خانه سالمندان مغناط Cozied تا ترامپ به عنوان مرگ و میر در امکانات خود را افزایش یافت

در اکتبر ۲۰۱۹، ماه ها قبل از ضربه پاندمی کوروناویروس، مرکز پرستاری و توانبخشی جنوب شرقی در سن آنتونیو به خاطر عدم ارائه و اجرای برنامه پیشگیری و کنترل عفونت، استناد دریافت کرد. این دور از اولین استنادی بود که تسهیلات دریافت کرده بود. گزارش، که فهرست مشکلات متعددی در این مرکز، توصیف کارمند با استفاده از یک دستمال خاک شده برای پاک کردن باسن ساکن و سپس پس از آن شکست خوردن دست خود را – و گفت ساکنان در معرض خطر بیماری از راه غذا منتقل شده بودند.

خانه سالمندان، بستگان ساکنان گفت، گام های لازم را در جهت بهبود شرایط را برنمی دارد. اما در اوایل نوامبر، مالک، خانه سالمندان، الیزار شاینر، با حضور در جمع آوری کمک های مالی در شهر نیویورک و اهدا ی 750،000 دلار به سوپر PAC بالا حمایت از کمپین انتخاباتی مجدد دونالد ترامپ، اقدام اول آمریکا.

ترامپ در این مراسم گفت: «من می خواهم از الی شیاینر تشکر کنم که چنین کار باور نکردنی ای انجام داده است» نیویورک تایمز گزارش داد که جمع آوری کمک های مالی در بیش از 3 میلیون دلار برای سوپر PAC از صنعت خانه سالمندان به ارمغان آورد، که فوق العاده از دستور کار ناتنظیمی بلند پروازانه تحت دولت ترامپ بهره مند شده است. دولت حکم دوران اوباما را که می تواند قرارداد داوری الزام آور که کج کردن سیستم عدالت نسبت به صنعت را ممنوع کرد. میانگین جریمه از مرکز خدمات درمانی و مدیکار، یا CMS، ۳۱ درصد کاهش یافته است. و دولت پیشنهاد کرد که به پایین آب یک قانون است که کنترل عفونت در خانه های سالمندان افزایش یافته است.

تا اواخر ماه آوریل، زمانی که ویروس کوروناویروس در سراسر کشور از خانه های سالمندان در حال پاره کردن بود، خانه سالمندان سن آنتونیو آمادگی کافی برای چگونه برای جلوگیری از عفونت در تاسیسات ساخته شده است. شیوع Covid-19 در جنوب شرقی کشته شده است 18 ساکنان و یک عضو از کارکنان، دستیار پرستار. خانه های جنوب شرقی حدود 85 ساکنان، اکثریت قریب به اتفاق آنها سیاه یا لاتین هستند و در Medicaid.

ساکنان دیگر خانه های پرستاری تحت کنترل، اداره شده توسط، سرمایه گذاری شده توسط، و یا مستاجر از Scheiner، شریک تجاری خود را تدی Lichtschein، و یا شرکت خود مدیریت TL به عهده به عهده بیماری های بزرگ از همه گیر Covid-19. در همه، امکانات در فلوریدا، تگزاس، پنسیلوانیا، و واشنگتن، دی سی، بیش از 135 مرگ و میر ویروس کوروناویروس را دیده اند. در همان زمان، مدیریت TL لابی گران را استخدام کرد تا به آنها در گرفتن بودجه فدرال کمک کند، و خانه های سالمندان وابسته به شاینر که توسط رهگیری شناسایی شده اند، بیش از ۲۷ میلیون دلار کمک های مالی و وام دریافت کرده اند از زمان آغاز بحران Covid-19، سوابق عمومی نشان می دهد – و بسیاری از آنها در میان بدترین خانه های پرستاری در ایالات خود هستند.  

دلیا جارامیلو مادر ۹۳ ساله اش کاتالینا رومرو را که در ۵ آوریل در مرکز ویروس ساکن بود از دست داد. رومرو در شهر زاسپامکو در تگزاس به دنیا آمد و تمام عمر ش را برای سرپا نگه داشتن خود و دخترش کار کرده بود. او در مزارع کار می کرد، بادام زمینی و گوجه فرنگی چیدن، گفت: “او در زمینه کار می کرد، چیدن بادام زمینی و گوجه فرنگی، گفت: Jaramillo. وقتی که اون فصل نبود، اون ساعتی به عنوان خدمتکار و آشپز به مدت 10 سنت کار میکرد. او هیچ تحصیلاتی نداشت، اما او آموزش و پرورش را به زور به من داد.” با بزرگتر شدن رومرو، او به بیماری دمانس و آلزایمر روی آورد و در سال ۲۰۱۰ وارد خانه سالمندان شد.

Jaramillo مدت ها بود که احساس می کرد که این تاسیسات به اندازه کافی برای مادرش مراقبت نمی کند. در هفته های قبل از مرگ، جارامیلو گفت که او باید شش روز در هفته در خانه سالمندان باشد، لباس های شستن مادرش را انجام دهد، و دارو به او دهد. او نمی توانست به کارکنان تکیه کند تا اطمینان حاصل کند که این اتفاق می افتد.

در طول دهه ای که رومرو در جنوب شرقی بود، مورد حمله قرار گرفت، سقوط های زیادی داشت، و در شرایط زیر مجموعه زندگی می کرد. یک گزارش اداره پلیس سن آنتونیو از ۱۶ مه ۲۰۱۹ می گوید که یک کارمند خانه سالمندان یک دستیار «حرکات تند و سریع روی بازوی راست رومرو» و خشن بودن با او در حالی که سعی در تغییر لباس هایش را داشت، مشاهده کرد.

در طول دهه ای که رومرو در جنوب شرقی بود، مورد حمله قرار گرفت، سقوط های زیادی داشت، و در شرایط زیر مجموعه زندگی می کرد.

“او هر دو باسن در تاسیسات شکست، گفت: Jaramillo. اون يه دستش رو شکست و مجبور شد از جراحي بگذره وقتی به ساختمان برگشته بود، سعی می کرد از تخت خارج شود و لگن دیگر را شکست.” Jaramillo به یاد می آورد که نیاز به تمیز کردن ماده مدفوع از ناخن های مادرش و دور انداختن پوشک بالغ بر روی تخت مادرش به دلیل، او احساس، خانه سالمندان بیش از حد کوتاه کارکنان بود. در یک زمان Jaramillo فاضلاب خام در خانه به دلیل یک فاضلاب اصلی شکسته پیدا کرد.

جنوب شرقی در بدترین 1 درصد از خانه های سالمندان در تگزاس برای مرگ Covid-19. خانه سالمندان نیز برای شکست کنترل عفونت در مارس 2018 ذکر شده بود (بازرس سه مگس خانه در یک مقیم خواب دیده بود، و gnats و مگس در آشپزخانه) و در اکتبر 2017 (یک مقیم با زخم باز در معرض). خانه در مارس ۲۰۱۹ بیش از ۶۲۰۰۰ دلار جریمه شد، چرا که متوجه نشدم که یک مقیم ۱۳ روز بدون حرکت روده رفت و در نتیجه بیمار بستری شد.

Ruperto Gutierrez Jr. , که پدرش روپرتو گوتیرز اس آر نیز در ماه آوریل در مرکز از Covid-19 درگذشت, جزئیات نگرانی مشابه در مورد کیفیت از تسهیلات.

گوتیرز گفت: «[جنوب شرقی] واقعا ً به ساکنان علاقه نشان نمی داد. پدرم توي لوله غذا بود و بطري شميمه تموم ميشد ما چراغ یدک می کنیم و نیم ساعت روشن می ماند. او می تواند به حمام و آن را یک ساعت قبل از کسی که در ایستگاه به اصطلاح پرستار کسی را ارسال می کند.”

گوتیرز که حداقل پنج روز در هفته به خانه سالمندان رفت، گفت: «این مکان تمیز نبود. بيمار يه جور جراحي داشت و اونا مجبور بودن هر روز بياين تا زخمش رو تميز کنن آن ها آن را تغییر می داد و بوی بدی داشت و زباله ها را به کیسه ای می انداختند و روی زمین در اتاق می انداختند.»

گوتیرز گفت که او و همسرش هرگز مشاهده کرده اند کارکنان خانه سالمندان شستشوی دست خود را قبل از همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im