از حد! مایلی سایرس, Ariana Grande, ستاره بیشتر با مواد غذایی آلرژی

ستاره ها واقعا درست مثل ما! آلرژی غذایی تاثیر حدود 32 میلیون آمریکایی از جمله چندین چهره های مشهور که به جلوگیری از برخی از خوشمزه می خورد از جمله ماهی ، کره بادام زمینی ،

آریانا گراندبرای مثال تا به حال کاملا مواد غذایی-ترساندن در مارس 2019 که جای تعجب و واکنش آلرژیک شدید به گوجه فرنگی او را مجبور به لغو دو کنسرت فلوریدا. “ما کشف … که … من تا به حال تاسف واکنش آلرژیک به گوجه فرنگی و گلو من تقریبا بسته” این خواننده توضیح داد: از طریق Instagram در آن زمان است. گراند که یک گیاهخوار است و همچنین بنا به گزارش نسبت به موز و صدف و گربه ها و برخی از داروها.

“خدا زن است” خواننده نظیر, مایلی سایرسیکی دیگر از مشخصات بالا مبتلا به آلرژی. این هانا مونتانا آلوم باز کرد تا در مورد محدودیت های غذایی در سال 2012 پس از او ناودان برای بودن بیش از حد لاغر. کوروش سرزنش او بلند و باریک قاب در “گلوتن و لاکتوز آلرژی” با توجه به صدای جیر جیر در میان نقد.

با توجه به اینکه آلرژی غذایی هستند بسیار شایع در کودکان, این هیچ جای تعجب است که یک تعداد انگشت شماری از افراد مشهور, فرزندان نیز نسبت به برخی اقلام خوراکی. کایلی Jenner با عجله دخترش, Stormi وبستربه اتاق اورژانس در ژوئن 2019 که پس از 16 سال تا به حال یک واکنش آلرژیک. هر چند Jenner نمی آشکار دقیقا چه دختر او نسبت به واکنش شد و تصور می شود ناشی از چیزی است که او می خوردند.

در پایین حرکت برای دیدن سایر چهره های مشهور با آلرژی غذایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>