مقامات می دانستند Coronavirus می تواند در هوستون بازار مال فروشان و اقدام با این رویداد به هر حال


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این مقاله توسط شرکت منتشر شده با تگزاس تریبون به عنوان بخشی از یک تحقیق مشارکت.

روز قبل از هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان لگد منطقه سیاستمداران جشن این قطعه بزرگ از آمریکا — جهان لقب بزرگترین دام نشان می دهد که رفتن به جلو در سن coronavirus.

شهرستان هریس قاضی لینا Hidalgo 29 سال افزایش, سیاسی, ستاره های ارسال شده on Facebook on Feb. 28 چگونه “پمپ” از او به بازار مال فروشان فصل های یک لیست از آهنگ های مورد علاقه. “نگاه به جلو به دیدن خانواده وجود دارد! #RodeoHouston.”

او همچنین اطمینان ساکنان که “به طور کلی خطر COVID-19 به عموم مردم در شهرستانهای ما کم باقی مانده است در این زمان.”

نه به outdone هوستون شهردار سیلوستر ترنر ملبس به یک دست کت و شلوار سیاه و کلاه کابوی نوشته شده و یک ویدیو از خود خط رقص به “تلو تلو خوردن.”

اما در بازار مال فروشان هوستون مقر سازمان نگران است که 20 روز رویداد را باید تعطیل اوایل به عنوان آنها را تماشا جهانی افزایش coronavirus موارد است. در حالی که COVID-19 تا به حال تایید نشده در هوستون که در آن نقطه آنها می دانستند که این یک موضوع از زمان.

“آیا ما واقعا فکر می کنم بازار مال فروشان تعطیل خواهد شد?” آنها خواسته دکتر کلی لارکین, یک پزشک ER و دیرین عضو هیئت مدیره بازار مال فروشان.

بله, او گفت:.

شواهد کافی وجود داشته که “چیزی بود که احتمالا رفتن به توسعه در طول آن دوره زمانی است. ما فقط نمی دانم چگونه و یا زمانی که” او گفت ProPublica و تگزاس تریبون.

یک بررسی توسط سازمان های خبری از هزاران ایمیل و رسانه های اجتماعی پست های منتشر شده در مطبوعات و نظرات عمومی توسط مدنی و شهری رهبران همراه با مصاحبه نشان می دهد که رهبران دولت, مقامات بهداشتی و بازار مال فروشان برگزار می دانستند که پس از رمان coronavirus شناسایی شد اینجا آنها را مجبور به تعطیل بازار مال فروشان. بسیاری در جامعه بودند و اصرار سازمان دهندگان و رهبران شهر به انصراف از این رویداد.

“باور من این است که شما باید با استفاده از اقتدار خود را اساسا تعطیل هوستون بازار مال فروشان و یا حداقل کسانی که اجزای آن است که برگزار خواهد شد در یک بسته آرنا” وکیل شیث چندلر مدیر سابق دانشگاه هوستون بهداشت و موسسه سیاست نوشت, دکتر دیوید Persse سر از این شهر در بخش بهداشت و درمان قبل از روز افتتاحیه.

چندلر که کار کرده بود با Persse در سمینارهای مربوط به Zika ویروس, اضافه شده, “من می دانم که کامل خوب بازار مال فروشان است که به سختی تنها منبع بالقوه گسترش در تگزاس است. اما آن را به من اعتصاب به عنوان جدی ترین تهدید. ما می توانیم البته صبر کنید تا زمانی که ما مورد تأیید و انجام این کار ممکن است بسته شدن بیشتر سیاسی خوش طعم. اما در زمان ما کشف یک مورد تایید شده وجود دارد به احتمال زیاد 50 در گردش در جامعه…”

سازمان و دیگر رهبران کلیدی و مشترک کمی از این نگرانی ها با مردم و به جای باقی ماند در پیام: COVID-19 بود و نه محلی تهدید و 20 روز کاری خواهد رفت.

هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان شهر بزرگترین رویداد سالانه جذب 2.5 میلیون نفر و تولید نزدیک به 400 میلیون دلار در فعالیت های اقتصادی برای منطقه است. هزاران نفر از کودکان و نوجوانان خود را صرف تمام طول سال آماده شدن برای دام نشان می دهد.

در نهایت در مارس 11, پس از هشت روز کاری تعطیل. یک افسر پلیس از یک همسایه شهرستان که با حضور یک pre-بازار مال فروشان کباب آزمایش مثبت برای COVID-19 — شواهدی وجود دارد که آن را در حال حاضر گسترش در جامعه است. وزارت بهداشت در حال حاضر اعتماد به نفس افسر گرفتار این ویروس در بازار مال فروشان.

تا کنون حداقل 18 افرادی که با حضور در بازار مال فروشان و زندگی در چهار شهرستانهای اطراف هوستون باید آزمایش مثبت برای coronavirus هر چند معلوم نیست اگر همه آنها قرارداد آن در این رویداد است. شهر هوستون که گزارش آن موارد به طور جداگانه ارائه نمی دهد ProPublica و تریبون خود را با به روز شکل و گفت آن مشغول است در پاسخ به COVID-19.

تعداد واقعی افرادی که با روابط به بازار مال فروشان بودند که آلوده ممکن است هرگز شناخته شده است. در حالی که تست مشکل در سراسر ایالات متحده آمریکا, تگزاس رتبه در میان بدترین ها در کشور است.

Persse که همچنین به عنوان مدیر پزشکی برای بازار مال فروشان ایمنی کمیته گفت: هیچ کس می خواست به تصمیم گیری عجله ترس آنها را از دست بدهند عمومی اعتماد به نفس. در پایان روز او گفت: “جامعه به باور ما باید خود را به طور کلی علاقه در قلب است.”

نوئل Wilke یک دانشگاه تگزاس در آستین زیست شناس که مطالعات تکامل از ویروس ها معتقد است که بازار مال فروشان باید بسته زودتر اگر چه او گفت: آن را سخت به پین سرزنش صرفا در سازمان یا شهر که نه دولت فدرال و نه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت صادر کرد, راهنمایی در چنین رویدادی است.

“من این را به عنوان یک سیاسی شکست و احتمالا بیشتر از آن در سطح دولت فدرال,” او گفت:.

“در اوایل ماه مارس آن را در حال حاضر خارج از کنترل در ایتالیا. که در آن نقطه ما باید به طور کامل آگاه از آنچه اتفاق می افتد,” او گفت:. “برای یک بیماری گسترش به طور گسترده ای در تمام طول می کشد یک فرد که یک ماشین از یک منطقه که در آن شده است در گردش به منطقه ای که در آن نشده و وجود دارد شما آن را دارند.”

این کشور چهارمین شهر بود که نه تنها دست به گریبان با تصمیم گیری در مورد آنچه به انجام در مورد هزاران نفر از وقایع بزرگ و کوچک نمادین به جوامع خود و در زمان بزرگ اقتصادی رانندگان است. در سیاتل آن محبوب فوتبال تیم Sounders, بازی های برگزار شده قبل از اینکه جمعیت از 33,000 طرفداران با وجود توصیه های مقامات بهداشتی است که مراسم بزرگ بود لغو ProPublica و سیاتل تایمز گزارش داد.

در هفته های آینده و ماه متحده و شهرستانها در سراسر کشور را به تصمیم می گیرید که اجازه می دهد تا اجتماعات بزرگ دوباره و ممکن است روبرو می شوند بسیار در تلاش است که سیاتل و هوستون رهبران مواجه اند: حفاظت از مردم در حالی که اشتعال رشد اقتصادی ارائه شفافیت در حالی که ایجاد ترس است.

بازار مال فروشان سازمان بریس برای بدترین: لغو

در اینجا backstory چگونه رهبران محلی سعی در بیهوده به کشش بازار مال فروشان امضا تگزاس رویداد برگزار تقریبا هر سال از سال 1932 — به استثنای سال 1937 به دلیل آتش.

بازار مال فروشان سازمان و شهرستان در بخش بهداشت و درمان به حال مقامات دنبال گسترش coronavirus از ژانویه و بیشتر از نزدیک به عنوان روز افتتاحیه نزدیک دانستن این امر تاثیر تلاش های 35,000 داوطلبان 135 کارکنان تمام وقت و میلیون ها دلار آموزشی کمک های مالی و کمک هزینه تحصیلی داده شده به شرکت کنندگان است.

در به روز رسانی هفتگی به شهردار در فوریه. 27, Persse نوشت: در مورد جامعه گسترش در کالیفرنیا و واشنگتن است. “به عنوان پیش بینی استراتژی ایالات متحده آمریکا ‘مهار’ به نظر می رسد برای شروع به شکست است. ما باید انتظار به جامعه گسترش در تگزاس به زودی.”

لارکین و بازار مال فروشان رهبری اجرایی شد جلسه روزانه. آنها با دقت به تماشای گسترش نظارت بر مورد مشکوک به, بحث در مورد تاخیر در گرفتن محلی نتایج آزمون فقط تخت از امید آنها می تواند نگه داشتن بازار مال فروشان برای باز کردن و در عین حال یکی دیگر از روز.

“ما به تماشای آنچه اتفاق می افتد در دیگر نقاط جهان و ما می دانستیم که آن اتفاق می افتد در اینجا” گفت: لارکین.

علائم هشدار دهنده در همه جا

سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرده بود این رمان coronavirus بهداشت عمومی اورژانس تا پایان ماه ژانویه است.

مقامات فدرال هشدار داد که این امر به احتمال زیاد در ایالات متحده است. “این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما نه بیشتر از یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: Feb. 25.

بازار مال فروشان برگزار شد گرفتن تماس های متعدد از مردم نگران این رویداد در حال وقوع و درخواست آنچه که آنها انجام می دهند برای جلوگیری از شیوع. لیزا Gagnon این بازار مال فروشان اجرایی, مدیر, بازاریابی, خواسته این شهرستان برای کمک به. “با بازار مال فروشان شروع روز سه شنبه ما خوش آمدید هر گونه بازخورد و مشاوره یا همکاری,” او نوشت: در تاریخ 1 مارس.

بازار مال فروشان تقریبا دو برابر تعدادی از ضد عفونی کننده دست و ایستگاه های ارسال شده نشانه های سراسر زمینه یادآوری مردم به درستی دست خود را بشویید. آنها اضافه نکات بهداشت ورق در وب سایت خود را با CDC دستورالعمل ها و توصیه می شود افرادی که احساس بیمار در خانه بمانند.

“این یک وضعیت دشوار” Persse نوشت: در یک ایمیل به Gagnon. “وجود دارد هیچ موارد در جنوب شرقی تگزاس به عنوان رتبهدهی نشده است. بسیاری انتظار دارند که وجود خواهد داشت و ما فقط نمی دانم زمانی که و یا چه کسی است.”

اما او هشدار داد وجود خواهد “ناچار بود این انتقاد که این تجمعات باید بسته شده است/لغو” اگر بعد از آن یک مورد از یک فرد که با حضور یکی از آنها است.

“در عین حال امروز ما هیچ دلیلی برای انجام این کار به غیر از به تحریک و حتی بیشتر غیر ضروری ترس” Persse اضافه شده است. “ما نیاز به پیش بینی و به مردم بهترین راهنمایی ما می توانید در یک محیط که در آن [ما] لزوما باید همه حقایق. از امروز وجود دارد هیچ دلیلی برای رفتن به بازار مال فروشان. من برای یکی هستم بسیار به دنبال به جلو به دیدن ویلی نلسون هرگز او را دیده اند! آرزو می کنم من تا به حال بهتر است اخبار را به اشتراک بگذارید.”

مورد شمارش آغاز می شود

شرکت کنندگان در هوستون بازار مال فروشان در 6 مارس. (علامت فلیکس / خبرگزاری گتی ایماژ)

در ایمیل خود به Persse این هوستون سلامت مدیر چندلر گفت: او محاسبه می شود که حداقل 10 نفر در منطقه هوستون می تواند قرارداد این ویروس و در یک فضای بسته مانند بازار مال فروشان امکان وجود ویروس “دخالت نکند.”

در مارس 3, روز بازار مال فروشان باز وجود دارد بیش از 90,000 موارد تایید شده در سطح جهان و حدود 70 در ایالات متحده است. مکان هایی مانند واشنگتن و نیویورک بودند تبدیل شدن به نقاط داغ.

پس از آن وجود دارد اولین محلی مورد.

در مارس 4, یک مرد در 70s زندگی می کند که در کشور همسایه Fort Bend County شد دولت برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد پس از بازگشت از یک رودخانه کروز در مصر است.

به عنوان بازار مال فروشان رفت و در بیشتر ایمیل از ترکیبات خواسته شهردار به در نظر گرفتن بسته شدن آن است.

“هیچ مورد تأیید امروز معنا نیست که وجود ندارد هر صورت در هوستون به عنوان بسیاری از بیماران ندارد اما علائم می تواند گسترش بیماری” یک مارس 4 ایمیل گفت.

دو روز بعد شش وجود دارد بیشتر موارد.

همه مربوط به همان رودخانه نیل کروز — نه شواهد از جامعه در حال گسترش است.

نزدیک به 500 ، 000 نفر در حال حاضر با حضور کباب طبخ و بازار مال فروشان.

“هر روز مثل نگه داشتن نفس خود را” لارکین گفت.

با هر منفی آزمون های بازار مال فروشان می کردند برای یک روز دیگر.

اما تهدید ویروس نگه داشته شدن نزدیک تر است.

“واقعیت این است که وجود دارد مردم گفت: از جمله مقامات بهداشت عمومی شما را مجبور به انصراف از حوادث و یا نزدیک مدارس تا شما را به جامعه انتقال اما ناقص مشاوره” گفت: الن کارلین استادیار در مرکز جهانی علوم بهداشت و امنیتی در دانشگاه جورج تاون. “از دیدگاه سلامت آن را بسیار مخاطره آمیز است.”

در سراسر کشور از روز شنبه وجود دارد نزدیک 19,000 موارد COVID-19 گزارش با 4,600 در شهرستان هریس — بیش از دو بار به عنوان بسیاری به عنوان آینده شهرستان است. با توجه به کم تست نرخ UT Austin محققان فرض کنیم که یک در 10 مورد تست شده است و گزارش شده است.

در مارس 6, Austin شهردار استیو آدلر لغو South by Southwest سالانه هنر و فن آوری جشنواره برنامه ریزی شده برای ماه مارس 13-22 که تساوی صدها نفر از هزاران نفر از بازدید کنندگان از بیش از 100 کشور جهان است.

فشار به تعطیل بازار مال فروشان شدت یافته اما بازار مال فروشان و رهبران دولت اصرار داشت سوار کاری متفاوت بود.

“این کاری است که عمدتا یک رویداد محلی با 73% 2019 بازار مال فروشان بازدید کنندگان ساکن در منطقه هوستون بیشتر و 94 درصد در تگزاس و 99 درصد در آمریکا” بازار مال فروشان سازمان گفت. “در مقابل 26 درصد از 2019 SXSW شرکت کنندگان بین المللی شد.”

Persse باقی مانده اعتماد به نفس است که آنها متوقف شده بود گسترش coronavirus از مصر و کروز در زمان. هنوز در مارس 7, دفتر او شروع به تهیه پیش نویس اخبار و پیام های کلیدی در این صورت جامعه گسترش یافته است.

موارد اضافه کردن و تشدید فشار بر بازار مال فروشان

بیشتر COVID-19 موارد عمومی شد. هنگامی که یک زن نیویورک که با حضور در بازار مال فروشان در مارس 8 آزمایش مثبت هوستون وزارت بهداشت گفت: “او نه علامتی در بازار مال فروشان بازدید است و کم خطر به شرکت کنندگان.”

اما در حال حاضر وجود داشته است گزارش ها از چین و اروپا از بیمارانی که آزمایش مثبت با وجود داشتن هیچ نشانه و یا بسیار خفیف هستند و اپیدیولوژی شد و هشدار داد که این بیماران می تواند دیگران را آلوده قبل از اینکه آنها متوجه شدم آنها بیمار با COVID-19. این ویروس دارای دوره کمون تا 14 روز.

در مارس 9, منطقه هوستون به حال 12 مورد تأیید همه هنوز به کروز.

یک مورد دیگر آمد روز بعد.

یک زن جوان تست مثبت است. او تا به حال شده است, تحصیل در خارج از کشور و پرواز برگشت به هوستون از ایتالیا احساس بد.

برخی از 786,000 مردم در حال حاضر با حضور در بازار مال فروشان.

پس از آن تماس بگیرید.

بازار مال فروشان باید تعطیل

“ما یک بیمار که در یک جامعه به دست آورد در صورتی که در بیمارستان بستری شد,” Persse گفت لارکین.

آن را حدود 9:30 p. m. در مارس 10. K-pop boy band NCT 127 بازی در NRG ورزشگاه.

“رفو” لارکین به یاد می آورد پاسخ “آن ‘wow’ نوع از لحظه ای.”

که همه او نیاز به دانستن.

پس از آن بیش از 850,000 حضور داشتند بازار مال فروشان. اضافی میلیون شرکت کنندگان انتظار می رود بیش از 12 روز است.

او در تلفن با بازار مال فروشان جمهور Joel کولی.

ساعت قبل از اینکه این شهر برگزار شد یک کنفرانس مطبوعاتی برای اعلام لغو لارکین و کولی جمع کارکنان به توضیح دهد که چرا یک مورد تا به حال همه چیز را تغییر داد.

“هنگامی که وجود دارد یک جامعه بیمار به دست آورد که در آن شما نمی دانید که در آن آنها آن را کردم از آن بدان معنی است که آنها آن را کردم از کسی که در خارج وجود دارد که نمی دانند آن را داشته باشد و آنها فقط در خارج وجود دارد برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی, رفتن به مدرسه, پمپاژ گاز” لارکین گفت.

در مارس 11, مقامات لغو هوستون بازار مال فروشان. (2C2K عکاسی از طریق فلیکر)

معلمان فروشندگان و پدر و مادر — برخی از گريه — نام شهرستان به تمنایی که بازار مال فروشان باز بماند. آنها نمی تواند تحمل فکر دانش آموزان را قادر به خود را نشان می دهد حیوانات و اقتصادی از دست دادن.

در بازار مال فروشان در آخرین روز بیش از 2000 جوانان از سراسر کشور بود را در بررسی خود را به نمایش می بره و بز. اضافی 2,600 تخلیه خود, تلیسه برای آنچه که قرار بود چند روز رویداد.

همه رو در به صورت رایگان.

سپس توسط 4 بعد از ظهر همه آنها تا به حال به خارج از محل.

بر اساس هنگامی که افسر پلیس شروع به نشان دادن علائم Persse گفت که او مطمئن است این افسر که در 40s خود را گرفتار این ویروس در بازار مال فروشان. قبل از طبخ کباب کردن او مشغول به کار بود امنیتی در نزدیکی یک سایت ساخت و ساز Persse گفت که نیست و شامل بسیاری از انسان-به-انسان تماس بگیرید.

“که به معنی کسی دیگری آن را آورده و اگر آنها آلوده او چگونه بسیاری از مردم در بازار مال فروشان آنها آلوده؟” “که همیشه با من بوده است و همین دلیل است که ما بلافاصله پس از نقل مکان به تعطیل بازار مال فروشان.”

در اعلام لغو در تالار شهر در مارس 11, ترنر گفت که او تا به حال هیچ تاسف اجازه می دهد که بازار مال فروشان برای رفتن بر روی. “ما در حال پایگاه تصمیم گیری مبتنی بر علم و توصیه های پزشکی و حقایق است که ارائه شده است.”

ترنر پاسخ نمی دهند به مصاحبه درخواست. او سخنران با اشاره ProPublica و تریبون برای ماه مارس در کنفرانس مطبوعاتی.

صندلی Quarterbacking

در حالی که مردم در خط خود را از کار دانست و آن را نه یک سوال از “اگر” اما “زمانی که” Persse گفت: “از نقطه نظر رهبران جامعه تعطیل rodeos و فرودگاه و انجام همه آن چیزها قبل از اینکه شما مدارک و شواهد از گسترش که فقط کاملا متضاد با منطق به آنها.”

اما Persse گفت که او خوشحال است که انتخاب رهبران در پاسخ هنگامی که شواهد روشنی از جامعه گسترش یافته است.

“برای برخی از زمان و به خصوص در این آخر هفته آن بسیار آشکار است که ما با آن مواجه شد محدودیت در تست ما قابلیت” هیدلگو گفت: در کنفرانس مطبوعاتی در مارس 11. “در طول چند روز آن را روشن است که ممکن است ما را در یک حس یک undercount.”

یک ماه پس از مقامات لغو rodeo, NRG, پارک تبدیل شده به شهرستان هریس غیر پزشکی جمع سرپناه برای مراقبت از COVID-19 بيمار اگر بیمارستان ها بیش از ظرفیت های خود را. (David J. فیلیپ/عکس از آسوشیتدپرس)

اگر چه Wilke UT Austin زیست شناس حمایت برای لغو اجتماعات بزرگ در اوایل او گفت: او همچنین می داند مشکل از این تصمیم گیری ها.

“فکر می کنم از زلزله در آن اتفاق می افتد هر کس می تواند آن را ببینید می توانید به مقابله با آن. با یک بیماری همه گیر شما باید به تصمیم گیری زمانی که آن را احساس می کند خیلی زود” او گفت:.

در هیچ نقطه ای انجام کاری سازمان احساس آنها انجام کاری فوق العاده خطرناک, کولی گفت: در طول مصاحبه.

“شما می توانید حقیقت را به مرگ و می گویند ما باید زودتر بسته” او گفت:. “ما احساس ما این بحث با کارشناسان پایگاه بودند نظرات خود را در علوم و حقایق و ما هنوز انجام رویدادهای ما بودن بیش از حد هوشیار در مورد بهداشت است.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>