد عدم تمایل به ازدواج است. “در اینجا چیزی” تنسی بومی توضیح داد: به GQ در سال 2009. “هنگامی که من یک فیلم دارم نه انجام هر چیز دیگری. این همه در مورد فیلم. من لازم نیست ، من لازم نیست که یک بچه. هیچ چیز می تواند در راه من. تمام جهان می توانید بروید به جهنم و پشت سر هم به شعله های آتش. من اهمیتی نمی دهند. این زندگی من است.”

که می شود گفت, گلدن گلوب برنده اعتراف کرد “من نمی گویم که من هرگز ازدواج و یا بچه های قبل از من 60. اما من ساخته شده یک انتخاب تا کنون برای رفتن در این جاده به تنهایی. چرا که این زمان من است. در این زمان من فیلم بسازم.”

سینما مالک نمی خواهید به بیش از ده فیلم, اگر چه, و او ضربه No. 9 در ماه ژوئیه با انتشار Once Upon a Time in Hollywood.

“من باور نمی کنم شما باید به ماندن روی صحنه تا زمانی که مردم به شما التماس برای دریافت کردن” تارانتینو گفت: از تصمیم خود در سال 2014. “من می خواهم این ایده از خروج آنها تمایل کمی بیشتر. من فکر می کنم کارگردانی که یک مرد جوان است و من می خواهم این ایده از یک بند ناف اتصال از اول تا آخر فیلم. من هنوز در تلاش برای به تمسخر هر کسی که فکر می کند متفاوت, اما من می خواهم به بیرون رفتن در حالی که من هنوز هم سخت است. … من می خواهم که من را ترک خواهد کرد 10-فیلم, فیلم شناسی. … آن را حک شده در سنگ اما این طرح است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>