Ocasio-کورتز رقیب ترک شغل خود به عنوان CNBC لنگر به خدمت در هیئت مدیره شرکت که سود حاصل از مرگ

قبل از میشل Caruso-Cabrera راه اندازی یک محافظه کار اصلی چالش در برابر دموکرات در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز در نیویورک او در هیئت مدیره GWG Holdings حل و فصل زندگی شرکت است که باعث می شود پول بیمه نامه های عمر خریداری شده در درجه اول از سالمندان, علاج ناپذیری بیمار و کسانی که قادر به پرداخت هزینه آن کمتر از ارزش اسمی تبدیل سود هنگامی که ذینفع می میرد.

در سپتامبر 2018, Caruso-Cabrera چپ او تمام وقت و موقعیت به عنوان یک لنگر در CNBC به عضویت هیئت مدیره در Beneficient گروه Dallas-بر اساس شرکت است که آشنایی پول به ultrawealthy آمریکایی است که به آن نیاز دارید را سریع تبدیل nonliquid دارایی به پول نقد. Beneficient تامین می شود GWG Holdings, مینیاپولیس مبتنی بر بیمه عمر و سرمایه گذار است که ریخت و نزدیک به 1 میلیارد دلار به این شرکت در یک سال 2018 معامله.

در ماه آوریل گذشته GWG منابع اعلام کرد که آن را در حال گسترش همکاری خود را با رحمان جایگزین بسیاری از هیئت مدیره خود را با Beneficient فعلی هیئت مدیره. یک ثانیه تشکیل پرونده نشان می دهد که کاروسو-Cabrera پیوست GWG مدیره که در همان روز. چند ماه بعد او اهدا شد 8,169 واحد سهام محدود از GWG منابع با توجه به براده.

کاروسو-Cabrera توضیح داد که تصمیم او برای پیوستن به GWG مدیره در وداع با بخش CNBC. “ما صحبت های زیادی در مورد حاکمیت شرکتی در CNBC; ما آن را انتقاد بسیاری, راست?” او گفت:. “و من فکر کردم شما می دانید گام بعدی باید و شاید بود حاکمیت شرکتی چون تخته نیاز به کمک.”

در فوریه 21, Caruso-Cabrera استعفا از هیئت مدیره خود را از موقعیت خود برای انتخابات کنگره با توجه به براده SEC. او كه خودش را به عنوان یک نسیم نرم افزار-کسب و کار دموکرات در مسابقه متهم Ocasio-کورتز بودن “از لمس” با ترکیبات و نه در واقع در حال کار کلاس. کاروسو-Cabrera که زندگی در بالا-قیمت آپارتمان در مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی هتل و برج در منهتن در سال گفت: کسب و کار خودی که Ocasio-کورتز “نمی دانم آنچه در آن طول می کشد برای قرار دادن غذا بر روی میز و برای قرار دادن یک سقف بالای سر از یک خانواده است.” Ocasio-کورتز در واقع زمان در چندین شغل پس از فارغ التحصیلی کالج برای کمک به خانواده اش پایان می رسد دیدار, کار 18 ساعت در روز به مکمل مادرش درآمد به عنوان یک housecleaner و راننده اتوبوس به عنوان دانشجوی سال اول مجلس توصیف کرده است.

کاروسو-Cabrera کمپین به سرعت برداشت تا حمایت در میان منافع شرکت های بزرگ دریافت اولیه کمک های مالی از ده ها تن از برجسته خصوصی-حقوق صاحبان سهام و مدیران و بانکداران سرمایه گذاری به عنوان رهگیری که قبلا گزارش شده. قابل توجه پیشنهاد او این است که حمایت توسط آمریکا اتاق بازرگانی قدرتمند محافظه کار گروه لابی گری است که ریخت و میلیون ها نفر به انتخاب جمهوری خواهان. (Caruso-Cabrera بود خودش جمهوری خواه تا چند سال پیش است.)

کاروسو-Cabrera شد ساخت ظاهر عمومی به نمایندگی از Beneficient به تازگی به عنوان این سال است. در ماه ژانویه او به نظر می رسد در CNBC جایی که او باقی مانده یک مشارکت کننده بعد از ترک کارکنان خود را به عنوان یک Beneficient عضو هیئت مدیره بحث Goldman Sachs Group Inc.’s تعهد به افزایش تنوع در شرکت تخته در “Squawk Box.”

شهرک های زندگی, همچنین شناخته شده به عنوان “viatical شهرک” رشد در سال 1980 در اوج این بیماری همه گیر ایدز. نیویورک تایمز در توصیف این صنعت تو رفتگی در دیوار در سال 2017 , مقاله مانند:

اگر زندگی حل و فصل شرکت را دوست دارد شانس خود را از تبدیل سود آن را برای خرید سیاست پرداخت بیش از سیاست را ارزش نقدی — مبلغ دریافت شده اگر سیاست لغو شد — اما کمتر از ارزش اسمی یا مرگ بهره مند شوند. شرکت بدست می آورد سیاست و ادامه پرداخت حق بیمه. سپس این شرکت (و یا یک سرمایه گذار بزرگ که اقدام به خرید بسته نرم افزاری از سیاست) جمع آوری زمانی که فروشنده می میرد. این چیزی شبیه به یک وام مسکن معکوس اما در زندگی خود را به جای خانه خود را.

GWG منابع که دارای مجموعه ای از بیش از 2 میلیارد دلار وارد زندگی حل و فصل کسب و کار در سال 2006. این شرکت گزارش داد در یک 2019 SEC پر کردن است که آن را همچنان به برگزاری یک نمونه از سیاست های بیمه عمر, اما دیگر نمی خواهد خرید اضافی سیاست. شرکت تابعه GWG زندگی نیویورک تایمز گفت که “با این نسخهها کار پرستاری در خانه و زندگی کمک زنجیر برای رسیدن به مردم فکر دلهره آور هزینه های مراقبت دراز مدت.” حل و فصل زندگی شرکت های ارائه پرداخت بزرگتر به مردم از آنها انتظار می رود به زودی خواهد مرد — هر چه زودتر آنها می میرند سریعتر پرداخت. (GWG اشاره است به سود حاصل از سیاست دارنده مرگ و میر به عنوان “سیاست تحقق” و نمونه کارها “ادویه.”)

برای افزایش آن سود GWG منابع استفاده کرده است نمونه های بیولوژیکی برای رسیدن به دقیق تر و امید به زندگی تخمین می زند. “GWG ارسال شده است از گونه-swabbing کیت را به تصرف بزاق به آینده نگر سیاست فروشندگان پس از مه” یک سال 2017 مقاله فوربس گفت. زندگی Epigenetics است که متعلق به GWG منابع است که “کار به تجاری اپی ژنتیک تکنولوژی برای بیمه عمر و صنایع مرتبط” با توجه به وب سایت این شرکت. در 2018, GWG جمع آوری DNA از مینیاپولیس ساکنان پرداخت 100 دلار برای خون و ادرار و بزاق نمونه به گسترش تحقیقات در زمینه امید به زندگی. استار تریبیون گزارش داد در آن زمان که علمی تست شرکای آن متعلق به زندگی Epigenetics, در پی 1,000 شرکت کنندگان در آن مجموعه ای از اطلاعات ژنتیکی. یک سخنگوی شرکت گفت: رهگیری که شرکت تابعه از GWG بود که درگیر در تحقیقات اپی ژنتیک بود چرخید سال گذشته است و عامل به عنوان یک شرکت مستقل.

این شرکت همچنین تایید 2018 لایحه که اجازه داده اند از سالمندان بدون در نظر گرفتن وضعیت سلامت خود را به فروش بیمه نامه های عمر و کنار درآمد حاصل از مالیات حساب برای پرداخت برخی از هزینه های مراقبت های بهداشتی از جمله مراقبت طولانی مدت. در قبل ازss انتشار, GWG که ایستاده بود به بهره مندی از incentivizing سالمندان خود را به فروش بیمه نامه های عمر پیشنهاد کرد که با نگه داشتن سالمندان را خاموش پزشکی برای دراز مدت مراقبت از این لایحه به طور بالقوه “ذخیره مالیات دهندگان تا آنجا که $2 میلیارد دلار بیش از نه سال.” این لایحه floundered در خانه با تنها دو حامیان مالی.

در مورد خواسته Caruso-Cabrera درگیری با GWG و اینکه آیا او پشتیبانی می کند که لایحه کمپین سخنگوی کتی Delgado گفت: “میشل افتخار یکی از اولین سکس برای خدمت در هیئت مدیره یک شرکت خدمات مالی. زمانی که نمایندگان کنگره میشل کار خواهد کرد با تمام کنگره همکاران به نوشتن و تصویب لوایح برای اطمینان از سالمندان در حال فراموش نکرده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de