شهردار نیویورک و مقامات بهداشت گمراه عمومی در مورد برنامه ریزی برای حرکت COVID-19 بيمار به خانه سالمندان طرفداران می گویند


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

شهر نیویورک مقامات بهداشت عمومی در حال حرکت بیماران مبتلا به COVID-19 به تخت در یک خانه سالمندان در جزیره روزولت که مراقبت برای صدها نفر از ساکنان با طیف گسترده ای از شرایط پزشکی شدید از جمله زوال عقل و دیگر مربوط به سن بیماری های فلج مغزی و عمیق معلولیت رشدی.

این حرکت در می آید و پس از شهردار, بیل د Blasio و مسئولان شهرستان ساخته شده یک سری از نادرست و اظهارات متناقض در مورد قصد خود برای استفاده از تسهیلات به خانه COVID-19 بيمار و در مورد توانایی خود را برای محافظت از پزشکی آسیب پذیر ساکنان Coler توانبخشی و مراقبت های پرستاری مرکز.

این تصمیم نگران انتخاب رهبران و طرفداران برای معلولان و سالمندان که از ترس این شهرستان است که به خطر انداختن زندگی Coler ساکنان بسیاری از آنها نیاز به کمک با حتی یکی از اساسی ترین وظایف است.

در روزهای اخیر حداقل دو دیرین ساکنان خانه سالمندان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و درگذشت به عنوان coronavirus است پاره پاره از طریق Coler, پخش كردن, از یک اتاق به اتاق به گفته اهالی و طرفداران. اما واقعی تعداد مرده و بیمار در مالیات دهندگان بودجه تسهیلات نامشخص است.

اگر چه دولت آغاز شده است انتشار این تعداد مرگ و میر در خانه های سالمندان Coler گنجانده شده است که شمارش. شهرستان مقامات بهداشتی پارک شده در یخچال تریلر پشت پیری آجر پیچیده به عنوان یک سردخانه موقت, اما آنها نیز خواهد شد که چگونه بسیاری از مردم نابود شده اند یا در میان خانه سالمندان جمعیت یا وارداتی بیماران و یا چگونه بسیاری از آلوده شده با این ویروس.

“قرار دادن COVID بیماران را در خانه سالمندان است یک ایده بد” گفت: Richard Mollot مدیر اجرایی مراقبت دراز مدت جامعه ائتلاف یک گروه حمایت متمرکز بر بهبود شرایط در خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک. “آنها به طور بالقوه آلوده آسیب پذیر ترین مردم است.”

اواخر هفته گذشته یک گروه از مقامات منتخب فرستاده پرقدرت نامه ای به نیویورک بهداشت شهرستان و بیمارستان ها شرکت رئیس Mitchell کاتز گفته آنها “عمیقا نگران وضعیت” و احساس گمراه شهرستان که در ابتدا گفت که آن را نمی خواهد را COVID-19 بيمار به Coler.

“وجود دارد به نظر می رسد که یک تغییر در سیاست; بعد از اینکه مطمئن باشید که COVID بیماران نخواهد بود بستری وجود دارد گزارش می دهد که COVID بیماران در حال حاضر مستقر در بیمارستان گفت:” نامه ای که امضا شده توسط دولت عضو مجمع ربکا Seawright و دولت از سوی دیگر ، خوزه سرانو که مناطق شامل جزیره روزولت به عنوان به خوبی به عنوان گیل آبجو منهتن قصبه جمهور.

نگران است که این ویروس ممکن است مهاجرت از COVID-19 بيمار به مدت طولانی ساکنان در خانه سالمندان Seawright, سرانو و آبجو خواسته است که “همه ساکنان خانه سالمندان بخشی از ساختمان [بود] تست شده یک بار در هفته برای COVID.”

در پاسخ به پرسش از Marketplace یک HHC سخنگوی عنوان نگرانی در مورد گسترش ویروس در ساختمان است. “با کمک ما قهرمانانه خط مقدم ارائه دهندگان خدمات ما اطمینان حاصل کرد که تمام اقدامات کنترل عفونت به دنبال دارد برای ایمنی از همه ما تحت مراقبت” استفانی Guzman گفت: در یک ایمیل.

د Blasio را نمی پاسخ به سوالات برای این داستان توسط انتشارات زمان.

به عنوان ویروس نوردد سراسر کشور کشتار هزاران نفر از ساکنان خانه سالمندان, طرفداران می گویند آنها از ترس که در مورد Coler نیویورک ممکن است کمک به ایجاد خود را بدترین سناریو.

“این محل به دام مرگ” گفت: یکی Coler resident که خواسته به صحبت می کنند به صورت ناشناس برای ترس از اقدامات تلافی جویانه از پرستاری صفحه اصلی مدیریت است.

تصمیم به استفاده از Coler برای COVID-19 بيمار شد و در اواسط ماه مارس به عنوان امواج از شدت بیمار نیویورک شروع به جاری شدن سیل به این شهر بستری است. د Blasio اعلام کرد این شهر خوش شانس بود که “خالی” بیمارستان در جزیره روزولت به خانه بیماران. تسهیلات و او به رسانه ها گفت بود “که بلافاصله به ارمغان آورد پشت آنلاین نیست.” در آن زمان Coler قرار دارد حدود 500 ساکنان برخی از آنها تا به حال زندگی می کردند در 68 ساله ساختمان برای چندین دهه است.

و سپس شهر را تغییر داد و البته به رسانه ها گفت که آن را ایجاد یک جدید 350 تخت بیمارستان در Coler پردیس. در مارس 29, HHC — اجرا می شود که Coler و بقیه از شهرستان های عمومی و بیمارستان و خانه های سالمندان و مراکز بهداشت — گفت: در آزادی مطبوعات که از آن آغاز شده بود پذیرش “غیر COVID بیماران” در این تاسیسات جدید است.

در طول روز هر چند HHC دوباره تغییر آن پیام گفته است که پرستاران و پزشکان خواهد بود درمان افراد بیمار با COVID-19 در بیمارستان جدید که به آن لقب جزیره روزولت امکانات پزشکی است.

رهبران در HHC حاضر به افشای محل دقیق این تخت بیمارستان.

در پاسخ به پرسش از Marketplace, HHC اظهار داشت در مارس 7 ایمیل که بیمارستان جدید شد “در یک منطقه جداگانه و بدون تداخل و یا فضای مشترک” با خانه سالمندان است.

اما ساکنان Coler — که توصیف محل جدید تخت در تماس تلفنی با Marketplace — کارکنان و گفت که بیمارستان جدید به اشتراک گذاشته شده همان راهروها و آسانسور و سایر زیرساخت به عنوان خانه سالمندان است.

زمانی که ProPublica خواسته HHC بار دوم در مورد اینکه آیا بیمارستان جدید سهام فضا با خانه سالمندان گوزمان ، سخنگوی نمی پاسخ به طور مستقیم. “بهداشت + بیمارستان ها طول می کشد همه مناسب و لازم عفونی اقدامات کنترلی برای جلوگیری از هر گونه انتقال بیماری های مسری,” او گفت: از طریق ایمیل. Guzman اضافه شده است که خانه سالمندان و بیمارستان جدید باید جداگانه کارکنان اما اذعان کرد که تخت جدید بودند “استفاده نشده طبقه” از Coler.

گرگ Antollino یک وکیل است که نشان دهنده دو سفر پرستاران که کمک به راه اندازی این مرکز گفت: HHC اظهارات در مورد جدایی بین بیمارستان و خانه سالمندان هستند “گمراه کننده است.” Antollino گفت: مشتریان ارسال شد بر روی خالی طبقه از خانه سالمندان به آماده سازی اتاق برای یک مخلوط از ورود بیماران از بیمارستان های شهرستان, برخی با COVID-19 برخی از درد و رنج از دیگر جدی زحمات.

پرستاران شاغل توسط کانزاس بر اساس Krucial نیروی انسانی توصیف تجارب خود را در یک طرح دعوی در دادگاه در اوایل ماه آوریل در دادگاه فدرال. آنها همچنین ادعا می کنند که سرپرستان خود را کارگردانی آنها را به درمان COVID-19 بيمار بدون محافظ مناسب دنده Antollino گفت. Krucial را رد کرده است هر گونه تخلف.

در ایالت نیویورک وزارت بهداشت که مجوز بیمارستان ها و دیگر امکانات پزشکی در سراسر کشور و ارتباطات و رئیس یونس Bruno گفت: بخش اعطا HHC اجازه ایجاد یک “موقت بیمارستان در جزیره روزولت.” اما برونو گفت که او نمی تواند از ارائه هر گونه جزئیات در مورد امکانات.

در حالی که ممکن است آن را غیر ممکن به دقت اشاره کردن چگونه به آن را حذف کردم داخل خانه سالمندان ساکنان و کارکنان گفت: روشن است که آن را در حال حاضر تاسیس خود را. و آنها از ترس این شهر کمک کرده است آن را به ارمغان بیاورد وجود دارد.

در این ماه 65 ساله روی واتسون که فلج شده بود و با اتکا بر یک صندلی چرخدار درگذشت و پس از یک سریع و چشمگیر رکود در سلامت خود را. دوستان و هموطنان بیماران می گویند او یک فشار درد — زخم رخ می دهد که هنگامی که یک بستری فرد سمت چپ در یک موقعیت برای بیش از حد طولانی شد که به شدت آلوده. شرایط او بدتر, آنها گفت, توسط COVID-19 بود که آزمایش مثبت است.

“هنگامی که آنها او را گرفت و از اینجا او در اکسیژن” گفت: یک شخص بیمار که خواست ناشناس باقی می ماند. “او هرگز اکسیژن استفاده می شود قبل از. او در اکسیژن برای یک هفته.”

واتسون یک عضو از باز کردن درب نیویورک یک هنر جمعی بر Coler که اعضای آن عمدتا آفریقایی و لاتین در مردان که دچار فلج نخاعی اغلب به علت خشونت های خیابانی.

“او تا به حال بسیاری از حکمت را به اشتراک بگذارید” گفت: Jennilie بروستر که سر باز کردن درب. “او واقعا عمیقا می خواستم به استفاده از داستان خود را به بیان درد خود را و کمک به مردم در یادگیری از تجارب خود را.”

یکی دیگر از ساکنان یک زن 61 ساله قرارداد COVID-19 و درگذشت در مارس 7, با توجه به مرد خواهر زاده. عموی او بوده است در Coler برای حدود دو سال به او گفت: چرا که او نیاز around-the-clock, مراقبت های پس از درد و رنج عظیم مغزی در پاییز.

“چرا آنها معرفی که ویروس را به خانه سالمندان است که می تواند کشتن تمام بیماران وجود دارد ؟” خواسته است. “این امکان وجود دارد که گسترش آن از طریق کارکنان و یا فقط از طریق هوا.”

بروستر است ترس که این ویروس را ادعا می کنند بیشتر باز کردن درب اعضای که صفوف شامل شاعران و نویسندگان و رپرهای. “من یک دوست در Coler است که حدود 40 سال دارد و یک وضعیت که در آن او نمی تواند پاک کردن خلط از ریه های خود. این می تواند ویرانگر برای او,” او گفت:. یکی دیگر از دوستان او اضافه شده است بیماری مزمن انسدادی ریه یا COPD که باعث جدی مشکلات تنفسی. COVID-19, بروستر گفت: “می تواند او را بکشند.”

کارگران در Coler می گویند که آنها شده اند قادر به دریافت حتی پایه دنده محافظ است که باید پوشیده شود که حضور برای بیماران مبتلا به COVID-19. “به ما گفته شده است توسط رهبران ما است که آنها در حال رفتن به ارائه ماسک های N95” گفت: یکی Coler کارمند در یک ویدیو ارسال شده به یوتیوب و Instagram در آوریل 3. “ما باید برای درمان افرادی که آلوده به کوروناویروس.”

یکی از ساکنان گفت: Marketplace که بسیاری از دستیاران پرستاری در Coler ندارد N95 ماسک. “آنها در حال درمان مردم با COVID-19 و نیز حمام کردن و مراقبت از افرادی که آن را ندارید. و آنها نمی باید N95 ماسک” مرد گفت: که با استفاده از یک صندلی چرخدار.

Coler مدیران اصرار دارند که کارکنان به طور کامل مجهز با تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE. هفته گذشته Coler مدیر عامل شرکت رابرت هیوز گفت: نیویورک پست که “ما بسیار خوش شانس است که ما تا به حال فراوان منابع از PPE در طول این زمان.”

در یک سری از تماس های تلفنی خانه سالمندان مقیم گفت: وضعیت در حال حاضر ترسناک ساخته شده بدتر وخیم کمبود کارکنان به عنوان پرستاران و دستیاران پرستاری بیمار و یا به سادگی حاضر به کار بیایند. کسانی که در حال کار اغلب موفق به بتراشیم حتی اساسی عفونت-شیوه های کنترل, او گفت:. در همان زمان تعداد نامعلومی از COVID-19 بيمار در حال نقل مکان به ساختمان روز پس از روز.

مرد گفت: هم اتاقی او بیمار بود با COVID-19 بود و سرفه هک اما Coler کارکنان نمی خواهد جای مرد بیمار در قرنطینه حتی پس از تست و تایید کرد که او تا به حال قرارداد این بیماری است. در روز او گفت: او همچنین آزمایش مثبت است.

ساکنان مشترک داستان های مشابه در یک آنلاین جعبه پیشنهاد برای Coler جامعه است تعطیل. چندین اظهار داشت که آنها گیر کرده در اتاق با بیماران نشان COVID-19 علائم.

HHC اختلافات اتهامات. “اگر کسی از برگزاری نمایشگاه COVID-19 علائم آنها جدا شده به صورت رسمی ارزیابی و اگر ضمانت تست و درمان” HHC گفت: در پاسخ به پرسش از Marketplace.

دیگر از ساکنان گفت: آنها رنج می برند از غفلت است. یکی از معلولان ساکن نوشت که آنها تا به حال شده است در سمت چپ تخت برای چهار روز به دلیل شیوع بیماری و کمبود کارکنان.

دیگری نوشت: در تمام حروف: “خانواده ها گفته بودن نهفته است در حالی که ساکنان مجبور به در تخت دراز کشیده و در معرض خطر از هر دو عوارض و COVID 19.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>