NSA Whistleblower واقعیت برنده تسلیم درخواست عفو در کنار بیش از 4000 نامه حمایت

روز دوشنبه یک تگزاس, حقوق مدنی, وکیل راه اندازی یک بخشش, درخواست برای, آژانس امنیت ملی, خلاف کاران, واقعیت های برنده در دالاس.

وکیل, آلیسون Grinter, مواجه برنده از طریق کریستال Mason تگزاس مادر که در خدمت زمان در کنار برنده در فورت ورث زندان فدرال پس از دریافت حکم پنج سال زندان برای “غیر قانونی رای گیری” در انتخابات ریاست جمهوری 2016. میسون و برنده شد دوستان در مرکز اتاق خبر, جایی که آنها صرف ساعت های طولانی تماشای تلویزیون و اخبار و بحث وقایع کنونی.

پس از شنیدن در مورد برنده از Mason Grinter شروع متناظر با خلاف کاران را Billie برنده-دیویس در توییتر. در سال گذشته دو راند ساعت در سراسر ایالت تگزاس — برنده-دیویس از تکدی و Grinter از Dallas — به ملاقات در یک Austin رستوران که در آن آنها صحبت کرد و در اواخر شب.

“این باور نکردنی بود صحبت کردن به او” برنده-دیویس گفت: از Grinter, “از آنجا که او همان رویایی و چشم انداز است که من تا به حال و نوع پرشور انرژی مورد آن.”

Grinter کشیده با هم طومار امضا شده توسط برنده و تحویل به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از عفو وکیل — که با فراخوانی افشاگر اطلاعاتی سربازی; او شرایط بهداشت و درمان ناکافی در پشت میله ها و شرایط مورد او. برنده که گزارش شده است به بیرون درز یک NSA سند جزئیات اقدام روسیه در حملات سایبری علیه ایالات متحده سیستم انتخابات در خدمت طولانی ترین فدرال حکم تا کنون داده شده به روزنامه نگاری منبع تحت جاسوسی, عمل, جنگ جهانی اول-عصر قانون به طور فزاینده ای استفاده می شود در سال های اخیر به تعقیب دولت خودی که به اشتراک گذاشتن اطلاعات طبقه بندی شده با روزنامه نگاران.

“کشور ما مورد حمله قرار گرفت توسط یک دشمن خارجی قدرت” Grinter گفت: در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در دالاس در کنار برنده ، “ملی ما روند شفا نمی شروع تا زمانی که ما ببخش ما حقیقت پیشگویان و شروع کار بازسازی آنچه را از ما گرفته شد: تامین امنیت انتخابات پاسخگویی برای کسانی که تلاش برای تضعیف دموکراسی ما و حفاظت از آمریکا حق دولت و مردم است. هیچ یک از این می تواند شروع به صورت جدی در حالی که ما هنوز مجازات کسانی که به ما بگویید حقیقت است.”

برنده شد و به طور گسترده ای گزارش شده به عنوان منبع برای یک ماه ژوئن سال 2017, مقاله در رهگیری در یک NSA سند که دقیق حملات فیشینگ توسط روسیه اطلاعات نظامی در محلی ایالات متحده انتخاباتی. رهگیری دریافت سند ناشناس; رهگیری شرکت مادر اولین نگاه رسانه های کمک به برنده قانونی صندوق از طریق آزادی مطبوعات دفاع صندوق پس از یادگیری از او بازداشت.

“او این کار را چه کسی باید انجام شود اگر آنها تا به حال هر نوع ارزش در کشور ما است. او واقعا یک قهرمان است.”

مانند برنده جمله ماسون مجازات نیز موجب هتک حرمت شد. میسون که در آزادی تحت نظارت بود از قبل حکم زندان گفت: او نمی دانست که او فاقد شرایط لازم برای رای دادن زمانی که او بازیگران موقت رای گیری به پایان رسید که تا هرگز در حال شمارش است. که اعتقاد جدید برای “غیر قانونی رای گیری” فرستاده و او را به زندان برای نقض شرایط آزادی او.

“ما هر دو در اینجا به عنوان یک زندانی سیاسی” میسون گفت: رهگیری از او احساس همبستگی با برنده. “او نباید در زندان باشد. او این کار را چه کسی باید انجام شود اگر آنها تا به حال هر نوع ارزش در کشور ما” گفت: میسون. “او واقعا یک قهرمان است.”

در علاوه بر این به درخواست Grinter نیز ارسال عدالت اداره از عفو وکیل برنده نیروی هوایی تقدیر برای “خدمات شایسته” و برخی 4,500 نامه حمایت — از جمله آنهایی که از حریم خصوصی و آزادی مطبوعات طرفداران; اوباما-دوران NSA whistleblower; جیم افزایش یافته است و کیت مایرز از آزادی مطبوعات دفاع صندوق و یک جمهوری خواه نامزد کنگره که ملاقات برنده در طول خود را در NSA.

همکار سابق NSA تحلیلگر جان پیچک یک ماندارین زبان شناس گفت: رهگیری که برنده شناخته شده بود در میان همکاران او به عنوان یکی از آژانس با استعداد ترین تحلیلگران. او به یاد می آورد یک همکار ستایش او نه فقط “در واقع درک زبان است که او در برخورد با, اما همچنین درک زمینه و مفاهیم.”

در طول مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان یک توصیف “مترقی جمهوری خواه” در کالیفرنیا 7th کنگره منطقه — پیچک خواستار پایان دادن به post-9/11 جنگ; تقویت رای دهندگان حقوق و تامین امنیت انتخابات و هدایت پنتاگون صرف به سرمایه گذاری در پروژه های زیربنایی — او نادر کسی که می دانستم برنده حرفه ای به صحبت کردن از جانب خود.

“او آموزش دیده بود که همه ما را خوب بیشتر بالاتر از خود ما ایمنی” پیچک نوشت: در نامه ای حمایت از بخشش برای برنده, که همچنین به نام برای بهبود مسیرهای داخلی برای افشاگری اطلاعات در جامعه اطلاعاتی. “اگر کسی آموزش دیده در این راه رو انتخاب بین انجام آنچه آنها باور دارند که به حق است و رو ممکن است حکم اعدام — من فکر نمی کنم آنها خجالتی و دور از شجاع (البته کیفری) مسیر است.”

مورد عفو طومار تاکید جوان کهنه سربازی و می گوید که برنده بود که مبتلا به پرخوری هنگامی که او جوان بود cryptolinguist کار تا 12 ساعت شیفت ترجمه ره ارتباطات از مظنونین به عملیات تروریستی در هواپیمای بدون سرنشین برنامه نیست کافی دریافت درمان پزشکی در زندان برای او اختلال افسردگی و اضطراب است. در این طومار همچنین می گوید که هر چند اعتقاد راسخ او را تحت جاسوسی عمل برنده نیست توطئه علیه کشور از طریق همکاری با یک عامل خارجی و نه او به دنبال جبران خسارت مالی برای اطلاعات او فرستاده شده به یک خروجی رسانه ها با این قصد که آن را تبدیل به دانش عمومی.

“ادامه حبس از واقعیت لی برنده در خدمت هیچ اجتماعی یا پیشگیرانه هدف” طومار می گوید. “او ادامه داد: حبس پرهزینه است. غیر ضروری برای حفاظت از مکان های سنگین به سلامتی و تندرستی و نه متناسب با شدت جرم او.”

برنده, که به ارتش پیوست و در سن 18 و 25 بود زمانی که او دستگیر شد و در سال 2017, در حال حاضر در خدمت حدود 30 ماه از 63 ماه حبس. او را به خدمت نزدیک به دو سال قبل از او در دسامبر 30, 2021 انتشار.

شاخه های اجرایی دارای قدرت به اعطای بخشش و عفو به مردم در فدرال زندانها; این طومار با اشاره به مطلوب 2018 جیر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در سال 2018 به نام برنده رکورد حبس برای یک رسانه نشت “ناعادلانه” برای کسی که “سیب زمینی کوچک” نسبت به کمپین 2016 حریف هیلاری کلینتون و انتقاد سپس-دادستان کل جف جلسات برای او سخت تحت تعقیب.

“رئیس جمهور به عنوان او نشان داده است در وقت و زمان دوباره می توانید با استفاده از این فرایند با این حال او را می بیند جا” Grinter, گفت:, و اضافه کرد که او امیدوار است او را “شهامت این را از شمع.”

و اگر کاخ سفید دست به دست در ژانویه 2021, Grinter افزود: “من قطعا مجددا آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>