NYPD ناپدید Black Lives Matter معترضان به بازداشت برای روز در یک زمان. قانونگذاران می خواهند برای پایان دادن به این عمل است.

در اوایل ماه ژوئن صدها Black Lives Matter معترضان در حال ورشکستگی برای روز تنگ شهر نیویورک زندان سلول. گیر در برگزاری قلم بدون ماسک و در معرض شرایط خاکی در میان coronavirus همه گیر آنها قادر به رسیدن به عزیزان و یا وکلا. معترضان بودند به طور موثر ناپدید شده به شهر نیویورک بازداشت سیستم.

وکلای مدافع از کمک حقوقی جامعه به دادگاه رفت به تقاضای معترضان آزادی فوری. در یک طرح دعوی در دادگاه علیه اداره پلیس نیویورک وکیل مدافع از کمک حقوقی عمومی سازمان دفاعی ادعا شده که بیش از 400 نفر در شهرستان بازداشتگاه برگزار شده بود برای بیش از 24 ساعت بدون دیدن یک قاضی در نقض قانون دولت و بازداشت شدگان در’ حقوق اساسی.

عمومی مدافعان متهم به اداره پلیس عمدا آهسته-نورد روش های استاندارد برای نگه داشتن معترضان در زندان به عنوان payback برای تظاهرات علیه خشونت پلیس. وکلای این پلیس اظهار داشت که NYPD مواجه با چالش های بی سابقه ای با هر دو یک بیماری همه گیر و گسترده در تظاهرات خشمگین.

در یک خط به تصمیم قاضی James M. برک از دادگاه عالی ایالت در منهتن طرفه با پلیس است. “همه writs محروم هستند” او حکومت می کرد. در انجام این کار برک پذیرفته NYPD منطقی است که شرایط زمین باید ابطال موجود دولت قانون: در سال 1991 Roundtree v. قهوه ای تصمیم به تاسیس 24 ساعته استاندارد از بازداشت برای تفهیم اتهام.

برک تصمیم تنظیم کردن یک طوفان. معترضان flocked به منهتن فولی مربع در نزدیکی ایالتی و فدرال courthouses خواستار آزادی معترضان.

“قانون ندارد غارتگر جز آن ندارد Covid-19 استثنا” گفت: راسل Novack یکی از کمک حقوقی کارکنان وکلای آورده است که کت و شلوار. “این عمدی بود عمدی مجازات برای اعتراض.”

دولت در پایتخت آلبانی مترقی دموکرات از ملکه گفت: لایحه جدید خواهد اطمینان حاصل شود که نیروهای جدید هرگز دوباره ناپدید شد به بازداشت. دولت آمریکا به مردم ایران ، مایکل Gianaris معرفی یک لایحه برای تدوین این Roundtree تصمیم و بهتر پیگیری بازداشت. در حال حاضر با داشتن تحت فشار قرار دادند و این قانون از طریق دو کمیته Gianaris خواهد آورد و صورتحساب خود را قبل از مقننه کامل اتاق بالایی در روز چهارشنبه.

“قانون ندارد غارتگر جز آن ندارد Covid-19 استثنا. این عمدی بود عمدی مجازات برای اعتراض.”

این لایحه ملزم تمام ادارات پلیس در ایالت نیویورک به یکی از دو را بازداشت فردی قبل از یک قاضی در عرض 24 ساعت و یا بلافاصله پس از انتشار آنها را بر اساس درخواست.

این امر همچنین اضافه کردن یک بخش جدید به قوانین حاکم بر جسم در نیویورک روشن است که هر کسی برگزار می شود برای بیش از 24 ساعت قبل از تفهیم اتهام است که به عنوان انتشار مگر اینکه پلیس تولید “روشن و شواهد قانع کننده که چنین تاخیر” موجه است. تحت قانون جدید ادارات پلیس را به فردی توضیح برای هر فرد تاخیر — چیزی NYPD نیست که آیا در ماه گذشته.

“در ایالات متحده ما به خیال خودمان را به عنوان داشتن یک سیستم عدالت است که محافظت از آزادی های مدنی” Gianaris گفت: رهگیری. “یک اصل مهم آن است که نباید زندانی شود بدون اینکه مجرم از جرم و قطعا بدون اینکه متهم به جرم و جنایت.”

یک جزء کلیدی از لایحه Gianaris گفته است که این امر نیروی تمام شهرداری ها در ایالت نیویورک با بیش از یک میلیون نفر تنها در شهر نیویورک خواهد بود واجد شرایط برای ایجاد یک افراد بازداشت رجیستری. رجیستری را در خدمت به عنوان یک پایگاه داده از همه متهمان بازداشت شده و در دسترس خواهد بود تنها به کاربران مجاز از مدافع عمومی سازمان — از جمله کمک های حقوقی جامعه و دیگران مانند مدافعان شبکه است که در عمل در اطراف شهر — قرارداد با شهر به نمایندگی از متهمان جنایی.

رجیستری را از بین بردن خودسرانه قدرت از پلیس به مردم ناپدید می شوند در سیستم او اضافه شده است. “است که بسیار ترسناک گزاره” Gianaris گفت: پلیس اجازه می دهد به نگه داشتن افراد بیش از 24 ساعت بدون دیدن یک قاضی.

NYPD نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در این لایحه است.

این لایحه به طور گسترده ای انتظار می رود به بادبان را از طریق دموکراتیک کنترل سنا قبل از رفتن به مجمع به عنوان به زودی به عنوان این هفته است. معلوم نیست که آیا رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که در ماه ژوئن به نام روز شهرستان وکلای منطقه برای حفظ غارتگران در زندان برای بیش از 24 ساعت به دنبال حق وتو اندازه گیری.

رهگیری رسیده به چندین معترض جاروب در بازداشت دسته جمعی در ماه گذشته. همه کاهش یافته است به صحبت می کنند در ثبت با استناد مداوم موارد در برابر آنها از جمله شکستن شهردار, بیل د Blasio را weeklong حکومت نظامی که می تواند یک کلاس-B اتهام تخطی از قانون.

وکلای منطقه برای منهتن و بروکلین و برانکس را علنا اظهار داشت که آنها را تعقیب معترضان بازداشت سطح پایین جرائم. هنوز دادگاه باقی می ماند برنامه ریزی شده در ماه های سپتامبر و اکتبر.

استیو Zeidman شد یک استاد راهنما در کمک حقوقی جامعه در Roundtree مورد. نزدیک به سه دهه بعد او گفت: این تصمیم شده است هرگز به درستی اجرا گذاشته است. این Gianaris لایحه گفت: تنها موفق باشد اگر قضات را انتخاب کنید برای به اجرا درآوردن آن است.

“دادگاه عدم تمایل به نگه داشتن دادستان و اداره پلیس را به آتش رندر Roundtree تصمیم گیری دندان در بسیاری از موارد” گفت: Zeidman یک CUNY دانشکده حقوق استاد. “این بحران این است که این لایحه است و حتی لازم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de