خانه های پرستاری نقض اساسی استانداردهای بهداشتی اجازه می دهد Coronavirus به منفجر شدن


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

یکی یکی به سمت پایان ماه مارس ساکنان انامک بهداشت و مرکز توانبخشی در خارج از سیاتل شروع به پایین آمدن با علائم COVID-19.

در مارس 22, ساکنان در اتاق 503 و 522 منتقل شدند به یک بال برای COVID-19 بيمار. یکی دیگر از ساکنان شروع به نشان دادن علائم بیش از حد و نیز نقل مکان کرد.

در هر سه مورد آنها هم اتاقی شدند در اتاق خود و کارکنان داده شد هیچ دستورالعمل در مورد استفاده از هر گونه اضافه احتیاطی برای مراقبت از آنها. حداقل دو نفر از سه دستياران هم اتاقی پس از آن پایین آمد با این بیماری ناشی از رمان coronavirus.

طی مصاحبه ای با یک بازرس بهداشت روز بعد یک کارمند گفت که “به آنها گفته شد توسط شرکت های بزرگ شروع به اتاقی در انزوا و در ادامه با نظارت به حفظ PPE [تجهیزات حفاظت شخصی]” با توجه به گزارش بازرسی به دست آمده از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و یا سیستم مدیریت محتوا. دوم پرستار به یک حساب مشابه.

انامک بازرسان به این نتیجه رسیدند “موفق به اقدامات مناسب مربوط به COVID-19 شیوع. این شیوه های شکست خورده ممکن است به کمک چند ساکنان و کارکنان پیمانکاری COVID-19.”

انامک یکی از خانه های پرستاری در سراسر کشور است که بازرسان فدرال تعیین کرده اند قرار داده اند ساکنان’ ایمنی و بهداشت در “معرض خطر فوری” برای اقدامات خود و انفعال در توقف گسترش COVID-19. ProPublica درخواست تمام سوابق مربوط از جمله استناد از مارس 1 از سیستم مدیریت محتوا. امکانات ذکر شده عبارتند از: زندگی در مرکز مراقبت از کرکلند و دیگر تسهیلات در خارج از سیاتل که در آن بیش از 40 ساکنان درگذشت و باعث شد تا اوایل کانون این ویروس را در آمریکا گسترش یافته است. دیگر شامل Aperion مراقبت از ارتفاعات شیکاگو یک مرکز در حومه جنوب شیکاگو و مزیت های زندگی در مرکز — رزویل شمال دیترویت.

حتی اگر بازرسان باید متوقف معمول بازدید از خانه های پرستاری در بیماری همه گیر آنها در ادامه به بررسی جدی ترین اتهامات مربوط شکست برای کنترل عفونت.

در میان مشکلات ذکر شده در این گزارش مورد بررسی قرار ProPublica: کمبود تجهیزات حفاظت فردی شکست اجتماعی را حفظ فاصله میان ساکنان ناکافی کارکنان و اقدام به سرعت به اندازه کافی زمانی که ساکنان به نمایش گذاشته علائم این بیماری است.

ساکنان خانه سالمندان شده اند در میان سخت ترین ضربه COVID-19. تا به امروز بیش از 10 ، 000 ساکنان خانه سالمندان فوت کرده اند با توجه به وال استریت ژورنال و بنیاد خانواده کایزر, مراقبت های بهداشتی انسان دوستی. در برخی از ایالتها ساکنان خانه سالمندان حساب برای بیش از نیمی از COVID-19 مرگ و میر. بازرسی پرونده در حال یک نگاه اجمالی به نوع اشتباهات است که می تواند در ریشه گسترده شیوع بیماری اتفاق می افتد در این امکانات.

تمام گفته ها در مورد وجود دارد 15,000 خانه های پرستاری در ایالات متحده که خانه حدود 1.3 میلیون نفر است. خانه ارائه سطح بالایی از مراقبت برای کسانی که نیاز به کمک با فعالیت های روزمره زندگی از قبیل خوردن و حمام کردن و لباس پوشیدن. آنها همچنین پیشنهاد ماهر توانبخشی برای بیماران پس از روش های پزشکی یا بیماری. دلیل پزشکی برای پرداخت سهم قابل توجهی از مراقبت در خانه و مدیکر پرداخت برای برخی از سیستم مدیریت محتوا, مجموعه استانداردهای تحت آن فعالیت می کنند. بسیاری از خانه های که دریافت فوری معرض خطر استنادهای در هفته های اخیر مربوط به COVID-19 شده اند ذکر شده در گذشته برای نقض این قوانین است.

در بونی لیک به تنهایی 38 ساکنان و کارکنان 10 آزمایش مثبت برای COVID-19 آوریل 2, تنظیم کننده فدرال اشاره کرد. پنج ساکنان فوت کرده است.

ابراهیم Ritter را 68 ساله, مادر, پاتریشیا ساکن شده و انامک از سال 2004.

ابراهیم Ritter و مادرش پاتریشیا 68 در انامک بهداشت و مرکز توانبخشی در خارج از سیاتل. (حسن نیت ارائه میدهد ابراهیم Ritter)

“نگرانی من این است که مادر من است حکم اعدام بودن که در خانه سالمندان” Ritter گفت. “من نمی باید در هر نقطه دیگری من می تواند قرار داده. اگر آنها در حال رفتن به گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای اطمینان از سلامت و ایمنی این ماده اگر او را برای رفتن به گرفتن این که.”

در بیانیه ای به Marketplace, انامک گفت: مهمترین اولویت است “ایمنی و سلامت ساکنان ما.”

“از زمان شروع این بیماری همه گیر ما همچنان به همکاری با شهرستان و دولت ادارات بهداشت در صورت لزوم” خانه گفت. “همانطور که ما شناسایی مناطق فرصت تغییرات فوری در حال اجرا سیاست, در حال به روز رسانی و آموزش و پرورش در سراسر این شرکت ارائه شده است.”

خانه گفته است که پس از به تاریخ توصیه ها در سیاست ها و روش از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و مدیریت محتوا. به طور جداگانه در طرح خود برای اصلاح نقض انامک گفت: “ساکنان در تسهیلات شده اند که در تماس با یکی دیگر از ساکنین و یا کارکنان با علائم و یا تبدیل به علامت هستند در انزوا.”

خانه سالمندان کارشناسان گفت: نظارت از امکانات بسیار مهم است در طول COVID-19 شیوع زمانی که بیشترین بازدید کننده را ممنوع از دیدن عزیزان خود و بازرسان نیز بیشتر ماندن.

“من معتقدم که این بحران غرق خانه های پرستاری” گفت: David Grabowski استاد در بخش مراقبت های بهداشتی سیاست در دانشکده پزشکی هاروارد. “خانه های پرستاری در رویارویی با کنترل عفونت و مراقبت با کیفیت برای مدت زمان طولانی. این بحران به طور کامل ویران صنعت است.

“برخی خانه های پرستاری آشنا نیست CMS ارشاد? البته. این است که عمده غذای آماده در اینجا ؟ هیچ” او اضافه شده است. “من فکر می کنم اصلی داستان است که دولت فدرال تا حد زیادی شکست خورده ما ساکنان خانه سالمندان و کارکنان خود را. دولت انفعال منجر شده است به مراتب بیشتر مسائل مربوط به مراقبت از از COVID مربوط به نقض CMS شناخته شده تا به امروز است.”

در Beaconshire پرستاری مرکز یک مرکز در دیترویت یک بازرس تماشای یک دستیار پرستاری خوردن ناهار در حالی که تغذیه یکی از ساکنان که تا به حال COVID-19 علائم. دستیار پرستاری ندارد در دستکش یا لباس شب, به عنوان مورد نیاز در چنین شرایطی و ماسک زیر چانه خود را به طوری که او می تواند غذا خوردن مواد غذایی خود را. این کارمند بلافاصله مشاوره توسط خانه مدیر پرستاری و به خانه فرستاد. یک وکیل برای Beaconshire گفت ProPublica که ارجاعات موجود در گزارش بازرسی شد و بر اساس اقدامات فقط یک کارمند و کارمند بود و بعد از آن خاتمه یافته است.

در سنگ پهن کف اجاق خانه سالمندان در سیاتل یک بازرس تماشای یک دستیار پرستاری بدون حفاظت چشم از قبیل عینک رفتن به اتاق ساکن در انزوا مشکوک COVID-19. همان دستیار پرستاری کمک تغییر ساکن خاکی دادخواستها و با توجه به گزارش. دستیار پرستاری سپس دستکش های آشکار و لایه دوم از دستکش. دستیار پرستاری سپس تغذیه ساکن و بدون شستن دست. سنگ پهن کف اجاق در بیانیه ای گفت که همه کارکنان آن شد و بعد از آموزش در بهداشت مناسب و استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی. دستیار پرستاری بود “محروم از کار” به مدت 14 روز بر اساس ممکن است قرار گرفتن در معرض و آزمایش منفی برای COVID-19 خانه گفت.

و در استفاده مرکز زندگی – Roseville, یک بازرس نوشت: 69 صفحه گزارش نتیجه رسید که این تاسیسات بیش از حد طولانی منتظر به ارسال یک شهروند به بیمارستان با وجود مدارک و شواهد از یک “افت شدید در بهداشت و درمان.” بر اساس این گزارش ساکن در نهایت درگذشت در بیمارستان از احتمال COVID-19. ساکن آزمون نتایج در حال بررسی این گزارش اعلام کرد. بازرس نیز نوشت: در مورد قابل توجهی understaffing چون از کارکنان نشان داده نمی شود به کار می کنند. یک دستیار پرستاری مثلا مسئول 41 ساکنان در طول یک شیفت و دیگری دستیار پرستاری مسئول 31. این گزارش گفت که دستیاران پرستاری نیست قادر به ارائه مراقبت برای تمام ساکنان در طول شیفت.

“این احساس وحشتناک” یکی از دستیاران پرستاری گفت: یک بازرس.

یک مرکز اجرایی تحت فشار قرار دادند در برابر این گزارش گفت: خانه شد و رقابت در آن بر اساس چندین خطا و اشتباهی. Kelsey Hastings یک شریک و رئیس اجرایی از مزیت های زندگی در مراکز گفت: در یک ایمیل که خانه سالمندان را فراهم کرده است یک پاسخ دقیق به مقامات فدرال و از جمله شواهدی که در تضاد با بازرس.

به طور خاص, Hastings, گفت, ProPublica, بازرس “را تایید نمی کند تعدادی از کارکنان در تغییر و پرستار که او صحبت کرد و به آگاه بود از همه کارکنان در این واحد که ما اسناد و مدارک را به عنوان به خوبی.”

“کارکنان ما ارائه شده است سطح بالایی از مراقبت و تحت شرایط دشوار و شرایط تخفیف,” هیستینگز نوشت: در یک ایمیل. هیستینگز نمی خواهد ارائه ProPublica یک کپی از پاسخ با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی و ناتوانی در redact اطلاعات شخصی با مهلت.

“ما باید به دنبال دستورالعمل CDC و تغییر دستورالعمل های تقریبا روزانه به عنوان یک نتیجه از تغییرات مداوم در توصیه. ما امکانات دیگر شده اند پس همان دستورالعمل و نقشه برداران داده اند هیچ استناد و قدردانی تیم در فرآیندهای در محل.”

سوابق نشان می دهد که مزیت زندگی ذکر شده برای ناکافی کنترل عفونت در گذشته در تاسیسات. Hastings پاسخ نمی دهند به یک سوال در مورد تسهیلات قبل از نقض است.

Aperion مراقبت شیکاگو هایتز نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. زندگی مراقبت مرکز در بیانیه ای گفت: در این ماه آن را “به ادامه کار با سیستم مدیریت محتوا برای پیدا کردن راه حل” برای استناد در این گزارش که منجر به $611,000 خوب است. “ما سخت در حال کار به آدرس فعلی خود را نگرانی از به موقع و به شیوه ای محترمانه به طوری که ما ارائه به ساکنان بهترین مراقبت از” بیانیه ای گفت:.

سازمان هایی که نشان دهنده خانه های پرستاری گفت: آنها در حال انجام بهترین آنها می توانند.

این انجمن بهداشت آمریکا صنعت گروه تجارت گفت: تسهیلات مراقبت دراز مدت دریافت نکرده اند حمایت لازم را از دولت های فدرال و ایالتی و محلی سازمان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“واقعیت این است که بسیاری از این تقدیر نامه رخ داده است چرا که در دراز مدت ارائه دهندگان مراقبت های در حال مواجهه با یک وضعیت بی سابقه ای که در سمت چپ آنها التماس برای تست تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و نیروی انسانی و منابع” علامت پارکینسون را رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت. “فقط مانند بیمارستان های ما به نام برای کمک به. در مورد ما, هیچ کس گوش.”

LeadingAge یک انجمن غیر انتفاعی ارشد خدمات سازمان گفت که در میان همه گیر رگولاتور باید رویکرد مشارکتی در کار با امکانات. “که منظور ما از کار سازنده با ارائه دهندگان نه تنها شناسایی کنترل عفونت مسائل اما مشکل حل و معنی داری مسائل در نقطه” Janine Finck-بویل این گروه معاون امور نظارتی نوشت: در پاسخ به پرسش از Marketplace.

“ما انتظار داریم اعضای ما با رعایت تمام الزامات سیستم مدیریت محتوا از جمله ارشاد صادر شده در طول این زمان از بحران,” او اضافه شده است. “که گفت: CMS هدایت شده است محدود و مبهم در پاسخ به پاسخ به سوالات دقیق دریافت ما از اعضا به صورت روزانه. اغلب اوقات سیستم مدیریت محتوا اشاره است به CDC راهنمایی که ارائه می دهد توصیه های — مورد نیاز نیست.”

LeadingAge نوشت: نسبت ناروا به دولت و مقامات بهداشتی این هفته به شکایت در مورد نیاز جدید است که خانه های پرستاری گزارش داده در COVID-19-مثبت ساکنان به سی دی و یا در صورت جریمه گفت: “منجر به تضاد و متناقض داده و تشدید سردرگمی عمومی.”

سیستم مدیریت محتوا برای اولین بار گفت خانه های سالمندان به آماده شدن برای coronavirus در فوریه. 6 و گفت: “هر مدیکر شرکت کننده امکانات در کشور سیستم مراقبت های بهداشتی باید به رعایت استانداردها برای پیشگیری از عفونت و کنترل به منظور امن ارائه مراقبت با کیفیت بالا.” آن را دنبال کرده است تا با هدایت اضافی برای محدود کردن غیرضروری بازدید کنندگان و مرتبط با استفاده از PPE.

سیستم مدیریت محتوا نیز به حالت تعلیق در روال پرستاری صفحه اصلی بازرسی و گفت: این امر تنها با تمرکز بر موقعیت های که در آن ساکنان در معرض خطر فوری برای صدمه جدی و یا مرگ. آن گفت: اگر بازرسان فاقد کافی PPE آنها نمی تواند وارد خانه.

سیستم مدیریت محتوا نیست پاسخ به سوالات در مورد نگرانی های مطرح شده توسط خانه های پرستاری و تجارت خود را گرفتند.

چالش های پیش روی خانه های پرستاری انتظار می رود به رشد نه تنها به عنوان شیوع بیماری همچنان به رفت و برگشت از طریق خانه بلکه به عنوان COVID-19 بیماران منتشر شده از بیمارستان و نیاز به مراقبت های پرستاری ماهر به عنوان بخشی از خود را بازیابی. طرفداران هشدار در مورد خطر آنها را تهدید می در حال حاضر ضعیف بیمارانی که لازم نیست این بیماری است.

ریچارد Mollot مدیر اجرایی مراقبت دراز مدت جامعه ائتلاف یک گروه مدافع برای ساکنان خانه سالمندان گفت: او معتقد است که خانه های پرستاری در پاسخ به بحران ضعیف به طور کلی “اما ما فراموش شنیدن برخی از خانه های سالمندان که واقعا کار را برای خود افتخار و حقوقی و اخلاقی و تعهدات به ساکنان و خانواده.”

“برای اکثر ما دیدن امکانات که موفق به برداشتن گام در راستای همه گیر (به خصوص پس از آن ضربه Kirkland, Washington تسهیلات) و خانه های پرستاری است که در ساکنان جدید حتی زمانی که آنها را محزون می خوانی ناکافی نیروی انسانی خود را برای ساکنان فعلی و حتی گزارش های متعدد از امکانات تخلیه ساکنان فعلی به طوری که آنها می توانند در COVID-19 بيمار (برای چه کسی قابل توجهی وجود دارد بازپرداخت),” Mollot گفت: در یک ایمیل.

در انامک بهداشت و درمان و توانبخشی, مرکز خانه سالمندان خارج از سیاتل استناد فراتر رفت و شکست را به درستی اقدامات احتیاطی پس از برخی از ساکنان شروع نمایش COVID-19 علائم.

تسهیلات “موفق به operationalize خود را از عفونت پیشگیری و کنترل برنامه به

ارائه امن و بهداشتی محیط زیست و کمک به جلوگیری از توسعه و انتقال بیماری های مسری و عفونی به ویژه در COVID-19,” بازرسان نوشت. و شکست خود را بلافاصله به اطلاع دولت و وزارت بهداشت در مورد این بیماری وجود دارد.

این مشکلات شد بر روی صفحه نمایش کامل زمانی که بازرس وارد شده در مارس 26. مدیر همراهی نقشه بردار پایین راهرو گذشته 10 ساکن اتاق و از طریق ساکن مراقبت از مناطق به یک ایستگاه پرستاری در 500 واحد کانون تسهیلات COVID-19 شیوع برای نمایش به صورت یک تب. تنها دماسنج در دسترس پرستار ایستگاه دهان دماسنج بنابراین بردار تا به حال به حذف چهره خود را با ماسک.

وقتی پرسیده شد که در مورد استفاده از یک دماسنج مدیر گفت: “این که همه ما باید.”

در آن طرح اصلاح این خانه گفته است که در حال حاضر در تماس نزدیک با دولت در بخش بهداشت و درمان در مورد عفونتهای منتقل شده از یک دماسنج به تسهیلات ورود به بررسی و بازدید کنندگان وجود دارد.

Ritter که مادر در خانه گفت: COVID-19 بحران به سادگی تشدید طولانی-مشکلات شناخته شده با مراقبت پرستاری در خانه, صنعت, صنعت به طور خاص در اطراف نیروی انسانی.

“کم پرداخت کارکنان کشیده و حتی قبل از این بحران بیش از حد نازک,” او گفت:. “آنها به اندازه کافی ندارند کارکنان انجام کار به اندازه کافی.”

آیا شما در یک خانه سالمندان و یا یک عضو خانواده در یک ؟ به اشتراک گذاشتن تجربه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>