O. t. Genasis حضور ملکه سابق حق را از دوش کودک تایید او را پدر

O. t. Genasis شد مهمان خود را دوست دختر سابق, Malika حق‘s حمام نوزاد در روز شنبه, فوریه 8 و تایید کرد که او خوش شانس پدر-به-بود.

حق, 36, جشن حمام نوزاد خود را در یک خرس عروسکی با مضمون پارتی با حضور او بگیرید و یاد دهید Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian, Kylie Jenner و Kris Jenner. 32 ساله رپ نیز در ظاهر در این رویداد عجیب که در آن او مطرح شده برای یک عکس با سابق خود.

آسمان بالا ستاره به Genasis نام واقعی Odis Flores, ویژه, فریاد در یک heartwarming سخنرانی بعدها در حزب.

“آیا شما مرا ناهار و یا به نام من یا پیامک من,” او گفت:. “من فوق العاده خدا را شکر به Odis فلورس برای پسر کوچک من.”

O.T. Genasis Attends Ex Malika Haqq's Baby Shower, Confirms He's the Father
Malika حق و o. t. Genasis حسن نیت ارائه میدهد از ملکه حق/Instagram

Genasis علنا صحبت کرد و برای اولین بار در مورد حق بارداری در یک Instagram پست بعد از آن روز.

“پسر من در روز راه … من یک نام کودک در حال حاضر … برو!!!” این “CoCo” رپر زیر نویس یک عکس از خودش را در دوش کودک ایستاده در کنار عبارت “ملکه است که با داشتن یک کودک.”

حق اعلام بارداری در ماه سپتامبر سال 2019 از طریق Instagram ارسال یک عکس از خودش نگه داشتن او مثبت Clearblue تست حاملگی.

“من گوش دادن به قلب من و من تصمیم گرفتم که بقیه زندگی من خواهد بود که بهترین زندگی من” از Keeping Up With the Kardashians استار نوشت: در آن زمان. “من باردار هستم! من نمی دانم وقتی که من فقط می دانستم که یک روز. خدا گفت: نوبت من است و من نمی تواند بیشتر سپاسگزار برای روح رشد می کند که در درون من. من مال تو و تو مال من.”

ما هفتگی اخبار شکست بعد از آن ماه که Genasis بود پدر فرزند خود است. یک ماه پس از حق اعلام بارداری اواز یا موسیقی دو نفری بودند منقوط شدن ناخن و مانیکور و پدیکور با هم در اکتبر 2019.

سابق زن و شوهر مورخ و برای دو سال قبل از حق خود را اعلام کرد تقسیم در ژوئن 2019. “تنها” او زیر نویس a sexy selfie از طریق Instagram در آن زمان است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>