NYPD فرهنگ معافیت از مجازات می بیند یک افسر بارها و بارها متهم فیزیکی و سوء استفاده جنسی افزایش از طریق صفوف

در اواخر ژانویه صبح در 2015 Carletto آلن نشسته بود در یک ماشین پارک شده در مقابل خانه اش در برانکس که دو مرد زد تا به ماشین اسلحه کشیده شده است.

آلن فکر او دزدیدند با توجه به فدرال حقوق مدنی دعوی او واصل در سال 2016. او سعی کرد به قفل درب, اما یکی از مردان پشت سر هم و برداشت او انداخت و او را بر روی زمین شروع به پریدن کرد در بالا از او. یک مرد دوم گفت: آلن که آنها می خواهم به دنبال او دار او را در چهره و همچنین شروع به پریدن کرد بر روی پشت خود را. “من هیچ پول نمی شوت آلن به یاد آورد و گفت: درست قبل از یک ماشین پلیس آژیر کشیده. یکی از مردان در بالا از او فریاد زد: “او را به مقاومت در برابر!” و سه افسران شروع به پریدن کرد در بالا از او. او به خانه رفت و آن شب با یک دست.

“من احساس کسی مشت در نیم تنه بالایی و چهره” آلن ادعا در طرح دعوی در دادگاه. او اضافه کرد که او سعی کرد به فریاد زدن برای کمک بود اما به سرعت در حال از دست دادن هوشیاری. “من احساس یک ضربه به پشت سر من و رفت.”

از ماموران لباس شخصی که آلن گفت: او شروع به پریدن کرد — افسر پلیس Jozsef A. Tass و ارمیا ویلیامز ویژه پلیسی با 47 حوزه در برانکس را شناسایی خود را متعلق به اداره پلیس نیویورک با توجه به طرح دعوی در دادگاه که اخراج شد در سال گذشته پس از یک هیئت منصفه در بر داشت که آلن که آیا وکیل می تواند ثابت کند که ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد. با توجه به گزارش درخواست تجدید نظر ویلیامز شهادت دادند که او را دنبال آلن چرا که او را دیدم به او سیگار کشیدن “سیگار ماری جوانا” و این که او در بر داشت یک تفنگ در آلن, ادعای آلن مجرم را در دادگاه های ایالتی و بعد از آن مورد اختلاف در دادگاه فدرال. آلن بود و بعد در یک بسیار بحث برانگیز توده رفت و برگشت و ویلیامز علیه او شهادت در دادگاه.

در پی پایدار تظاهرات علیه خشونت پلیس در هفته های اخیر NYPD اعلام کرد که به ویژه خشونت لباس شخصی واحد شده است منحل شد. این یکی از یک سری از اصلاحات وعده داده شده توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, که همچنین ایده های شناور مانند تغییر اولویت های پلیس جابجایی بودجه و بالا بردن سرعت انضباطی روش در مواردی که ماموران علت “آسیب قابل توجهی به یک غیر نظامی.”

“شما لازم نیست به اعتراض شما برنده” کومو گفت: Black Lives Matter معترضان در ژوئن 14. “شما انجام هدف خود را. جامعه می گوید که شما حق پلیس نیاز به اصلاحات سیستمیک.”

فعالان با احتیاط آن است که اصلاحات وعده داده شده را به آدرس NYPD فرهنگ مصونیت از مجازات. افسران از لباس شخصی واحد برای مثال صرفا خورند به مشاغل دیگر یک حرکت یک فعال اخیرا شرح داده شده به رهگیری به عنوان یک “بازی پوسته.” در روز سه شنبه نیویورک شورای شهر تصویب بودجه است که شامل تغییر از 1 میلیارد دلار دور از NYPD یک حرکت معترضان و مترقی قانونگذاران می گویند که تغییر لوازم آرایشی و بهداشتی است که انجام خواهد شد کمی به تغییر ماهیت پلیس.

“اصلاحات پخته شده توسط شهردار و فرماندار نمی خواهید برای حل این مشکل گفت: Alex S., حیاتی, یک استاد جامعه شناسی و هماهنگ کننده پلیس و عدالت اجتماعی پروژه در کالج بروکلین. “هر دو بیل د Blasio و اندرو کومو که cozied تا به پلیس و تادیبی اتحادیه های کارگری در سراسر کشور. در ضمن de Blasio است احترام نسبت به آنها. … او می تواند به منظور کمیسر به تمیز کردن خانه. به آتش افسران خاص. او فقط آن را ندارند.”

NYPD خطر مدیریت اداره که قرار است برای شناسایی مشکل افسران به پایان می رسد تا حفاظت از بد, پلیس, گفت, حیاتی, است که نویسنده از “پایان Policing.” “این کنترل آسیب. و وجود دارد به خوبی مورد مستند از افسران که به طور جدی خارج از کنترل است. شلیک کسانی که افسران سازگار با پال خواستار قطع بودجه دولت جنبش است. که گفت: نه ما نیاز به هیچ افسران; که گفت کمتر از افسران و بیایید شروع با بدترین هستند.”

بر اساس یک تاریخ رسمی رسیدگی به شکایات و دعاوی نامگذاری او ویلیامز ممکن است یک مثال که در آن برای شروع. بیش از این دوره از ویلیامز 18 سال کار حرفه ای با NYPD, 60 شکایات مربوط به 21 مستقر بودند و تسلیم در برابر او را با پولیس شکایت بررسی هیئت مدیره یک سازمان مستقل است که به بررسی NYPD سوء شکایات با توجه به سوابق به دست آمده از طریق یک درخواست سوابق زیر اخیر لغو 50-یک قانون بحث برانگیز است که محافظت ماموران سوء سوابق از نمایش عمومی. برای مقایسه 41 درصد از زمان NYPD خدمات اعضای هرگز شکایتی تسلیم در برابر آنها با توجه به CCRB را 2018 گزارش سالانه. بیست و یک درصد تا به حال تنها یک شکایت 3 درصد تا به حال پنج در حالی که 9 درصد بیشتر از شش.

بین سال های 2008 تا 2018 وجود دارد 11 دعاوی که به نام ویلیامز (معمولا از جمله دیگر افسران) وی از سوی مامورین پلیس سوء مانند نیروی بیش از حد و بازداشت غیر قانونی با توجه به CAPstat یک پروژه است که آهنگ NYPD سوء ادعا می کند. ویلیامز متهم شده است چهار بار از anally نافذ شک با توجه به CCRB شکایات بررسی رهگیری و همچنین طرح دعوی در دادگاه فدرال گزارش تجدید نظر شود. در یک سال 2017 محاکمه آلن وکلای خواسته ویلیامز در صورتی که انجام به دست آورده بود او نام مستعار “نوجوانی مقعد” در محله. ویلیامز اعتراف کرد که مردم او را “ایتالیایی” اما اختلاف نام مورد ریشه های درخواست تجدید نظر در گزارش با استناد به پرونده های دادگاه. به تازگی به عنوان آخرین سال او متهم شده بود در یک CCRB شکایت از با استفاده از یک سبد در دستگیری; که عمل شده است تحت موشکافی شدید در نیویورک پس از سال 2014 قتل اریک گارنر و در عین حال آن را تا نه ماه گذشته که Cuomo, امضا لایحه ممنوعیت آن.

Chokehold شکایت خواهم 31 60 اتهامات علیه ویلیامز یافت شد توسط CCRB به “بی اساس” است که بدان معنی است که هیئت مدیره آیا شواهد کافی برای رسیدن به یک نتیجه قطعی در هر صورت با توجه به CCRB سایت. تنها دو اتهامات ناشی از همان شکایت در ضمن یافت شد “بی اساس” به معنی CCRB تا به حال شواهد کافی برای آنها بی اساس است. ویلیامز بود تبرئه از سه شکایت در حالی که پنج به ترتيب اثبات, از جمله یکی مربوط به یک نوار جستجو. در 18 از شکایت شاکی و یا قربانی ذکر شده به عنوان “uncooperative” که بدان معنی است که پس از تشکیل پرونده اولیه ، CCRB از دست رفته تماس با شاکی یا مدعی نمی خواهم به ارائه یک امضا کرد.

برای تقریبا 20 سال ویلیامز و دیگر افسران 47 حوزه متهم شده اند تحمیل سوء استفاده از مردم در برانکس با توجه به سوابق بررسی رهگیری. اما حتی فاحش اقدامات ویلیامز متهم شده است که ممکن است سقوط تحت مبهم “آسیب جدی بدن” استاندارد که د Blasio به عنوان یک هدف برای سرکوب.

اما حتی اگر یک بزرگ اگر — de Blasio و کومو را اصلاحات ترین سوء استفاده از افسران اخراج روشن نیست که چگونه آنها می خواهم تغییر بزرگتر فرهنگ فعال است که این موارد نقض حقوق بشر در وهله اول. در شکایت علیه او به نظر می رسد که ویلیامز عمل هرگز به تنهایی به عنوان افسران دیگر نیز نام برد. همکاران خود و دیگر افسران در صحنه بوده اند متهم به مشارکت در نقض حقوق بشر مانند محدود کردن یک مظنون را تنفس گذاشته در یک 2019 CCRB شکایت که هرگز حل و فصل شد به این دلیل که شاکی نیست همکاری کنند. زمانی که آلن دست شکسته شد در طول سال 2015 دستگیری او نشان داد یک افسر در حوزه خود را بیرون زده و استخوان با توجه به طرح دعوی در دادگاه و در عین حال به جای نظم و انضباط ویلیامز برای موهای وز دستگیری گروه اهدا ویلیامز یک $11,000 افزایش به زودی پس از. از 11 پرونده های حقوقی علیه ویلیامز دو شده اند که علنا حل و فصل هزینه شهر $95,000; نه باقی مانده یا هنوز در انتظار و یا یک “ناشناخته” نتیجه با توجه به CAPstat. با وجود داشتن بسیاری از غیر نظامی شکایت تسلیم در برابر او ویلیامز بوده و پاداش در NYPD: بین سال های 2008 تا 2018 او 13 افزایش می دهد و ترویج می شد از افسر پلیس به کارآگاه پیوستن به لباس شخصی واحد است.

در مورد خواسته ویلیامز رکورد NYPD اشاره نیویورک اخیر درخواست 50-یک. “گروه متعهد به شفافیت و حمایت از اصلاحات به 50 ، پس این قانون لغو شد و فقط در هفته گذشته این گروه دریافت کرده است تعداد قابل توجهی از درخواست ها برای انضباطی پرونده را که ممنوع است از افشای,” NYPD در بیانیه ای گفت. این گروه کاهش یافته است به ویلیامز نظر در دسترس و د Blasio را نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

شکایات و دعاوی علیه ویلیامز ادعا می کنند که او با قرار دادن دست خود را در داخل مردم anuses چهار بار. این رفتار ظاهرا استفاده می شود برای جستجوی کالای قاچاق است که به صراحت ممنوع NYPD که گشت راهنمای بخش در نوار جستجوهای ممنوع حفره بدن جستجوها در همه کلاه توجه داشته باشید مگر اینکه افسر می بیند یک شیء خارجی و به دست آوردن حکم جستجو.

در یک سال 2007 شکایت به CCRB که هیئت مدیره می تواند رسیدن به یک نتیجه گیری در یک شاکی تشریح این حادثه گفت: او احساس “مورد تجاوز قرار گرفته.” در واقع اف بی آی تعریف تجاوز به عنف به عنوان “شریک مهم نیست که چگونه کمی از واژن و یا مقعد با هر بخشی از بدن یا جسم یا شفاهی نفوذ توسط یک ارگان جنسی از فرد دیگری بدون رضایت قربانی است.”

های اخیر از این شکایات فقط رخ داده است در ماه سپتامبر گذشته زمانی که یک برانکس مرد نزدیک شد و توسط ماموران زیرا آنها فکر می کردند او یک کیسه از مواد مخدر با توجه به شکایت با CCRB. با توجه به ویلیامز که ثبت یک گزارش در مورد دستگیری با امور داخلی وجود دارد مبارزه که در طی آن یک افسر عقب رانده شد و مرد دستگیر شد. شاکی ادعا کرد که ویلیامز جستوجو مقعد خود را در آن بازداشت. این CCRB شکایت ذکر است که شاکی خواهر رفت و به ایستگاه خانه برای شکایت از ویلیامز که او گفت: برگزار برادر خود را بر روی زمین با گلو در حالی که یک افسر دیگر تحت فشار وزن خود را در برابر خود بازگشت. او گفت: “چربی سفید پلیس” لمس سینه اش و سپس او را دستگیر و به “تحریک به شورش.” این CCRB نه رسیدن به یک نتیجه گیری در این شکایت به دلیل عدم همکاری.

دایان گلدشتاین بازنشسته گروهبان با نزدیک به 22 سال با ردندو بیچ اداره پلیس در جنوب کالیفرنیا و عضو هیات اجرای قانون اقدام مشارکت گفت که حفره جستجوهای هستند “هرگز” مناسب در این زمینه است. “شما هرگز اجازه داده می شود به انجام یک حفره بدن جستجو برای مواد مخدر در این زمینه” گلدشتاین گفت. “هیچ منطقه خاکستری.”

ویلیامز به همراه دیگر ماموران از 47 حوزه شد در سال 2017 پرونده های مربوط به آزار و اذیت جنسی.

شکایت ناشی از 2015 دستگیری کامرون هانسون دستگیر شد و همراه با دوست دختر خود را پس از یک مبارزه است. هانسون گفت: در یک طرح دعوی در دادگاه است که زمانی که او به رزرو زندان او جستجو کرد و بدون مواد مخدر یا سلاح یافت شد بر او. بعد با توجه به شکایت یک کارآگاه آمد و به همراه او و گفت: “هر کس آن را آن را.” کارآگاه واقعی در تسمه هانسون sweatpants مشابه در داخل شلوار خود را. شوکه توسط کارآگاه رفتار هانسون تکیه به دور است. افسر ناودان او را به صورت روی زمین و پاره پاره کردن شلوار لباس زیر و پیراهن ترک او را کاملا برهنه در حالی که لگد زدن و مشت زدن او با توجه به طرح دعوی در دادگاه. نزدیک به 10 افسران پیوست و ویلیامز و پنج نفر دیگر هستند به نام شکایت.

هانسون دستبند شد. افسران ادعا کرده اند ماری جوانا در او و او به اتهام در اختیار داشتن غیر قانونی ماری جوانا, آزار و اذیت و اقدام به حمله. همه اتهامات شد و در نهایت اخراج شد. هانسون طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر اخراج شد و در دسامبر سال 2018 پس از احزاب رسیده خارج از دادگاه حل و فصل.

دیگر شکایت از ویلیامز او را متهم به فریم یک غیر نظامی و استفاده از نیروی بیش از حد.

برای مثال شاون Wint شکایت ویلیامز و Sgt. اریک Florio برای نقض حقوق مدنی ادعا آنها را متوقف و جستجو Wint و بدون مواد مخدر یا سلاح, به طوری که آنها بازیگران در اطراف و یک سیگار به لب در روی زمین است. آنها ادعا شد که در آن علف های هرز و آن را متعلق به Wint با استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای دستگیری او ز ادعا کرد در یک طرح دعوی در دادگاه. آنها تا به حال اشتباه او را برای یک مرد محله با نام مستعار “شو” که آنها فکر به حال اطلاعات در مورد جرم و جنایت در این منطقه است. هنگامی که ز بود و انگشت نگاری برای بار دوم ماموران متوجه او نیست “شو” و به او گفت که با توجه به طرح دعوی در دادگاه. به مقاله خود را بیش از خطا در آنها متهم Wint با در اختیار داشتن غیرقانونی از ماری جوانا. او تا به حال به نظر می رسد در دادگاه هشت بار قبل از اتهامات عنوان شده کاهش یافته است. ز حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه در حال بررسی است و با متهمان انکار اساسی اتهامات عنوان شده علیه.

در شکایت ناشی از مارس 2019 حادثه یک مرد ادعا کرد که پس از راه رفتن به دور از ویلیامز و شریک زندگی خود را, ویلیامز گفت: “به همین دلیل است که مرد همیشه پیاده روی به دور از ما. دفعه بعد من او را گرفتن من قصد دارم به سلام او بر روی زمین و کارخانه همه چیز من در او.” این CCRB رد این شکایت “بی اساس” به دلیل نداشتن شواهد کافی.

ویلیامز و دیگر افسران متهم به سوء استفاده فیزیکی در برابر نوجوانان در مارس 2007 شکایت نیز یافت می شود “بی اساس.” نوجوانان ادعا شده که آنها به عنوان تلاش برای تماس رهگذران برای کمک به در طول بازداشت یک افسر ناودان یکی از سر خود را به پلیس پنجره ماشین خیلی سخت آن را شکسته شیشه ترک یک جای زخم بر روی صورت خود را.

حتی با د Blasio و کومو به اصلاحات وعده داده شده از, حیاتی است, خوش بینانه, NYPD را نقض خواهد شد پیشتر.

“در طول tenures هر دو de Blasio و کومو را محافظت پلیس از پاسخگویی” ویتال گفت. “در حالی که خود را به حمایت های اخیر برای لغو 50-A هستند قابل ستایش اصلاحات آنها در حال حاضر پیشنهاد بعید است به دندانه عمده در فرهنگ مصونیت از مجازات در NYPD.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>