NYPD افسران در جورج فلوید تظاهرات را تحت پوشش خود نشان اعداد در نقض خود سیاست

نیویورک اداره پلیس افسران پلیس این تظاهرات در شهر نیویورک به طور فزاینده ای با پوشش خود نشان اعداد با نوارهای سیاه, ساختن آن دشوار برای مردم به آنها را شناسایی و آنها را مسئول اعمال خود. ملی وکلا صنفی با ارسال نامه ای به بخش و شهر را از شرکت مشاور و هشدار داد که اگر NYPD نیست پایان دادن به تمرین آن می تواند انتظار یک طرح دعوی در دادگاه.

“روند فرد ماموران به گریز از آنچه که حداقل پاسخگویی وجود دارد به منظور به طور موثر تر و با مصونیت از مجازات بیشتر ، معترضان برای pretextual دلایل غیر قابل قبول است.”

این عمل از پلیس پنهان خود را نشان شماره یک فرم شناسایی است که بسیاری از حوزه های قضایی نیاز به افسران را در دسترس عموم هنگامی که تعامل — گرفته شده در افزایش اهمیت در میان در سراسر کشور تظاهرات قتل جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس. تظاهرات برآورده شده است با یک نمایش قدرت از افسران گاهی اوقات veering به خشونت ترک خطر است که کسانی که بدون قابل شناسایی هستند اقدام با مصونیت از مجازات برای ارتکاب خشونت که موجب تظاهرات در وهله اول.

NYPD است مقررات سختگیرانه در اطراف نمایش نشان اعداد و سابقه سرکوب تظاهرات با خشونت و بدون پاسخگویی.

پوشش نشان شماره ملی وکلا صنفی نامه ادعا میکند: “در خدمت به جلوگیری از آزرده افراد از بودن قادر به شناسایی عاملان سوء رفتار پلیس و یا مربوط شاهدان به همان و شکست NYPD برای جلوگیری از این عمل فراهم می کند یک حس مصونیت از مجازات به اعضای سرویس است که می تواند آنها را نقض تظاهرکنندگان حقوق بدون نتیجه است.”

اندی Izenson رئیس جمهور از نیویورک سیتی فصل ملی وکلا صنفی که امضا این نامه گفت: رهگیری که پوشش نشان اعداد بود به خصوص نگران کننده در طول زمان گسترده در اعتراض به زمانی که مستند خشونت پلیس در حال حاضر یک مشکل است. “روند فرد ماموران به گریز از آنچه که حداقل پاسخگویی وجود دارد به منظور به طور موثر تر و با مصونیت از مجازات بیشتر ، معترضان برای pretextual دلایل غیر قابل قبول است” Izenson گفت. “نه تنها در طول استانداردهای قانونی اما برای آنهایی که اخلاقی نیز هست.”

وجود شواهد کافی که NYPD تحمل عمل. ویدئوها از تظاهرات اخیر و همچنین رهگیری و گزارش از سراسر شهر نیویورک در طول هفته گذشته نشان داده اند ماموران با نشان اعداد پنهان در حالی که ایستاده در مجاورت نزدیک به سفید-shirted سرپرستان. (گروه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

در زمان بن بست در حملات خشونت در گوشه ای از بدفورد و بریتیش راه در Flatbush محله بروکلین در بعد از ظهر شنبه یک افسر Meneses که نشان پوشیده شده بود توسط یک گروه سیاه و سفید توضیح داد. “ما آن را می پوشند زمانی که یکی از ما افتاده است” او گفت:. اما چرا این گروه پوشش خود را نشان شماره? او خواسته شده بود. Meneses شانه ای بالا انداخت. “آن پیر,” او گفت:. “آن سقوط کرد.”

این واقعیت است که این عمل به نظر می رسد نه تنها به فرد عمل خاص پلیس اما اذعان الگوی قابل تحمل در این بخش می تواند شهر — و نه فقط فردی افسران — پاسخگو به طرح دعوی در دادگاه با توجه به ملی وکلا صنفی. “عدم توقف این فعالیت نیز ممکن است به موضوع شهرستان به مسئولیت” Izenson نوشت.

اداره پلیس را گشت راهنمای مجوز پوشیدن سیاه و سفید باند برای دوره های کوتاه مدت پس از یک افسر مرگ اما منع افسران از استفاده از این نوارها به پنهان کردن خود را نشان شماره.

در اواسط ماه آوریل کمیسر پلیس درموت شیا توییتی خود را نشان پیچیده شده در یک گروه سیاه و سفید توضیح داد: “ما پوشیدن این در آرام بزرگداشت ما 27 برادران و خواهران ما از دست داده ایم به #COVID.” اداره پلیس شده است به خصوص سخت و برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس. در حالی که تماس نزدیک این کار مستلزم ممکن است مجبور به انجام با کروناویروس مرگ و میر در میان افسران بسیاری نیز مستند شده امتناع از پوشیدن ماسک.

“آنچه که در رمان است که به نظر می رسد حس جمعی که وجود خواهد داشت هیچ نظم و انضباط برای نقض راهنمای گشت.”

کریس دونن حقوقی مدیر برای نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی گفت: وجود سابقه طولانی پلیس شهر نیویورک پوشش خود را نشان اعداد با هر تعداد از روش. “این یک پدیده جدید” دان گفت. “شده اند وجود دارد متعدد قبل از نمونه هایی از عزاداری گروههای کتمان نشان اعداد است.”

“وجود دارد هیچ سوال شما را دیده ام این در سطح فردی برای همیشه” گفت: رمی سبز یک وکیل کمک کرد که پیش نویس National Lawyers Guild نامه. “آنچه که در رمان است که به نظر می رسد حس جمعی که وجود خواهد داشت هیچ نظم و انضباط برای نقض راهنمای گشت.”

اگر شهر آرزوها برای جلوگیری از تهدید به طرح دعوی در دادگاه Izenson گفت: باید گام های تعیین کننده ای در پایان روز شنبه به طور مستقیم ماموران به پوشش خود را نشان اعداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im